Новини

Потребителски аватар
musics
Respect
Respect
Регистриран: 08 окт 2011 12:54
Любима певица: Lady Gaga & Preslava
Компания: ПАЙНЕР

Re: Новини

Мнение от musics » 15 юли 2013 13:46

Галена спечели 50-те

Галена спечели актуалното издание на "50-те най..." с "Дай ми". Това е общо трети успех за сингъла в чарта.

На второ място завърши отново Емилия с "Ти си ми", а челната тройка приключва с Анелия, която се смъкна от първата позиция с "Искам те, полудявам".
На линия съм за един човек и чакам нещо мъничко от теб.
Изображение Изображение

Потребителски аватар
GaLiioo
Регистриран: 07 авг 2012 11:43
Любима певица: АНДРЕА, АЛИСИЯ и ПРЕСЛАВА
Любим певец: SHAWN MENDES, FETTY WAP

Мнение от GaLiioo » 30 юли 2013 11:58

Галена засипана с въпроси за дуета им със Сиана

Преди броени часове в интернет пространството бе разпространен запис на дуетно парче между Галена и Сиана. Песента бързо стигна до меломаните, които разпалено коментираха и търсеха подробна информациия за изненадващия дует, озаглавен "Мила моя". Галена веднага разясни пред феновете във facebook каква е историята около появата на съвместното парче.

"Добро утро, мили мои! Веднага бях засипана с въпроси относно изпълнението ни със Сиана върху една популярна мелодия и исках да поясня, че това е просто част от микс за участия, който си направихме докато записвах в студиото на Даниел Ганев. Хубав ден на всички! :))" - написа фолк звездата.
  • Или си играч, или си наигран

Изображение

Потребителски аватар
GaLiioo

Мнение от GaLiioo » 31 юли 2013 12:23

Емилия и Галена подготвят дуетна песен

Емилия и Галена ще зарадват почитателите на фолклорните ритми със своя дуетна песен. Новината съобщи Емилия при гостуването си в "Открит микрофон" на Signal.bg. Песента вече е избрана от Галена и остава да бъде записана.

"Правя народния си албум. Него искам да го пусна есента или зимата. Там е по-сложно, защото търся по-стари, автентични песни. С Галена имахме идея да записваме една песен, която се пее на първи глас и бордон. Тя ми я пя по телефона, беше много хубава и текстът много ме впечатли. Та с нея имаме идея да запишем тази народна песен, която да влезе и в нейния народен албум, и в моя народен албум" - обясни Емилия.

Фолк звездата има в репертоара си немалко народни песни и авторски на фолклорна основа, а сега продължава да издирва още, които да станат част от новия й репертоар. За предстоящия си народен албум е категорична, че ще включва изпълнения от няколко етнографски региона.

"Имам любими песни от различни области. Много харесвам родопските, слушала съм божествени родопски песни. Не мога да изпълнявам шопско, не че не ми харесва, просто не я усещам тази област. Харесвам много тракийските, странджанските много добре ми звучат, но не съм пяла много от тях. Повечето песни в народния албум ще бъдат тракийски. Искам да си събера и старите песни, които съм пяла през годините - "Молитва за децата на България", "Майчина обич", сега записах две народни песни, които представих по "Планета" - "Сине" и "Ти замина", тези песни също ще влязат в албума.

Изображение

Потребителски аватар
GaLiioo

Мнение от GaLiioo » 14 авг 2013 13:52

Галена, Галин и малкият Стефан покориха Рилските езера

Изображение

Оказа се, че освен любител на морските приключения и горещите купони край брега, Галена има афинитет и към красивите планински кътчета.Заедно с мъжа до себе си, Галин, и малкия Стефан, певицата потърси прохлада от летните жеги в Рила.Тримата си направиха разходка до Седемте Рилски езера, снимки от която Галена сподели в официалния си профил във Фейсбук."Преход до Рилските езера - 17 км. Дали не е добре, стига с това море!", беше краткият коментар под снимките, които качи звездата.

Изображение

Потребителски аватар
musics
Respect
Respect

Мнение от musics » 18 авг 2013 19:58

Галена, Преслава и Таня Боева направиха трио/ ВИЖ

Галена, Преслава и Таня Боева спретнаха импровизирано трио по време на участие в култов варненски клуб.

Трите изпълнителки блеснаха пред публиката в заведението и зарадваха меломаните със страхотните си изпълнения. Дали пък няма да се роди и някое специално парче, създадено за топ изпълнителките, това само времето ще покаже.

Ако някое парти може да бъде наречено Top of The Top на лято 2013, то това е! - анонсираха от актуалния клуб. Гости за празника на Варна в нощта на 15-ти срещу 16-ти август бяха Преслава и Галена, които направиха впечатляващ купон за всички присъстващи.
Изображение Изображение

Потребителски аватар
musics
Respect
Respect

Мнение от musics » 11 сеп 2013 16:45

Галена в дует със специален господин

Галена подготвя дуетна песен, на която скоро ще бъде заснет и клип. Певицата към момента е доста пестелива на подробности около новата си колаборация и не издава никакви подробности.

