Ние искаме още и още

Потребителски аватар
tomi_mnt
Регистриран: 23 май 2009 14:11
Любима певица: Емилия, Елена
Любим певец: Константин
Компания: всички

Ние искаме още и още

Мнение от tomi_mnt » 16 фев 2012 11:43

Елена, молим те да продължиш да твориш, заради нас, защото ние искаме още и още от теб и от творчеството ти. Очакваме те на 6 март в НДК, за да направиш своето голямо завръщане.А аз силно се надявам да видя Елена и в "Черешката на тортата". И при "Съпругите" или "На кафе", за да ни разкажеш за Бременността си, за раждането и как се справяш като майка :)

Потребителски аватар
Supremor
Respect
Respect
Регистриран: 02 апр 2010 17:22
Любим певец: Илиян,Галин
Компания: Payner, Ара

Re: Ние искаме още и още

Мнение от Supremor » 16 фев 2012 11:51

Чакай,много бързаш... :roll: Едва ли ще се появи на 6 март,тя се възстановява в момента,още й е тежко дето се вика,а ти говориш за евентуални медийни изяви...Знам,че ти е любимка,но и тя е човек и се нуждае от време,докато отново набере сили и т.н.Иначе и аз бих искал да се завърне един ден с един хит,да не бъде хвърляна в девета глуха,да напуска Пайнер и пр.-дано не става. :oops:
ИзображениеИзображениеИзображение

Richy.
Регистриран: 31 юли 2007 14:39

Мнение от Richy. » 16 фев 2012 11:59

Елена ще се мести да живее в Турция при Ивелин, ама доколкото знам ще представи нов сингъл на наградите и ще продължава да прави песни, но нищо не е сигурно. Иначе и аз искам нови песни от нея.
Изображение

Потребителски аватар
super_fen
Регистриран: 27 май 2011 16:42
Любима певица: Джена, Галена, Анелия, Яница

Мнение от super_fen » 26 юни 2012 01:50

И до ден днешен,песен няма :cry: :cry: :cry:
Ох толкова много ми липсва! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Потребителски аватар
nighTmare
Регистриран: 12 юли 2012 18:02

Мнение от nighTmare » 22 юли 2012 17:46

Хайде,деее,дано не се окажат вярно слуховете,че спира да пее...от кога я чакаме. :cry:
Изображение

Потребителски аватар
nenooo123
Регистриран: 28 окт 2009 16:30
Любима певица: ♥Десислава♥

Мнение от nenooo123 » 22 юли 2012 17:50

Дано, да не се отказва, свикнал съм да я виждам по-често по телевизията, а сега изобщо не пускат нейните песни, което е много тъжно...освен, че в интернет може всичко да се намери за нея... да си идва скоро да пусне нова песен, а защо не й нов албум, не е пускала от 2008г. :oops:
Десислава завинаги в моето сърце!

Потребителски аватар
nighTmare
Регистриран: 12 юли 2012 18:02

Мнение от nighTmare » 22 юли 2012 17:51

nenooo123 написа:Дано, да не се отказва, свикнал съм да я виждам по-често по телевизията, а сега изобщо не пускат нейните песни, което е много тъжно...освен, че в интернет може всичко да се намери за нея... да си идва скоро да пусне нова песен, а защо не й нов албум, не е пускала от 2008г. :oops:
Верно иначе,аз също не съм засичала нейни песни по телевизията ..
Всички я чакаме с голямо нетърпение,според мен ще се върне на сцената,и то с гръм и трясък!
Изображение

Потребителски аватар
toty93
Respect
Respect
Регистриран: 13 яну 2012 14:30
Любима певица: ГЕРГАНА
Компания: ПАЙНЕР
Подпис от: Dark Horse
Контакти:

Мнение от toty93 » 22 юли 2012 17:53

Да ви кажа все ми едно да ли ще се върне.Песните от последните 2-3 години са пълна боза.Нито една не ме грабваше.Песните в началото на кариерата й са по хубави.
До смърт да ме раняват и без дъх да ме оставят.
Изображение
Във последния миг живот, "Обичам те!" ще кажа.

Потребителски аватар
nenooo123
Регистриран: 28 окт 2009 16:30
Любима певица: ♥Десислава♥

Мнение от nenooo123 » 22 юли 2012 17:53

nighTmare написа:
nenooo123 написа:Дано, да не се отказва, свикнал съм да я виждам по-често по телевизията, а сега изобщо не пускат нейните песни, което е много тъжно...освен, че в интернет може всичко да се намери за нея... да си идва скоро да пусне нова песен, а защо не й нов албум, не е пускала от 2008г. :oops:
Верно иначе,аз също не съм засичала нейни песни по телевизията ..
Всички я чакаме с голямо нетърпение,според мен ще се върне на сцената,и то с гръм и трясък!
Може да иска да ни изненада по най-хубавият начин, без ние да разберем, или другият вариант е на някой от концертите на Планета да се появи тя с чисто нова песен и публиката да се чуди коя ли е тази песен, и като се чуе гласът й ... и изненадата е на яве! :oops: :mrgreen: Боже, какви ги дрънкам, ама знае ли се, може й така да стане! :mrgreen:
Десислава завинаги в моето сърце!

Потребителски аватар
crazy_boy
Регистриран: 25 юли 2012 11:32

Мнение от crazy_boy » 22 дек 2012 18:51

Адски много ми липсва Елена :( Надявам се слуховете да са верни и през март да се завърне.
Разни хора - разни диагнози!

Изображение Изображение

Отговори

Върни се в “Елена”