Новини

Отговори
Потребителски аватар
toty93
Respect
Respect
Регистриран: 13 яну 2012 14:30
Любима певица: ГЕРГАНА
Компания: ПАЙНЕР
Подпис от: Dark Horse
Контакти:

Re: Новини

Мнение от toty93 » 17 апр 2012 18:08

Силен старт за Турнето на Джена в Америка

Изображение

С полет през Лондон, на 11 април, Джена кацна в Ню Йорк и още с пристигането си бе очарована от Америка и впечатлена от любезното посрещане на домакините.“Страшно впечатлена съм от Манхатън! Тук кипи живот и времето е чудесно! Обичам ви и не спирам да мисля за вас!”, написа певицата в официалния си Facebook профил часове след като пристигна в Страната на неограничените възможности.Само два дни преди Великден, на 13 април, Джена стартира своето голямо Американско турне с концерт в Ню Йорк, за който бе подготвила специална програма. Наред със своите хитове през годините, звездата бе подготвила и букет от най-обичаните фолклорни мелодии, както и предпочитани песни от ефира на “Планета” ТВ.Голямата изненада за Джена настъпи, когато тя разбра, че заведението в Ню Йорк, където се проведе концерта, е било обновено и разширено специално за нейното пристигане.Разбира се, певицата не пропусна да посети най-известните и интересни забележителности на Ню Йорк, като емблематичния Бик на Уолстрийт, Central Park и многобройните авенюта на Манхатън.Джена бе особено развълнувана и от разходката с корабче до символа на САЩ - Статуята на Свободата. Вторият концерт на Джена бе на 14 април в Чикаго, известен като градът с най-многобройната българска общност в Щатите.И там концертът продължи до сутринта, а залата, в която се състоя едва побра всички българи, дошли да се забавляват с песните на звездата. На 20-ти и 21-ви април предстоят нови два концерта в Чикаго, след което Джена се отправя към Лас Вегас, където на 24-ти и 27-ми април ще зарадва с песните си всички наши сънародници.
До смърт да ме раняват и без дъх да ме оставят.
Изображение
Във последния миг живот, "Обичам те!" ще кажа.

Потребителски аватар
toty93
Respect
Respect
Контакти:

Мнение от toty93 » 21 апр 2012 14:32

Джена очаква с нетърпение Лас Вегас

Изображение

След Ню Йорк, и Чикаго покори Джена със своите мащаби, небостъргачи и колорит, а също и с топлото посрещане от сънародниците ни. Край бреговете на Мичиганското езеро живее най-многобройната българска общност, затова Джена отново ще се върне тук през май.По време на едноседмичния си престой в Илинойс певицата разгледа едни от най-атрактивните места в щата, а най-много я впечатли разходката в Chicago Downtown с неговите нощни светлини, които омайват всеки турист.Джена се качи и на 95-тия етаж на John Hancock Center, откъдето се открива прекрасна гледка към целия град.В един от дните звездата посети и Делфинариума в Чикаго, където проследи уникалното шоу на делфините.Джена не пропусна да разгледа и The Field Museum, в една от залите на който е разположен най-големия скелет на тиранозавъра Сю.Джена вече с нетърпение очаква първото си гостуване в столицата на шоу-бизнеса Лас Вегас. В Невада певицата, спечелила приза за “Песен на 2011″, ще изнесе концерт на 27 април, а след това ще се върне отново на 6 май.Петият рожден ден на най-българската телевизия – “Планета Фолк” Джена ще отбележи на Гергьовден с много приятели. Преди това ще зарадва с песните си многобройната българска общност в Калифорния и Джорджия, където вече я очакват.Хитовата изпълнителка е изключително доволна от старта на своето първо презокеанско турне, което със сигурност ще се запомни от сънародниците ни. Певицата също ще запомни Американското си турне, защото всеки ден открива нови и нови приятели и впечатляващи неща. Последната спирка на турнето ще бъде в Сиатъл, един град, който 100 % няма да остави Джена безразлична.
Изображение

Потребителски аватар
toty93
Respect
Respect
Контакти:

