Новини

Отговори
Потребителски аватар
GaLiioo
Регистриран: 07 авг 2012 11:43
Любима певица: АНДРЕА, АЛИСИЯ и ПРЕСЛАВА
Любим певец: SHAWN MENDES, FETTY WAP

Re: Новини

Мнение от GaLiioo » 09 ное 2013 17:10

Андреа спечели „Попфолк хит“

Андреа спечели "Попфолк хит" още в дебютното участие на песента ѝ "Няма да съм аз". Певицата срещна най-силна конкуренция с още едно от новите парче в чарта - това на Гергана "От този момент".

Любопитно е да отбележим, че третото и четвъртото място се заемат също от песни, които участват за първи път в "Попфолк хит". Емануела оформя челната тройка с "Нямам забележка", а Таня Боева е четвърта със "Само ти".
  • Или си играч, или си наигран

Изображение

Потребителски аватар
GaLiioo

Мнение от GaLiioo » 19 ное 2013 08:36

Андреа подготвя специално шоу за концерта на „Планета“

Броени дни преди концерта на телевизия "Планета" в зала 1 на НДК звездите на "Пайнер" вече са в трескава подготовка за представянето си на голямата сцена. Една от най-атрактивните изпълнителки, чието появяване винаги се очаква с огромен интерес от публиката е Андреа.

В "Открит микрофон" на Signal.bg тя сподели пред водещата Емилия Стоянова, че ще изнесе специално шоу.

"Исках да изпея само "Раки-траки"/ б.а. "Никой друг"/, но когато видях, че има голям интерес за "Няма да съм аз", може би ще бъде съчетание от двете и ще бъде шоу-спектакъл. Вече го сънувам" - каза фолк звездата на "Пайнер", но всички подробности запазва в тайна, за да изненада максимално меломаните.

За стайлинга и цялостното си представяне на сцената, изпълнителката споделя, че винаги следва своите собствени идеи. "Всичко идва от моите идеи, разбира се имам прекрасен екип от хора, който ми помага за усъвършенстването на моите идеи, но всичко зависи от това, което аз възприемам и харесвам. Надявам се всичко да е по мед и масло и да имаме късмет да го осъществим" - подчерта атрактивната певица.

Изображение

Потребителски аватар
Роберт
Respect
Respect
Регистриран: 07 сеп 2013 20:54

Мнение от Роберт » 20 ное 2013 17:26

Андреа с два нови видеоклипа до Коледа, подготвя и албум

Изображение

Андреа изпраща една изключително успешна и много динамична за нея година, през която пусна силни хитове и отново получи признанието на публиката не само у нас, но и в чужбина. Фолк звездата разкри в "Открит микрофон" на Signal.bg, че в последния месец на 2013-та ще представи още два видеоклипа.

"Предстои да заснема новото ми сръбско парче, в което пея на сръбски, в дует с популярен сръбски изпълнител, както и видеоклип към песента с Кости, която е на английски език - "Chupacabra". Всичко това трябва да бъде в ефир до Коледа. В момента се подготвяме, аз съм си го поставила за цел и се надявам да завършим с тези проекти годината" - каза тя пред водещата Емилия Стоянова.
Засега певицата запазва в тайна с кой сръбски изпълнител е направила дует, но съвсем скоро парчето ще бъде промотирано. Тя подчерта, че предпочита да залага на по-малко автори и не изневерява на доказаните добри партньорства.

"Оцко е един от любимите ми композитори. Аз съм малко моногамна, не работя с толкова много автори. Кости и Оцко - те са ми основните. Някой път се случва да направя 1-2 кавъра. Даже имам един такъв албански кавър, който може би другата година ще види бял свят. Имам песни, които са готови за албум, но не искам да ги пускам да заминат ей така наведнъж. Иначе можехме да пуснем и албум, нищо не се знае, не сме го решили, може декември месец..." - обясни намеренията си певицата и добави още:

"Ако зависеше само от мен, всичко щях да направя. Зависи и от концепцията за песните, трябва да попълним една бройка, а на мен не ми се иска да пусна наведнъж новите, които подготвям".

Андреа сподели, че отличията, които получава, я стимулират да работи още повече и да си поставя все по-високи цели.

