Новини

Отговори
njn_82
Регистриран: 14 ное 2012 13:54
Любима певица: Галена, Емилия, Глория
Компания: Пайнер

Re: Новини

Мнение от njn_82 » 05 сеп 2013 09:46

В секцията ''Очаквайте'' на сайта на Пайнер:

“ПЪТЕКИ”, ГЛОРИЯ - MC, CD
В своя фолклорен албум Глория е включила 15 народни и авторски песни, в създаването на три от които тя е участвала лично.

Потребителски аватар
GaLiioo
Регистриран: 07 авг 2012 11:43
Любима певица: АНДРЕА, АЛИСИЯ и ПРЕСЛАВА
Любим певец: SHAWN MENDES, FETTY WAP

Мнение от GaLiioo » 06 сеп 2013 21:58

Глория стартира сезона с баладата "Пясъчни кули"

Новият проект на Глория е със заглавие "Пясъчни кули", разкри изпълнителката във фейсбук профила си.

Песента е авторска композиция и аранжимент на Светослав Лобошки, а текстът е съвместно дело на певицата и Мариета Ангелова. Видеоклипът също е заснет с режисьор Людмил Иларионов - Люси. Проектът се очаква да бъде представен до края на септември.
  • Или си играч, или си наигран

Изображение

Потребителски аватар
GaLiioo

Мнение от GaLiioo » 07 сеп 2013 18:54

"Пътеки" е новият албум на Глория

Новият музикален албум на Глория е със заглавие "Пътеки". Този път именитата певица провокира вниманието на ценителите на българските фолклорни ритми.

В CD-то звездата на "Пайнер" е включила 15 народни и авторски песни на фолклорна основа. Интересен факт е, че в създаването на три от новите парчета изпълнителката е участвала лично.

От музикалната компания все още не издават кои са новите фолклорни песни на Глория, селектирани за диска, както и точната дата, когато той ще бъде пуснат на музикалния пазар.

Припомняме, че още през първите дни на август певицата засне първата си фолклорна програма, която се очаква да бъде представена скоро по телевизия "Планета Фолк".

Изображение

Потребителски аватар
musics
Respect
Respect
Регистриран: 08 окт 2011 12:54
Любима певица: Lady Gaga & Preslava
Компания: ПАЙНЕР

Мнение от musics » 11 сеп 2013 17:03

Глория: Подготвила съм две страхотни попфолк песни

През това лято Глория работи активно по новите си музикални проекти. Освен фолклорната програма, звездата на "Пайнер" подготви балада и бързо попфолк парче, с които ще зарадва меломаните през следващите месеци.

"На феновете през новия сезон съм им подготвила две страхотни попфолк песни - едната е балада, която съм лудо влюбена. Знаете, че аз много внимателно си подбирам баладите. Иначе получавам доста предложения за балади, но мисля че и този път съм улучила най-правилната. Песента е по текст на Мариета Ангелова, разбира се отново с моя помощ, музиката и аранжиментът са на Светослав Лобошки. Парчето е готово, запомнящо се с много драматична мелодия, има много драма отново в тази балада, казва се "Пясъчни кули". Интригуващ текст, много поучителен" - разказа тя пред "Планета".

Видеоклипът към "Пясъчни кули" вече е заснет с режисьора Людмил Иларионов-Люси и съвсем скоро ще бъде представен в ефира на телевизия "Планета".

Веднага след баладичната песен е ред на следващия попфолк проект, който певицата и екипът ѝ сега подготвят. "И още едно бързо парче, което този път е по музика и аранжимент на Калин Димитров. Върху текстът и върху тематиката все още се работи" - разкри тя.
На линия съм за един човек и чакам нещо мъничко от теб.
Изображение Изображение

Потребителски аватар
GaLiioo

Мнение от GaLiioo » 11 сеп 2013 22:41

Глория: "Много внимателно си подбирам баладите и мисля, че този път съм улучила най-правилната"

