Новини

Потребителски аватар
GaLiioo
Регистриран: 07 авг 2012 11:43
Любима певица: АНДРЕА, АЛИСИЯ и ПРЕСЛАВА
Любим певец: SHAWN MENDES, FETTY WAP

Re: Новини

Мнение от GaLiioo » 06 авг 2013 11:13

ВИЖ още един кадър от предстоящия клип на Андреа

Изображение

Още един кадър от предстоящото видео на Андреа стана достояние на феновете. Песента "Никой друг" вече се очаква с нетърпение от меломаните, а фолк звездата провокира любопитството като показва нови и нови кадри от лентата, заснета на остров Санторини.
  • Или си играч, или си наигран

Изображение

Потребителски аватар
GaLiioo

Мнение от GaLiioo » 06 авг 2013 11:53

Андреа: "Eкспериментирам с R'n'B парчета и смятам, че трябва да продължа в тази насока"

В новия брой на "Автограф" гостува Андреа. Певицата не спира да изненадва почитателите си и да провокира интереса им както с нови музикални проекти, така и със сексапилна визия - наскоро тя украси корицата на известно еротично списание. Андреа сподели, че е привърженичка на красивата и нежна еротика и не обича вулгарни снимки и пози. Според нея една нежна сесия би предизвикала много повече фантазия у хората.За бъде певицата предразположена, неслучайно екипът избрал Санторини за място на фотосесията. Певицата е използвала това красиво място, за да заснеме кадри и за най-новото си видео към песента "Никой друг", което ще се появи до броени дни в ефира на "Планета" и Планета HD. Андреа споделя в "Автограф", че самата песен е много различна от всичко, което е правила до момента. Тя е дело на Кости Йонита, но певицата е отворена да работи и с други автори, които й предлагат хубави песни.

Изображение

"В момента спрях да търся автори за попфолка и започнах да се интересувам малко повече от тази хип-хоп вълна, която идва в България и която като че малко повече отива на моя тембър и глас. Затова експериментирам с R'n'B парчета и смятам, че трябва да продължа в тази насока. Но това не пречи да направя и едни хубави попфолк песни. Просто човек трябва да прави хубави парчета, независимо в кой стил са." Наред с успешния си професионален живот Андреа споделя, че се чувства щастлива и в личен план.За любимия си мъж Кубрат казва, че е много романтичен, въпреки че изглежда строг и сериозен. "Извън ринга, когато сме заедно, Кубрат е много нежен. Той е добър с хората, които заслужават това. Такъв трябва да бъде човек. Не може да си добър и мил с всеки, защото не всеки е добър и мил с теб. Но хората бъркат - мислят, че той е лошия, а аз добричката. Но всъщност Кубрат е по-разбрания, по-сговорчивия, по-спокойния. А аз съм по-крайна, което не е хубаво. Човек не трябва да е краен." В "Автограф" певицата коментира дали с Кубрат скоро ще ни изненадат със сватба.

Изображение

Потребителски аватар
GaLiioo

Мнение от GaLiioo » 08 авг 2013 00:36

Андреа: Спрях да търся автори за попфолка, интересувам се малко повече от хип-хопа

Андреа не спира да изненадва почитателите си и да провокира интереса им както с нови музикални проекти, така и със сексапилна визия. Наскоро тя украси корицата на известно еротично списание.

Звездата на "Пайнер" сподели пред "Автограф", че е привърженичка на красивата и нежна еротика и не обича вулгарни снимки и пози. Според нея една нежна сесия би предизвикала много повече фантазия у хората.

За бъде певицата предразположена, неслучайно екипът избрал Санторини за място на фотосесията, където е заснела и кадри и за най-новото си видео към песента "Никой друг", което ще се появи до броени дни в ефира на "Планета" и Планета HD.

Андреа разкрива, че самата песен е много различна от всичко, което е правила до момента. Тя е дело на Кости Йонита, но певицата е отворена да работи и с други автори, които й предлагат хубави песни.

