Новини

Отговори
Потребителски аватар
BobiTo
Регистриран: 27 юни 2010 14:25
Любима певица: Анелия
Любим певец: Галин
Компания: Пайнер

Re: Новини

Мнение от BobiTo » 12 апр 2012 14:35

Глория: Различната мелодия е първото нещо, което ме грабва

Изображение

Глория залага на различната мелодия при подбора на песните за своя репертоар. Фолк певицата, която може да се похвали с постоянния си успех и умение да интригува най-разнородна публика, е на мнение, че от значение е и тематиката в текстовете на песните. Signal.bg

"Получавам много песни като предложение от композитори и текстописци. Някои балади са еднотипни и това не ми допада. Различната мелодия е първото нещо, което ме грабва. Оттам нататътък се прави на стандартен аранжимент. Тематиката също е много важна, но аз я поставям на трето място. За какво трябва да пея и как трябва да подредим думичките доста време го мислим и едни прекрасни текстописци като Мариета Ангелова и Стефка Ангелова много ми помагат, за да се получи това, което искам. Не е лесно, но се надявам, че моите балади са интересни и емблематични. Песни като "Крепост", като "Присъда", като "Ако те няма", "Можеш ли да ме обичаш" - разказва Глория пред "Планета".

Феновете на звездата посрещнаха с голям интерес и новия й албум "Имам нужда от теб", който излезе през октомври миналата година, а само няколко месеца по-късно една от песните, включени в него - "До последната сълза", бе отличена за "Баладичен хит на 2011".
Ако ме питаш дали ще те забравя, каквото правех с теб
дали го правя с други, с други...
Не разбираш ли, не чуваш ли - напълно луд си!

Изображение

Потребителски аватар
toty93
Respect
Respect
Регистриран: 13 яну 2012 14:30
Любима певица: ГЕРГАНА
Компания: ПАЙНЕР
Подпис от: Dark Horse
Контакти:

Мнение от toty93 » 21 апр 2012 14:37

Глория и Илиян разкриват тайната на перфектната си фигура

Звездите на “Планета” винаги са били еталон за външен вид, но перфектната им фигура е резултат от упорит труд във фитнес залата и строги диети. В новия брой на “Звездно” Глория и Илиян разкриват каква е тайната да изглеждат идеално и какви са грижите, които полагат за себе си. От години Примата на поп-фолка е последовател на идеологията на д-р Емилова, която се основава на принципите на плодолечението.И тази пролет певицата няма да пропусне да се подложи на този режим, благодарение на който потдържа тонус и перфектна форма. Защо изпълнителката остава вярна на този метод за пречистване на организма от токсините и негативното влияние на околната среда, ще научите в “Звездно”.Наред със строгите ограничения, които спазва в своя хранителен режим, Глория залага и на специална програма във фитнес залата. Освен под зоркия поглед на своя фитнес инструктор звездата на “Планета” обича да разпуска и на тенис-корта. Певецът на годината, Илиян, също спортува редовно, за да подържа доброто си физическо здраве. Какъв е неговия хранителен режим и каква е програмата, която следва във фитнес залата ще научите в новия брой на “Звездно”.
До смърт да ме раняват и без дъх да ме оставят.
Изображение
Във последния миг живот, "Обичам те!" ще кажа.

Потребителски аватар
toty93
Respect
Respect
Контакти:

Мнение от toty93 » 04 май 2012 10:02

ГЛОРИЯ ПРАЗНУВА В АВАНС ИМЕНИЯ СИ ДЕН В „АЗ ОБИЧАМ БЪЛГАРИЯ”

