Новини

Отговори
Потребителски аватар
GaLiioo
Регистриран: 07 авг 2012 11:43
Любима певица: АНДРЕА, АЛИСИЯ и ПРЕСЛАВА
Любим певец: SHAWN MENDES, FETTY WAP

Re: Новини

Мнение от GaLiioo » 25 мар 2013 08:54

„Pozovi me“ стана топ видео на седмицата

Image

Видеото към дуетната песен на Андреа и Cvija спечели класацията за клипове на Signal.bg. Това бе четвърто участие за "Pozovi me" (Обади ми се) в чарта.

Роксана продължава да е на второ място със "Само тази нощ", а дебютното участие на "Усещам" класира Десислава на трета позиция.
  • Или си играч, или си наигран

Изображение

veli1199
Регистриран: 06 ное 2010 09:40

Мнение от veli1199 » 31 мар 2013 11:06

Андреа влиза в Dancing Stars в понеделник

Андреа влиза в Dancing Stars в понеделник! Това бе съобщено в официалната страница на формата във фейсбук.

През седмицата сайтът на танцувалното риалити загатна, че зрителите могат да очакват приятна изненада - ново попълнение в шоуто, което ще ги впечатли.

Какво се случи с Живко, след като изтанцува финалния си танц със сексапилната Кобилкина? Неговата нова авантюра отново е свързана с Dancing Stars, но този път той отпътува за Берлин, за да тренира с тайнствена музикална, руса и сексапилна дама, която ще бъде негова партньорка в шоуто от понеделник. Изгряването на нова звезда от нейната величина на дансинга не е първоаприлска шега, а истинска и много желана изденада за зрителите на шоуто, съобщава dancingstars.bg.

За новата партньорка на Живко от шоуто казват, че е толкова амбициозна, че го е извикала чак в Берлин, за да се подготвят за вихрено пасо добле, с което тя ще изгрее в Dancing Stars в понеделник. Въпреки, че сцената не й е чужда, русата фурия страда от сценична треска, а любимият й, заради когото тя е в Берлин, наместо да разсее тревогите й, я е превърнал в обект на “приятелски” подигравки и смущава репетициите като постоянно имитира стъпките й.

Звездата още не е виждала тоалета, с който ще танцува пасо добле в понеделник, но стилистите не се притесняват, защото нейните форми са такива, че всичко им стои като излято и са заложили на предизвикателни голи рамене и лилав цвят.

Потребителски аватар
buBi_
Регистриран: 04 юли 2012 20:04
Любима певица: Андреа,Анелия
Любим певец: Галин,Фики,Карлос

Мнение от buBi_ » 31 мар 2013 16:16

Андреа и Живко танцуват пасо добле под критиичния поглед на Кубрат

Изображение

Андреа, която е новото лице в Dancing Stars, ще бъде новата сценична партньорка на Живко. Премиерата на новата двойка на дансинга на шоуто е в понеденик, точно на 1 април, но пламенното пасо добле, с което ще се представят, изобщо не е първоаприлска шега, съобщават от танцувалното риалити.

От една седмица Андреа и Живко тренират усилено в Берлин, където звездата временно живее с любимия си Кубрат Пулев. При “пулеви” условия - в конферентната зала на хотела, без огледала, с мокет, вместо паркет на пода, и под критичния поглед на Кубрат, Живко и Андреа вложиха много амбиция и старание в хореографията на своя танц по музика на Дарио Маринели. Тя е използвана в последната хитова екраницация на „Ана Каренина” с участието на Кийра Найтли и Джъд Лоу.
Боксовият шампион показа завиден интерес към танците като беше чест гост на репетициите, държеше да разбере какво точно е поддръжка, а после сам изпробва част от стъпките на пасо добле. Каква е разликата в „поддържката” между дребничкия Живко и шампионът тежка категория Кубрат е въпрос, на който само Андреа може да даде отговор, но тя през смях сподели, че се чувства напълно сигурна и с двамата.

Въпреки че е изключено да видим Кубрат сред танцуващите звезди на Dancing Stars, има голяма вероятност в следващите дни той да бъде сред ВИП гостите на шоуто, пише novanews.bg.
Двамата с брат му Тервел ще трябва да застанат „от двете страни на барикадата”, защото ще им се наложи да поддържат конкуренти в лицето на Андреа и Детелин. Как ще решат този братски спор и дали дансингът ще се превърне в ринг за тях и техните протежета, предстои да видим.
Изображение

Потребителски аватар
GaLiioo

Мнение от GaLiioo » 02 апр 2013 13:59

Андреа с блестящ старт в Dancing Stars

Image

Андреа се представи блестящо на първата си поява на сцената на танцувалното шоу и демонстрира желание да се развива все повече и повече занапред.
След тежките репетиции в Берлин, където певицата беше заради любимия си Кубрат и неговите тренировки по бокс, тя се прибра у нас, за да покаже какво е научила и да изиграе дебютния си танц в предаването.
Появата на Андреа предизвика бурна реакция, не само сред публиката в залата, но и в мрежата, където зрителите на шоуто коментираха представянето й като повече от блестящо.
Журито на риалити формата също се изказа доста ласкаво за танца на изпълнителката и определи изпълнението й на дансинга като едно превъзходно начало на участието й в шоуто.

