Новини

Потребителски аватар
*SOFILADY*
Регистриран: 08 яну 2006 01:02
Компания: всички
Контакти:

Новини

Мнение от *SOFILADY* » 09 дек 2009 00:26

В тази папка ще слагаме всички актуални новини за изпълнителя.
Цитирайте източника на всяка новина.

Потребителски аватар
nenooo123
Регистриран: 28 окт 2009 16:30
Любима певица: ♥Десислава♥

Re: Новини

Мнение от nenooo123 » 26 ное 2010 21:15

Бони: Не, благодаря! Взех си дозата

В новия брой на "Story" може да прочетете интервю с Бони. Певицата споделя за читателите на списанието, че неведнъж се е срещала отблизо с наркотиците. Какви ли не слухове витаят, че фолк изпълнителите използват различни опиати, за да издържат на натоварения си график. Бони обаче е изградила стратегия как да отказва, когато някой ú предлага да опита.

"Не, благодаря, преди малко си взех дозата" - отговаря чаровницата, спасявайки се от излишни обяснения, че не използва подобни екстри.

Наскоро изпълнителката беше нарочена за страстна тревоманка. Винаги приповдигнатото ú настроение и широката усмивка се дължали на марихуаната, гласи клюката. И Бони наистина изпаднала в бурен смях, когато научила за своя порок, за който до момента не подозирала. Тя дори не знаела как изглежда марихуаната. Когато споделила с приятели, те я успокоили: "Не се притеснявай, всички пушат трева. Няма нищо страшно". Въпреки това певицата продължава да се страхува дори и от най-лекия наркотик. Смята, че тези вещества променят хората безвъзвратно. Затова предпочита да разтоварва от работата и стреса по съвсем традиционни начини - на приказка с приятели или с глезотии за тялото и душата.

Темпераментната изпълнителка се стреми да води здравословен начин на живот. Не пие алкохол, за кафе се сеща веднъж на десет дни. А от два месеца е отказала единственото си пристрастяване - цигарите. Съжалява, че преди две години е намерила спасение в пушенето. То се превърнало в неин емоционален отдушник, тъй като по това време имала тревоги. Бони си дала сметка, че така не си помага и това не е разрешение на проблемите ú, затова
Десислава завинаги в моето сърце!

music*
*
*
Регистриран: 24 дек 2010 11:55

Мнение от music* » 01 яну 2011 22:47

Бони като японка в клуб Rouge Певицата заминава на ски почивка в Боровец след Нова година заедно с Тони Стораро, Софи Маринова и Илиян Добре отпочинала на Бъдни вечер и Коледа, когато казала майната им на парите и останала със семейството си, вечно усмихнатата Бони предаде положителната си енергия на всички купонджии в клуб Rouge, сред които и барманките в заведението, които грабнаха микрофон - менте и досущ като истински професионалистки пееха заедно с Бони хитовите й парчета.
Наконтена със стилна черна рокля, купена от чужбина, без никакви притеснения, певицата взе назаем автентична японска шапка от купонджия в Rouge и си я сложи на главата. Феновете харесаха новия стайлинг на изпълнителката на „Пак пак” и бурно я аплодираха.
Минути преди да излезе пред купонджиите в клуб Rouge, Бони сподели пред репортер на zvezdno.bg, че и на Нова година няма да работи. „Малко преди празниците дъщеря ми ме помоли тази година да не разботя и цялото семейство да сме заедно. Аз разбира се удовлетворих желанието й. Твърдя, че съм човек, който лесно се приспособява – мога и с много, и с малко пари”, издаде певицата, но не пожела да издаде с кого, освен с дъщеря си, и къде ще посрещне новата 2011 година.
Певицата обаче издаде, че през януари тя и дъщеря й, плюс Софи Маринова и Лоренцо, Тони Стораро с малкия си син Емо и Илиян с половинката си Бела ще ходят на ски в Боровец. „Смятаме да си починем добре и докато децата са на ски училище, ние ще „репетираме” новите си песни, защото в компанията си имаме и цял оркестър’, сякаш с нетърпение ни обясни певицата.
Наред с личните си радости, Бони издаде и че сменя любовната тактика. По повод въпрос от наша страна как се оценява сама за изминалата 2010 година, ромската перла сподели, че до половината на годината не е била удовлетворена от работата си именно заради любовта. „Тогава се отдадох на любовта, но с неподходящ човек. Той не разбираше работата ми, но грешката е изцяло моя, защото го допуснах до себе си много бързо. Винаги съм си мечтала за семейство и дори с този човек бях готова да се обвържа сериозно, дори бях готова той да е последният мъж в живота ми. Но наистина избързах”, довери ни певицата. За това пък през втората половина на 2010 година Бони започна да връща силите си на сцената и не след дълго изкара много нови хитове, последният сред които „Знаеш как”. Парчето прозвуча за първи път на деветия рожден ден на телевизия Планета и все още няма клип, но скоро и това ще стане, издаде певицата.
Оказа се че от няколко седмици тя и синоптикът Емо Чолаков, с когото бяха двойка във „Великолепната шесторка”, плюс водещата на благотворителното предаване – Ани Салич са съседи в София. „Сприятелихме се адски много. Дори си ходим на гости и се чуваме постоянно по телефона. Емо е истински човек. Голям сладур е, страшно позитивен и истински приятел. Понеже не ми се вярваше, че постоянната му усмивка е искрена, няколко пъти съм се опитвала да го провокирам и разбрах, че е чист и искрен постоянно”, с усмивка разказа Бони и нахлузи японската шапка в Rouge.

