Новини

Потребителски аватар
toty93
Respect
Respect
Регистриран: 13 яну 2012 14:30
Любима певица: ГЕРГАНА
Компания: ПАЙНЕР
Подпис от: Dark Horse
Контакти:

Re: Новини

Мнение от toty93 » 21 апр 2012 00:55

Бони с японски татус

Изображение

Тази седмица Бони изненада своите почитатели и приятели в официалния си профил във “Фейсбук” с атрактивна снимка. На нея ясно личи, че изпълнителката се е сдобила с нова татуировка, изобразяваща митична японска риба. Не случаен е избора на “Fish Koi”, защото за Бони тя е символ на силата, куража и способността за справяне с трудностите.Певицата споделя, че “преминавайки през 9 водопада и борейки се сама, тя се превръща в дракон, който носи късмет, щастие и промяна”. Пролетта зарежда Бони с много положителни емоции и вероятно това е причината тя да се реши на тази стъпка. Феновете пък са единодушни, че певицата не спира да ги изненадва приятно и част от тези изненади е участието й в сериала “Седем часа разлика”.Звездата на “Планета” се справя повече от отлично със своята роля, а в “Звездно” разкри, че много харесва героинята си Кети. Тази седмица Бони гостува в предаването “Автограф”, където споделя подробности за всички хубави неща, които й се случват напоследък.Певицата разкрива, че съвсем скоро ще предложи на вниманието на меломаните нова песен и видеоклип.
До смърт да ме раняват и без дъх да ме оставят.
Изображение
Във последния миг живот, "Обичам те!" ще кажа.

Потребителски аватар
toty93
Respect
Respect
Контакти:

Мнение от toty93 » 14 май 2012 17:10

Брюксел посреща Бони на 26 май

Изображение

Феновете на Бони очакват с нетърпение новите музикални проекти на своята любимка, с които тя бе обещала да ги зарадва още през април. За съжаление първоначалните планове на певицата малко се промениха, защото тя държи всичко в песните й да бъде изпипано докрай.Бони разкрива, че изключително много държи на стойностните текстове и качествената музика, което понякога забавя премиерата на дадена песен. Според нея всеки изпълнител трябва да намери точния си стил и идентичност, за да се отличава и да бъде уникален.Поради тази причина тя прецизно подбира песните си и не държи толкова на количеството, колкото на качеството им. Бони разкрива, че в момента работи по три нови песни, а една от тях със сигурност ще представи в началото на лятото. В края на месец май изпълнителката ще отлети за Брюксел, където я очаква среща с българите в Белгия.Страната на финия шоколад и бирата е особено гостоприемна към звездите на “Планета” и не минава месец, в който те да не гостуват там. Всеки техен концерт в Белгия се превръща в истински музикален празник и незабравим спомен за българската общност.
Изображение

Потребителски аватар
toty93
Respect
Respect
Контакти:

Мнение от toty93 » 15 май 2012 11:39

Бони работи по три нови песни

Изображение

Бони работи по три нови парчета, като едното от тях ще бъде представено в началото на лятото. Тя подчертава, че прецизно подбира песните си и не залага толкова на количеството, колкото на качеството, затова и не е от най-продуктивните изпълнители.Макар че бе обещала да зарадва феновете си още през април, първоначалните планове на изпълнителката се променили, защото държи всичко в песните й да бъде изпипано докрай.Бони заявява, че залага на стойностните текстове и качествената музика, което понякога забавя премиерата на песните й.Наред с подготвяните песни, клубните й участия, благотворителната дейност и участието й в сериала "Седем часа разлика", в края на месец май тя ще отлети за Брюксел, за среща с българите в Белгия.
Изображение

veli1199
Регистриран: 06 ное 2010 09:40

Мнение от veli1199 » 19 май 2012 21:04

Бони: Ще направя една любовна магистрала

Бони наскоро обеща, че ще предложи на публиката няколко нови песни. Проектите й се позабавиха, за да може певицата да изпипа докрай всичко по музиката и текстовете. Сега тя се е захванала здраво с реализацията на записите.

