Новини

Отговори
Потребителски аватар
GaLiioo
Регистриран: 07 авг 2012 11:43
Любима певица: АНДРЕА, АЛИСИЯ и ПРЕСЛАВА
Любим певец: SHAWN MENDES, FETTY WAP

Re: Новини

Мнение от GaLiioo » 06 апр 2013 13:59

Джена: Доволна съм от работата си през изминалите години

Изображение

Дали визията е от най-голямо значение за изпълнителките в попфолка или все пак на първо място са вокалните качества е доста коментирана тема в публичното пространство. Често певиците биват критикувани от феновете именно заради визията си и то заради прекаления сексапил, на който любимките на публиката залагат.

Джена е сред най-актуалните и хитови фолк звезди и признава, че от първостепенно значение за нея са песните.

"За мен специално е важно дотолкова, че да изглеждам добре и да се чувствам добре, защото една жена трябва да бъде поддържана и да изглежда чудесно. За мен това е важно. Най-важното в кариерата ми, в работата, е музиката, песните - това, което всъщност успявам да поднеса на моята аудитория и аз съм много доволна от работата си през изминалите години" - споделя певицата пред TV7.

Изпълнителката на "Пайнер" се чувства удовлетворена от успеха си на музикалната сцена и от признанието на публиката, което е видно и от получения за втора поредна година приз "Песен на годината".

"Доволна съм от факта, че хитовете са при мен. Това си е едно признание, втора година да направиш най-добрата песен - това значи, че труда ти е оценен, че хората я харесват. Искам и да благодаря на моите почитатели, че гласуваха за песента, че ме подкрепят.
  • Или си играч, или си наигран

Изображение

Потребителски аватар
GaLiioo

Мнение от GaLiioo » 17 апр 2013 22:43

Джена: Животът е пълен с предатели! Дойде моментът и аз да кажа нещо

Изображение

Тези дни името на Джена бе замесено в поредна медийна спекулация на жълти издания. Грандиозен секс скандал с депутат и фолк певица гърми - тръбят едни. В светско списание млад мъж, представен като "бизнесмен и депутат", се оплаква от звездата на "Пайнер", която го била измамила с близо 200 000 лева. Някои дори цитират конкретни имена на мъже, с които изпълнителката имала вземане-даване.

По този повод Джена се обърна към феновете си и към всички, които я забъркват в различни скандали, като написа в своя фейсбук профил:

"Животът е пълен с предатели и относно тях, дойде моментът и аз да кажа нещо! Досега не коментирах и не изказах мнението си по повод долните и пошли обиди по мой адрес, но понеже няколко вестника си позволиха да ме цитират, без да съм давала интервю където и да било, реших да ви напиша това писмо. Не познавам лицата, с които свързахте името ми и категорично отричам всичко написано! Относно предателите, те нямат край, а злонамерените бедни души нямат почивен ден. На почитателите си и на хората, който ме обичат, ще кажа едно голямо благодаря за подкрепата досега, през тези 6 години музикална кариера, на останалите ще пожелая всичко добро!"

Изображение

Потребителски аватар
GaLiioo

Мнение от GaLiioo » 12 май 2013 12:28

Джена: Трябва много да се внимава какво се пее и се прави

Изображение

Джена представи новата си песен "Празник е, любе, Гергьовден" в специалната програма на "Планета Фолк". Песента е изцяло авторско дело на самата изпълнителка, а аранжиментът е на Митко Петров.
В интервю за новия брой на "Звездно" Джена признава, че е изключително доволна от работата си по този проект. Тя разкрива, че отдавна е имала желание да направи народна песен, а и феновете й често са я насърчавали да представи отново такъв проект. Според нея обаче е много важно за един изпълнител да се появява с фолклорна мелодия, която да е нова, а не презаписвана, защото така се стига до повторения.
"В народната музика мисля, че трябва много да се внимава какво се пее и се прави" - категорична е тя. "Лошото е, че все по-рядко ми остава време да направя такива песни, но все в един момент мисля, че ще успея да ги събера във фолклорен албум" - обяснява тя.

Изображение

Потребителски аватар
GaLiioo

Мнение от GaLiioo » 03 юни 2013 09:14

Джена пуска нова песен

Изображение

Феновете на Джена ще могат да чуят съвсем скоро новата й песен "Мила сестро". Авторската композиция на Красимир Христов ще бъде включена в четвъртия албум от поредицата "На трапеза с оркестър Кристал".

