ФЕНОВЕТЕ ГОВОРЯТ: Анелия през 2015

Отговори
Потребителски аватар
LiL_Andrea
Регистриран: 08 авг 2011 09:36
Любим певец: Галин, 100 кила, Duke Dumont
Контакти:

ФЕНОВЕТЕ ГОВОРЯТ: Анелия през 2015

Мнение от LiL_Andrea » 20 яну 2016 22:49

Започна новата година и в музикалните среди всички медии, къде безпристрастни, къде не до толкова, започнаха да анализират кой изпълнител е бил "по-по-най" през 2015 година. Гласът на основния определящ фактор за успеха на всяка звезда, а именно този на феновете, обаче остава в сянка. И докато от музикалните компании скоро може да видим и отделно разделение- "Песен на годината - жени", "Песен на годината - мъже", "Дует на годината - Жени", "Дует на годината - Мъже с жени" и "Дует на годината - мъже с мъже", то май е крайно време гласът на публиката да бъде по-малко пристрастен и определено не на принципа "за всеки по нещо", защото когато един видимо се старае повече и финансово и физически, не дава от старанието си "на всеки колега по малко". В раздела на всеки изпълнител ще намерите тема като тази, можете да напишете мнение, как видяхте изпълнителя през 2015 година и в позититвен и в негативен аспект, защото истинските фенове посочват грешките, които искат да бъдат променени и вярват, че изпълнителят има данни да надрастне тези грешки, за да продължи нагоре. Надявам се да се получи полезна дискусия.
Изображение
Thank you, M_S_L & BobiTo!

Потребителски аватар
GaLiioo
Регистриран: 07 авг 2012 11:43
Любима певица: АНДРЕА, АЛИСИЯ и ПРЕСЛАВА
Любим певец: SHAWN MENDES, FETTY WAP

Re: ФЕНОВЕТЕ ГОВОРЯТ: Анелия през 2015

Мнение от GaLiioo » 20 яну 2016 22:54

Слаба година - Страшно много изпадна като образ и тежест. Нацели по случайност хит, другото бози. Мисля, че и тя не знае какво прави.
Генерал е много силен хит, Аз съм дявола също стана хит сякаш, но дуетите с Миро и Илиян са многооо слаби. И на клиповете свали нивото.
Реално не заслужава никаква награда, но може би ще получи или Песен, или Диско хит.
  • Или си играч, или си наигран

Изображение

Потребителски аватар
LiL_Andrea
Регистриран: 08 авг 2011 09:36
Любим певец: Галин, 100 кила, Duke Dumont
Контакти:

Мнение от LiL_Andrea » 20 яну 2016 23:20

Анелия за мен е от истинските изпълнители, в пълния смисъл на думата. Има открояващ се глас, открояваща се визия и е различна всяка година, поднася изненади.
Учудва ме фактът, че повечето хора избират "Певица на годината" само между Галена и Преслава, след като в сравнително слабата, като цяло за поп фолка 2015 година, Анелия има два големи самостоятелни хита.
"Започна на чисто" годината с песен, която показва истинската й дарба - Джаз и поп, този глас и тези височини ми липсваха, гласовете им с Миро, слети заедно, също ми липсваха. Колко добре звучи дуетът не е за очудване, защото и над 10 години не са достатъчни, за да влезе поне една "чалга" извивка в гласа на Анелия. Обожавам песента, като текст и музика е една от най-въздействащите за мен, песни. Масовата публика, обаче явно не беше на същото мнение и песента не стана хит. Все пак това е от тези песни, които всеки трябва да има в репертоара си за престиж.

"Генерал" беше един от хитовете на годината. Определено и като музика и като текст се втълпи на всички и се чуваше от всяка дискотека. Клипът е различен, но не е много открояващ се за мен. Песента беше най-успешна за Анелия, спечели доста класации.
"Сърцето ще плати" - добър проект като текст и музика, имат силни и добре пасващи си гласове, но песента не стана голям хит, не знам какво й липсваше, за мен беше добра.
"Аз съм дяволът"- Другишт голям хит на Анелия през 2015 година. Музиката зариби доста хора, ориенталското звучене не е често в репертоара й. Визията е различна и определено й отива този закачлив, червен нюанс. Танци, хореография, на много високо ниво. Определено това беше най-добрият й клип.

