Новини

Отговори
Потребителски аватар
GaLiioo
Регистриран: 07 авг 2012 11:43
Любима певица: АНДРЕА, АЛИСИЯ и ПРЕСЛАВА
Любим певец: SHAWN MENDES, FETTY WAP

Re: Новини

Мнение от GaLiioo » 10 юни 2013 10:54

„Дай ми“ е новият лидер в 50-те

Изображение

Галена спечели класацията "50-те най..." с новото си парче "Дай ми". Това бе дебютно участие за сингъла в чарта.

На второ място завърши Татяна, която спечели класацията в предните две издания с "Твоя от А до Я". Емануела направи сериозен прогрес и вече заема трето място с новата си песен "Тръпката".
  • Или си играч, или си наигран

Изображение

Потребителски аватар
GaLiioo

Мнение от GaLiioo » 15 юни 2013 10:00

Галена: Скандалите в попфолка стават все повече

Изображение

Галена открито сподели своето мнение, че в най-комерсиалната музика напоследък скандалите са все по-често срещани. Фолк звездата заяви категорично, че се стреми да се дистанцира от всякакви интриги, въпреки че името й често бива замесено в какви ли не скандали.

"Скандалите в попфолка за съжаление стават все повече и повече. Дали породени от нещо съвсем малко, дали породени от разменяне на някакви изречения, дали пък сплетни на отделни хора, които въобще не са в нашата среда" - каза тя пред BLife и обясни: "Лошото е, че ние самите им се връзваме, говоря и за себе си, не говоря като страничен наблюдател, защото аз съм един от хората, които винаги е странял от това, а в същото време може би съм немесена във всеки един скандал".

Изпълнителката на "Дай ми" е на мнение, че много често информацията се преиначава и изпълнителите от попфолк гилдията попадат на всякакви интерпретации на свои думи, но трябва да показват добри взаимоотношения.

"За мен това е жалко и аз лично напоследък въобще не обръщам внимание, игнорирала съм се от всякакви информации кой какво казал и кой как си го е доукрасил, защото от уста на уста става развален телефон и до последния човек като стигне, може вече и съвсем да се е променила информацията. Нека да запазим добрия тон и колегиалност, за да ни уважават хората" - подчерта певицата.

Изображение

Потребителски аватар
musics
Respect
Respect
Регистриран: 08 окт 2011 12:54
Любима певица: Lady Gaga & Preslava
Компания: ПАЙНЕР

Мнение от musics » 16 юни 2013 13:08

Галена спечели „Попфолк хит“

Галена спечели "Попфолк хит" с "Дай ми". Певицата получи солидна подкрепа от читателите и се класира във втората Тримесечна класация на Signal.bg.

Сиана завърши на второ място в дебютното участие на песента "Виновна без вина". Цветелина Янева се смъкна с една позиция и "В твоя стил" заема третото място.
На линия съм за един човек и чакам нещо мъничко от теб.
Изображение Изображение

Потребителски аватар
musics
Respect
Respect

Мнение от musics » 17 юни 2013 12:52

„Дай ми“ е топ видеото на отминалата седмица

Галена спечели актуалното издание на "VIDEO TOP 20" с клипа към новото си парче "Дай ми". Видеото получи категоричната подкрепа на феновете и спечели със сериозна преднина пред конкурентите.

Графа, VenZy и Михаела Филева прогресираха в чарта и се изкачиха до второто място с видеото към "А дано, ама надали". "Тръпката" на Емануела се смъква с една позиция и вече заема третото място.
Изображение Изображение

Потребителски аватар
musics
Respect
Respect

Мнение от musics » 18 юни 2013 17:14

Галена дублира успеха си в 50-те

За втора поредна седмица Галена оглавява класацията "50-те най..." с "Дай ми". Певицата се радваше на най-голяма подкрепа от страна на читателите.

На второ място финишира Сиана с "Виновна без вина". Новото парче на певицата записа дебютно участие в чарта. Татяна с "Твоя от А до Я" оформя края на топ 3. Певицата се смъкна с една позиция спрямо миналото издание на "50-те най...".
Изображение Изображение

Потребителски аватар
GaLiioo

Мнение от GaLiioo » 21 юни 2013 12:20

Галена: Колежки плащат, за да ме оплюват

Галена хвърли бомбата, че нейни колежки плащат, за да бъде оплюта модната й линия. „До мен достигна тази информация, но всъщност от опит знам, че антирекламата също е добра реклама” - категорично заяви певицата.

Тя отрича пред сп. LOVE style и тиражирания слух, че е платила 10 000 лева на Слави Трифонов, за да гостува в шоуто му и да рекламира тоалетите си.

Няколко дни преди това тя поства и в своя фейсбук профил коментар по повод появилите се писания в някои жълти издания.

"По повод пълните измислици, които се тиражират в жълтите медии, че съм платила на Слави Трифонов 10000 лв., за да участвам в шоуто му, искам да благодаря на "авторите", които съчиниха тази история! Докато пишете правилно името ми и докато пускате снимки на хубавите рокли, от това ще печеля само аз. Не бих могла да си позволя рекламата, която ми правите".

Галена не спестява нищо и за конфликта си с Анелия. „Нямам проблем с Анелия. Широко скроен човек съм и някой, който не ми е близък, не може да ме нарани. Дори имахме участие заедно преди месец и се поздравихме. По-скоро аз я поздравих и от това всеки сам може да си направи изводите кой на кого се сърди и има ли нещо против другия” - разказва Галена пред сп. LOVE style.

Тя отрича любимия й Галин да й е поискал ръката сега. „Отдавна го е направил, още преди пет години. И аз още си нося годежния пръстен. Не сме се отказали от идеята за сватба, но чакаме детето ни да порасне” - подчертава фолк звездата.

