Андреа - Hayati

Потребителски аватар
Фенка на Галка
Регистриран: 29 дек 2012 12:09
Любима певица: Галена, Преслава, Камелия
Любим певец: Justin Timberlake
Компания: Пайнер

Re: Андреа - Hayati

Мнение от Фенка на Галка » 22 май 2013 19:30

LiL_Andrea написа:Как може да има толкова нежен глас :oops: Анлийските й песни с Ротон просто показват коя е певицата с най-добри проекти :oops: :oops:
Ооо... Такъв глас няма с какво да го сравниш, да кажеш... нежен, нежен, та чак пренежен. Хайде сега сериозно- всички тук знаем, че Андреа няма и грам гласец. Дори и операция на гласните струни да си направи- ефектът е все същия. Също така всички знаем, че, ако не беше Кости, нямаше да е това, което е в момента. Съгласна съм с един коментар от сайта под новината за Андреа... Тя вече не е това, което беше. Последният й тотален хит, който знам е "Докрай"(И след това "Пробвай се"(който се превърна в хит благодарение на Азис или Азия... и него не знам вече как да го наричам)). Няма я онази Андреа с хитовете като "Неблагодарен" и "Употребена"... няма я онази Андреа с мащабните клипове, които пък компенсираха до известна степен липсата на глас у нея.
Та по новия "хит"- не е нищо особено... 2, максимум 2,50 като оценка за песента И плейбека. Клип? Хаха... такова нещо не виждам... бял фон, скучната Андреа стояща на едно място и показваща си прелестите като някоя жрица на любовта. "Клип"- 2...
Не до мен е твойто място...
Изображение

Потребителски аватар
GaLiioo
Регистриран: 07 авг 2012 11:43
Любима певица: АНДРЕА, АЛИСИЯ и ПРЕСЛАВА
Любим певец: SHAWN MENDES, FETTY WAP

Мнение от GaLiioo » 22 май 2013 19:33

Фенка на Галка написа:Ооо... Такъв глас няма с какво да го сравниш, да кажеш... нежен, нежен, та чак пренежен. Хайде сега сериозно- всички тук знаем, че Андреа няма и грам гласец. Дори и операция на гласните струни да си направи- ефектът е все същия. Също така всички знаем, че, ако не беше Кости, нямаше да е това, което е в момента. Съгласна съм с един коментар от сайта под новината за Андреа... Тя вече не е това, което беше. Последният й тотален хит, който знам е "Докрай"(И след това "Пробвай се"(който се превърна в хит благодарение на Азис или Азия... и него не знам вече как да го наричам)). Няма я онази Андреа с хитовете като "Неблагодарен" и "Употребена"... няма я онази Андреа с мащабните клипове, които пък компенсираха до известна степен липсата на глас у нея.
Та по новия "хит"- не е нищо особено... 2, максимум 2,50 като оценка за песента И плейбека. Клип? Хаха... такова нещо не виждам... бял фон, скучната Андреа стояща на едно място и показваща си прелестите като някоя жрица на любовта. "Клип"- 2...
Къв ти е проблема ?

Песента е простоо униккалнааа :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: Андреа е многоо красива в клипа :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
  • Или си играч, или си наигран

Изображение

Потребителски аватар
Фенка на Галка

Мнение от Фенка на Галка » 22 май 2013 19:42

GaLiioo написа:
Фенка на Галка написа:Ооо... Такъв глас няма с какво да го сравниш, да кажеш... нежен, нежен, та чак пренежен. Хайде сега сериозно- всички тук знаем, че Андреа няма и грам гласец. Дори и операция на гласните струни да си направи- ефектът е все същия. Също така всички знаем, че, ако не беше Кости, нямаше да е това, което е в момента. Съгласна съм с един коментар от сайта под новината за Андреа... Тя вече не е това, което беше. Последният й тотален хит, който знам е "Докрай"(И след това "Пробвай се"(който се превърна в хит благодарение на Азис или Азия... и него не знам вече как да го наричам)). Няма я онази Андреа с хитовете като "Неблагодарен" и "Употребена"... няма я онази Андреа с мащабните клипове, които пък компенсираха до известна степен липсата на глас у нея.
Къв ти е проблема ?

