Андреа - Hayati

Потребителски аватар
LiL_Andrea
Регистриран: 08 авг 2011 09:36
Любим певец: Галин, 100 кила, Duke Dumont
Контакти:

Re: Андреа - Hayati

Мнение от LiL_Andrea » 22 май 2013 20:49

"Фенка на Галка" - Момиче теб някой плаща ли ти,че така злобеея винаги срещу Андреа и Анелия ? Да, ок фенка си на Галена,но това не означава, че трябва да хулиш абсолютно всеки един проект на конкуренцията, осъзнай се, само си скъсяваш живота с тая злоба и то не е за първи,втори път това, което го пишеш. Кво ти дреме дали успяват или пропадат Анелия и Андреа се едно ще станеш безсмъртна като всеки път си дадеш НЕобективото мнение. Не ми се иска да влизам в някакъв спор сега, но от доста време ми правиш впечатление със злобните си коментари и даже и не можеш да се спреш бе майка му стара,ми спокойно бе...с най-добри чувства :roll:
Изображение
Thank you, M_S_L & BobiTo!

Потребителски аватар
buBi_
Регистриран: 04 юли 2012 20:04
Любима певица: Андреа,Анелия
Любим певец: Галин,Фики,Карлос

Мнение от buBi_ » 22 май 2013 21:02

Ами песента е ... БОЖЕСТВЕНА! :oops:
Изображение

Потребителски аватар
love Galena
Регистриран: 22 авг 2012 18:38
Любима певица: Галена <3

Мнение от love Galena » 22 май 2013 21:16

Много приятно ме изненада Андреа с тази песен, харесва ми. :D Този стил според мен й отива повече и гласа й звучи по-добре.
Изображение
Твоите устни с коктейла няма да ми дойдат зле.. <3333

Потребителски аватар
georgi.rogachev
Регистриран: 25 фев 2013 21:55
Любима певица: Гери-Никол, Алисия

Мнение от georgi.rogachev » 22 май 2013 21:38

Не казах,че не могат да пеят,а че са известни със своите клипове и със шоуто,което правят,а не толкова толкова с гласови данни като Адел,например.

Потребителски аватар
rado
Регистриран: 18 авг 2011 11:33
Любима певица: PRESLAVA | TS. YANEVA l DESS
Любим певец: PITBULL | LINKIN PARK l S.T.

Мнение от rado » 22 май 2013 21:41

ОК!

Потребителски аватар
Фенка на Галка
Регистриран: 29 дек 2012 12:09
Любима певица: Галена, Преслава, Камелия
Любим певец: Justin Timberlake
Компания: Пайнер

Мнение от Фенка на Галка » 22 май 2013 21:47

LiL_Andrea написа:"Фенка на Галка" - Момиче теб някой плаща ли ти,че така злобеея винаги срещу Андреа и Анелия ? Да, ок фенка си на Галена,но това не означава, че трябва да хулиш абсолютно всеки един проект на конкуренцията, осъзнай се, само си скъсяваш живота с тая злоба и то не е за първи,втори път това, което го пишеш. Кво ти дреме дали успяват или пропадат Анелия и Андреа се едно ще станеш безсмъртна като всеки път си дадеш НЕобективото мнение. Не ми се иска да влизам в някакъв спор сега, но от доста време ми правиш впечатление със злобните си коментари и даже и не можеш да се спреш бе майка му стара,ми спокойно бе...с най-добри чувства :roll:
E, аз пък да ти кажа- никой не може да е максимално обективен, ама ако си беше направил/а труда да прочетеш написаното от мен, щеше да разбереш, че не злобея(а вие "майка му стара" вземета най- накрая научете значението на тоя глагол..). Не ти се влизало в спор? Ми ти и да искаш не можеш да влезеш, ако не вникнеш в написаното/ казаното от другите.
И за да не е мнението ми спам- английският, който извади Сапаревката направо ме разби :X Тя на български не може да се изразява като човек, а пък тръгнала да пее на английски. Айдее, в Сърбия я оплюха за смешния й сръбски... нека да си се ограничи само в България. За световната сцена, тя така и не разбра, че се иска И талант..
Не до мен е твойто място...
Изображение

Потребителски аватар
GaLiioo
Регистриран: 07 авг 2012 11:43
Любима певица: АНДРЕА, АЛИСИЯ и ПРЕСЛАВА
Любим певец: SHAWN MENDES, FETTY WAP

Мнение от GaLiioo » 22 май 2013 21:50

Фенка на Галка написа:
LiL_Andrea написа:"Фенка на Галка" - Момиче теб някой плаща ли ти,че така злобеея винаги срещу Андреа и Анелия ? Да, ок фенка си на Галена,но това не означава, че трябва да хулиш абсолютно всеки един проект на конкуренцията, осъзнай се, само си скъсяваш живота с тая злоба и то не е за първи,втори път това, което го пишеш. Кво ти дреме дали успяват или пропадат Анелия и Андреа се едно ще станеш безсмъртна като всеки път си дадеш НЕобективото мнение. Не ми се иска да влизам в някакъв спор сега, но от доста време ми правиш впечатление със злобните си коментари и даже и не можеш да се спреш бе майка му стара,ми спокойно бе...с най-добри чувства :roll:
E, аз пък да ти кажа- никой не може да е максимално обективен, ама ако си беше направил/а труда да прочетеш написаното от мен, щеше да разбереш, че не злобея(а вие "майка му стара" вземета най- накрая научете значението на тоя глагол..). Не ти се влизало в спор? Ми ти и да искаш не можеш да влезеш, ако не вникнеш в написаното/ казаното от другите.
И за да не е мнението ми спам- английският, който извади Сапаревката направо ме разби :X Тя на български не може да се изразява като човек, а пък тръгнала да пее на английски. Айдее, в Сърбия я оплюха за смешния й сръбски... нека да си се ограничи само в България. За световната сцена, тя така и не разбра, че се иска И талант..
Поне се развива .. Не стой като теб да хейтва и да оплюва чуждия успех . Повтори едно и също нещо в 10 текста .. !
  • Или си играч, или си наигран

Изображение

Потребителски аватар
georgi.rogachev
Регистриран: 25 фев 2013 21:55
Любима певица: Гери-Никол, Алисия

Мнение от georgi.rogachev » 22 май 2013 21:53

Пак ще заключат темата ми се струва.Половиния форум ще бъдем баннати :mrgreen:

Потребителски аватар
super_fen
Регистриран: 27 май 2011 16:42
Любима певица: Джена, Галена, Анелия, Яница

Мнение от super_fen » 22 май 2013 21:56

Писна ми всичко за Андреа да го обръщата на спор и след това да изкарвате феновете на Андреа злобни.Когато нещо не ви харесва,не го коментирайте и си запазете коментара.Фенка на изтривалка се е побъркала,че има и други певици като Андреа и Анелия,които се стараят,освен Галена.

Потребителски аватар
GaLiioo
Регистриран: 07 авг 2012 11:43
Любима певица: АНДРЕА, АЛИСИЯ и ПРЕСЛАВА
Любим певец: SHAWN MENDES, FETTY WAP

Мнение от GaLiioo » 22 май 2013 21:56

georgi.rogachev написа:Пак ще заключат темата ми се струва.Половиния форум ще бъдем баннати :mrgreen:
И аз така мисля :mrgreen:
  • Или си играч, или си наигран

Изображение

Отговори

Върни се в “Андреа”