Мнение от toty93 » 24 апр 2012 17:35

ДЖЕНА ОТ САЩ: НАВСЯКЪДЕ СРЕЩАМ УСМИХНАТИ ХОРА

Турнето на Джена в САЩ е в разгара си, а певицата не пропуска да сподели със своите почитатели наблюденията и вълненията си зад Океана. „Навсякъде срещам усмихнати хора и невероятно красиви места. Така че не ме мислете:)”, написа тя в официалната си страница във фейсбук малко преди да отлети за Лас Вегас. В световната столица на хазарта ще бъде поредният концерт от американското турне на Джена. Тя вече пя за сънародниците ни в Ню Йорк, Чикаго и Финикс, предстоят й вълнуващи музикални срещи в Лос Анджелис, Атланта, Сиатъл, както и по още един концерт в Чикаго и Лас Вегас. Певицата не пропуска да разгледа и най-интересните забележителности, които са в маршрута на турнето й, а ако не изникне непредвидено удължаване на престоя й в САЩ, феновете в България ще могат отново да й се радват след средата на май – Джена трябва да си дойде на 16-ти.
Изображение

Потребителски аватар
toty93
Respect
Respect
Контакти:

Мнение от toty93 » 24 май 2012 11:33

Джена: “Америка ме промени”

Изображение

Пред камерите на “Автограф” Джена даде своето първо интервю след завръщането си от Щатите. В новия брой на предаването ще разберете как е преминало първото турне на певицата в далечна Америка, продължило цял месец. Джена споделя, че е нямала търпение да види Америка и за нея е било мечта да посети толкова много градове там.Певицата откровено заявява, че би живяла в САЩ, защото “там наистина можеш да бъдеш себе си и да постигнеш много”. Тя разкрива още, че от всички концерти, които е изнесла там, най-паметен ще остане първият в Чикаго. Джена е щастлива, че след всеки концерт е виждала много усмихнати лица и доволни хора, интересуващи се от България и живота у нас.“Много българи плакаха, много българи искаха да разговарят с мен, задаваха ми всякакви въпроси”, признава Джена. В “Автограф” звездата на “Планета” разкрива, че усеща себе си променена от това пътуване, сякаш е нов човек.Певицата казва, че в момента има муза за работа и иска емоцията, която е изживяла да успее да я предаде и в новите си проекти. Каква ще е песента, която Джена ще ни предложи съвсем скоро, ще научите в новия брой на “Автограф”.
Изображение

Потребителски аватар
.:Maria:.
Регистриран: 01 окт 2010 17:21
Любима певица: Десислава
Любим певец: Фики
Компания: Пайнер
Контакти:

Мнение от .:Maria:. » 30 май 2012 18:29

Джена снима клип на "Да видя какво е"
Изображение
Новото парче на Джена ще излезе със заглавие "Да видя какво е", разкри певицата в телевизионен ефир. Тя е работила по проекта още докато е била в Америка и вече е готова със записа, а тези дни ще бъде заснето и видеото.

"Има много сантименти в песента. Мариета Ангелова написа текста. Готова съм и снимам клип. Моите почитатели много скоро ще видят новата ми песен. По-различна е от това, което съм пускала досега, но пък съм си изляла душата и мисля, че ще се хареса" - каза хитовата певица.

"Да видя какво е" скоро ще бъде представена с видеоклип, увери феновете си фолк звездата.
Изображение

veli1199
Регистриран: 06 ное 2010 09:40

Мнение от veli1199 » 02 юни 2012 08:49

"Планета" ще покаже филм за турнето на Джена в Америка

Телевизия "Планета" ще представи филм за турнето на Джена в Америка. Певицата съобщи в телевизионен ефир, че има заснети интересни моменти от концертните срещи със сънародниците ни по време на едномесечната й визита.

"Ние направихме невероятно видео, което много скоро ще бъде пуснато по нашата телевизия и ще бъде направен филм за моето пребиваване там. Вие ще видите колко много хора е имало по време на моите участия там, как ме посрещнаха и как те наистина чакаха звездата от България и с абсолютна любов и уважение се отнесоха към мен. Концертите в Америка минават дори по-топло отколкото тук, защото тук ни виждат много често. Публиката там е много топла. Вярно е, че се пее повече, но това е така, защото те ни виждат по-рядко. Тук пея час-час и половина, а там е нормално два-три часа да се пее. Горе-долу гледаме двойни да направим участията там, за да може да бъдат доволни хората. Редно е да оставяш страхотно впечатление. Хора, които те виждат за първи път, не може да им пееш 40 минути и да им се направиш на звезда. Една Мадона не се държи по такъв начин, не ни отива" - коментира певицата и поясни още:

"Там не може да се прави някакво голямо шоу. Аз прочетох... за какво шоу става дума?! Ние пътуваме с един озвучител и няма как да правиш мега турнета в Америка, защото излиза прекалено скъпо".

