Новини

Потребителски аватар
nenooo123
Регистриран: 28 окт 2009 16:30
Любима певица: ♥Десислава♥

Re: Новини

Мнение от nenooo123 » 10 фев 2011 20:57

ЗАПОМНЯЩО СЕ ШОУ ОТ НАШАТА ЕЛЕНА И ГРЪЦКАТА ЕЛЕНА

Една от най-големите гръцки звезди – Елена Папаризу, избра най-актуалния нощен клуб Night Flight, за да даде началото на европейското си турне. Красивата гъркиня представи песните от новия си албум Giro ap’ to oniro със запомнящо се шоу. Професионализмът й се оказа почти толкова респектиращ за стотиците гости, колкото и широката усмивка, впечатляващият глас и сценичната й харизма.

Преди Папаризу да излезе на сцената, една друга звезда представи не по-малко атрактивно шоу. Елена Паришева изпълни микс от най-големите си хитове, а балет „Магия“ й партнираха на сцената с оригинална хореография. Любимата на един от най-прогресиращите български футболисти – Ивелин Попов, заслужи аплодисменти не само за изпълненията си, но и за елегантната си визия.

Кулминацията на вечерта настъпи толкова ударно, колкото и бе очаквана. Елена Папаризу поздрави гостите, като се обърна към тях с „братя и сестри“и заяви от сцената колко щастлива е да бъде в България и да пее за всички свои приятели.
Най-специалният от тях – Слави Трифонов, обаче бе възпрепятстван, за да поздрави Елена. Но пък друг мъж, един от собствениците на Night Flight – Петко Димитров, получи нейните поздрави за перфектната организация. Сред почитателите на огнената гъркиня бяха забелязани Нико Тупарев, генералният мениджър на Атика медия – Христос Христу, шефът на ЦСКА Димитър Борисов, президентът на Локомотив (Сф) Николай Гигов, още известни бизнесмени и актуални красавици.

Сред най-големите фенки на Папаризу се оказа и Златка Димитрова. Тя не спря да пее с любимката си и екзалтирано да подканя всички останали да сторят същото. Най-развълнувана обаче бе почитателка, която успя да се качи на сцената и да пее с любимката си. Фолк звездите Джена, Славена, Ерик също бяха дошли и останаха до края на шоуто.

Десислава завинаги в моето сърце!

Потребителски аватар
nenooo123

Мнение от nenooo123 » 12 фев 2011 18:30

Елена №1 и в „Попфолк хит“

След като две поредни седмици песента на Елена "Не пускай" печелеше класацията за най-желана песен във форума на Signal.bg, сега певицата покори и "Попфолк хит".

На второ място е Алисия с "Важно ли ти е". Изпълнителката на "Ара Мюзик" се пребори за позицията с Цветелина Янева, останала трета с "Давай, разплачи ме".

Двете песни, които отпаднаха от "Попфолк хит" са "Без конкуренция" на Джина Стоева и "Не си обичана" на Dillan.

Потребителски аватар
nenooo123

Мнение от nenooo123 » 18 фев 2011 18:38

ЕЛЕНА НЯМА ДА ПРАЗНУВА СВЕТИ ВАЛЕНТИН

Малко след участието си в клуб Ориент 33 Елена сподели, че няма да празнува днешния празник Свети Валентин. Причината е, че възлюбеният й – футболният национал Ивелин Попов, е на хиляди километри от нея, а и тя самата има участие навръх Деня на влюбените.

Русокосата изпълнителка не придава особено значение на 14 февруари: „За мен всеки ден може да бъде празник, стига да съм с любимия човек! Уважението и обичта трябва да се показват не само веднъж в годината”, казва хитовата изпълнителка на Пайнер и допълва, че една романтична вечеря на свещи, организирана от половинката й, може да я зарадва много повече от скъп подарък.

Пред екипа на Ориент 33, Елена сподели, че няма нужда от специални афродизиаци, за да повиши сексуалното си желание, защото присъствието на половинката й е напълно достатъчно. „Но признавам – ароматът на хубав мъжки парфюм може да ми подейства много възбуждащо.” Фолкпевицата довери, че не е ревнива, но пък й е приятно, когато усети, че от другата страна се прокрадват съмнения. „Нека има ревност, но да няма ограничения! Никой няма право да навлиза в личното ти пространство!”, категоричната е звездата. Елена призна, че е безкомпромисна към изневярата и не я дели на емоционална и физическа: „Щом двама души се обичат, не бива да си изневеряват!”.

Информация: Маргарита Кабурова

Потребителски аватар
nenooo123

Мнение от nenooo123 » 12 мар 2011 22:41

Елена гостува на „Отчаяните съпруги“

Тази неделя Елена ще гостува на Вихра и Мая в предаването "Отчаяните съпруги". Освен фолк звездата, зрителите на Нова телевизия ще видят Елена от Big Brother 2 и ясновидката Ивелина Христова.

Не е изключено в разговора да се включи и още една фолк певица. Както малко по-рано писахме Джина Стоева е гост на Станция Нова.

Какво ще се случи в "Отчаяните съпруги", ще научите ако гледате предаването тази неделя малко след 12:00 часа.

Потребителски аватар
nenooo123

Мнение от nenooo123 » 13 мар 2011 21:03

Елена: Аз съм готова да изживея живота си с Ивелин

Елена Паришева, която се радва на щастлива любов с футболиста Ивелин Попов е категорична: "Аз съм готова да изживея живота си с него".

Певицата не скри при гостуването си на "Отчаяните съпруги", че двамата са се запознали още преди пет години, когато нито той е бил известен национал, нито пък тя известна фолк певица. Запознават ги общи познати. По това време обаче всеки от тях е имал своя половинка, разказва Елена. Доста по-късно отново се срещат на парти по повод шампионската титла на Литекс. Тогава вече сърцата им са свободни и любовта пламва.

