Новини

Отговори
veli1199
Регистриран: 06 ное 2010 09:40

Re: Новини

Мнение от veli1199 » 12 мар 2012 15:43

9 българи с номинация за най-популярна звезда на Балканите

9 български изпълнители са номинирани от хърватския сайт Folk Estrada. Те се надпреварват в категорията "Най-популярна зведа на Балканите".

Азис, Андреа, Галена, Глория, Джена, Емануела, Крум, Мария и Преслава са изпълнителите от България.

Ето и част брутния другите номинирани изпълнители: Цеца Ражнатович, дара Бубамара, Драгана Mirkovic, Елена Ристеска, Елена Папаризу, Индира Radic, Инна, Йелена Karleusa, Лепа Брена, Марта Savic, миля Kitic, Неда Ukraden, Seka Aleksic, Severina, Sakic Синан, Stoja, Таня Savic, Таркан, Тина Ivanovic, Весна Змиянац, Zeljko Joksimovic.

"Ние основно се съсредоточаваме върху това да правим песни на български за рамките на нашата държава, но определено музиката ни се слуша и в други балкански страни. Много е приятно, когато отидеш в друга държава и там знаят песните ти и да ти ги припяват. Това съм го изживявал няколко пъти и усещането наистина е вдъхновяващо" - споделя Крум, който е печелил награда от фестивала Folk Hit Godine именно в Хърватия, където "С близалка в ръка" грабна приз за любима песен на публиката.

Може да подкрепите любимата си звезда във facebook страницата на Folk Estrada.

Потребителски аватар
toty93
Respect
Respect
Регистриран: 13 яну 2012 14:30
Любима певица: ГЕРГАНА
Компания: ПАЙНЕР
Подпис от: Dark Horse
Контакти:

Мнение от toty93 » 15 мар 2012 18:16

Джена, Коцето и Надя в "Аз обичам България"

Екзотично присъствие ще има в третия сезон на „Аз обичам България”, чийто първи епизод зрителите на Нова ТВ ще видят този петък, 16 март, от 21.00 ч. За укрепване на българо-кубинската дружба ще допринесе хореографът и танцьор Раул Торес, който ще има специален рунд с негово име „Раул”. В него известният кубинец ще пее популярна българска песен, а участниците ще имат задачата да отгатнат коя е тя.

Какъв ще е крайният резултат от комбинацията между българска музика и кубински акцент, зрителите ще разбера този петък, когато Юлиан Константинов и Андрей Слабаков за трети път ще застанат начело на два отбора. В първия епизод на третия сезон двамата ще се борят за победа с помощта на модерната съпруга и шеста по красота в света Жени Калканджиева, фолк певицата Джена, двойката Коцето и Надя и спортните журналисти Крум Савов и Камен Алипиев.

Третият сезон на „Аз обичам България” е подготвил за отборите много динамични предизвикателства и нови игри. Сред тях е и рундът „Уста моя, враг мой”, в който участниците ще разпознават известни български личности, ще бъдат с вързани очи и ще отговарят само с „да” и „не”.
До смърт да ме раняват и без дъх да ме оставят.
Изображение
Във последния миг живот, "Обичам те!" ще кажа.

Потребителски аватар
toty93
Respect
Respect
Контакти:

Мнение от toty93 » 15 мар 2012 18:19

Джена с турне в Америка и Канада тази пролет

Изображение

Тази пролет Джена заминава на задокеонско турне, това разкри певицата по време на гостуването си в "Открит микрофон" на Signal.bg. Преди няколко дни певицата разбрала добрата новина и вече с нетърпение очаква концертния си тур.

"Към 10-15 април заминавам на турне в Америка и Канада за повече от месец. Ще направя доста концерти. В момента се организира турнето ми, договарят се и доразбират в кои градове" - споделя тя.

Очаква се Джена да изнесе минимум 12-15 концерта: "Като гледам стремглаво се увеличава бройката на концертите и ще имам много срещи с мои почитатели в Америка, които много отдавна ми пишат и споделят с мен, че нямат търпение да ме видят" - споделя певицата в интервюто пред камерата на Signal.bg и допълва:

"На мен това ми беше мечта още от много години. Харесвам много Америка, сега и Канада. Това означава, че ще видя страхотни места, вече съм си ги набелязала и се вълнувам много. Аз се интересувам много от история и чета всякаква литература. Много история, много музеи, много забележителности, страшно много, особено за някой, който не е стъпвал на територията на Америка".

Гледайте гостуването на Джена в "Открит микрофон" с Емилия Стоянова, вижте и фотосесията на певицата пред обектива на Софи Калева.
Изображение

veli1199

Мнение от veli1199 » 17 мар 2012 13:52

Джена: Тази есен албумът ми вече ще е факт

Джена подготвя своя нов музикален албум, в който наред с познатите на публиката хитови сингли, ще има и доста нови парчета, сподели тя в интервю за "Открит микрофон" на Signal.bg.