Джена сподели, че в последните няколко месеца е имало много гостуващи изпълнители в Америка и дори сънародниците ни се учудвали защо се случва така. Преди за една година са гастролирали по една-две певици, а сега всеки месец има и то по няколко.

По отношение на появилите се статии, всякакви коментари и дори нападки на изпълнителите един срещу друг, Джена е категорична: "Всички тези проблеми в медиите са дошли от двамата организатори, които правят концертите - бившият ни организатор, който правеше концертите на музикалната ни компания, и сегашният. Нямам идея какво става, но войната е била между тях. Кой ще те раздели първи, за да изкара пари на твой гръб. Аз моята работа я свърших, всички са доволни от моите концерти" - заявява тя.

Междувременно Джена вече засне новия си клип, който е към песента "Да видя какво е". За лентата тя отново се е доверила на режисьора Йордан Петков. Очаква се скоро парето да се завърти в ефир.

veli1199

Мнение от veli1199 » 17 юни 2012 19:02

Успешен дебют за новата песен на Джена в 50-те

Новият лидер в "50-те най..." е песента "Да видя какво е". Джена спечели класацията още в дебютното си участие. По този начин певицата направи промяна в челната тройка за първи път от пет седмици.

Андреа и Азис се изкачиха на втора позиция с "Пробвай се", след като дебютираха в миналото издание под номер 7.

Галена, победителката от последните две класации, завърши трета със "Спри ме".

veli1199

Мнение от veli1199 » 23 юни 2012 18:28

„Да видя какво е“ на Джена спечели и „Попфолк хит“

След като миналата седмица Джена спечели "50-те най..." с "Да видя какво е", днес певицата постигна успех и в "Попфолк хит". След тази победа на Джена вече са ясни и 11-те песни, които ще участват във втората "Тримесечна класация".

Андреа и Азис завършиха на втората позиция с "Пробвай се", а веднага след тях е Димана с "Не ме е страх".

От класацията отпадат две песни. С най-малка подкрепа са: "Умна и красива" на Борис Солтарийски и Гъмзата и "Частен случай" на Траяна.

Потребителски аватар
nenooo123
Регистриран: 28 окт 2009 16:30
Любима певица: ♥Десислава♥

Мнение от nenooo123 » 24 юни 2012 18:48

Джена дублира успеха си в 50-те

След вчерашния успех на Джена в "Попфолк хит", днес певицата постигна втора поредна победа в класацията "50-те най..." с "Да видя какво е".

Ако първото място бе категорино спечелено от Джена, то битката за втората позиция бе повече от любопитна и 3 песни участваха в нея. В крайна сметка Анелия се завърна в челната тройка, като "Яко ми действаш" завърши на второ място. Андреа и Азис се смъкнаха с една позиция и "Пробвай ме" вече е №3 в чарта, а за първи път извън топ 3 остана "Спри ме" на Галена, която бе сред първите три в продължение на шест класации.
Десислава завинаги в моето сърце!

Потребителски аватар
.:Maria:.
Регистриран: 01 окт 2010 17:21
Любима певица: Десислава
Любим певец: Фики
Компания: Пайнер
Контакти:

Мнение от .:Maria:. » 06 юли 2012 17:24

Торта с Даунтауна на Чикаго за рождения ден на Джена

На 3 юли своя рожден ден отпразнува една от най-обичаните и успешни звезди на музикална компания “Пайнер”, чаровната Джена. Още в първите часове на празника певицата бе обсипана с много обаждания, смс-и, поздрави и послания в официалната си страница във Фейсбук. През целия ден не спираха обажданията от приятели, колеги, близки и почитатели, които й пожелаваха много здраве и все повече успехи.
Изображение
Феновете на Джена публикуваха честитки в официалната й Facebook страница, с пожелания за все такива силни хитове, с които да ги радва. Самия празник певицата отбеляза в тесен кръг, със своята сестра, най-скъпите си приятели и хора, които чувства близки до сърцето си. За своята приятелка, те бяха подготвили специална торта, на която бе изобразен Даунтауна на Чикаго и билборд на Джена на един от небостъргачите.
Звездата бе много развълнувана, тъй като, както е споделяла многократно, турнето й в САЩ е едно от най-хубавите изживявания в живота й. По случай рождения си ден, самата Джена си пожела много здраве, любов, още повече почитатели и успехи в личен и професионален план. Особено мила изненада за певицата бе и прекрасния букет цветя, който пристигна като специален подарък от нейните родители от Разград.
Изображение

Отговори

Върни се в “Джена”