Новини

Потребителски аватар
tupalkata
Регистриран: 24 авг 2010 16:39
Любима певица: Галена :)
Контакти:

Re: Новини

Мнение от tupalkata » 27 авг 2015 22:40

Галена: Интриги допринесоха да не пеем с Преслава на концерта на Цеца.

Изображение

Галена повдигна завесата около причината да не пее на концерта на Цеца, който се проведе на 21 август в Несебър. Първоначално бе обявено, че тя и Преслава ще я подгряват, след което имаше писания в жълти медии, че сръбската звезда била избрала Анелия и не искала другите две певици на "Пайнер".

"Не съм го коментирала това нещо и ще бъда на 100% откровена – първоначално наистина много се ентусиазирахме, но пък и двете в този ден имахме ангажимент, който е поет месеци назад, на едно и също място сме двете заедно. Не съобразихме, че няма да успеем да поемем двата ангажимента и това е причината да не пеем с Преслава. Според мен на Цеца й е все тая кой ще я подгрява. След това станаха и едни други интриги, които допълнително допринесоха за това" - споделя изпълнителката на "Пантера" пред "Шоу".

Фолк идолът на 2014 година остави без коментар слуховете, че нейна колежка непрекъснато пише до СЕМ, искайки да забранят някои от нейните клиповете, тъй като били вулгарни.

"Без коментар! Нека всеки да си гледа в канчето и да не се бърка в работата на другите. А това, че моите успехи дразнят колежки и се чудят по какъв начин да ме сринат, да ме уязвят - това може само да ме радва. Провокацията е част от бизнеса и след толкова години работа това е едно от моите изразни средства – да провокирам себе си и моите фенове. Мога да се похваля с едни от най-хубавите клипове в бранша, така че нека оставим на хората да преценят. Нека не си подливаме вода и просто фактите да говорят" - казва Галена.

Потребителски аватар
tupalkata
Контакти:

Мнение от tupalkata » 01 сеп 2015 22:08

С кого е новият дует на Галена?

Изображение

Красивата, палавата, неустоимата, неповторимата- Галена в петъчната вечер зарадва с присствието си меломаните в клуб Secrets.

Звездата на поп фолка, чието име е нарицателно за звезда на България, изглежаше наистина страхотно. А феновете й цяла нощ я снимаха и запечатваха най-яките моменти на вечерта.

А те определено бяха много. Първо Галена отправяше поздрав след поздрав. Хитовете й заедно с чувството й за хумор и дивите танци бяха наистина уникална комбинация, на която никой не можеше да устои.

Публиката в клуб Secrets буквално се разбиваше от кеф с Галена, която няма спирачки. И този път звездата направи нещо интересно, ново и запомнящо се. На живо тя и колегата й Aristos Constantinou, който бе в публиката, направиха импровизиран дует и пяха гръцки парчета от сърце. Двамата се познават от много време и не за първи път пеят заедно под светлините на прожекторите.

Потребителски аватар
tupalkata
Контакти:

Мнение от tupalkata » 01 сеп 2015 22:10

Галена: „Живей“ трябваше да бъде със Сарит Хадад, но идеята пропадна.

Изображение

В разгара на лятото Галена пусна дългоочаквания дуетен албум и го представи с нестандартна фотосесия. В него трябваше да има песен със Сарит Хадад, дори е била записана, но парчето така и не излезе. Изненадващ за публиката пък се оказа дуетът с Преслава.
"Да, истината е, че трябваше тази песен да бъде със Сарит Хадад, но по стечение на обстоятелствата се случи така, че тази идея пропадна. Тя много държеше да пее на български, а на мен не ми звучеше никак добре. Самият ни език е наистина много труден и вместо ефектно, нейното изпълнение стоеше смешно. Затова аз предпочетох да не се случва този дует, защото тя е страхотен изпълнител и не ми се искаше по някакъв начин някой да я осмива заради това как е изказала думите на български. И една вечер, както си пътувах в колата, си пожелах да изпея тази песен с Преслава. Пратих й малка част от парчето, а тя толкова се ентусиазира, че само за 3-4 дни се осъществи дуетът" - споделя пред "Шоу" Фолк идолът на 2014 година.

По повод на идеята за интересния многогласен вариант на народната песен „Лале ли си, зюмбюл ли си“, която бе представена с още пет от топ изпълнителките на „Пайнер” и спекулациите за това, че е имало някаква интрига и са се обединили срещу Джена, която също искала да се включи, Галена коментира:
"Интрига с Джена не е имало, не съм чувала тя да е искала да се включва в песента. Не сме я включили, защото винаги е страняла от нас, винаги е била по-самостоятелна. Въобще не е било нищо лично към нея. Идеята дойде от мен, споделих я с Цвети Янева, казахме на Десислава и след това решихме кои да са останалите три – Преслава, Емилия и Анелия".

Потребителски аватар
tupalkata
Контакти:

Мнение от tupalkata » 01 сеп 2015 22:20

Галена и Преслава за трети път на върха.

Изображение

Галена и Преслава записаха трета поредна победа в "50-те най..." с дуетното си парче "Живей". В топ 3 се завръщат Емилия и Тони Стораро, които се изкачват на второ място с "Питбул", а Яница се смъква на трето място с песента "Грешната", в която участва и Анелия.

Потребителски аватар
tupalkata
Контакти:

Мнение от tupalkata » 07 сеп 2015 22:36

Галена: Скандалите и голотата вече не са интересни.

Изображение

Откровено споделя Галена, един от изпълнителите, които вдигат високо летвата в поп-фолк жанра.