По традиция в компилацията участват различни звезди на "Пайнер", които изпълняват песни на ръководителя на оркестъра. Припомняме, че Красимир Христов е сред основоположниците на попфолк жанра и е автор на много хитове. В специалната поредица обаче парчетата са във фолклорна стилистика.

Изображение

Потребителски аватар
crazy_boy
Регистриран: 25 юли 2012 11:32

Мнение от crazy_boy » 10 юни 2013 16:21

Джена засне нов видеоклип!
Изображение
До броени дни Джена ще представи в ефира на "Планета" HD нов музикален проект, на който залага на бъде нейния летен хит. Певицата е известна със своя перфекционизъм и с това, че изпипва всичко до последния детайл, затова подготвя това парче няколко месеца.
По него Джена работи с композитора Велислав Драганински и поетесата Мариета Ангелова, тандем, който сам по себе си е гаранция за нещо хитово. Името на Джена също се свързва с едни от най-добрите хитове на "Пайнер", които две години поред печелят приза "Песен на годината".
Това е сигурен знак, че и сега звездата на "Планета" ще изненада повече от приятно своите многобройни почитатели. Парчето е бързо и в унисон с емоциите, които предстоят през лятото, а наред с това е новаторско и доста различно.
Видеоклипът към него също ще провокира вниманието на зрителите, но засега Джена не разкрива повече подробности за проекта. Това, което тя все пак издава е, че лентата е реализирана на фона на интересен декор във филмово студио в Долна Малина от режисьора Йордан Петков.

Разни хора - разни диагнози!

Изображение Изображение

Потребителски аватар
musics
Respect
Respect
Регистриран: 08 окт 2011 12:54
Любима певица: Lady Gaga & Preslava
Компания: ПАЙНЕР

Мнение от musics » 04 юли 2013 11:10

Джена: Аз наистина давам ненормално много от себе си

Навръх рождения си ден вчера Джена сподели пред "Планета", че не обича шумните купони. "Ще се съберем най-вероятно в тесен кръг с родителите ми и с любимия човек. В последните години не ми се празнува така бурно и шумно. Предпочитам да се съберем по-тесен кръг от хора на вечеря в някой от любимите ми ресторанти" - обясни тя.

Певицата разкри, че винаги когато наближи рождения й ден и започне да си прави равносметка на свършеното през годината, е много доволна всеки път. Тя обаче признава, че цената на успеха е твърде висока, защото е за сметка на много лишения.

"Но искам и други неща да ми се случат, не е само кариерата в този живот. Аз работя вече седма година, отдала съм се на работата до такава степен, че съм зачеркнала абсолютно всички около себе си. Не мога да видя родителите си, лишила съм се от всичко и съм заменила личния си живот в името на това да правя кариера. Аз наистина давам ненормално много от себе си" - каза тя в "Автограф".

Актуалната изпълнителка е категорина, че всичко това си струва, защото е постигнала много и се чувства добре. Според нея каквато и друга работа да има в България няма да живее по-лесно и по-добре. А и когато имаш някакъв талант, той те дърпа и не можеш да не му обърнеш внимание. Джена споделя, че вече й се иска да създаде семейство и да има дете, но това не става само по нейно желание.

"Нормално е да ми се иска, как да не ми се иска. Майчинският ми инстинкт съм го усетила още като бях на 22 години. Тогава като видех дете или бебенце се залепях за количката. Децата много ме обичат и съм сигурна, че ще бъда добра майка един ден" - на мнение е тя
На линия съм за един човек и чакам нещо мъничко от теб.
Изображение Изображение

Потребителски аватар
GaLiioo

Мнение от GaLiioo » 21 юли 2013 00:10

Джена с първо място в „Попфолк хит“

Джена спечели класацията "Попфолк хит" с "Кой ме събра с тебе". Певицата получи най-голяма подкрепа при второто участие на сингъла в чарта.

Алисия се изкачи с една позиция и вече заема второ място с "Познавам ли я". Мария завърши трета при дебютното участие на "Любими ръце".

Изображение

Потребителски аватар
VampiresGirl:)
Регистриран: 01 юли 2012 14:17
Любима певица: Глория и само ГЛОРИЯ!

Мнение от VampiresGirl:) » 16 окт 2013 18:06

Джена отново дава заявка за хит с "Как не се уморих"

Изображение

Една от най-успешните звезди на музикална компания "Пайнер", Джена, направи страхотен подарък за всички свои фенове в разгара на есента. В официалния канал на "Планета" ТВ в YouTube, PlanetaOfficial, меломаните вече могат да видят най-новия видеоклип на певицата.