Потребителски аватар
nenooo123
Регистриран: 28 окт 2009 16:30
Любима певица: ♥Десислава♥

Мнение от nenooo123 » 03 мар 2011 23:26

Бони стана блонди-Фолк дивата Бони реши да минe на острова на блондинките. Както се казва в едно от вечерните шоута на btv – България е страната на силикона и перхидрола.

Нашите географски ширини се оказаха благоприятни за подобни момичета, които да изникват като гъби в гората. Множат се от ден на ден и чалга изпълнителката също е привлечена от магнетичното русо.

Все пак “таквъзи е модата”, а Бони не иска да клони от нея, затова и тя ще си изсветли гривата в модерно русо.

За коренната промяна на имиджа си, чалга дивата споделила пред приближени на blisak.bg.

Разказала им, че в този бизнес музикантите трябва да са винаги атрактивни. Поради тази причина се налага да променят от време на време имиджа си, за да задържат почитателите си и да привлекат нови.

Като всяка уважаваща себе си фолк изпълнителка и Бони следи модните тенденции. Сега отбелязва, че на дневен ред са по-светлите нюанси на косите, затова и тя се решила на тази крачка.

Преди нея към подобна драстична промяна подходи първо Анелия, която стана почти напълно блонди, а Галена пък съвсем се преобрази от тъмно черни коси в светло руси.

Сега дойде ред и на Бони, която също да премине в лагера на блондинките.

Това може би е причината всички фолк изпълнителки да изглеждат еднакви, като по този начин вместо да са различни, те се обезличават.

Десислава завинаги в моето сърце!

Потребителски аватар
.:Maria:.
Регистриран: 01 окт 2010 17:21
Любима певица: Десислава
Любим певец: Фики
Компания: Пайнер
Контакти:

Мнение от .:Maria:. » 08 юни 2011 13:41

Бони е готова с 6 нови песни

Въпреки че Бони не е много продуктивна от началото на годината, певицата признава, че има 6 готови песни и в момента се двоуми на коя от тях да заложи.

"Готова съм с още 6 песнички. Парчетата този път са на български композитори, бях споменала, че имам подарък и от Шевчет. Много хубава песен, която тази седмица ще запиша, текста ми е готов. Може би на нея ще направя клип, но пък един от колегите - Гугутката ми е направил много интересно парче. Също така Силвестър е направил много интересно парче" - споделя Бони във "Фолкмаратон".

Гласовитата певица зарадва феновете с новината, че тази година смята да пусне музикален албум. "Вече 3 години и половина съм във фирма "Пайнер" и мисля, че е време да издам албум" - казва певицата и добавя: "Мисля септември или октомври да имам нов албум" - уточнява изпълнителката.

В момента тя е изправена пред избор - на коя от новите песни да заложи. "Трите песни, които са ми като заявка за летен хит, са достатъчно ударни. Трудно ми е, но това ще го решим с моите продуценти, с г-н Димитров"- допълва гласовитата Бони.
Изображение

veli1199
Регистриран: 06 ное 2010 09:40

Мнение от veli1199 » 17 юли 2011 09:36

Цял месец ваканция за Бони

Цял месец почивка ще си подари Бони това лято, научи Signal.bg. Изпълнителката вече стяга багажа за продължителната морска ваканция, заедно със своята дъщеричка и приятелска компания.

Те ще посетят различни държави, не само в Европа, съобщава певицата, която ще посети и свои дългогодишни приятели в Кипър и Гърция. Гласовитата певица няма да пропусне да се порадва на някои от красивите курорти в Турция, Черна гора и на още други места, а се надява все пак да ѝ остане време да се порадва и на българските морски плажове, които също много харесва.

Веднага след летния си отдих певицата се захваща здраво с финализирането на новите си проекти. "Имам нови песни, в скоро време ще заснема видеоклипове към тях" - обещава на феновете си Бони.