Песента е простоо униккалнааа :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: Андреа е многоо красива в клипа :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Проблемът ми е ник'ъв... предполага се, че мога да изразя свободно мнението си, нали?
Сега пък... си умирам от смях като чета някакви си коментарчета на някакви си заблудени фенчета в youtube. Искали я на Евровизия. ;o ;o Е, мен лично ще ме е срам да изляза навън, ако това ни представя на Евровизия. Там ни трябва изпълнител от калибъра на Лили Иванова, Йорданка Христова и т.н. Колкото до изпълнителите в поп- фолка, това са Ивана, Глория, Камелия и Преслава... трябва ни изпълнител не само утвърден в чужбина, а и такъв, какъвто се е доказал и у нас с гласови възможности. Това за мен е Лили Иванова- 10 000 000 плочи продадени в бившия СССР. Тя няма конкурс, в който да е участвала и да не е спечелила. Обаче, да, нека пратим нашата Андреа да ни изложи едно хубаво, че да ни е срам след това да излезем от страната и да погледнем някой чужденец в очите. Да я пратим.
Изображение

Потребителски аватар
GaLiioo
Регистриран: 07 авг 2012 11:43
Любима певица: АНДРЕА, АЛИСИЯ и ПРЕСЛАВА
Любим певец: SHAWN MENDES, FETTY WAP

Мнение от GaLiioo » 22 май 2013 19:45

Фенка на Галка написа:
GaLiioo написа:
Къв ти е проблема ?

Проблемът ми е ник'ъв... предполага се, че мога да изразя свободно мнението си, нали?
Сега пък... си умирам от смях като чета някакви си коментарчета на някакви си заблудени фенчета в youtube. Искали я на Евровизия. ;o ;o Е, мен лично ще ме е срам да изляза навън, ако това ни представя на Евровизия. Там ни трябва изпълнител от калибъра на Лили Иванова, Йорданка Христова и т.н. Колкото до изпълнителите в поп- фолка, това са Ивана, Глория, Камелия и Преслава... трябва ни изпълнител не само утвърден в чужбина, а и такъв, какъвто се е доказал и у нас с гласови възможности. Това за мен е Лили Иванова- 10 000 000 плочи продадени в бившия СССР. Тя няма конкурс, в който да е участвала и да не е спечелила. Обаче, да, нека пратим нашата Андреа да ни изложи едно хубаво, че да ни е срам след това да излезем от страната и да погледнем някой чужденец в очите. Да я пратим.
Ба*ти злобата .. Само гледаш успеха на Галена и Преслава :roll:
  • Или си играч, или си наигран

Изображение

Потребителски аватар
Фенка на Галка

Мнение от Фенка на Галка » 22 май 2013 20:06

Ба*ти злобата .. Само гледаш успеха на Галена и Преслава :roll:
Да, бе... то за вас, когато някой изрази мнение, противоречащо с вашето или такова, което засяга косвено любимия ви изпълнител и такова, което изразява всичките му недостатъци... това е злоба, нали? Ми, че то аз няма за какво да й завиждам на Дора Поставила съм си много по- високи цели в живота, от това да се показвам гола тук и там... тялото ми да става обществено достояние, да блесвам със скандали. Ама да- аз завиждам за всичко това на Андреа. Завиждам й дори за силикона в гърдите, да знаеш. Чудя се как ме разкри...
А и не гледам само успеха на Галена и Преслава... също така гледам този на Камелия, Ивана и Глория.
Я сега пробутай онзи виц наречен ваната, с който се оправдавате за успеха на любимата ми певица и който пробутвате от 5-6 години насам.
Изображение

Потребителски аватар
Peaceful
Регистриран: 23 фев 2013 11:17

Мнение от Peaceful » 22 май 2013 20:09

Андреа никога не ми е била от любимките очаквам сега да ме нападнете,но песента е ХИТ!Мен поне ми хареса.. :)
Изображение

Потребителски аватар
georgi.rogachev
Регистриран: 25 фев 2013 21:55
Любима певица: Гери-Никол, Алисия

Мнение от georgi.rogachev » 22 май 2013 20:14

Peaceful написа:Андреа никога не ми е била от любимките очаквам сега да ме нападнете,но песента е ХИТ!Мен поне ми хареса.. :)

:mrgreen: :mrgreen:

Потребителски аватар
super_fen
Регистриран: 27 май 2011 16:42
Любима певица: Джена, Галена, Анелия, Яница

Мнение от super_fen » 22 май 2013 20:15

Тая пак полудя.
Много се кефя,когато Андреа направи нещо хубаво и им бръкне дълбоко в гъза.Айде махай се от темата и спри да спамиш.

Потребителски аватар
georgi.rogachev
Регистриран: 25 фев 2013 21:55
Любима певица: Гери-Никол, Алисия

Мнение от georgi.rogachev » 22 май 2013 20:15

super_fen написа:Тая пак полудя.
Много се кефя,когато Андреа направи нещо хубаво и им бръкне дълбоко в гъза.Айде махай се от темата и спри да спамиш.
А,така.Ще я изгоним тая! :mrgreen: :mrgreen:

Потребителски аватар
Фенка на Галка

Мнение от Фенка на Галка » 22 май 2013 20:18

georgi.rogachev написа:
super_fen написа:Тая пак полудя.
А,така.Ще я изгоним тая! :mrgreen: :mrgreen:
:mrgreen: :mrgreen:
Зависи как ще дефинирате "спам"... моите мнения са по темата, по- скоро вашите не са, ама тая пак спами, нали?
Е това вече е спам...
Изображение

Отговори

Върни се в “Андреа”