"Тази година ще издам моя трети самостоятелен албум. Аз работя по него, но поради много ангажименти не успявам да го довърша, и е нормално. Искам да има доста нови парчета. Със сигурност ще го издам тази година, просто не знам в кой период" - споделя Джена.

Певицата признава, че в момента графикът й за участия е доста натоварен и това я радва, както и обичта на публиката, която среща не само по време на наградите, но и на сцените в различните градове и извън страната. Ангажираността й обаче не оставя достатъчно свободно време, за да довърши по-бързо албума си, в който предвижда да има 4-5 чисто нови песни.

"Може би няма да включа някои стари песни. Искам да събера в албума песните, които са ми хитове, различната Джена която показах малко преди дуета с Андреас - от лятното парче "С повече от две" и нататък: "Всичко давам да си тук" и т.н." - обяснява тя и допълва:

"Обмислям варианта да включа и фолклорни песни в албума. Правим дует с Диан Митев - две песни в китка. Като цяло съм почти готова, само трябва да направя няколкото нови песни, да ги довърша".

Първоначалните планове - албумът да излезе напролет, няма да се осъществят, каза Джена пред Signal.bg и обясни, че причината за забавянето на CD-то е, че през април заминава на турне в Америка и Канада, което ще продължи повече от месец.

"Турнето в Америка и Канада ще забави албумът със сигурност, защото до началото на лятото аз съм в ангажименти. Лятото вероятно ще има турне на "Планета", не е и подходящ момент... Най-вероятно есента албумът вече ще е факт. Така се получават нещата. Знам, че някой ще каже: "Ех, този албум колко време го чакаме..." - казва певицата.

Джена споделя, че има интересна идея за представянето на новия си албум, но предпочита към момента все още да не говори за това, тъй като е доста рано.

Потребителски аватар
toty93
Respect
Respect
Контакти:

Мнение от toty93 » 19 мар 2012 15:58

Джена и Тони Стораро се насладиха на „Bouzouki live“

Изображение

Гръцките вечери в SIN CITY стават все по-интересни и привлекателни. И този път отново бе заложено на познатите и много успешни изпълнители Никос Кетикидис, Андреас и Люси, които омагьосаха публиката със заразителните гръцки хитове, под съпровода на виртуозен бенд.
Между многото посетили ”Bouzouki live” бяха и фолк звездите Джена и Тони Стораро, както и майстора на танца Памбос Агапио, съобщиха за Signal.bg от клуба.
Джена не устоя на молбата на дуетната си половинка Андреас, връщайки му жеста от поканата за концерта си в SIN CITY от предишната вечер и с видимо удоволствие се забавляваше в приятна компания. Наобиколите я почитатели настояваха тя да изпълни и няколко от песните си.
Не остана незабелязано и истинското приятелство между Никос Кетикидис и Тони Стораро. Човекът глас бе запазил маса на първия ред до сцената и през цялото време припяваше на магнетичния гръцки певец. Освен многото карамфили, с които Тони показа сърдечното си отношение, купонджиите станаха свидетели на няколко импулсивни излизания на сцената, като се насладиха на специфичния му тембър.
Атракцията на вечерта бе международния съдия по спортни танци и собственик на танцова школа Памбос. Той буквално полетя в вихъра на танца и удиви всички с възможностите си да изпълнява причудливите подскоци традиционни за този танц.
Изображение

Потребителски аватар
toty93
Respect
Respect
Контакти:

Мнение от toty93 » 21 мар 2012 01:16

Джена: “Прогресът за мен е най-хубавото нещо!”

За Джена изминалата 2011 г. без съмнение бе най-силната от началото на музикалната й кариера като изпълнител. 
Може би затова за никого не бе изненада, че тя бе една от звездите, които триумфираха на Годишните награди на телевизия “Планета”. 
Певицата си тръгна с цели три награди: “Песен на годината” - за “Да те бях ранила”, “Най-прогресиращ изпълнител” и “Рингтон на 2011″. 
Джена сподели, че наградата за “Песен на годината” е сред най-добрите и следователно е наистина трудно да я заслужиш. 
Чаровната певица е много щастлива и за отличието за “Най-прогресиращ изпълнител”, което винаги е искала да получи. 
Тя признава, че е била леко скептична преди самата Церемония и наистина не е очаквала да получи всички тези награди. 
Сега прогресът за Джена е най-хубавото нещо, тъй като вече е намерила правилния, според нея, начин на работа. 
Тя смята да се съсредоточи върху правенето на по-различни неща и в самоусъвършенстването си като изпълнител. 
Певицата знае, че не можеш постоянно да правиш хит след хит, но се надява и тази година да създаде хубави песни, с които да зарадва феновете.
Изображение

veli1199

Мнение от veli1199 » 29 мар 2012 12:08

Джена и Андреас: Много често ни питат за нова дуетна песен

Джена и Андреас получиха отличието "Дуетна песен на годината" на наградите "Нов фолк" за безспорния си хит "Да те прежаля", който излезе в началото на юни 2011-та, оттогава месеци наред песента е фаворит на публиката и не слиза от диджейските сетове.