"В момента спрях да търся автори за попфолка и започнах да се интересувам малко повече от тази хип-хоп вълна, която идва в България и която като че малко повече отива на моя тембър и глас. Затова експериментирам с R'n'B парчета и смятам, че трябва да продължа в тази насока. Но това не пречи да направя и едни хубави попфолк песни. Просто човек трябва да прави хубави парчета, независимо в кой стил са" - убедена я певицата.

Наред с успешния си професионален живот Андреа споделя, че се чувства щастлива и в личен план. За любимия си мъж Кубрат казва, че е много романтичен, въпреки че изглежда строг и сериозен.

"Извън ринга, когато сме заедно, Кубрат е много нежен. Той е добър с хората, които заслужават това. Такъв трябва да бъде човек. Не може да си добър и мил с всеки, защото не всеки е добър и мил с теб. Но хората бъркат - мислят, че той е лошия, а аз добричката. Но всъщност Кубрат е по-разбрания, по-сговорчивия, по-спокойния. А аз съм по-крайна, което не е хубаво. Човек не трябва да е краен" - обяснява тя.

Изображение

Потребителски аватар
GaLiioo

Мнение от GaLiioo » 12 авг 2013 10:47

Новият проект на Андреа с премиера днес

Изображение

Новият проект на Андреа ще бъде промотиран днес, обяви фолк звездата пред феновете си в социалната мрежа. "Очаквайте тази вечер видеоклипа към песента "Никой друг" - съобщи тя.

Припомняме, че в началото на юли певицата отиде с екипа си до Санторини, за да заснеме видеоклипа към предстоящия си сингъл. Феновете вече видяха ексклузивни кадри с някои от визиите на изпълнителката, както и момент от репетицията на балета.

По думите на изпълнителката, проектът е на най-високо ниво в репертоара ѝ, а самата песен "Никой друг" е най-доброто, което Кости Йонита е правил за нея.

Изображение

Потребителски аватар
GaLiioo

Мнение от GaLiioo » 16 авг 2013 22:41

Андреа отвърна на нападките за фотошопа

Изображение

Андреа публикува любителски кадър от телефона си, за да затвори устите на недоброжелателите, които непрестанно я упрекват, че прекалява с обработката на снимките си.

"Директно от телефона ми! Тялото, което толкова те притеснява и най-вече за "некорумпираните" журналистчета във въпросните сайтчета! Поздрав и с най-новия ми хит "Никой друг" Enjoy !!!" - написа певицата и за пореден път доказа, че няма никакви притеснения от това да бъде видяна и заснета в естествения си вид.Нещо повече, актуалната изпълнителка дори намеква, че упреците срещу нея са абсолютно целенасочени и биват разпространявани от определени хора, които целят да я злепоставят. Кого точно визира Андреа, все още не е ясно, но както изглежда, е въпрос на време и това да се разбере.

Изображение

Потребителски аватар
GaLiioo

Мнение от GaLiioo » 29 авг 2013 10:50

Андреа към Кубрат: "Нямах и грам съмнение, че ще го смачкаш! Нямам и за Кличко! Обичам те!"

Изображение

"Нямах и грам съмнение, че ще го смачкаш! Нямам и за Кличко! Обичам те!", написа Андреа в официалния си Facebook профил веднага след славната победа на половинката й, Кубрат Пулев, в мача срещу Тони Томпсън - Тигъра.След победата, която му донесе интернационалния пояс на Международната боксова организация, Кубрат Пулев вече е официален претендент за световната титла в тежка категория.Неговият съперник ще стане ясен нa 5-и октомври, когато в Москва настоящият шампион Владимир Кличко ще защитава титлите си срещу Александър Поветкин. Късно снощи най-успешният български боксьор кацна на летище София, където бе посрещнат от приятели, близки и разбира се от жената на сърцето си, Андреа. Пред обективите на десетки камери и фотоапарати, тя гордо застана до своя любим, като го поздрави за страхотната победа. Кубрат Пулев дори се пошегува, че поясът на Международната боксова организация много си отива с цвета на роклята, която бе избрала Андреа за посрещането.