2015 година за Анелия може би не беше слаба, но и не бяха достатъчно силни дуетите й, за да я превърнат в годината на Анелия. Все пак в клиповете и в самостоятелните песни има голям прогрес.
Изображение
Thank you, M_S_L & BobiTo!

Потребителски аватар
ndinkov
Регистриран: 04 май 2013 12:34
Любима певица: галена
Любим певец: галин
Компания: пайнер

Мнение от ndinkov » 20 яну 2016 23:26

Започваме на чисто- Боза. Но айде, тя не се брои щото даже няма тв-версия
Генерал- Един от най-големите хитове тая година. Вторият най-голям самостоятелен
Сърцето ще плати- Много чакане и говорене, на края пак бозица
Аз съм Дяволът- Стана хит, но далеч от нивото на 'Генерал'

Като цяло след 'Искам те, полудявам' върви все надолу. Да се вземе в ръце, че ако продължава така, до 2-3 години съвсем ще се забрави.
Изображение

Потребителски аватар
M_S_L
Регистриран: 16 юли 2013 12:10
Любима певица: Емануела | Цветина | Ari G.
Любим певец: Галин | Justin Bieber <3
Контакти:

Мнение от M_S_L » 21 яну 2016 15:50

Горе-долу също толкова успешна, колкото й беше миналата година. Имаше самостоятелен голям хит, но пък 2014-та имаше концерт и албум. Трябва да пуска повече самостоятелни неща. От 2013-та насам има някаква странна практика всяка втора песен да й дует, а тази година от 4 песни, 1 й е самостоятелна. Няма авторски самостоятелен хит от „Искам те, полудявам“ насам. Все пак държи някакво ниво, но винаги има някой който да е по-добър от нея в нещо – и за песни, и за клипове, и на концерти почти никога не е сред най-добре приелите се.
Изображение

Потребителски аватар
LoshGeroy.
Регистриран: 12 юни 2013 14:11

Мнение от LoshGeroy. » 21 яну 2016 20:37

Доста успешна година за Анелия, не знам защо някои твърдят точно обратното. Има два мегахита - Генерала и Дявола.
Дуетът с Илиян на мен ми е много любим, много докосваща песен, текстът е уникален! Той стана просто хитче, популярна песен, за съжаление.
Дуетът с Миро не е по мой вкус много, но те и не заложиха на него.
Ако има нещо много лошо в бившите,
то това е колко твърде късно сещат се!

Изображение

georgi.rogachev
Регистриран: 25 фев 2013 21:55

Мнение от georgi.rogachev » 21 яну 2016 21:12

LoshGeroy. написа:Доста успешна година за Анелия, не знам защо някои твърдят точно обратното. Има два мегахита - Генерала и Дявола.
Дуетът с Илиян на мен ми е много любим, много докосваща песен, текстът е уникален! Той стана просто хитче, популярна песен, за съжаление.
Дуетът с Миро не е по мой вкус много, но те и не заложиха на него.

+1 :!:

mitebachev
**
**
Регистриран: 30 дек 2014 20:24
Любима певица: ГАЛЕНА, Цветелина Янева
Любим певец: Константин

Мнение от mitebachev » 21 яну 2016 21:29

На мен Анелея ми се губи последните 2 години. Никаква я няма. 2012 беше нейната годината и това беше. Иначе тази година само Ганерал се открои и стана голям хит. Дуетите с Миро и Илиян не бяха успешни и на мен също не ме харесаха много. Последната и песен е страшнооооо тъпа, с извинение. Може би се харесва на доста хора, но за мен е посредствена и слаба в сравнение с хитове като Генерал, Искам те полудявам и т.н.
Слаба година, но е имала и по-слаби.

Потребителски аватар
Роберт
Respect
Respect
Регистриран: 07 сеп 2013 20:54

Мнение от Роберт » 24 яну 2016 14:20

ИСКАМ СТАРАТА АНАААААААААААААААААААААААА!!!!!
ЗАПОЧВАМЕ НА ЧИСТО МИ Е В ТОП 5 ЗА 2015!!!!!!!!!!
'cuz i slayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
Изображение

Отговори

Върни се в “Анелия”