Двамата пристигнаха заедно на церемонията в столичен клуб и признаха пред камерата на Signal.bg: "Много често ни питат вече за нова дуетна песен. Говорили сме си, ако попаднем на такава хубава, защо не" - каза Джена, а Андреас подхвърли: "Ще има още един хит".

Феновете със сигурност ще бъдат доволни, ако двамата изпълнители обединят усилия и запишат следваща песен, а дали това ще стане на този етап все още е рано да се каже със сигурност.

Потребителски аватар
toty93
Respect
Respect
Контакти:

Мнение от toty93 » 05 апр 2012 00:42

Джена стартира турнето си в САЩ с концерт в Ню Йорк

Изображение

Тази година за светлия християнски празник Великден Джена ще бъде далеч от България и своето семейство. Най-сетне се сбъдна голямата мечта на певицата да направи турне в Америка и затова е толкова щастлива, че това се случва по Великден. Изпълнителката на “Пайнер” неведнъж е споделяла, че този ден е особено почитан от цялата й фамилия и досега винаги са празнували заедно.За първи път Джена ще бъде толкова далеч, но за сметка на това тя няма да е самотна, защото ще бъде сред хора, които я обичат истински. Феновете на звездата в Чикаго вече я очакват за нейния концерт в столицата на щата Илинойс на 14 април. Ден преди това, на 13 април, тя ще стартира своето Американско турне с концерт в Ню Йорк, за което е подготвила специална програма.Своите най-големи хитове, обичани песни от ефира на телевизия “Планета” и много фолклор е включила Джена в репертоара си. След Ню Йорк и Чикаго, певицата ще зарадва с песните си и българите във Финикс, Лас Вегас и Лос Анджелис. В САЩ носителката на приза “Най-прогресиращ изпълнител на 2011″ ще остане до средата на май, а след това я очакват феновете в България.
Изображение

Потребителски аватар
toty93
Respect
Respect
Контакти:

Мнение от toty93 » 09 апр 2012 16:26

На Великден Илиян, Преслава, Галена и Джена пеят в чужбина

И тази пролет някои от звездите на телевизия "Планета" ще посрещнат Великденските празници с нашите сънародници в чужбина, съобщават от музикалната медия.Илиян ще отпътува за Гърция, за да поднесе едно наистина специално тържество за всички българи там. Певецът на 2011 година ще бъде гост в популярен нощен клуб в Атина на 14 април, където вече се подготвят за горещото балканско парти. Илиян неведнъж е гостувал в Южната ни съседка, а всеки купон с негово участие се помни дълго.И този път той ще се постарае настроението да е много празнично със специална музикална програма от много хитове и обичани балкански мелодии. Изпълнителят е известни с купонджийския си нрав и успява да съчетава работата с удоволствията.Празничното настроение зад граница ще допълнят и още три от изпълнителките на музикална компания "Пайнер". Навръх Великден Преслава ще пее пред българската общност в Белгия, Галена - в Испания, а Джена ще изнесе концерт в Чикаго.
Изображение

Потребителски аватар
.:Maria:.
Регистриран: 01 окт 2010 17:21
Любима певица: Десислава
Любим певец: Фики
Компания: Пайнер
Контакти:

Мнение от .:Maria:. » 12 апр 2012 11:32

Райна и Джена се “разминаха” над Атлантическия океан
Изображение
Тази сряда две от най-обичаните изпълнителки на “Пайнер” - Райна и Джена се “разминаха” над Атлантическия океан. Датата 11 април се оказа доста емоционална за двете певици, защото в този ден Райна си тръгна от Америка, а Джена отлетя за Щатите. След месец и половина престой в САЩ, Райна се качи на самолета в Сан Франциско и през Мюнхен се завърна в България.
Македонското девойче е повече от доволно от своето първо турне в Северна Америка, включващо цели 15 концерта. Райна успя да обнови напълно гардероба си и това феновете й ще видят още на първите й концерти в България. По същото време Джена започна голямото пътуване и сбъдна мечтата си да види Америка, и да направи турне там.
С полет през Лондон тя кацна в Ню Йорк за своя първи концерт на разпети петък, така дълго очакван от нея. В нощта на Великден певицата, спечелила приза за “Песен на 2011″ е в Чикаго, където я очаква най-многобройната българска колония. Цяла седмица изпълнителката ще бъде в столицата на щата Илинойс и със сигурност ще има време да разгледа неговите потайности.
Изображение

Отговори

Върни се в “Джена”