Изображение

Много разнообразно, весело и динамично бе лятото за Примата на модерния фолк, Глория – това споделя самата тя в интервю за "Звездно". Певицата издава, че е съчетала почивката с работата, а съвсем скоро зрителите на "Планета" ще могат да видят новите й проекти. Единият от тях е фолклорният албум "Пътеки" и музикалната програма към него, а другият е нова поп-фолк песен.Нейното заглавие е "Пясъчни кули" и е балада, по музика и аранжимент на Светослав Лобошки и текст на Глория и Мариета Ангелова. "Аз много внимателно си подбирам баладите и мисля, че този път съм улучила най-правилната", разкрива Глория в "Звездно". Преди броени дни изпълнителката засне и видеоклип към "Пясъчни кули" с режисьора Людмил Иларионов – Люси край морския бряг.Още едно, този път бързо парче, ще предложи звездата на "Пайнер" на почитателите си през есента на 2013 година. То е по музика и аранжимент на Калин Димитров, а по текста и тематиката все още се работи, издава Глория. Певицата признава, че през септември, когато е по-спокойно, е планирала почивка в някоя съседна държава – Гърция или Турция. "Когато имам творческа почивка, едновременно да си лежа на плажа и да мисля за нови неща – тогава се чувствам най-добре", не крие Глория.

Изображение

Изображение

Потребителски аватар
musics
Respect
Respect
Регистриран: 08 окт 2011 12:54
Любима певица: Lady Gaga & Preslava
Компания: ПАЙНЕР

Мнение от musics » 22 сеп 2013 18:42

Глория: Убедена съм, че Симона ще стане много добра певица

Дъщерята на Глория със сигурност ще върви по пътя на именитата си майка. Отдавна е ясно, че гласовитата Симона е наследила таланта си от своята майка и изучава поп и джаз пеене в НМУ "Любомир Пипков" в София.

Симона имаше своите първи изяви на голямата сцена в дует с майка си и публиката я прие радушно още преди години.

За вече поотрасналата си дъщеря фолк звездата разказва пред камерата на "Планета": "Симона сега е в 10-ти клас. Пее прекрасно. Иска вече да се изявява в някой от форматите, които се появяват в ефира на телевизиите в страната. Честно казано, подкрепям я, но още може би една-две години, да преминат тежките занимания в училище, доста отговорности има. Всяко нещо последователно".

Глория разкрива, че наследницата й няма притеснения от медийното внимание и засилен интерес от страна на публиката, защото е дете на известни родители.

"Симона приема популярността много спокойно. Тя от малка е свикнала с това внимание покрай мен, свикнала е с камери, с журналисти и въобще с цялото това внимание, което е около нас. Тя като че ли друго не знае, в края на краищата си е дете на известни родители. Още от мъничка е свикнала да я снимат, да позира и популярността не й е чужда. Разбира се, има си своите предимства и недостатъци, но мисля че 10 пъти е по-оправна от мен в това отношение" - обясни фолк звездата.

Любимата изпълнителка на няколко поколения българи и носителка на най-престижните отличия в попфолка е категорична, че няма родител, който да не е щастлив, когато детето му надмине неговите успехи.

"Много ще се радвам, ако дъщеря ми ме надмине. Дано огромна част от хъса и от характера, който носи, да се е метнал на мен, защото това е нещо много важно. Всеки родител би се радвал детето му да го надмине, но за това има още доста вода да изтече, още доста хляб има да изяде и има още много неща, на които да се научи. Сега нашите приоритети са училището, средното й образование" - заяви именитата певица.

Глория е убедена както в таланта на дъщеря си, така и в качествата, които има, за да се успее един ден да се нареди сред най-добрите в музиката.

"Аз съм убедена, че тя ще стане много добра певица, но абсолютно козовете и картите тя ги държи в своите ръце. Защото едно е да си известен с това, че родителите ти са популярни, друго е вече да начертаваш своя собствен път и да градиш свой собствен имидж, да правиш свой собствен репертоар. Но за това е още много, много рано. Казвам го най-отговорно, защото аз съм родител и знам най-добре кое е най-добро за нея" - подчерта изпълнителката на "Пайнер".
На линия съм за един човек и чакам нещо мъничко от теб.
Изображение Изображение

Потребителски аватар
BobiTo
Регистриран: 27 юни 2010 14:25
Любима певица: Анелия
Любим певец: Галин
Компания: Пайнер