"Утре влизам в студио, ураааааааа! И ще направя една любовна магистрала, ако познаете какво точно е това, ще има с Бони на кафе, а може и на питие!:)))" - провокира феновете си във Facebook изпълнителката.

Потребителски аватар
.:Maria:.
Регистриран: 01 окт 2010 17:21
Любима певица: Десислава
Любим певец: Фики
Компания: Пайнер
Контакти:

Мнение от .:Maria:. » 21 май 2012 13:42

Бони: Обмислям сценария за клипа на новата ми песен
Изображение
Бони записа нов сингъл и сподели радостта си от добре свършената работа със своите почитатели. Гласовитата изпълнителка, която вече има своите успешни изяви пред филмовата камера като актриса, в момента умува над сценария на видеоклипа.

"Много съм щастлива, защото записах песничката си и много ме кефи... Дано и на вас ви хареса! Сега пък обмислям сценария за клипчето. Ще ми трябват статисти, но ще ви кажа утре /б.а. днес/ с точност колко. Оффф... дано да стане хит... то от вас зависи, но на мен ми лично ми харесва" - написа певицата в своя Facebook профил.

От споделената информация става ясно, че и Бони има намерение да покани свои фенове да вземат участие в неин клип, така като направиха преди това други изпълнители.
Изображение

Потребителски аватар
Контакти:

Мнение от .:Maria:. » 22 май 2012 14:34

Бони пуска „Любовна магистрала“ началото на юни
Изображение
Фолк певицата Бони се сближи с колегата си Годжи. Причината - най-новото ѝ парче "Любовна магистрала".

"С Годжи седнахме и написахме текста буквално за 10 минути, на по един чай. Идеята относно тематиката на песента бе моя и вярвам, че тя ще успее да докосне всеки по някакъв начин" - коментира пред bliasak.bg изпълнителката.

Тя допълни, че заради името на песента, много от феновете и приятелите са я питали шеговито дали няма да възпее магистралните жрици на любовта, но Бони потвърди, че тематиката на парчето няма да има нищо общо с това и не би поощрила този тип дейност.

В момента се заснема видеото към "Любовна магистрала" и се очаква то да бъде пуснато в ефир в началото на юни.

"Дълго време мислих над тематиката на песента и е много идейна и готина... Има и различен оттенък, в зависимост от състоянието на човека, но на мен лично и на моя екип много ни харесва и сме възхитени от текста... Надявам и на всички вас, мои приятели и почитатели, да ви допадне, хареса и докосне" - написа Бони в профила си в социалната мрежа.
Изображение

Потребителски аватар
nenooo123
Регистриран: 28 окт 2009 16:30
Любима певица: ♥Десислава♥

Мнение от nenooo123 » 24 юни 2012 18:45

Бони завършва средно образование, ще влиза в политиката

Бони показа роклята и обувките, с които утре ще изгрее на концертната сцена в София по случай втория рожден ден на телевизия Планета HD. Signal.bg

"Роклята е от две части, да ми се види хубавата кожа. Обувките са сценични, аз по принцип бягам от камъните, но този пък са такива" - разкри тя пред камерата на ЬTV.

Певицата обясни защо е избрала заглавието "Любовна магистрала" за новото си парче. "Любовта може да бъде обяснена с доста елементи, аз избрах пътните знаци. Това, което обяснявам е, че на нас ни се дават знаци, на които ние трябва да обърнем внимание. Клипът не е скъп, но съм обърнала внимание на нещо, което се случва в живота на всеки. Има социален момент. В днешното време на криза всеки иска да спечели пари, а къде са парите - в джакпота от тотото" - разказа звездата на "Пайнер".

