Андреа на Евровизия 2016!

alisali1234
Регистриран: 10 апр 2015 15:50

Re: Андреа на Евровизия 2016!

Мнение от alisali1234 » 28 дек 2015 21:00

Тоя Ерик откъде се пръкна бе, това нещо е по-зле от Андреа. Сега като се замисля...пращайте я :D
Ами най-заслужилите са това...Преслава,Десислава или Андреа. Като се замисля, може и Галена, но тя на живо е по-зле от Андреа, някак се опитва да прави повече, отколкото може и на моменти пищи, вместо да пее , не и остава въздух. Хубаво ще е да пее в границите на това, което може, имам чувството на моменти, че се прави на сръбкиня, а надали ще и се получи, то толкова въздух тя няма.

Андреа знае езици, има опит на външна сцена, на тукашна, има добър изглед за някаква външна (да не казвам "световна",че е смешно) каериера, шоуто и е на ниво и като цяло е добър избор. Десислава има външен опит, и тя с езици, пеенето няма какво да го коментирам, то си е ясно, то не виждам какво не може да изпее тази жена, и то не просто да го изпее, тя е перфектна във всяка извивка и всеки жанр. Преслава също пее всичко, добър глас и не виждам защо да не я пратим, някак си тези трите ми се открояват.
Също си мисля за Азис, той е ходил и като подгряващ. Сега и без това е с визия на мъж, пеенето му е без съмнение, има някаква популярност отвън. Това са тези, за които си мисля.
Широката публика в БГ обаче няма да ги прати точно тях-Азис каквото и да направи така се е запечатал с роклите и микрофона в за*ника , че повечето (особено тези над 35-40) като чуят за него и Евровизия ще си счупят телевизора. Подобно е и с Андреа, и тя има имидж на обърнат микрофон, не виждам кой ще подкрепи масово. Повече подкрепа ще съберат Преси или Деси, особено втората ще събере и феновете на фолклора (не,че Преслава няма и такива изяви, но тези на Деси са повече).

Потребителски аватар
xroflx9
Регистриран: 29 дек 2014 22:58
Любима певица: Камелия,Андреа,Галeна,Джена

Мнение от xroflx9 » 05 яну 2016 19:28

Определено Андреа е по-добър избор от Преслава
Правиш стъпка напред и вдъхновен гледаш към мен...
Изображение
С теб забравям за недей!

alisali1234

Мнение от alisali1234 » 07 яну 2016 21:57

Гласово Преслава е по-добра, откъм шоу-Андреа. Поне аз така го мисля. Единствената смеска между двете е Галена-повече глас от Андреа, по-малко от Преслава. И с шоуто е в средата, абе що не пратят пък Галена. Ето ти средата между глас и шоу. А и тя също е провокативна, интересна.

Потребителски аватар
ObichamTeGadino.
Регистриран: 16 яну 2015 21:03
Любима певица: Теди Александрова и Андреа

Мнение от ObichamTeGadino. » 11 яну 2016 16:24

Андреа ще даде всичко от себе си откъм шоу - за пеене,колкото и да ми е тъпо, и аз наистина се съмнявам. Има възможности, но е факт, че не може да се мери в това отношение с Преслава, или пък Десислава.За Галка - не смятам, че ще успее да се справи. С нейните изкопирани шоута оттук-оттам...

Потребителски аватар
super_fen
Регистриран: 27 май 2011 16:42
Любима певица: Джена, Галена, Анелия, Яница

Мнение от super_fen » 11 яну 2016 19:50

Тоя конкурс никога не е бил за гласове. За това и се казва ЕвроВИЗИЯ. Важно е поведение, старание, визия, шоу и т.н Гласа също е важен, но няколко пъти съм гледал конкурса и никога не печели този с най-добрия глас. Софи Маринова не е ли една от най-талантливите певици? Защо не се класира? Защото има други критерии.

Андреа никога не би се навила да ходи там, но ако отиде ще успее да ни класира.

alisali1234

Мнение от alisali1234 » 11 яну 2016 23:20

Съмнява ме и мен да отиде, но пък нали цели световна кариера? Това е ракетата за нея. Но с тия обърнати микрофони и стара лоша слава ме съмнява някой да я прати, сигурен съм, че цял протест ще падне срещу нея.

Потребителски аватар
Tr!ckZ
*
*
Регистриран: 24 авг 2016 23:17
Любима певица: Преслава/Алисия/Яница/Райна
Любим певец: Азис/Галин
Компания: Payner Music

Мнение от Tr!ckZ » 27 авг 2016 22:39

От към шоу да, но от към пеене не си го преставям как би успяла.

Отговори

Върни се в “Андреа”