"Наесен с нова песен, та така и при мен. Предстои ми заснемането на видеоклип към една дуетна песен, която вече е записана. Няма заглавие. Ще запазя в тайна дуетната половинка, защото за мен е много специален господин, когото аз много харесвам. Надявам се, че ще изненадам още веднъж феновете" - сподели тя пред "Планета".

Актуалният й сингъл "Дай ми" успя отново да грабне вниманието на публиката и цяло лято бе сред най-желаните фолк хитове.

"Дай ми" това лято набра голяма скорост, тя е от началото на юни, и мисля че след три-четири месеца вече е време да пусна нова песен. На 19-ти се връщам от Холандия и Франция и след това с пълна пара ще работим по клипа" - обясни фолк звездата.

Освен с горещите си хитове, Галена се слави и като най-голяма купонджийка сред колежките си. "Отивайки на работа, аз отивам на купон. Не отивам със задължението да си свърша работата и да си тръгна" - призна тя.
Изображение Изображение

Потребителски аватар
GaLiioo

Мнение от GaLiioo » 28 окт 2013 09:18

Галена и Фики първи и в „Попфолк хит“

След две поредни победи в "50-те най...", дуетното парче на Галена и Фики спечели и "Попфолк хит". "Кой" получи най-силна подкрепа от читателите на Signal.bg при второто си участие в класацията.

Райна се изкачи на второ място с "Хвана ли ми", а Джена финишира в челната тройка при дебютното участие на новата си песен "Как не се уморих".

Изображение

Потребителски аватар
GaLiioo

Мнение от GaLiioo » 29 окт 2013 10:50

Галена и Фики непоклатими на върха

Галена и Фики за трета седмица са лидери в "50-те най..." с дуетното им парче "Кой". Това показва читателският вот в най-престижната класация за фолк музика.

При хитовете, които заемат второ и трето място също няма промяна. В подножието на върха и тази седмица е дуетната песен на Преслава и Анелия "Няма а съм друга", а челната тройка оформя Емилия с актуалния ѝ сингъл "Оставаш сам".

Младата надежда на попфока Ванеса успя да впечатли силно меломаните и новият й сингъл "Тест за самота" скочи директно на четвърта позиция като ново предложение.

Изображение

Потребителски аватар
GaLiioo

Мнение от GaLiioo » 01 ное 2013 09:00

Галена: Зная какво харесват хората и в какво ще открият себе си

Галена разкрива подробности за дуета си с Фики. Песента "Кой" за изключително кратко време получи признанието на публиката и покори върховете във фолк класациите.

"Може би гласовете ни наистина си паснаха много добре и затова успяхме да докоснем сърцата на всички хора" - споделя звездата във "Фолкмаратон".

Тя обясни, че умишлено са заложили на по-изчистен, по-емоционален и въздействащ клип, защото тяхната емоция изцяло разкрива същността на тази песен. "От мен се иска да избера песента, да я изпея и да заснема подобаващ видеоклип, а след това всичко е в ръцете на феновете" - обяснява Галена.

Тя подчертава, че след годините на опит, вече е наясно с очакванията на феновете. "Постоянният контакт, който имам с хората, толкова ме е съединил с тях и вече зная какво харесват, какво искат и в какво ще открият себе си" - заявява певицата и допълва: "С една дума имам усет и дано не ме подвежда и занапред".

Галена издава, че вече е започнала работа и по два нови проекта, които са самостоятелни, но за момента не бърза с тяхната реализация. Изпълнителката споделя, че има няколко готови мелодии от предстоящия си фолклорен албум, а последните също вече са задействани.

Изображение

Потребителски аватар
Роберт
Respect
Respect
Регистриран: 07 сеп 2013 20:54

Мнение от Роберт » 04 яну 2014 22:52

Читателите на Signal.bg избраха „Кой“ за Хит на 2013-та

"Кой" в изпълнение на Галена и Фики спечели класацията за хит на 2013 година. Читателите на Signal.bg дадоха категоричната си подкрепа за дуетното парче, което записа победи и в трите етапа на "Попфолк хит".
"Кой" е по музика и аранжимент на Даниел Ганев, автор на текста е Мариета Ангелова. Режикьор на видеото е Георги Манов.
На второ място завърши Соня Немска с хита "Правена съм за ръцете ти". Парчето е по музика и аранжимент на Оцко, автор на текста е Мариета Ангелова. Лентата към парчето е режисирана от Людмил Иларионов - Люси.
Челната тройка завършва с "Няма да съм друга" - съвместната песен на Преслава и Анелия. Сингълът е по музика и аранжимент на Николай Пашев, римите са дело на Лора Димитрова. Клипът е режисиран от Людмил Иларионов - Люси.

'cuz i slayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
Изображение

Отговори

Върни се в “Галена”