Каква според вас беше 2016-та година за Галена?

Отговори
Потребителски аватар
miteto96
**
**
Регистриран: 16 яну 2017 13:49
Любима певица: Анелия
Любим певец: Галин

Каква според вас беше 2016-та година за Галена?

Мнение от miteto96 » 17 яну 2017 17:43

В тази тема може да изказвате мнения относно представянето на Галена през 2016-та както и мнения за нейните проекти. Заслужава ли награди, ако "да"- какви ?
Изображение

Потребителски аватар
Supremor
Respect
Respect
Регистриран: 02 апр 2010 17:22
Любим певец: Илиян,Галин
Компания: Payner, Ара

Re: Каква според вас беше 2016-та година за Галена?

Мнение от Supremor » 17 яну 2017 22:29

И нейната година беше наистина слаба,но с една цигания като Пей сърце, пак успя да утвърди някакви позиции!...Ей го,не е на нивото на Стара каравана(за Хавана Тропикана е смешно дори да се говори),но пак стана голям хит!...Да ти олекне не беше лоша песен като цяло,но нямаше шансове, а #МамаУраган-ми, макар и взаимствана, песента си беше с потенциал, няма кво да се лъжем...така че тази година,макар и неактивна, Галена пак е мааалко по-добре от прехвалената Преслава!...
За награди...ми Фолк идол смятам, че може да спечели, за Певица обаче не, няма шанс според мен!...Те досега я ощетяваха, сега пък хептен няма да й дадат, така че по-добре Фолк идол,и тя е с няква тежест!... :roll:
ИзображениеИзображениеИзображение

andro125
*
*
Регистриран: 02 ное 2016 20:49
Любима певица: Анелия
Любим певец: Борис Дали
Компания: Пайнер

Мнение от andro125 » 18 яну 2017 00:51

"Мама ураган" стана голям хит, но това е е единственият и самостоятелен такъв за тази година. През 2015 имаше цели три - "Пантера", "Стара каравана" и "Една жена". Тази година и беше с една идея по силна от Преслава и по-слаба от Анелия.

mitebachev
**
**
Регистриран: 30 дек 2014 20:24
Любима певица: ГАЛЕНА, Цветелина Янева
Любим певец: Константин

Мнение от mitebachev » 19 яну 2017 15:47

Според мен това си е поредната силна година за Галена. Категорично "Пей сърце" е хита на 2016 год. и според мен постигна успеха на Хавана Трапикана,Стара Каравана , Пантера и т.н. А #МамаУраган е любимата ми нейна песен от тази година и също пожъна голям успех. Само "Да ти олекне" не стана хит, но клипът един от най-добрите . Харесаха ми нещата, които предложи Галена тази година. Очаквам да вземе поне "Хит на годината" тук в Сигнал. Така или иначе няма да има награди на Планета, въпреки че се видя, че и там беше най-висок вот, преди ФикитУ да я измести и да спрат акнетата.

Отговори

Върни се в “Галена”