Само преди няколко дни излезе дългоочакваният клип към песента "Повече от любов", която е в дует с Juve. Международните проекти се осъществяват по-трудно, защото всеки си работи по свои закони и правила и докато се оформи документацията минава доста време, на мнение е Бони, но се радва, че най-сетне видето може да се види от феновете. В сайта Signal.bg клипът събира множество положителни отзиви./ВИЖТЕ ВИДЕОТО ТУК/ http://signal.bg/view_article.php?article_id=15922

Информация : http://signal.bg/view_article.php?article_id=15998

veli1199

Мнение от veli1199 » 25 авг 2011 13:14

Бони обещава две нови песни наесен

След лятната почивка, която Бони си подари, тя се залавя здраво за работа по новите си проекти. Още в началото на новия сезон певицата ще изненада приятно многобройните си фенове и ще им предложи нов сингъл, разказва тя. Няма да закъснее и другото ново парче, на което също е даден ход, уверява Бони и се надява отново да случи на хитове.

Бони, Софи Маринова и Тони Стораро отмаряха заедно в наш морски курорт. Тримата са приятели повече от 10 години и казват пред Signal.bg, че винаги им е много приятно, когато са заедно. Гласовитите изпълнители бяха на почивка с децата си, но не лишиха феновете от сценичните си изяви. Тони през ден прескачаше от морето до съответния град, в който е турнето на Фен ТВ, а Софи пропусна само Стара Загора.

Така беше и зад кулисите на лятното турне в Пловдив, където видяхме Бони и Тони с техни общи приятели. На сцената пееше Софи Маринова, а Тони имаше достатъчно време за да поговори с колеги и приятели, докато дойде реда да закрие концерта със мега хиитовете си. Изпълнителите ясно ни показаха, че знаят как да се веселят по всяко време и навсякъде.

Потребителски аватар
.:Maria:.
Регистриран: 01 окт 2010 17:21
Любима певица: Десислава
Любим певец: Фики
Компания: Пайнер
Контакти:

Мнение от .:Maria:. » 27 сеп 2011 13:56

Бони посреща есента с нов видеоклип
Бони е готова с поредно музикално изкушение за феновете на модерния фолк, които отдавна тръпнеха в очакване на нещо ново. Звездата на телевизия “Планета” се радва на едно горещо лято, изпълнено с много емоции и партита до зори. С идването на септември и първите есенни дни певицата отново е сред най-често желаните български изпълнители зад граница. Само преди дни тя се завърна от слънчева Испания, а концерт с нейно участие предстои и в Холандия. Бони използва дните между своите международни изяви и за да заснеме видеоклип на своето най-ново парче.
Изображение
То е озаглавено “Яко парти” и определено дава сериозна заявка за един от хитовете, които ще се слушат в клубовете тази есен. Песента е много динамична, танцувална и това настроение, което носи ще бъде пресъздадено и във видеото й. Съвсем закономерно и за място на снимките екипът, реализирал клипа, избра популярно столично заведение. Какво още се случи на снимачната площадка ще видите в новия брой на “Звездно”, където ви очаква и ексклузивно интервю с певицата.
Изображение

veli1199

Мнение от veli1199 » 04 окт 2011 14:36

„Яко парти“ на Бони се появи в ефир

"Яко парти" е новият клип на Бони, който от днес е на екран. Новото парче на певицата е насочено към почитателите на кръшните ритми. Песента е динамична, а локацията за видеото към нея е столичен фолк клуб.

Потребителски аватар
toty93
Respect
Respect
Регистриран: 13 яну 2012 14:30
Любима певица: ГЕРГАНА
Компания: ПАЙНЕР
Подпис от: Dark Horse
Контакти:

Мнение от toty93 » 11 апр 2012 20:20

Бони: Във фолка се водят войни, които не бива да ги има

Изображение

Бони е част от фолка от зората на този жанр. Певицата има десетки хитове в репертоара си и впечатляваща музикална кариера. Пред камерата на Signal.bg тя направи съпоставка на фолка преди години, когато е започвала кариерата й, с това, което днес наблюдава в най-комерсиалната музика."И преди ги имаше и хубавите, и лошите неща, и сега ги има. Хубавото е, че съществуват още истински изпълнители, които могат да пеят на живо, които правят хубави песни. Лошото е, че някои хора постигат всичко по начин, по който не бива да се постига и се водят войни, които не бива да ги има. Най-важното е, когато на човек Господ му е дал талант - било то да бъде тракторист, певица, сервитьорка или каквото и да било, да си знае своето място и там, където не му е работа, да не се вре" - анализира гласовитата изпълнителка.Бони в момента работи по нови музикални проекти, но не иска да издава нищо по тях, преди да са станали факт, единствено признава: "Имам изненада, сега няма да казвам, че догодина ще се явявам на "Евровизия".За своята дългогодишна приятелка и колежка Софи Маринова казва: "Пожелавам на Софи успех, защото си го заслужава моята сестричка".Бони заяви още пред Signal.bg: "Малко сме истинските хора, малко сме добрите хора, малко сме можещите певици. Да сме живи и здрави и тези, които могат, и тези, които не могат. Въпросът е да бъдем по-истински, по-мили, по-добри и да не правим войни".
До смърт да ме раняват и без дъх да ме оставят.
Изображение
Във последния миг живот, "Обичам те!" ще кажа.

Отговори

Върни се в “Бони”