Анелия ft. Галин - Аз съм дяволът

Потребителски аватар
galena_fen
Регистриран: 12 май 2013 11:01
Любима певица: Кристиана
Компания: Hit Mix Music

Re: Анелия ft. Галин - Аз съм дяволът

Мнение от galena_fen » 03 дек 2015 15:48

Не е кой знае какво, клипа сме го гледали, песента слушали .. :roll: Частта с Галин ми хареса доста.

Ама, скоро май ще свалят и забранят песента :roll:
:arrow: http://delo.bg/show/dezaro-shte-sadya-p ... t-pravata/
Изображение
:dance: "..си шейх, ти си шейх. Си шейх, ти си шейх.." :dance:

Потребителски аватар
GaLiioo
Регистриран: 07 авг 2012 11:43
Любима певица: АНДРЕА, АЛИСИЯ и ПРЕСЛАВА
Любим певец: SHAWN MENDES, FETTY WAP

Мнение от GaLiioo » 03 дек 2015 18:39

Анелия върви многоо назад, много слаба песен. Това ми звучи като песен на Татяна. Без никаква емоция, тъп текст, крадена мелодия от 100 песни. Клипът е готин, но не и отива червеното според мен. Да спира да прави такива бози, а да се стяга.
Но поне ще има нова хореография за концертите, че на тази от "Искам те, полудявам" и мина времето :oops:
  • Или си играч, или си наигран

Изображение

alisali1234
Регистриран: 10 апр 2015 15:50

Мнение от alisali1234 » 03 дек 2015 19:48

На Галин му стана навик да участва в крадени песни или такива без права (то същото, ама с по-мек тон). Еми....честито :)

Иначе аз оригиналност не виждам-смесица от две песни (сръбската оригинална и тази на Камелия), визията и напомня за Валя , какво да кажа повече... липса на оригиналност, и текста нещо куца-това с водката няма нищо общо като идея с останалото.

Анелия да смени вече Пашев поне за една песен, според мен стила на Ганев ще и отива много.

А това с пастите Галена-хем реклама за тях (браво, получи се), хем намек за Галена-че е суха паста, или нещо от сорта. А и кадъра с надпис "Галена" се вижда задник... намека е достатъчен, явно имат някаква вражда. Чудно тя Анелия с кой няма вражда? И с Моника Валериева е скарана, сега явно се дразни с Галена...ама Анелче, Галена е класи над тебе-и по финанси, и по проекти. На нея всеки проект и е различен, ама тотално. Твоето дългогодишно бутане на Пашеви мелодии. Къде къде по-приятна беше по времето на Токича. Уви, нищо общо. Сухата паста си ти, и дано го знаеш.

За Пашев мога да кажа само,че е доста посредствен от няколко години-същите мелодии, същите бийтове, дори кавърите, на които прави аранжименти звучат като негови песни ("Поздрав" на Кали е кавър, а звучи точно като песен на Пашев). Едно и също, ама едно и също. Дори Оцко е различен. Но звука на песните на Оцко си е друго-при Пашев виждам един нискокачествен саунд, нескопосана обработка и жалки имитации. Оцко е класа, и Пашев я няма. Оцко може да направи 10 еднакви песни, и те да звучат различно, докато при Пашев това го няма-нискокачествен, еднообразен саунд, липса на вкус и явно и на добър слух.

mitebachev
**
**
Регистриран: 30 дек 2014 20:24
Любима певица: ГАЛЕНА, Цветелина Янева
Любим певец: Константин

Мнение от mitebachev » 04 дек 2015 13:36

Не ми харесва. Никаква емоция не изпитвам докато я слушам. А за мен това е определящо. Аз не занм изпълнители не могат ли да различат хитовото от боза( с извинение). Много слабо Жал ми е за Анелия, защото много са и слаби последните 2 години.

Потребителски аватар
.:Maria:.
Регистриран: 01 окт 2010 17:21
Любима певица: Десислава
Любим певец: Фики
Компания: Пайнер
Контакти:

Мнение от .:Maria:. » 13 дек 2015 22:58

Вече ми еднаквеят песните на Анелия, тук пее точно както в "Генерал", ритъма е същия. Клипа много прилича на "Хавана тропикана" и "Създай игра". Колкото до скандала с музиката, съм на страната на Дезаро, със сигурност песента е била с неуредени права и след като ги разкриха набързо ги уредиха. Не са толкова тъпи да купят песен, която е продадена на България малко преди те да я поискат (не са го знаели, защото не са уреждали никакви права). Нали песента беше авторска на Николай Пашев?
Но е добра песен, става за дискотеки.
Изображение

Потребителски аватар
Fast
**
**
Регистриран: 20 яну 2015 20:04

Мнение от Fast » 05 яну 2016 08:13

Отговори

Върни се в “Анелия”