“В моята област печеливши са хубавите песни, талантът, многото работа, доброто сценично поведение... Аз знам, че доста хора приписват кариерата ми на нещо, което се е случило преди, но, с извинение, аз си скъсах задника от работа. Ако бях разчитала само на скандала, със сигурност вече никой нямаше да знае коя е Галена”, признава звездата пред “Жълт труд”.
Тя разкрива още, че за съжаление има двайсетина имена, които постоянно се въртят в медийното пространство, защото са актуални и жълтите медии се продават на техен гръб.

“За добро или зло - и моето име е сред тях, аз съм приела този факт и не хабя от времето и енергията си за подобни глупости. Съветвам и другите да постъпват като мен”, категорична е Галена.
Тя признава още:

“Просто си имам свои мечти и цели, до които стигам. Последната беше да направя новия си албум така, както искам. И го постигнах”.

Потребителски аватар
tupalkata
Контакти:

Мнение от tupalkata » 07 сеп 2015 22:47

Четвърта победа за Галена и Преслава.

Изображение

Галена и Преслава продължават с победите в "50-те най...". Изпълнителките спечелиха класацията за четвърти пореден път с "Живей".
На второ място се изкачва Яница с "Грешната", в която участва и Анелия. Топ 3 завършва с Ваня, която прогресира от 6-то място с "Цунами".

Потребителски аватар
tupalkata
Контакти:

Мнение от tupalkata » 15 сеп 2015 22:57

Галена е сред лидерите на хитовете за лято 2015г.

Изображение

В продължение на 12 дни читателите на Signal.bg гласуваха за най-слушаните парчета това лято. Вече са ясни 10-те песни, които ще се борят за ХИТ НА ЛЯТО 2015:

Азис и Фики - Блокиран
Андреа ft. Фики - Секс за ден
Анелия - Генерал
Галена - Стара каравана
Емилия - Ето ме
Галена и Деси Слава - В твоите очи
Емилия и Тони Стораро - Питбул
Галена и Преслава - Живей
Фики - Бум
Яница ft. Анелия - Грешната

Изпълнителката участва с цели три предложения за хит на лято 2015. Дуетът и с Деси Слава, които предизвика голям интерес - "В твоите очи", самостоятелната й гореща песен "Стара каравана" и
съвсем скорошната дуетна песен с колежката и Преслава - "Живей".

Кой е хитът на Лято 2015? Гласувайте като напишете името (имената) на изпълнителя (изпълнителите) и заглавието на песента. Може да дадете своя вот в сайта на signal.bg.

Потребителски аватар
tupalkata
Контакти:

Мнение от tupalkata » 18 сеп 2015 23:02

Галена с втори концерт в Берн тази година.

Изображение

След като през май Галена предизвика истински фурор сред българите в Швейцария, сега през есента певицата отново ще гостува там. Концертът й е насрочен за 26 септември, събота, а отново Берн е градът, който отново ще се превърне в притегателен център за почитателите на поп фолка и звездата на телевизия “Планета”. Освен вече наложени и познати на тамошната публика хитове, тя за първи път ще зарадва сънародниците ни в Швейцария и с най-горещия си хит от Лято 2015 – “Стара каравана”.

Изображение

Сингълът се превърна в тотален хит през изминалите месеци и е сред водещите заглавия в плейлистите на DJ-те в клубовете в цялата страна. Песента се очерта и като един от лидерите в класацията “Планета Топ 20” за месец август, където заема втората позиция.

Потребителски аватар
tupalkata
Контакти:

Мнение от tupalkata » 25 сеп 2015 22:25

Кралица Галена показа как го прави в Планета Пайнер преди Швейцария.

Изображение

След като през месец май Галена предизвика истински фурор сред българите в Швейцария, след два дни певицата отново ще направи концерт в Берн.

Преди това обаче- в четвъртък вечер, звездата показа как прави купона в България. Мястото на голямото парти бе Планета Пайнер клуб- Пловдив. Заведението се пръскаше по шевовете от фенове още в полунощ, а в момента, в който Галена се появи на сцената, обстановката буквано стана взривоопасна.

Изпълнителката на "Пантера" е голяма купонджийка и всеки път успява да зарази с настроението си публиката. Луди танци, специални поздрави и много хитове, сред които, разбира се и емблемата на Лято 2015- "Стара каравана", определено увековечи парти нощта.

Кулминацията на купона с Галена в Планета Пайнер клуб- Пловдив бе когато феновете й я коронясаха за Кралица на купона за всички времена.

Потребителски аватар
tupalkata
Контакти:

Мнение от tupalkata » 05 окт 2015 17:49

Десислава изненада Галена в клуб Secrets.

Изображение

Петък вечер ще се помни дълго от феновете и страстните поп фолк меломани. Причината за това е много емоционалният лайф на Галена в клуб Secrets.

Емоциите бяха няколко вида. Първо бе еуфорията на публиката при срещата с Галена. Бурни аплодисменти и радостни викове увековечиха мига, в който звездата се качи на сцената.

Второ- радостта и спокойствието на душата! Хитовете на звездата опрделено бяха като мехлем на рана за публиката. Стотиците гости в клуб Secrets наистина си прекараха една страхотна парти нощ.

Трето- изненадата! В разгара на партито, на сцената при Галена изведнъж се появи не кой да е, а самата Деси Слава. За никого не е тайна, че двете са колежки, а вече и много добри приятелки. Галена наистина се изненадата много, и то приятно, като видя Деси Слава. Двете пуснаха няколко шеги, след което изпълниха, разбира се "В твоите очи"- песента, която гарантирано ще остане в музикалната история.

Такъв изключително приятен и емоционален бе лайфа на Галена в клуб Secrets. Разбира се, скоро звездата отново ще е сред феновете си в Пловдив.

Отговори

Върни се в “Галена”