Той е към песента "Как не се уморих", музиката на която е дело на самата Джена, а аранжиментът - на композитора Калин Димитров. За текста на парчето звездата отново се довери на Мариета Ангелова, която е написала някои от най-силните текстове в репертоара й.

Още в първия час след появата на клипа, интернет пространството бе залято от позитивни коментари на фенове, които не пестят похвалите си за новия проект на звездата. "Джена е хит!!!", "Браво Джена!!!!! За пореден път страхотна песен!!!", "Ето това е моята Джена! Отново хит!" - това са само част от мненията на феновете, които са сигурен знак за добре свършената от целия екип работа.

"Идеята заглавието да бъде "Как не се уморих" отново е на сестра ми, и се надявам това да е "на кадем" за самото парче", споделя Джена. Това не е първата песен в репертоара на певицата, която е по нейна музика - такива са и "Омръзна ми", "Такива като тебе", "Жена без име" и други.

Всички те са се доказали като хитове през годините, което е причината и този път Джена да се довери на собствения си талант за композиране. Режисьор на клипа е Йордан Петков, а за грима и прическите на звездата се погрижиха Мис Бони и Благовеста Маркова - Еси.
Изображение

Виж, по пода се търкалят копчета,
към тавана сочат всички токчета!

Потребителски аватар
GaLiioo

Мнение от GaLiioo » 21 ное 2013 08:37

Джена: Имам удоволствието да открия концерта на "Планета" със силна песен

Джена споделя пред „Автограф”, че на нея се е паднала честта да даде старт на спектакъла на годината, а именно концерта по случай 12-тия рожден ден на телевизия „Планета", който ще се проведе на 28 ноември в зала 1 на НДК.

„Радвам се, че имам удоволствието да открия концерта на музикалната ни телевизия и мисля, че ще изненадаме много прятно всички в залата. Смятам, че ще бъде един прекрасен концерт с едно много хубаво начало със силна песен.” - споделя тя.

Певицата казва, че вече се чувства по-спокойна след направената добра организация за нейното представяне. „За мен това е и голяма отговорност, защото началото на един спектакъл е най-важното. Това е най-вълнуващият момент, когато залата е пълна, публиката нетърпелива и всички очакват да се отвори завесата, за да видят какво са им подготвили организаторите и изпълнителите.” - обяснява фолк звездата.

Освен че ще даде старт на концерта, Джена ще се появи още веднъж по време на спектакъла, за да поднесе една много хубава изненада - провокация на зрителите, но каква е тя, певицата не пожела да издаде.

На 23 ноември Джена ще има възможност да отпразнува рождения ден на „Планета” и с почитателите си в Брюксел. Много вълнуващи са тези срещи за певицата, която и тази година продължава да бъде верен посланик на българската песен и на телевизия „Планета” зад граница, съобщават от музикалния канал.

„Българите зад граница със страшно нетърпение очакват нашите концерти. Правим си снимки, искат ми автографи, пазят си ги в рамки. Идват и много деца на тези концерти, гушкат ме, носят ми подаръци и цветя. Да видиш блясъка в очите на хората и емоцията, която си успял да създадеш у тях от това по-хубаво няма за един изпълнител” - разказва певицата.

Изображение

Потребителски аватар
GaLiioo

Мнение от GaLiioo » 22 ное 2013 07:56

Джена: Моят съвет е да се набляга на по-качествена музика

Джена заяви в ефира на "Планета", че напоследък в предлаганата музиката все повече чува песни, които й звучат много еднакво.

"Имам чувството, че няколко песни се повтарят, което не знам защо се прави. Може би е идея на композиторите, може би е целенасочено. Но аз не бих заложила на такова нещо. Много песни си приличат, сякаш бийт от бийт се краде, като мелодии са ми много еднакви" - обясни тя.

Фолк звездата, която радва публиката със силни хитови попадения, е категорична, че попфолк жанра трябва да предлага на публиката си качествени музикални произведения.

"Моят съвет е да се набляга на по-качествена музика и да се създават стилни и квалитетни песни. Защото попфолкът е музиката на България. Попфолкът е музиката, на която се забавлява нашия народ по целия свят и е крайно време да се разбере, че това е музиката на българина" - подчерта изпълнителката на "Пайнер".

Актуалният сингъл на Джена "Как не се уморих" излезе преди месец и бързо успя да се нареди сред най-големите фолк хитове на сезона.

Изображение

Отговори

Върни се в “Джена”