Изображение

Потребителски аватар
musics
Respect
Respect
Регистриран: 08 окт 2011 12:54
Любима певица: Lady Gaga & Preslava
Компания: ПАЙНЕР

Мнение от musics » 31 авг 2013 21:39

„Никой друг“ се изкачи на първото място в „Попфолк хит“

Андреа спечели "Попфолк хит" с новото си парче "Никой друг". Сингълът получи най-силна подкрепа от читателите на Signal.bg при второто си участие в чарта.

Райна и Емилия прогресират с по една позиция. "Виновен" изкачи Райна до второто място, а "Ако си звезда" върна Емилия в челната тройка.
На линия съм за един човек и чакам нещо мъничко от теб.
Изображение Изображение

Потребителски аватар
buBi_
Регистриран: 04 юли 2012 20:04
Любима певица: Андреа,Анелия
Любим певец: Галин,Фики,Карлос

Мнение от buBi_ » 16 сеп 2013 13:21

Андреа и Валери Божинов изпратиха първокласници

Изображение

Фолк изпълнителката Андреа и футболистът Валери Божинов изпратиха първолачетата в 138 СОУ в София. Двамата раздадоха енциклопедии на хлапетата и им пожелаха на добър час в училище.
Певицата и спортистът не скриха вълнението си и изказаха своите благодарности към учебното заведение за поканата, именно те да станат част от празника на малчуганите.
Те си припомниха ученическите години и за кратко се пренесоха отново във времето, когато също като тазгодишните първолачета са прекрачили прага на училище.
Изображение

Потребителски аватар
.:Ivo:.
Регистриран: 05 юли 2013 16:00
Любима певица: Ваня | Елена | Емилия
Любим певец: Галин
Компания: Пайнер

Мнение от .:Ivo:. » 29 сеп 2013 15:10

Андреа: Знам, че съм открила и имам до себе си моя принц

Андреа обяви официално, че тя и половинката ѝ Кубрат Пулев ще минат под венчилото следващата пролет. Фолк звездата сподели каква би искала да бъде сватбата ѝ и не скри вълнението си.

"Мечтая си да имам най-красивата сватба, искам да бъде пролетна, за да може да е под открито небе. Представям си я на много романтично място... Не ми се иска да издавам повече, тъй като това е най-съкровената ми тайна в момента, но винаги съм си мислила, че ще се омъжа като в приказките и сега нещата се нареждат, защото знам, че съм открила и имам до себе си моя принц. Всичко останало е просто формалност" - издаде бъдещата младоженка пред "Блясък".
От твоите ръце е в нокаут моето сърце!
Изображение Изображение Изображение

Потребителски аватар
GaLiioo

Мнение от GaLiioo » 01 ное 2013 08:54

Андреа посвети песен на Валери и Моника?

Изображение

"Зная какво си казал - не помниш друга като мене да си мразил. Кажи тогава на тази с тебе защо очите ти са все във мене?" - това гласи рефрен от новото парче на Андреа "Няма да съм аз".

Броени часове след като фолк звездата сподели в публичното пространство текста, феновете написаха куп коментари, а сред най-любопитните предположения е и това, че е посветен на аферата между Моника и Валери.

Това все едно го е писала Моника към Божинов и Николета, коментират интернет потребители веднага след като Андреа разкри пълния текст на парчето. Съмненията им може да се окажат основателни предвид колко големи приятелки са Андреа и Валериева. Певицата я подкрепя във всяко отношение и нищо чудно да е решила да посвети песен на нея.

"Виж ме, виж и нея! Познай усмихвам ли се или ти се смея! Няма да съм аз, ако й спестя с песента "Махай се" да я поздравя" - се пее в песента. Според фенове на Андреа: "Монито Валериева, ще участва в клипа и сигурно, ще има подмятания за НиЛо". Дали обаче не е прекалено от страна на певицата да посвещава песен на Валери и скандалната си приятелка...

Междувременно изпълнителката публикува и кадър от видеото с анонс: "Ако няма да съм аз, то коя?!"

Изображение

Отговори

Върни се в “Андреа”