Изображение

Потребителски аватар
GaLiioo

Мнение от GaLiioo » 28 юни 2013 13:36

Галена: Ние не се обединихме и не застанахме заедно

Галена сподели в телевизионен ефир, че не обича конфликтите и винаги се е стремяла да поддържа добри отношения с всички свои колеги. Певицата си припомни, че в началото на своята музикална кариера е будила възхищение у мнозина с купонджийския си нрав, а и защото все още не е била конкуренция на никого от вече утвърдените имена в бранша.

"Не съм конфликтна личност и никога не съм била. Не съм била в никакви интриги или подхвърляния, изречения, които биха обидили някой. Винаги съм била позитивно настроена. Когато стартирах и бях Галя, имаше надежда да просперирам. Работех на "Приказките" и имах една песен, която не беше конкурентна на много от моите колежки. С това, че съм позитивна, че съм купонджийка всички ме харесваха и всички ме обичаха. В един момент, в който аз започнах да ставам популярна, да си върша работата както трябва, явно взех да дразня много хора, което може би е нормално. Не го приемам, защото за всеки си има време, пък и за всеки си има място под слънцето" - обясни тя в "На кафе" по Нова ТВ.

Фолк звездата остава непримирима по повод негативното отношение на някои хора към попфолк жанра и изпълнителите в него.

"Като че ли ние сме черните овце в държавата. Попфолкът така, той прави това и това... Не знам на какво лошо ние сме научили нашите почитатели?! Нашата работа е да забавляваме хората и да ги накараме да се усмихват. В крайна сметка ние си вършим работата. Аз, вече и и като майка, мога да кажа, че може би в нашата музика има парчета, които са да се слушат в заведения вечер, където няма малки деца, но имаме и такива парчета, които могат да се слушат от всички" - подчерта тя.

Според актуалната изпълнителка един от основните проблеми е, че гилдията не обединена и не показва единение по важни въпроси, когато незаслужено се отправят упреци.

"Ние не се обединихме и не застанахме заедно. Аз нямам конфликти с моите колеги. Да, има такива, които не са ми приятни с коментарите по мой адрес, че не си остават в тесен кръг, а стават общи за всички. С всички колеги съм ок, към никой нямам лоши чувства. Това че между нас има конкуренция е добре, за да израстваме и да се изграждаме като добри професионалисти" - каза Галена.

Изображение

Потребителски аватар
crazy_boy
Регистриран: 25 юли 2012 11:32

Мнение от crazy_boy » 04 юли 2013 12:45

"Дай ми" на Галена с над милион гледания в Youtube
Изображение

Класацията е базирана на гледанията на видеоклиповете в периода 1.06.2013 - 30.06.2013 г. Данните от стопкадрите показват общия брой гледания от появата на клипа в PlanetaOfficial до момента!

Най-новият видеоклип на Галена, "Дай ми", стана абсолютен рекордьор за месец юни с над 1 150 000 уникални гледания в официалния канал на "Планета" ТВ в Youtube.
Разни хора - разни диагнози!

Изображение Изображение

Потребителски аватар
GaLiioo

Мнение от GaLiioo » 08 юли 2013 13:36

Галена: Чупките и стойките ме натоварват

Въпреки многобройните си ангажимени това лято, Галена намери време да се позабавлява с приятели. Преди дни изпълнителката бе засечена да купонясва с голяма компания на родната Ибиса.

Оказа се, че освен фен на черните ритми, фолк звездата си пада и по електронната музиката. Затова, когато има възможност, певицата се отбива в най-оборотното заведение на Слънчев бряг, за да послуша и потанцува под звуците на най-известните хаус парчетата.

След колаборациите с рапърите - 100 Кила / по време на Годишните награди на "Планета"/ и Кристо, изпълнителката е готова за нови предизвикателства. "Зодия Близнаци съм и съм склонна към експерименти" – признава тя. "Mascota ми е сред любимите диджеи и нищо чудно скоро да направим нещо заедно" - загатва тя.

Освен за музикалните си планове, Галена открехна завесата и за бъдещето на модната линия, с която се захвана наскоро. "През септември ще излезе новата ми колекция. Тя ще е вдъхновена от пънк вълната и в нея ще присъстват не само официални тоалети, както беше в дебютната ми линия. Ще има костюми, сака, панталони, по-лежерни дрехи" - казва певицата.

Изпълнителката на хита "Дай ми" споделя, че модната й марка е предпочитана вече и от нейните колежки – Преслава, Глория, Цветелина Янева. Анелия дори облякла неин официален тоалет на рождения си ден.

Истински Галена ще почива едва през зимата. Дотогава ще разчита на ден-два за релакс край басейна пред хотела. "Чупките и стойките ме натоварват. Отиваме на плаж не за да си показваме тоалетите, нали? Лично аз на подобно място избирам да съм без грим и прическа. Мисля, че трябва да сме адекватни къде отиваме" - обяснява актуалната фолк певица.

Изображение

Потребителски аватар
musics
Respect
Respect

Мнение от musics » 09 юли 2013 17:06

"Дай ми" на Галена оглави класацията "Планета Топ 20" за месец Юни

След като стана ясно, че е най-гледаният видеоклип в официалния канал на "Планета" ТВ в YouTube с вече почти милион и половина гледания, "Дай ми" на Галена оглави още една класация.

Изображение

Песента застана на челното място в ежемесечната класация "Планета Топ 20" като се превърна в "Хит на юни", измествайки победителя от последните два поредни месеца, "Аз и ти" на Анелия.

Изображение

На второ място застана "Ти си ми" на Емилия, а на трето - "Искам те, полудявам" на Анелия.

Изображение
Изображение Изображение

Отговори

Върни се в “Галена”