ФЕНОВЕТЕ ГОВОРЯТ: Джена през 2015г.

Отговори
Потребителски аватар
LiL_Andrea
Регистриран: 08 авг 2011 09:36
Любим певец: Галин, 100 кила, Duke Dumont
Контакти:

ФЕНОВЕТЕ ГОВОРЯТ: Джена през 2015г.

Мнение от LiL_Andrea » 21 яну 2016 16:44

Започна новата година и в музикалните среди всички медии, къде безпристрастни, къде не до толкова, започнаха да анализират кой изпълнител е бил "по-по-най" през 2015 година. Гласът на основния определящ фактор за успеха на всяка звезда, а именно този на феновете, обаче остава в сянка. И докато от музикалните компании скоро може да видим и отделно разделение- "Песен на годината - жени", "Песен на годината - мъже", "Дует на годината - Жени", "Дует на годината - Мъже с жени" и "Дует на годината - мъже с мъже", то май е крайно време гласът на публиката да бъде по-малко пристрастен и определено не на принципа "за всеки по нещо", защото когато един видимо се старае повече и финансово и физически, не дава от старанието си "на всеки колега по малко". В раздела на всеки изпълнител ще намерите тема като тази, можете да напишете мнение, как видяхте изпълнителя през 2015 година и в позититвен и в негативен аспект, защото истинските фенове посочват грешките, които искат да бъдат променени и вярват, че изпълнителят има данни да надрастне тези грешки, за да продължи нагоре. Надявам се да се получи полезна дискусия.
Изображение
Thank you, M_S_L & BobiTo!

Потребителски аватар
ndinkov
Регистриран: 04 май 2013 12:34
Любима певица: галена
Любим певец: галин
Компания: пайнер

Re: ФЕНОВЕТЕ ГОВОРЯТ: Джена през 2015г.

Мнение от ndinkov » 21 яну 2016 16:50

Определено най-слабата й година откакто влезна в топ имената.
В Март месец пусна един хит- Спри да ми досаждаш и дотам. 'Градът работи за мен' е различна като музика, но въпреки това е може би най-голямата боза от Топ име тази година. 'Ти къде беше' стана по-голям хит, но далеч от нивото на 'Спри да ми досаждаш'. Като цяло много зле беше тази година. Не виждам какво може да вземе освен Клубна или Дискотечен...
Изображение

Потребителски аватар
folkmusic
Регистриран: 10 яну 2015 18:35
Любима певица: Всички
Любим певец: Азис
Компания: Пайнер

Мнение от folkmusic » 21 яну 2016 16:58

Джена има много слаба година!
Въпреки,че ми е любимка тази година заслужава само награда за клубна сцена,защото има много участия и пее на живо.

Спри да ми досаждаш е хит но на мен хич не ми харесва!
Градът работи за мен съща е добра песен но не стана голям хит.
Ти къде беше е най-добрата й песен за 2015 и заслужава номинация в песен.

Оценка за 2015 : Добър (4)
Изображение

Потребителски аватар
Supremor
Respect
Respect
Регистриран: 02 апр 2010 17:22
Любим певец: Илиян,Галин
Компания: Payner, Ара

Мнение от Supremor » 21 яну 2016 18:10

Не й беше силна наистина годината на Джена,но въпреки това,тя издаде една песен,която и досега ми е любима и винаги ме е кеф,като я пуснат-Градът работи за мене! 8) Рядко излиза подобна песен,с такова звучене, и текст ако щете,а видеото си е направо трепач според мен. :roll: Спри да ми досаждаш беше една що-годе добра песничка, и клип с интересни и малко смешни визии,но пак по-малко ми харесва от Градът работи за мене...А последната песен дори не съм си правил труда да я слушам цялата-нито като клип ми харесва,нито...така.
А за наградите нямам представа,какво би могла да вземе, но...все нещо ше й дадат те,няма да остане и тя ощетена,без статуетка. :lol: Нали всяка година награждаването е на принципа "за всекиго по нещо"...заслужил,незаслужил-и тя все нещо ше вземе,и едно да е...
ИзображениеИзображениеИзображение

Потребителски аватар
LoshGeroy.
Регистриран: 12 юни 2013 14:11

Мнение от LoshGeroy. » 21 яну 2016 18:12

Два хита и една по-слаба песен, която ми харесва де, но не стана хит.
Обаче трябваше да пусне още една песен в края на годината според мен.
Като цяло можеше и още.
Ако има нещо много лошо в бившите,
то това е колко твърде късно сещат се!

Изображение

Потребителски аватар
GaLiioo
Регистриран: 07 авг 2012 11:43
Любима певица: АНДРЕА, АЛИСИЯ и ПРЕСЛАВА
Любим певец: SHAWN MENDES, FETTY WAP

Мнение от GaLiioo » 21 яну 2016 19:09

Може би най-слабата година на Джена.
Има 2 хита, но има повече от 10 песни по-големи хитове от неините. Провалът от лятото няма какво да му коментирам.

Не заслужава нищо на наградите.
  • Или си играч, или си наигран

Изображение

Потребителски аватар
M_S_L
Регистриран: 16 юли 2013 12:10
Любима певица: Емануела | Цветина | Ari G.
Любим певец: Галин | Justin Bieber <3
Контакти:

Мнение от M_S_L » 22 яну 2016 16:39

Много интересни и различни неща пусна. Най-любима ми е "Градът работи за мен", но тя остана и най-недооценена. От другите й песни само "Ти къде беше" така и не успя да ми хареса, но и двете станаха хитове. Не знам каква награда ще й дадат, но едва ли ще е Певица или Идол след като за миналата година, която й беше доста по-успешна й дадоха само Песен от по-важните награди. :roll:
Изображение

Потребителски аватар
Роберт
Respect
Respect
Регистриран: 07 сеп 2013 20:54

Мнение от Роберт » 24 яну 2016 16:17

M_S_L написа:Много интересни и различни неща пусна. Най-любима ми е "Градът работи за мен", но тя остана и най-недооценена.
+1

Слаба година за Джена, Спри да ми досаждаш и Градът работи за мен ми допаднаха :mrgreen:
'cuz i slayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
Изображение

Отговори

Върни се в “Джена”