Изображение

Потребителски аватар
GaLiioo

Мнение от GaLiioo » 05 апр 2013 15:18

Анелия подкрепя Андреа

Image

Анелия ще подкрепи една от най-близките си приятелки Андреа. Тя ще бъде плътно до колежката си в Dancing Stars днес.

"Андреа е много упорита и за нея това участие е голямо предизвикателство. Тя обича сцената и стискам палци да я видим на финала" - споделя Анелия.

Въпреки натоварения си график Анелия ще пропътува разстоянието от Варна до София, за да е в залата до Андреа.

Изображение

Потребителски аватар
GaLiioo

Мнение от GaLiioo » 05 апр 2013 15:25

Артан Кастрати: Андреа ме откри за българския пазар

Изображение

Артан Кастрати, който все повече се утвърждава на българския музикален пазар с хитовете си в попфолк жанра гостува в "Открит микрофон" на Signal.bg. Композиторът е етнически албанец, роден е в Скопие, където и досега живее със съпругата и детето си. Има богата биография като автор и името му е добре познато на Балканите.

Кастрати споделя, че дължи появата си на българския музикален пазар на Андреа, която първа го е потърсила за песен.

"През 2010-та година при нас в Скопие дойде и много трудно ме намери Андреа. Тя първа от българските изпълнители има моя песен. Реално това беше много трудно, защото много мои колеги не са й давали моя телефонен номер или пък са й казвали погрешна информация, че аз не живея в Скопие, а в Германия, в Америка и нямам интерес да работя с България и не знам си какво" - казва той.

Въпреки перипетиите, все пак изпълнителката на "Пайнер" успяла да стигне до композитора и лично му позвънила.

"Някак си късметът дойде. През септември 2009-та тя се обади и казва: "Интересуваме се да вземем песни от теб. Аз към Андреа". На мен ми беше драго, защото тя е много известна певица. Бях чувал за нея. Тя имаше прекрасни песни с Кости за този период. Много известна е сред албанците, има много хитове. Значи обади се септември, мина октомври, ноември, декември... никой не ми се обажда повече и аз си казвам: "Нямам късмет". През януари, беше в неделя, тя ми се обажда и казва: "Аз съм Андреа, с мениджъра Бици съм, споменавам го, защото ми е приятел и много ми помага в кариерата за България. Казва: "Чакам те след половин час да дойдеш в някакъв ресторант". Зарадвах се! През онези 4 месеца бях загубил надежда. Така се запознах с нея" - разказва музикантът пред камерата на Signal.bg.

За първия си разговор очи в очи с българската звезда, Артан споделя: "Тя търсеше песен, каза ми: "Прави каквото ти прецениш, трябва ми попфолк, не е проблем да има и албанско звучене, да пробваме. Аз й пратих 10 мои песни и тя избра една, това е "Променям те", която е без клип. Това е първата ми песен за български изпълнител"

Изображение

Потребителски аватар
GaLiioo

Мнение от GaLiioo » 10 апр 2013 07:01

Андреа: "Надявам се все по-хубави неща да показваме на публиката!"

"Много съм щастлива, че останахме и ще продължаваме да показваме на какво сме способни и се надявам все по-хубави неща да показваме на публиката!" - това каза Андреа минути след като зрителите я "спасиха" от отпадане в шоуто "Dancing stars" на елиминациите в петък.

Изображение

Само 3 дни по-късно певицата и партньорът й Живко представиха темпераментно изпълнение на самба под звуците на хитовата песен на Gipsy Kings, "Bamboleo". "Самбата е много сложен танц и ми се вижда доста по-труден от пасо доблето", каза Андреа във видеовизитката преди изпълнението си. Въпреки че беше по-критично от предния път и изказа някои забележки по повод представянето на Андреа и Живко, журито все пак не пропусна да поощри певицата и да я похвали за невероятния начин, по който изглежда и за желанието, с което се раздава на всеки един танц.

