Новини

Отговори
Потребителски аватар
Фенка на Галка
Регистриран: 29 дек 2012 12:09
Любима певица: Галена, Преслава, Камелия
Любим певец: Justin Timberlake
Компания: Пайнер

Re: Новини

Мнение от Фенка на Галка » 12 мар 2013 17:43

Галена опровергава пореден слух

Изображение
Тези дни жълти медии писаха, че Галена щяла да си прави поредната пластична операция. Този път изпълнителката искала намесата да е върху лицето, защото напоследък била доста притеснена от появилите се бръчки. Тежкият грим и участията по нощни заведения доста я били състарили и тя решила да вземе спешни мерки, като си опъне кожата, коментираха клюкарски издания.

Лъжа е. Галена категорично отрече писанията на жълтите медии. Певицата засега няма никакво намерение да посещава пластичен хирург. Все още е доста млада и няма нужда от изпъване на лицето, пише "24 часа".

"Правила съм си само една корекция и тя е на бюста" - каза тя пред изданието. Но добави, че след години, ако реши, може отново да се довери на пластичен хирург, за да се чувства добре. Тя няма нищо против тези манипулации, но само когато са необходими.

Фолк звездата, която спечели отличието за "Оригинално сценично присъствие на клубната сцена" признава, че едва успява да се види със семейството си, тъй като обикаля из цяла България по участия.
Не до мен е твойто място...
Изображение

Потребителски аватар
.:Maria:.
Регистриран: 01 окт 2010 17:21
Любима певица: Десислава
Любим певец: Фики
Контакти:

Мнение от .:Maria:. » 05 апр 2013 17:20

Галена опроверга слуховете за "развод": "За да се разведа, трябва първо да се омъжа!"
Изображение
По повод появилите се напоследък спекулации в жълтите медии за "развод" с мъжа на сърцето й Галин, Галена категорично опроверга всички подобни слухове със съобщение в официалната си страница във Фейсбук, под общата им снимка с Галин и малкия Стефан .
"До всички, които ежедневно ме развеждат: Все още съм в тази конфигурация и нямам намерение това да се променя, така че бих ви помолила да спрете с глупостите, още повече, че за да се разведа, първо трябва да се омъжа. Желая на всички ви същото семейно щастие.. и хубав ден ;)", написа певицата.
Изображение

Потребителски аватар
GaLiioo
Регистриран: 07 авг 2012 11:43
Любима певица: АНДРЕА, АЛИСИЯ и ПРЕСЛАВА
Любим певец: SHAWN MENDES, FETTY WAP

Мнение от GaLiioo » 12 апр 2013 09:48

Галена обещава нещо ново и интересно / ВИЖ КАДЪР

Галена усилено работи по новите си проекти и много скоро един от тях ще бъде факт.

Фолк звездата на "Пайнер" избра необичаен начин да загатне за предстоящата музикална премиера, като сподели умишлено разфокусиран фотос със следния анонс към него: "Нещо ново и интересно от мен, скоро ;)".

Изображение

Феновете на певицата правят догадки каква ли ще е новата песен на Галена и дали това няма да бъде очакваното от мнозина парче, дело на хитмейкъра Оцко. Други пък отсега са категорични, че се задава нов хит в репертоара на певицата, с впечатляващ видеоклип.

Едно е сигурно, че Галена успява да бъде винаги достатъчно атрактивна и нейните проекти поначало се радват на голям интерес.

Изпълнителка дори си позволи по-голям толеранс от време без да пуска нова песен и така даде по-дълъг живот на последното си солово парче "Пак ли", което все още в топ листата на най-актуалните хитове, макар да е излязло в началото на декември 2012-та.
  • Или си играч, или си наигран

Изображение

Потребителски аватар
GaLiioo

Мнение от GaLiioo » 26 апр 2013 07:53

Галена: Знам, че много хора се питат кога ще имам нова песен и клип

Изображение

Галена е наясно, че феновете ѝ са нетърпеливи да разберат подробности за подготвяните нови проекти. Певицата наскоро съобщи, че усилено работи по тях и дори издаде, че има парче от македонския топ композитор Оцко.

Звездата сподели пред камерата на "Планета", че е изключително доволна от последния си сингъл "Пак ли", който все още е актуален сред меломаните. Именно това е причина певицата да не бърза да пуска новите си парчета.

"Знам, че много хора се питат кога ще имам нова песен, нов клип. Аз съм много щастлива от факта, че успях да се сдържа и да не пусна нещо ново след толкова силната песен "Пак ли". В случая, адмирации към мен, защото многото участия, които имам, това ме кара да правя по-често парчета. Но "Пак ли" заслужаваше времето, което ѝ дадох, за да вземе живота си, за да покаже целия си потенциал и да се развие така, както трябва" - така Галена обясни забавянето на новите си проекти.

Изображение

Потребителски аватар
GaLiioo

Мнение от GaLiioo » 26 апр 2013 08:11

Галена и Борис Дали в празничната програма на „Планета“

Изображение

Галена показа няколко фотоса, на които позира заедно с колегата си Борис Дали.

Кадрите са направени по време на заснемането на празничната фолклорна програма на телевизия "Планета" и "Планета Фолк". Снимките са се състояли днес, в комплекс "Приказките" край Харманли, информира изпълнителката на "Пак ли".

Какви фолклорни песни ще представят звездите на "Планета" във Великденската и Гергьовденската програма на музикалния канал, предстои да разберем.

