Ще чакам да дискутираш

Отговори
Потребителски аватар
nighTmare
Регистриран: 12 юли 2012 18:02

Ще чакам да дискутираш

Мнение от nighTmare » 22 юли 2012 16:01

Тук дискутирайте всичко свързано с Емилия

Емилия изненада почитателите си като се появи на участие с татуировка. Това е първият татус, който звездата си прави. С такава татуировка може да се похвали и самата Памела Андерсън.

ИзображениеИзображение
Изображение

Потребителски аватар
nighTmare
Регистриран: 12 юли 2012 18:02

Re: Емилия с първа татуировка,вижте я.

Мнение от nighTmare » 22 юли 2012 16:03

Харесва ли ви татусът й?
Според мен можеше да направи нещо много по-добро,честно казано,такъв тип татоси са ми грозни,за мен не те не отиват на една жена,при все,че жените сме по-мили,чувствителни и крехки на вид. (както и самата Емилия)
Изображение

Потребителски аватар
Officially Forbidden
Регистриран: 02 окт 2010 01:30
Любима певица: Галена, Десислава
Компания: Payner Music
Контакти:

Мнение от Officially Forbidden » 22 юли 2012 16:15

И на мен не ми харесва...
...Целият град знае
Изображение

Потребителски аватар
nenooo123
Регистриран: 28 окт 2009 16:30
Любима певица: ♥Десислава♥

Мнение от nenooo123 » 22 юли 2012 16:22

0о0о0о0о не, изобщо не ми харесва, тази татуировка трябваше да я направи още, когато беше на 20, а не сега когато е на 30, наистина започва да й хлопа дъската! И руса и с татуировка на ръката не й отива, прилича ми на лека жена! :mrgreen:
Десислава завинаги в моето сърце!

Потребителски аватар
.:Maria:.
Регистриран: 01 окт 2010 17:21
Любима певица: Десислава
Любим певец: Фики
Компания: Пайнер
Контакти:

Мнение от .:Maria:. » 22 юли 2012 16:42

На мен пък ми харесва. Наистина по-добре щеше да е с по-нежна татуировка, но и тази й отива.
Изображение

Потребителски аватар
buBi_
Регистриран: 04 юли 2012 20:04
Любима певица: Андреа,Анелия
Любим певец: Галин,Фики,Карлос

Мнение от buBi_ » 22 юли 2012 16:44

.:Maria:. написа:На мен пък ми харесва. Наистина по-добре щеше да е с по-нежна татуировка, но и тази й отива.
8)
Изображение

neshto_hladno
Регистриран: 12 авг 2011 17:05

Емилия: От Анелия съм видяла само лошо

Мнение от neshto_hladno » 21 авг 2012 10:06

Ето част от интервюто на Емилия за LOVE style, където говори за Анелия:

-Има ли шанс един ден с Анелия да имате по-добри отношения?
Емилия:
-Не. Ние сме много различни като характери с нея. Тя не ми харесваше като човек още като работихме с продуцента ни Тодор Димитров - Токича. Така че нашето неразбирателство не е заради Коко. Никога не съм била ревнива жена. Търпелив човек съм и тази черта най-много мразя в характера си. Може би един ден, когато стана на солидна възраст, ще разкажа всички неща, които са ми се случили. Сега ще засегна много хора и нямам това право. САМО ЛОШИ НЕЩА СЪМ ВИДЯЛА ОТ АНЕЛИЯ, И ТО МНОГО ЛОШИ. Никога няма да забравя как ме обвиняваха, че съм ги разделила с Коко, а те бяха скъсали много преди аз да се появя. Дано дойде ден, в който ДА СПОДЕЛЯ КАКВО СЕ КРИЕ ЗАД ТАЗИ НЕЙНА УСМИВКА. Но тук ще кажа и нещо, което много хора ще изуми. Да, аз не харесвам Анелия като човек, но оценявам качествата й на изпълнител. Допада ми като пеене, харесвам песните й, гледам й и видеоклиповете. Личните качества нямат нищо общо с професионалните.
-Какво пречи да кажеш сега цялата истина за Анелия?
Емилия:
-Нямам право, защото ми е съвестно. Ивон е още малка, а и заради Коко няма да го направя.

the_crazy
Регистриран: 21 авг 2012 08:50
Любима певица: Андреа
Любим певец: Азис
Компания: Пайнер
Контакти:

Re: Емилия: От Анелия съм видяла само лошо

Мнение от the_crazy » 21 авг 2012 10:22

По принцип аз харесвам и двете, любимки са ми. Не ме интересува толкова личния им живот, а това какви песни правят обаче хората винаги са се вълнували най-много от интригите! Не мога да кажа коя е крива и коя е права, след като не знам цялата истина. Всъщност никой не я знае освен Анелия, Емилия, Коко и близките им! Ако един ден Емилия каже за какво точно става дума ще знаем каква е истината. Честно казано нормално е Анелия да се държи лошо с Емилия, предполагам,че е много ревнива.. Обаче пък тя още през 2005 се е държала лошо към Еми, а тогава тя беше женена за Красимир, не е била с Коко..Просто явно двете не се харесват и това е, а ситуацията с Коко допълнително е изнервила обстановката. Няма как те двете да са приятелки, но трябва поне да се уважават не заради друго ами заради децата си - все пак са братче и сестриче..

Потребителски аватар
iFo0
**
**
Регистриран: 10 окт 2010 18:57
Любима певица: Джена, Елена

Мнение от iFo0 » 21 авг 2012 15:45

Тая много почна да знае. Първо обиди Елена и още няколко изпълнителки, сега пък отново скочи на Анелия, а уж не иска да се приказва за този случай. Не, тя не иска да прави скандали, само ще каже, че Анелия е много лош човек. Напомня ми за някоя нейна колежка, която наскоро даде подобно изявление за друга колежка..... И тия "топли отношения", които си заформя с Николета... Нещо й става, някакъв катарзис преминава ми се струва :)

Много хубави песни прави напоследък, но е много долна и злобата й личи от всяка дума в това интервю.

Потребителски аватар
LiL_Andrea
Регистриран: 08 авг 2011 09:36
Любим певец: Галин, 100 кила, Duke Dumont
Контакти:

Мнение от LiL_Andrea » 21 авг 2012 15:58

Тая тръгна с Коко пак и взе да мисли,че с Бог работи :х Първо се заяде с Елена и Екстра Нина,сега и Анелия. Анелия е страхотен човек и даже и да е правила нещо на Емилия,едва ли тя и е останала длъжна :roll:
Изображение
Thank you, M_S_L & BobiTo!

Отговори

Върни се в “Емилия”