Новини

veli1199
Регистриран: 06 ное 2010 09:40

Re: Новини

Мнение от veli1199 » 05 окт 2012 06:57

Бони с втора номинация за изгонване от VIP Brother

Поредните номинации в Къщата на VIP Brother са вече ясни.

По време на живото предаване снощи Юлиан, като глава на Къщата, номинира Бони за елиминациите следващия понеделник. Другите номинирани са Николай, като капитан на изгубилия отбор и Влади и Ирен, които играят като един участник.

Това е втора седмица, през която както Бони, така и Владо Данаилов и Ирен Кривошиева ще се борят за оставане в Къщата.

Миналата седмица Бони успя да събере най-много гласове и отпадна от финалните елиминации по време на живото предаване. Тогава от шоуто си тръгна поп певицата Аксиния.

Ще помогнат ли зрителите отново на фолк звездата да остане в Къщата, ще стане ясно в понеделник.

Потребителски аватар
toty93
Respect
Respect
Регистриран: 13 яну 2012 14:30
Любима певица: ГЕРГАНА
Компания: ПАЙНЕР
Подпис от: Dark Horse
Контакти:

Мнение от toty93 » 15 окт 2012 21:53

БОНИ НАПУСНА VIP BROTHER, ПЛАКА С ДЪЩЕРЯ СИ

Изображение

Бони напусна VIP Brother след днешните елиминации – зрителите на риалити шоуто трябваше да изберат да подкрепят нея, Къци или Златка Димитрова. Оказа се, че Бони е получила най-малко гласове: 16 %. Минути след като научи новината темпераментната певица заяви, че е щастлива най-вече защото отново ще има свободата си и ще бъде заедно с дъщеря си. Тя не успя да скрие емоциите си, когато видя малката Михаела и се разплака – сълзи имаше и в очите на детето й. Бони прекара един месец в Къщата на VIP Brother, след като влезе още в първия ден на шоуто: 16 октомври. С нетърпение очакваме да разберем с какво ще зарадва феновете си сега – дали да не очакваме нова песен?
До смърт да ме раняват и без дъх да ме оставят.
Изображение
Във последния миг живот, "Обичам те!" ще кажа.

Потребителски аватар
toty93
Respect
Respect
Регистриран: 13 яну 2012 14:30
Любима певица: ГЕРГАНА
Компания: ПАЙНЕР
Подпис от: Dark Horse
Контакти:

Мнение от toty93 » 19 окт 2012 12:00

Бони: Не съм лицемерна, не съм двулична, не съм интригантка!

Изображение

Бони е доволна, че отново е сред най-близките си хора. Фолк звездата напусна VIP Brother след елиминациите в понеделник, след като получи едва 16% от зрителската подкрепа.
"Да си на свобода, сред любимите ти хора и искрените ти приятели, които не са лицемери или интриганти, е най-голямото щастие. Хората, които ме познават, знаят, че съм искрена, а не фалшива. Не съм лицемерна, не съм двулична, не съм интригантка" - заяви тя пред камерата на Music Space TV.

Певицата бе сред най-обсъжданите както от Съквартирантите, така и от зрителите. Напрежението около нея в Къщата ескалира през последните дни от престоя ѝ там и виповете се обединиха срещу нея, като се разбраха дори да не ѝ говорят за една седмица. Причина за решението им стана общото мнение, че Бони не е искрена, преиграва и се опитва да манипулира зрителите и останалите съквартиранти.
"Мислех, че ще науча нещо от съквартирантите, защото предимно всички са висшисти, но показаха друга култура. Аз може да не съм висшистка, но показах, че имам съвсем различна култура от тяхната. Не е важно кой колко висше образование има, а кой каква култура притежава. Рени и Владо бяха хората, които усещах много близо, впоследствие Люси и Камелия. Иска ми се да спечели Люси или Фънки. Мариана и Кристина Патрашкова са големи интригантки и големи клюкарки" - коментира Бони и заявява: "Аз съм такъв човек, че запазвам само доброто, лошото го забравям."
След VIP Brother изпълнителката се захваща с новите си проекти, които са не само на музикалното поприще, но и в киното. "Преди да вляза в Къщата бях на кастинг за чужда продукция, която ще се снима 2 години" - сподели тя и допълни още:

"В момента подготвям два албума. Единият искам да е с изцяло ромски песни, защото аз пея за много роми не само в България, а и в Европа. Иска ми се да направя такъв албум. Другият албум ще е на български език".
До смърт да ме раняват и без дъх да ме оставят.
Изображение
Във последния миг живот, "Обичам те!" ще кажа.

Отговори

Върни се в “Бони”