Изображение

Глория ще празнува в аванс имения си ден в днешния епизод на предаването „Аз обичам България”. Певицата ще бъде в отбора на Андрей Слабаков заедно с още един именик на Гергьовден – Жоро Борисов, известен повече като Жоро Биков от „Женени с деца в България”, и Велислав Павлов от „Отплата”. Георги ще си има и отборът на Юлиан Константинов – водещият Жоро Любенов. Подкрепа ще им оказва фолк легендата Милко Калайджиев. Всички участници ще трябва да си припомнят поверия и исторически факти, свързани с Гергьовден. Какво носи всяка капка гергьовски дъжд според народните вярвания, каква е била професията на свети Георги и какво означава неговото име са само част от въпросите, с които двата отбора ще доказват, че познават в детайли празника. И още – колко процента от българите ядат агнешко на празника и колко от родните мъже се срамуват да ходят с цветя на среща. Специално за празника, в студиото ще има сериозно животинско присъствие и още по-сериозно предизвикателство за участниците. Кой отбор ще надделее, ще стане ясно от епизода на „Аз обичам България” този петък, 04 май, в 21:00 ч., по Нова ТВ.
Изображение

Потребителски аватар
toty93
Respect
Respect
Контакти:

Мнение от toty93 » 06 май 2012 12:40

ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН, ГЛОРИЯ!

Изображение

И Глория е част от звездния отбор именици, които празнуват на Гергьовден и получават поздрав от свои почитатели, пожелали да им честитят и чрез novfolk.bg. Публикуваме и това пожелание, разбира се, и използваме възможността да я поздравим и ние! Ето какво написаха почитателите й:

Честит имен ден, Глория

Бъди жива и здрава! Пожелаваме ти много щастие, лични и професионални успехи! Продължавай да ни провокираш с нови неща и да ни изненадваш винаги! Много те обичаме!

От всички верни фенове
Изображение

veli1199
Регистриран: 06 ное 2010 09:40

Мнение от veli1199 » 19 май 2012 19:39

Глория в „Черешката на тортата"

Истинска селска идилия, гарнирана с френска романтика и много сълзи и смях, ще царства в "Черешката на тортата" от 21 до 25 май 2012 г. Кулинарните си умения тогава ще доказват двама журналисти, двама музиканти и един дизайнер - Христо Калоферов, Иво Инджев, Глория, Богдан Томов и Невена.

Ексклузивни новини ще има още в първия ден, когато домакин ще бъде водещият на "Новините на Нова" Христо Калоферов. Вечерята обаче няма да бъде в нюзрума, а в село Долнослав, на гости на баба и дядо. Христо ще приготви истински станимашки сърмички, а изненадата му ще предизвика сериозни вълнения - среща с Щраус насред Родопите. Накрая дори ще има и спасителна операция - Богдан Томов ще спаси Глория от сериозна беда...

Втората вечер участниците отново ще са на село, но този път в Голям Извор, където ще ги посрещне Иво Инджев и неговата специална агнешка програма. За Богдан Томов ще бъде трудно да издържи до края, затова в даден момент просто ще си тръгне. Останалата част от гостите ще се насладят на голямизворския двойник на Емил Димитров.

Домакин в сряда ще бъде Глория. Това ще бъде и вечерта, в която попфолкът ще излезе в отпуск. Гостите ще хапнат много, но разделно. Ще видят как попфолк примата пази фигура и какви са нейните силиконови форми. На финала всички ще се убедят, че кръвта вода не става - дъщеря й ще успее да разплаче не кого да е, а самия Иво Инджев.

В четвъртък Невена ще заведе гостите си за кратко до Париж. Шармантната дизайнерка ще приготви кюфтета от дивеч - елен лопатар и биволско, ще разплаче Глория с изненадата си и дори ще намери жена за ергена Христо Калоферов.

В последната вечер цялата компания, под домакинството на Богдан Томов, ще изпълни истински български хит, посветен на "Черешката на тортата" и бабата на Христо. Богдан ще заложи на сърми с пъстърва, а така също и на много песни, танци и особено вкусна храна. Всички ще се забавляват толкова много, че накрая плакетът ще бъде разделен изключително трудно.

"Черешката на тортата" е всеки делничен ден от 20.00 ч. по Нова ТВ.