Изображение

"Ако имах две различни оценки, щях за външност и визия да ти дам абсолютно отлична оценка, но самбата е един много претенциозен танц, който изисква много сериозна подготовка", каза Галена Великова. Певицата пък призна, че наистина, поради многобройните си ангажименти, няма достатъчно време за репетиции в залата. "Много добре се справи, едно стъпалце дори си се качила нагоре, според мен. Започна много уверено!", похвали я актьорът Калин Сърменов.

Изображение

Илияна Раева не спести някои критики към изпълнението на Андреа, но все пак допълни: "Ти отново беше вдъхновена, забавляваше се въпреки, че нямаше голям синхрон с Живко, но това, което на мен най-много ми хареса е, че ти се отдаваш на музиката, на танца и се стремиш да танцуваш! Това, което знам за теб е че си максималист и че захванеш ли се с нещо го правиш страхотно. Искам да видя това и тук!". "Имаш много желание и това е, което много ми харесва в теб", каза и Алфредо Торес.

Изображение

На въпрос как би коментирала оценките на журито, Андреа сподели "Аз съм щастлива, въпреки всичко. По време на репетициите на няколко пъти едва се държах на краката си и това, че успях да завърша танца от началото до края, ме прави много щастлива! Те са прави, но аз съм щастлива!". Какво ще се случи с елиминациите и кой ще бъде номиниран, ще разберем в петък, но по всичко личи, че Андреа и Живко имат страхотна зрителска подкрепа - това личи и от анкетата в официалната страница на "Dancing stars" във Фейсбук ("Коя двойка ще подкрепите?"), където те водят с убедителна преднина пред другите участници.

Изображение

Потребителски аватар
GaLiioo

Мнение от GaLiioo » 13 апр 2013 23:40

Андреа пуска два нови проекта следващата седмица

Изображение

Снощи Андреа напусна риалити формата Dancing Stars, въпреки, че танца й бе оценен изключително високо, както от журито, така и от публиката в залата.

Алфредо, който миналата седмица постави двойка за изпълнението на певицата и Живко, поправи оценката си на 7-8 и добави, че е възхитен от напредъка на двойката. Останалите представители на съдийския състав също не скриха възхищението си и не спестиха суперлативи по адрес на блондинката и нейния сценичен партньор.

„Невероятна биткаджийка си, имаш огромен напредък от миналата седмица досега! Аз съм много приятно изненадана, защото видях какво можеш“ - коментира Илияна Раева.

Феновете в залата също показаха, че са възхитени от представянето на певицата. След бурни аплодисменти, тя бе обсипана от цветя и поздравления. Въпреки това, обаче според зрителския вот, изпълнителката трябваше да напусне шоуто.

Освен радостта си да бъде част от това невероятно шоу и уникалното преживяване, което е изпитала, Андреа обеща на своите фенове съвсем скоро да ги зарадва с новите си проекти, а малко по-късно написа от личната си страница в социалната мрежа:

„Танците са вълшебно килимче, те ме отведоха до неподозирани светове! Сега обаче се връщам отново на Земята. Защото тук ме чакат новите ми проекти, два от които ще ви дам още следващата седмица !"

Изображение

Потребителски аватар
GaLiioo

Мнение от GaLiioo » 14 апр 2013 19:25

Андреа: Киряков дискредитира името ми с фалшиво обвинение

Изображение

Андреа излезе с Отворено писмо до медиите по повод обвиненията отправени към нея в телевизионен ефир от стилиста Добромир Киряков за "финансва некоректност". Фолк певицата заявява категорично, че казаното от Киряков е лъжа и държи да получи публично извинение за умишленото дискредитиране на името й. Ето пълният текст на Отвореното писмо:

Отворено писмо до медиите! Уважаеми журналисти, след поредния път името ми да бъде замесено в нечистоплътен и измислен скандал в предаването „Модерно” по BTV тази сутрин, съм длъжна да дам своята позиция.

Опитът на така нареченият стилист Добромир Киряков да дискредитира името ми с фалшиво обвинение, че съм се отнесла към него и група хора „финансово некоректно” е отчаян вик за внимание. Нещо повече, изкуствено скалъпена интрига, която не само, че не отговаря на истината, а е долнопробна и гнусна лъжа, целта на която е да саботира доброто ми име и нещата, които правя.

Господин Киряков нагло излъга сутринта в ефира на BTV, казвайки, че му дължа пари за едни дрехи, купени от Лондон. Няма да отричам, че очаквах от него да си свърши професионално работата, като получа на терен по време на снимките, дрехи и аксесоари според уговорката ни. Вместо това, той донесе в два плика, използвани вече от мои колеги дрехи, които нямаше как да облека и да представя в клипа си. Въпреки това, така нареченият стилист получи своя хонорар от 1000 лева, но не и пари за дрехите, които „купил за мен”. Очевидно визията ни по този проект се различаваше коренно и това беше първият и последен път, в който аз работих с този човек.