Бони изненада с признанието си, че в момента завършва средното си образование в ТОХ-а. "Довършвам изпитите за средното си образование, което преди време така и не взех. Изпитите са по история, биология, информатика... Тогава беше друга системата, сега е по-различна. Сервиране, готвене - практиката съм си взела. Практиката ми е позната доста, теорията също, но има още неща, които не съм успяла за времето, тъй като ме е грабнал животът и песните, в което няма лошо. Но мисля, че е важно всеки един от нас да учи, да се развива, защото бъдещето е в образованието" - подчерта изпълнителката. Signal.bg

Бони е амбицирана, след като се дипломира, да продължи образованието си и да запише политология. "Мога да бъда полезна за ромската общност в България. Мога да помогна за интегрирането на ромите и това, което в днешно време трябва да бъде всеки един гражданин, защото ромите имат нужда от подкрепа" - обясни тя.
Десислава завинаги в моето сърце!

veli1199
Регистриран: 06 ное 2010 09:40

Мнение от veli1199 » 02 сеп 2012 15:48

Бони: Подготвям няколко албума

Фолк певицата Бони наскоро се похвали пред своите фенове в социалната мрежа, че работи едновременно по няколко нови проекта. Най-интересното в случая е, че гласовитата изпълнителка има намерение да пусне три коренно различни музикални албума.

"Искам да ви кажа, че подготвям няколко албума... Единият ще бъде български. Другият ще бъде ромски, който ще направя за всички роми по света. А третият ще бъде сръбски.. : ))) Надявам се, когато са напълно готови и се пуснат на пазара, че ще ви харесат" - написа тя в личния си профил във Facebook.

Все още Бони не се ангажира със срокове за издаването на албумите. Припомняме, че актуалното й парче "Любовна магистрала" излезе с видеоклип през юни.

Потребителски аватар
Контакти:

Мнение от .:Maria:. » 16 сеп 2012 21:22

Бони е първият съквартирант във VIP Brother
Изображение

Фолк певицата Бони се нави да влезе в къщата на VIP Brother. Феновете, които отдавна се питат коя фолк звезда ще гледаме този сезон и дали въобще ще има присъствие на фолк изпълнител, вече могат да си въздъхнат с облекчение, защото влиза не само гласовита, но речовита и атрактивна представителка на този жанр.

"Нямам търпение да вляза в къщата на VIP Brother да става мазало" - каза с усмивка Бони във визитката си при влизането в риалитито. Тя бе първият съквартирант, който влезе в Къщата. След като си събу обувките, певицата заключи: "Егати power-а. И у дома е хубаво, но тук е още по".

Изпълнителката получи веднага тайна мисия от Big Brother - да изпълнява на мига заповедите му които ще получава по специална слушалка, поставена в ухото ѝ. Всеки път, когато тя не изпълни заповед, един от съквартирантите ще губи багажа си. Предстои да разберем кои ще са първите "жертви" на тайната мисия на Бони, но със сигурност на словоохотливата певица няма да й е леко в тази роля.
Изображение

Потребителски аватар
Контакти:

Мнение от .:Maria:. » 18 сеп 2012 15:39

Бони се раздели с „Пайнер“
Изображение

Фолк певицата Бони вече не е част от "Пайнер", потвърди за Signal.bg Любо Костадинов от PR отдела на музикалната компания.

В раздялата на певицата с досегашните й продуценти няма драма или нещо скандално, просто Бони е решила да даде приоритет на актьорската си кариера и участия в риалити формати, обясни Костадинов и напомни, че изпълнителката за втори път напуска "Пайнер".

Можем да предположим, че наистина това е най-правилният ход и за двете страни, след като няма да са си взаимно полезни.

Припомняме, че Бони започна като вокалистка на орк. "Кристали", чийто албуми бяха продуцирани от "Пайнер".

След няколко години певицата се отделя и започва своята солова кариера в “Пик мюзик”. Излизат нови хитове - “Спри, не си отивай”, “Огън и лед” (авторски) и албума на певицата - “Клада от страст”.

През 2000 година Бони издава втория си самостоятелен албум - "Бисерни сълзи", вече като изпълнител на „Сънни мюзик”. "Бита карта" и “Да се завърнеш” са част от хитовете във втория албум на певицата. След 4 години излиза дискът “Полудявам ли?” и хитовете от него “Обичаш другата”, "Трябваш ми". Следват албумите “Бони 2006”, "Магия" и "Boni the Best".

Към края на 2008-ма Бони решава отново да търси сътрудничество с "Пайнер" и в началото на следващата година официално обявява, че е част от компанията.

"Любовна магистрала" е последният музикален проект на Бони като изпълнител на най-голямата музикална компания у нас.
Изображение

Отговори

Върни се в “Бони”