Мнение от BobiTo » 04 окт 2013 17:54

Глория: Който гледа в чуждите паници, никога не му върви

Изображение

Глория разказа за работата си с Мариета Ангелова по баладата "Пясъчни кули", която наскоро бе промотирана. "С Мариета работя много лесно. Тя разбира с две думи какво искам да кажа и да изпея във всеки един миг, разбира много добре моите жокери, идеи и чувства и прави за мен превъзходни текстове" - обясни изпълнителката в "Автограф".
За пореден път фолк звездата се довери на един от доайените в попфолк музиката - Светослав Лобошки, създал за нея баладичното парче.
"А относно музиката, още на първо слушане като чух песента в демо вариант, настръхнах цялата. Пуснах я и на мои близки, които ми казаха, че задължително трябва да я взема. Затова реших да подаря на моите почитатели тази балада, която мисля, че е попадение и е печеливша" - подчерта певицата.
Глория не крие, че дори когато почива, винаги в главата ѝ се въртят някакви идеи, проекти, нови цели, които я провокират творчески, което я кара да се чувства жива и да върви напред.
"Обичам си работата и така трябва, защото когато човек си намери своето призвание и това, което му идва отвътре, го прави с радост и удоволствие, хубавите неща просто го засипват след това. А на този, който се чуди, лута и гледа в другите паници, вместо да се съсредоточи върху собствения си талант, никога не му върви" - каза тя.

Ако ме питаш дали ще те забравя, каквото правех с теб
дали го правя с други, с други...
Не разбираш ли, не чуваш ли - напълно луд си!

Изображение

Потребителски аватар
VampiresGirl:)
Регистриран: 01 юли 2012 14:17
Любима певица: Глория и само ГЛОРИЯ!

Мнение от VampiresGirl:) » 24 окт 2013 16:20

Глория с нов проект - „Готов ли си“

След баладата "Пясъчни кули" Глория ще предложи на меломаните денс парче. По проекта вече се работи усилено, разкри самата изпълнителка пред фоновете си във facebook като публикува снимки от студиото си с композитора Калин Димитров.

"Работим по ново парче" - обяви фолк звездата. Преди време тя сподели, че отново се е доверила на Калин Димитров за музиката и аранжимента на новия ѝ проект. Като имаме предвид успешните парчета "Двойна игра" и "Пулс", явно и този път почитателите на изпълнителката могат да очакват интересен проект.

Текстът за песента е поверен на Мариета Ангелова, за която Глория казва пред "Планета": "Тя разбира с две думи какво искам да кажа и да изпея във всеки един миг". Глория издаде още, че новият музикален проект за момента е с работно заглавие "Готов ли си". Феновете вече са нетърпеливи да чуят новата песен, но засега звездата не издава кога да я очакваме в ефира на телевизия "Планета".
Изображение

Виж, по пода се търкалят копчета,
към тавана сочат всички токчета!

Потребителски аватар
Stoqn_folka
**
**
Регистриран: 22 май 2012 23:54
Любима певица: Gloria
Любим певец: Azis
Компания: Payner music

Мнение от Stoqn_folka » 17 дек 2013 03:34

Глория засне видеоклип към новата си песен “Безсъние / Инсомния”

Глория зарадва всички свои почитатели в социалната мрежа Facebook с новината, че вече е заснела видеоклип към новата си песен. Тя носи заглавието “Безсъние / Инсомния” като музиката и аранжиментът й са дело на Калин Димитров, а текстът - на Мариета Ангелова и самата певица. В парчето специално участие взема Цветан Недялков от “Ку-ку бенд”, който се включва с изпълнения на саз, бузуки и китари.
Беквокалите в песента пък изпълняват дъщерята на Глория, Симона Загорова и една от участничките в “Музикална академия”, Неделяна Христова - Нел. За видеореализацията на “Безсъние / Инсомния” звездата се довери на екипа на режисьора Людмил Иларионов - Люси, а снимките протекоха в Долна Малина. Със свои ефектни танци в клипа се включват и момичетата от балет “Fame”, а крайния резултат от труда на целия екип ще видим съвсем скоро
тносно заглавието на песента, Глория споделя:

“Често страдаме от безсъние и една от главните причини за него...е любовта, било тя споделена или не. Затова с екипа, с който работим по проекта, решихме той да носи нестандартното име ,,Безсъние / Инсомния’’ - маниашко звучи нали?”

, допълва звездата. Новият видеоклип на Примата на модерния фолк ще бъде факт съвсем скоро в ефира на телевизиите “Планета” и “Планета HD”.

http://87.120.176.133/images/uploads/ne ... 220135.jpg

Отговори

Върни се в “Глория”