"Радват ме наградите в България, радват ме и международните признания и бих продължила да се опитвам да надскоча това, което съм постигнала и ще го правя, докато все още имам възможност да пея" - заяви тя.
'cuz i slayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
Изображение

Потребителски аватар
GaLiioo

Мнение от GaLiioo » 22 ное 2013 07:57

Андреа и Анелия изненадаха феновете

Изображение Изображение

Андреа и Анелия отново успяха да впечатлят меломаните, този пък със съвместни снимки.

Изпълнителката на "Няма да съм аз" сподели във facebook профила си няколко кадъра, на които е със своята колежка и добра приятелка. Двете демонстрират изключително близки отношения, а на някои от кадритедори са доста дръзки.

Андреа и Анелия на този етап не разкриват кога по какъв повод са правени снимките. Феновете пък се надяват фолк звездите да предложат нова дуетна песен.

Изображение

Потребителски аватар
.:Ivo:.
Регистриран: 05 юли 2013 16:00
Любима певица: Ваня | Елена | Емилия
Любим певец: Галин
Компания: Пайнер

Мнение от .:Ivo:. » 02 дек 2013 00:30

„Няма да съм аз“ спечели класацията за клипове

Видеоклипът към "Няма да съм аз" на Андреа се изкачи на върха във VIDEO TOP 20. Лентата получи най-силна подкрепа от меломаните и спечели първото място в чарта за клипове на Signal.bg.
На второ място се нарежда Гергана с видеото към песента "От този момент", а на трета позиция читателите на сайта поставиха Таня Боева с клипа към "Само ти".
От твоите ръце е в нокаут моето сърце!
Изображение Изображение Изображение

Потребителски аватар
buBi_
Регистриран: 04 юли 2012 20:04
Любима певица: Андреа,Анелия
Любим певец: Галин,Фики,Карлос

Мнение от buBi_ » 04 дек 2013 20:56

Андреа: Ако бях излязла на война с Николета, щях да спечеля!

„Не водя войни с неравностойни противници! Ако бях поела такава със сигурност щях да я спечеля”. Така фолк певицата Андреа коментира скандала с Николета Лозанова, който в последните няколко седмици се разрази с пълна сила.

Пред списание „Блясък” Андреа обяви, че не се сърди на Николета Лозанова за последните нападки. Нещо повече – изпълнителката бе категорична, че чудесно разбира действията и постъпките на футболната съпруга. „Преди години името й изгря по същия начин и за да се задържи в светлините на прожекторите трябва пак да използва известно лице”, каза още Андреа. Певицата за пореден път обяви, че преди години двете са били много близки и не скри факта, че тогава е давала дрехи на Николета, дори и такива, които й били подарени от Кубрат Пулев. „Чувствах я близка. Сбъркала съм”, каза още Андреа.

Николета Лозанова също изрази своята гледна точка. „Не знам защо не си говорим с Андреа. Просто спряхме да излизаме заедно”, обяви водещата на „Поверително от NL”, определяйки войната с бившата си приятелка като „много шум за нищо”. Пред „Блясък” Николета Лозанова коментира още, че никога не си е позволявала да използва обидни квалификации по адрес на певицата. „Не смятам и да го правя”, каза Николета и застана зад думите си, че не би пуснала аванта на никого, включително и на Андреа.
Изображение

Потребителски аватар
Роберт
Respect
Respect
Регистриран: 07 сеп 2013 20:54

Мнение от Роберт » 05 яну 2014 17:40

„Пий едно от мене“ на Джена и Андреа №1 за седмицата

Джена и Андреа покориха върха в най-престижната класация за попфолк музика. Изпълнителките получиха най-силна подкрепа от меломаните и се заковаха на първото място в "50-те най..." на Signal.bg с дуетното си парче "Пий едно от мене".
Любопитен факт е, че тази седмица на челната тройка в чарта се нареждат само дуетни песни.
Втората позиция се държи от Галена и Фики с хита на 2013-та "Кой".
Призьорите от предишното издание Галин и Кристиана отстъпиха и парчето им "Колко много" е на трето място.
'cuz i slayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
Изображение

Отговори

Върни се в “Андреа”