На 4 и 5 май от 13:05 ще бъде излъчена програмата "От извора - Великден", 1-ва и 2-ра част. Същият час на 6 май е отреден за "От извора - Гергьовден".

Изображение

Потребителски аватар
GaLiioo

Мнение от GaLiioo » 01 май 2013 08:59

Галена: С Галин сме в отлични отношения

Изображение

Галена призна в телевизионен ефир, че не проявява никакъв интерес към писанията, които жълтата преса публикува за нея.

Имената на изпълнителката и на любимия й често присъстват в статии на клюкарски издания, като им се приписват какви ли не истории.

"Аз не чета, но непрекъснато ме информират за разни неща, които се случват личния ми живот, което ми е наистина много странно, защото не знам кой знае по-добре какво се случва в него" - каза певицата пред "Планета" и заяви: "Искам да уверя моите фенове и нефенове, които всъщност ги интересува това, че аз съм в отлични отношения с Галин, гледаме си детенцето, обичаме се и по-щастливи дори не сме били. И на всички, доброжелатели и недоброжелатели, пожелавам само хубави моменти".

Звездата на "Пайнер" на няколко пъти вече опровергава лъжливи твърдения по свой адрес, тиражирани в публичното пространство.

Изображение

Потребителски аватар
BobiTo
Регистриран: 27 юни 2010 14:25
Любима певица: Анелия
Любим певец: Галин

Мнение от BobiTo » 07 май 2013 16:31

Галена: Собствена модна колекция е поредната ми сбъдната мечта
Галена се отдаде на модата. Фолк звездата, освен че подготвя новите си музикални проекти, се захвана с ново предизвикателство - модата.

"Изключително щастлива съм да ви представя един от последните си проекти, който за мен е поредната сбъдната мечта, а именно да имам собствена модна колекция!
G SPOT | GALENA for BEYOND е резултатът от взаимното ми сътрудничество с BEYOND Sofia в лицето на Добромир Киряков и Борче Ристовски, които вече добре познавате. Вдъхновението за тази колекция е моят личен стил, всяка от роклите, които ще видите отразява и е изцяло подчинена на стила на Галена - елегантен, женствен, провокативен и дързък" - съобщи певицата в своя facebook профил.

Изображение
Галена сподели и какво я е провокирало да търси изява в света на модата. "Тъй като често получавам комплименти относно визията си, реших да предприема това начинание и да създам тази колекция, която да направи моя стил достъпен за всички млади момичета, които го харесват. Надявам се, че всяка от вас ще намери своя модел - роклята, за която винаги е мечтала. А по-късно тази седмица колекцията ще може да бъде закупена в специално изготвен за целта онлайн магазин" - обясни певицата.
Ако ме питаш дали ще те забравя, каквото правех с теб
дали го правя с други, с други...
Не разбираш ли, не чуваш ли - напълно луд си!

Изображение

Потребителски аватар
GaLiioo

Мнение от GaLiioo » 10 май 2013 23:54

Галена за клипа на A. Stan: Струва ли ви се познато?

Изображение

"Струва ли ви се познато?" - с този въпрос се обърна Галена към феновете си в социалната мрежа, посочвайки линк към новия видеоклип на Alexandra Stan.

Лентата към актуалния сингъл на румънската звезда "All My People" бе промотирана преди дни. Наблюдателни фенове веднага откриха прилика в някои от кадрите на видеото на Alexandra Stan с клипа на Галена към песента "Пак ли".

Изображение

Потребителски аватар
newsmusic
Регистриран: 09 дек 2011 18:14
Любима певица: andrea preslava
Любим певец: iliqn

Мнение от newsmusic » 18 май 2013 22:03

Галена пуска новата си песен "Дай ми" - Понеделник 20/05/13
:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
Изображение

Потребителски аватар
GaLiioo

Мнение от GaLiioo » 08 юни 2013 14:30

Галена: "Дай ми" вече е моят любим проект!

Изображение

За месец време Галена предложи на меломаните няколко нови проекта. В началото на май излязоха "Ранена птица" и дуетът с Борис Дали "Чудна сватба", навръх рождения й ден - 21 май, бе промотирана чувствената балада "Истински щастлива" - подарена й от феновете.

През тази седмица фолк звездата представи и дългоочаквания проект "Дай ми", по музика на Оцко и текст на Мариета Ангелова.

Клипът към песента впечатлява с оригиналност и социално послание, което е насочено срещу домашното насилие. Лирическата героиня, в която се превъплъщава певицата, е силна и борбена жена, готова да отстоява правата си докрай.

Специално участие в лентата взема Калин Керин - един от най-известните български каскадьори, дублирал не една холивудска знаменитост по време на снимките им в България. Галена признава, че благодарение на съветите му, успява по-пълноценно да влезе в образ.

"Положителната ви реакция за "Дай ми" ме радва изключително много! Искам много да благодаря на Оцко и Мариета за песента, която заедно създадохме с много любов и на целия екип, с който работихме по клипа, за старанието и професионализма, в резултат на които "Дай ми" вече е моят любим проект! Благодаря!" - сподели Галена с феновете си в интернет, които вече дадоха своята силна подкрепа за новия й сингъл.

Друг проект, в който виждаме изпълнителката на "Пайнер", е с балканско звучене и в него тя участва като специален гост, по покана на сръбски DJ. Популярният в музикалните среди MC Stoyan избра българската звезда за своя нов летен клубен проект. С това звездата на "Планета" отново доказва, че неслучайно бе удостоена с приза за "Най-атрактивен изпълнител на клубната сцена".

Изображение

Отговори

Върни се в “Галена”