Елена признава, че изживяла труден период след раздялата си с композитора Велислав Драганински и повече от година е била сама. Сега се радва на щастливата си връзка с Ивелин Попов и дори има планове за семейство. Дали това ще се случи скоро, певицата не се наема да каже. По този повод ясновидката Ивелина Христова пророкува: "Съдбата е благосклонна към нея, но тя не е решила още".

Потребителски аватар
nenooo123

Мнение от nenooo123 » 25 мар 2011 15:28

Освен албум Елена готви и промоция

Още в началото на годината се заговори, че Елена готви третия си самостоятелен албум. Плановете на певицата бяха той да се появи през месец май и явно нещата при нея се развиват по план.

"За сега ми се иска новите неща около мен да ги запазя за малко по-напред във времето. Тъй като отдавна не съм правила нови неща ми се иска да избухнем! Подготвям албум. В средата на май месец, живот и здраве, промоция" - казва Елена пред камерата на Signal.bg.

veli1199
Регистриран: 06 ное 2010 09:40

Мнение от veli1199 » 15 юли 2011 19:38

ЕЛЕНА И ИВЕЛИН ПОПОВ ЧАКАТ БЕБЕ

Звездата на „Пайнер“ Елена и футболният ни национал Ивелин Попов чакат бебе – прекрасната новина беше потвърдена за novfolk.bg от фирмата. Двамата имат връзка от миналата година и въпреки че не обичат да говорят за личния си живот, никога не са крили, че са много щастливи заедно. Елена вече се подготвя за майчинството и от днес излиза в отпуска – след 15 юли в графика й няма поети участия. Честито на двамата влюбени!

Информация : http://novfolk.bg/news.php?id=2201

veli1199

Мнение от veli1199 » 16 юли 2011 19:36

Елена и Ивелин очакват бебето си в края на годината

Вчера Signal.bg ви информира, че Елена Паришева е бременна и очаква дете от Ивелин Попов. Предстоящо щастливо събитие в личния живот на певицата и футболиста се очаква в края на годината, научи Gong.bg.

Новината не може да остане скрита, както от почитателите на футболиста, така и от многобройните фенове на фолк певицата, защото Елена вече е в средата на бременността, и вместо новогодишен подарък, ще може да поднесе на Ивелин Попов най-хубавия дар – да стане татко за първи път, пише още Gong.bg.

Припомняме, че в през март Елена имаше планове да финализира третия си албум и той да излезе през май, заедно с една хубава промоция, но СД-то все още не е готово. Изглежда ще се отложи във времето и дуетното й парче с Борис Дали, което двамата имаха намерение да запишат. Но така или иначе й предстои най-хубавото - да стане майка. Феновете от снощи не спират с благопожеланията си към Елена по този радостен повод.

Информация : http://signal.bg/view_article.php?article_id=16018

veli1199

Мнение от veli1199 » 15 фев 2012 21:39

Елена и Ивелин стягат свой дом в Турция

Елена Паришева и Ивелин Попов са решили да се установят да живеят в Турция. "Аз съм готова да изживея живота си с него" - категорично заяви изпълнителката още преди да забременее.

След като стана ясно, че звездната двойка чака бебе, Елена умишлено се оттегли от всякакви медийни и сценични изяви и нито веднъж не попадна в обективите на папараците. Повечето време тя прекара икногнито в Турция, където бе в компанията на най-близките си хора. На 17 декември 2011 година фолк певицата роди син на футболиста и избра бебето да носи името на прочутия си баща - Ивелин.

Сега влюбените са решили да създадат свой дом, в който да заживеят заедно, но това няма да бъде в България със сигурност, информира сп.Story. Младите родители ще свият семейно гнездо в Турция, където Попов е футболист на Газиантепспор. Така, близо до любимия си, Паришева спокойно ще се грижи за малкия си наследник.

Междувременно феновете на фолк звездата се надяват в най-скоро време тя да възобнови музикалната си кариера или поне да ги зарадва с нов сингъл. Дали това ще стане засега не е ясно.

Потребителски аватар
toty93
Respect
Respect
Регистриран: 13 яну 2012 14:30
Любима певица: ГЕРГАНА
Компания: ПАЙНЕР
Подпис от: Dark Horse
Контакти:

Мнение от toty93 » 15 май 2012 23:52

ЕЛЕНА Е В БЪЛГАРИЯ – ЕТО Я!

Изображение

Елена си е в България и благодарение на гримьора Мис Бони я виждаме за първи път след раждането! Както знаете, Ели стана майка на 17 декември, а синът й носи името на баща си Ивелин Попов. В последните месеци на бременността си и след появата на бебока певицата се скри напълно от медиите. Това дълго отсъствие от публичното пространство породи какви ли не слухове и клюки, включително и че е напуснала България. Както виждате, Елена си е тук – ето я! И изглежда в прекрасна форма, точно както си я помним. Специално за novfolk.bg майсторът на макиажа Бони сподели от Баку, където е в момента заедно със Софи Маринова, че снимката им с Елена е от преди няколко дни, когато той се е погрижил за визията й за неин личен ангажимент. Певицата определено липсва на феновете на попфолка – неведнъж сме получавали и ние въпроси кога ще я видим отново на сцената, няма ли да ни зарадва с нова песен... Снимката ни дава надежди, че скоро и това ще се случи!
До смърт да ме раняват и без дъх да ме оставят.
Изображение
Във последния миг живот, "Обичам те!" ще кажа.

Отговори

Върни се в “Елена”