Потребителски аватар
toty93
Respect
Respect
Контакти:

Мнение от toty93 » 24 май 2012 11:24

ГЛОРИЯ БЛАГОДАРИ НА ЦЕЦА ЗА КОНЦЕРТА Й В СОФИЯ

Изображение

Глория бе сред гостите на големия концерт на Цеца в столичната зала „Арена Армеец” снощи, който събра хиляди български фенове на сръбската певица. Примата на родния попфолк лично благодари на своята колежка за емоциите, които концертът й е донесъл. „Благодарим ти, Цеца, за прекрасните песни и незабравимата вечер!
Върна ни нормалния ритъм на живот след преживяното кошмарно земетресение на 21-ви срещу 22-ри май, усетено от половин България – нощ, в която всички спахме в колите си, а някои бяха навън... Благодарим ти най-сърдечно за всеотдайността към моята родна публика. За пореден път се убедих колко си обичана и как се слушат твоите песни. Уникално преживяване бе концертът за всички нас в софийската „Арена Армеец”. Продължавай в същия дух!”, написа Глория в своя официален фейсбук – Gloria (Official).
Изображение

Потребителски аватар
emi_1296
Регистриран: 18 мар 2011 19:01
Любима певица: Галена
Любим певец: Фики, Борис Дали

Мнение от emi_1296 » 14 юни 2012 16:03

Глория избяга от градската суета

Глория избра да избяга от жегата и градската суета и се установи край морския бряг. Вече няколко седмици звездата на "Пайнер" е в Слънчев бряг, в своя летен дом, където събира слънчев загар и едновременно с това радва с песните си гостите край морето, съобщават от телевизия "Планета".
Освен в актуалните попфолк заведения, изпълнителката често е канена да гостува и в различни пиано-барове. Другото лице на Глория се оказва доста интересно, защото звездата изпълнява перфектно родни и световни хитове. Кралицата на фолка е много щастлива, че може да представи свои версии на обичани от нея песни.
Феновете знаят и за друго голямо увлечение на Глория - морските деликатеси и рибните блюда. Прясната и здравословна храна е в основата на диетата, която певицата прилага през летния сезон. Тайната на перфектния външен вид, който Глория демонстрира от години, е много зеленчуци, добре приготвена риба и изобилие от морски дарове.

veli1199

Мнение от veli1199 » 17 юни 2012 19:16

Майката на Глория: Със самотата може и да се свиква, но не е хубаво нещо

Глория гостува заедно с майка си Стефка Пенева и дъщеря си Симона в "Тази неделя" по ЬTV. Те говориха за своята музикална дарба и отдадеността си на различни музикални стилове.

За майката на Глория северняшките народни песни са скъп спомен от детството й и тя ги изпълнява с удоволствие. Глория пък не скри, че майчините песни не са сред предпочитаните от нея. Signal.bg Тя подчерта, че освен към попфолка, има афинитет по-скоро към македонските ритми и онези, които са с леко сръбско звучене. Симона, която в момента е ученичка в Музикалното училище в София, обясни, че се увлича по по-модерните стилове.

Трите дами, представителки на три различни поколения, споделиха пред зрителите и за трудните моменти, които са изпитвали.

"Най-трудният момент и д сега продължава, защото съм разведена и на една жена като е разведена, не й е леко да си отгледа децата, сега внучката... Това продължава и до ден днешен. Ние се борим и продължаваме да живеем, всичко си върви в реда на нещата" - казва Стефка.

За разлика от майка си, Гория, която също няма съпруг до себе си, признава:"Не мога да кажа, че съм имала много трудни периоди. Не е било лесно, имала съм доста трудни периоди, но песента и сцената, и моите почитатели винаги са ме спасявали само като видя техните лица..."