Използването на национална медия обаче да се говорят лъжи за мен го считам за проява на много лош вкус. Очаквам публично извинение от г-н Добромир Киряков за лъжите, които той изрече, без да имам правото да се защитя. Като журналист, какъвто той казва, че все пак някога е бил, добре знае, че когато се говори в публичното пространство, трябва да се изнасят факти, а при подобни обвинения и документи. Защо г-н Киряков не разкаже пред цяла България дали осчетоводява хонорарите си за видеоклиповете и фотосесиите, които снима с певиците? Защо не показа в ефира на BTV бележките, на които е написано какви и колко дрехи е купил за мен? И на каква цена.

Сега искам категорично да заявя, че подобна злоупотреба с името ми няма да допусна, най-малко това да става от устата на помощния персонал на една певица. Ще сезирам българския съд и ще търся правата си, защото никой няма право да говори за продукта Андреа, когато и както си поиска.

Колкото до другата страна на нещата, г-н Киряков очевидно обслужва нечии други интереси, след като вади от миналото история, която не само е голяма лъжа, а измислица, родена в нечии не дотам умни глави.

Колкото до оценката му на „стилист” за моята визия и кариера, тя не значи нищо за мен и моя екип. Защото за мен музиката освен призвание, е и бизнес, от който аз живея. А не причина да търся по-луксозен начин на живот, осигурен от нечии чужди пари.

Изображение

Потребителски аватар
GaLiioo

Мнение от GaLiioo » 17 апр 2013 10:13

Алфредо: Андреа е звезда, да продължава напред!

Андреа остана в Dancing Stars само две седмици, но е категорична, че е постигнала това, което е искала - да се покаже пред почитателите си в една по-различна светлина.
"Беше ми мечта да стана балерина, като баба! Трябваше да спра, заради проблеми с краката, нарича се дюстабан" - сподели певицата в "На кафе" по Нова ТВ. и обясни за трудностите, които е изпитвала по време на репетициите в танцувалното риалити сега:
"Аз не вярвах, че това са моите стъпала, за две седмици ходилата се бяха деформирали, но нещата се пооправят вече след танците. Това е нормално за хора, които внезапно им се налага да влязат в такъв тежък начин на тренировки".
Партньорът на фолк звездата каза, че най-много се е затруднявала със стойката на раменете, заради бюста. "Като цяло доста бързо запомняше крачките, поддръжките също не я затрудняваха" - подчерта Живко.
Андреа разкри, че умишлено е настоявала да правят трудни поддръжки, каквито се виждат от професионалните танцьори, а не аматьорски.
"За този понеделник бяхме подготвили една такава - аз се хвърлям и той ме хваща във въздуха. Във всеки момент от нашата хореография, ако нямаше нещо впечатляващо, аз казвах на Живко, че нещо не е наред. Колкото е по-трудно, знам че ще има ефект "уау", и се случи, макар и за два танца. Моите близки, хората около мен, ми казват: "Как ги направи тези неща, как толкова сложна хореография успяхте да направите?!". Всяка минута, която имахме възможност, ние танцувахме" - обясни изпълнителката.
При участието си в румънското танцувално шоу преди време Андреа получи много повече похвали. signal.bg.На въпрос дали не сме много критични у нас или пък журито не иска прекалено висок професионализъм от участниците в шоуто, тя коментира:
"Не ми бяха толкова важни оценките на журито, колкото това, което правя да се харесва на аудиторията, на моите почитатели, а то и така стана. Хората бяха впечатлени от мен".
Членът на журито Алфредо Торес, който вдигна най-ниската оценка - 2 за изпълнителката, заяви пред камерата, че няма лична вражда с нея.
"Оценката е реалност, в танца съм перфекционист. Аз знам, че не са професионалисти, но с много репетиции нещата могат да станат. Видя се, че следващия път тя излезе и направи прекрасен танц. Ние сме жури и си даваме оценка, няма нищо лично. Може и аз да танцувам в клип на Андреа, да направя хореография за нея. Тя е звезда в България, да продължава напред - да пее и да танцува повече, защото както аз казвам: "Барби може да танцува". Ти можеш!" - каза атрактивният кубинец.
"Ще го снимам в мой клип, защото аз много го харесвам Алфредо. Знам, че всичко е било закачка или може би една провокация към мен" - сподели за немерението си изпълнителката на "Лош герой" и не скри, че е останала огорчена от ниската оценка, която получи: "Много криво ми стана и все още ми е криво".

Изображение

Отговори

Върни се в “Андреа”