Signal.bg За живота си извън сцената, изпълнителката коментира: "Може и много по-зле да е. Така е, нека да сме благодарни на това, което ни се случва сега, в момента, на мига, това което имаме, а пък човек позитивен ли е, мисли ли позитивно, нещата просто ще се случат".

Симона разказва, че най-големите трудности, които досега е срещала, са свързани с хорските думи и отношение, породени от това, че е дъщеря на популярна личност. "Няма как да ми е лесно, тъй като майка ми е доста известна личност. Понякога обиждат, понякога пък нарочно се влачат след теб, но това е нормално, аз съм свикнала. Много се дразнех преди някой като каже нещо..."

Дъщерята на Глория е категорична че ще се изявява професионално в поп и джаз музиката, но харесва песните на майка си. "Това слушам, но повече обичам да пея поп, определено" - заявява тя.

За своя репертоар фолк звездата на "Пайнер" обяснява:"Голяма част от музиката, от текстовете, въобще аз съм идеологът на всичко, което се случва около мен, на всичките 15 албума, които имам до този момент. И музиката си пиша, тематиките на всички текстове са мои, но вече пречупени през призмата на професионален текстописец, нещата придобиват съвсем друг облик".

Стефка Пенева е убедена, че най-важното са взаимоотношенията между хората и да намериш човек, с който да живееш щастливо. "В живота не е толкова важно какъв си като професия, като обществено положение е важно да си човек и да случиш в брака. Да не остава човек сам. Със самотата може и да се свиква, но не е хубаво нещо" - отправи тя своя майчин съвет към дъщеря си и внучката.

Според Глория обаче от особено значение в живота на човека е да работи упорито и да следва поставените си цели."Човек трябва да е позитивен, плюс това трябва да предизвика малко или много нещата в своя живот, да се размърда, защото няма как нещо, което иска, да му се спусне ей, така просто отгоре. Винаги съм работила, винаги съм си гонила целите и нещата се случват, когато искаш нещо" - категорична е любимката на няколко поколения фенове на фолка.

veli1199

Мнение от veli1199 » 23 юни 2012 09:54

Глория ще отпразнува рождения си ден край морския бряг

Глория ще отбележи рождения си ден, който е на 28 юни, край морския бряг. Тя ще празнува в компанията на своето семейство и с приятели.

Вече няколко седмици фолк звездата е в Слънчев бряг, където релаксира и събира шоколадов тен.

Изпълнителката на "Пайнер" ще прекъсне за кратко своя отдих, за да зарадва с песните си всички присъстващи на концерта “2 години Планета HD”, съобщават от музикалния канал.

Мегаконцертът, на който ще се изявят 30 изпълнители, ще се проведе на 25 юни от 19 часа на площад "Княз Александър I" в София.

veli1199

Мнение от veli1199 » 12 юли 2012 11:14

Глория и Симона все по-често са заедно на сцената

Глория отново е в Слънчев бряг и възнамерява да остане в лъскавия курорт до септември.

С нея са и любимите й хора – дъщеря й Симона и майка й Стефка, а неотменно до тях са котаракът Бюти и кучето Принц. През деня трите дами са на плажа или край басейна, а вечер често компания на Глория прави Симона, съобщават от "Планета".

Гласовитите майка и дъщеря заедно излизат на сцената, за да представят обичани от тях песни и своите дуети, които публиката приема с бурни овации. Наследницата на Глория все по-уверено излиза пред публика и това кара нейната майка да бъде щастлива.

Пред “Звездно” хитовата изпълнителка не скри, че почти всички песни от албума са станали вече любими на феновете. Естествено най-предпочитани са тези, които имат и клипове, но не по-малък е интересът и към някои от другите песни.

“Смела” и “Обсебена от теб” са сред фаворитите на меломаните, които все по-често карат Глория да снима оригинални видеоклипове на тях. В съседна Македония пък интерес предизвиква дуетът на Примата с младия изпълнител Александър Тарабунов – “Давай, за да получаваш”.

Отговори

Върни се в “Глория”