Новини

Отговори
veli1199
Регистриран: 06 ное 2010 09:40

Re: Новини

Мнение от veli1199 » 25 дек 2012 09:51

Галена продължава да е лидер при изпълнителите

И през отминалата седмица Галена получи най-голяма подкрепа от читателите на Signal.bg в класацията "Музикална звезда на седмицата".

За пореден път Преслава се оказва най-сериозната конкуренция на Галена и финишира на втора позиция. Топ 3 завършва с Андреа, която се изкачва с няколко позиции в чарта.

Потребителски аватар
.:Maria:.
Регистриран: 01 окт 2010 17:21
Любима певица: Десислава
Любим певец: Фики
Компания: Пайнер
Контакти:

Мнение от .:Maria:. » 28 дек 2012 13:56

Галена: Трябва да си стратег, да знаеш кога какво да пуснеш
Изображение

Галена изпраща една успешна година, в която не заложи на голямо количество нови песни, а представи силни музикални проекти, впечатлили меломаните задълго.

Припомняме, че "Спри ме" излезе в началото на месец май, "Много ми отиваш" бе промотирана през септември, а "Пак ли" се появи в началото на декември. И трите сингъла успяха да се превърнат в хитове и оглавяваха фолк класациите.

"Тази година изкарах малко песни, но стойностни. Бяха много изпипани и занапред мисля да работя по този начин. Трябва да бъдеш стратег, да знаеш кога какво да пуснеш, да усетиш публиката. Важно е да имаш някаква концепция. Аз не съм хаотична и не се плаша от това какво ще направя след това. Просто си решавам какво да направя. Аз си имам песни занапред и решавам кога какво да пусна. Един работещ изпълнител, който е на моето ниво, в смисъл, че работя много и се очаква от мен много, трябва да работи по такъв начин, а не просто да се лута" - сподели фолк звездата пред "Планета".

Името на Галена и тази година е сред най-обсъжданите от феновете като една от най-силните претендентки за приза "Певица на годината".
Изображение

Потребителски аватар
Контакти:

Мнение от .:Maria:. » 02 яну 2013 18:59

Галена: Много момичета се опитват да ни подражават
Изображение

Галена е сред най-актуалните фолк певици и впечатлява не само с хитовите си песни в своя репертоар, но и със сценичните тоалети по време на концерти и клубни участия.

Изпълнителката на "Пайнер" си дава сметка, че с поведението и с облеклото си успява да увлече много момичета, които дори се стремят да й подражават като стайлинг. Според нея това, че те имитират любимите си музикални звезди в облеклото е грешка.

"Много от момичетата, които виждам по дискотеките, се опитват да подражават и на мен, и на мои колежки. Някой път съм се стряскала. Мога да ги посъветвам само да не искат да изглеждат като нас, защото нашият вид е сценичен, ние излизаме на сцена и това се изисква. В ежедневието сме съвсем различни. Когато ходя на дискотека, ако въобще имам времето да изляза, няма да изглеждам по начин, по който излизам на сцена, защото едно е сценично облекло, сценичен грим, друго е ежедневното. Бих ги посъветвала да бъдат себе си, да не подражават на някого, да не са натруфени, а да им е удобно и да се забавляват" - казва фолк звездата в свое интервю.

Факт е, че Галена демонстрира висок моден стил при всяка своя сценична изява и визиите й винаги са били най-обсъжданите както от меломаните, така също от светските журналисти и модни спецове.
Изображение

veli1199

Мнение от veli1199 » 07 яну 2013 17:11

За пети пореден път Галена на върха в 50-те най...

Галена започна 2013 година така както завърши 2012 - с победа в 50-те най.... Певицата постигна пети пореден успех в чарта с "Пак ли".

На второ място финишира Анелия с "Виж ме сега". Това е и дебютно уастие за новата песен на изпълнителката. Топ 3 за втора поредна седмица завършва с Ивана и "Цял живот".

veli1199

Мнение от veli1199 » 15 яну 2013 16:42

Галена няма стигане! „Пак ли“ е пак на върха

Шести пореден успех записа песента "Пак ли" в седмичния чарт на Signal.bg "50-те най...". Актуалният хит на Галена продължава да бъде №1 според меломаните.

Без промяна е и втората позиция, която се заема от новото парче на Анелия "Виж ме сега". С летящ старт песента влезе като ново предложение в предишното издание на класацията и затвърди успеха си сега.

Смяна на местата наблюдаваме едва при третата позиция, където "Цял живот" на Ивана отстъпи място на новия хит на Даяна "Смяна на местата".

Потребителски аватар
love Galena
Регистриран: 22 авг 2012 18:38
Любима певица: Галена <3

Мнение от love Galena » 17 яну 2013 19:20

Галена: Ще се срещна с феновете през март

Изображение

Галена обещава по-специална среща с феновете си, които отдавна имат желание да организират фенклуб и да общуват отблизо с любимата си изпълнителка.

Фолк звездата признава, че е имала желание това събитие да съвпадне с Деня на влюбените - 14 февруари, но решила да промени първоначалното си намерение, тъй като предстоят наградите на телевизия "Планета".

"От известно време насам получавам съобщения на страницата си с молба да организираме една среща с фенове в нормално време през деня, а и по участия сме си говорили с някои от вас за тази идея. Бях планирала това да се случи на 14 февруари - както знаете една специална за мен дата, но тъй като наближават наградите, от които всички разпалено се вълнуват, реших да избера дата през март, когато страстите ще са се успокоили и няма да има риск да бъда обвинена в користни дела :)) Очаквайте подробности!" - обясни Галена пред феновете си в социалната мрежа.

Меломаните пък днес могат да гледат видеоклипа към първата съвместна песен на Галена, Преслава и Борис Дали. Премиерното излъчване на лентата към "Бутилка" ще бъде днес от 20:00 часа в ефира на "Планета HD".
Изображение
Твоите устни с коктейла няма да ми дойдат зле.. <3333

veli1199

Мнение от veli1199 » 27 яну 2013 15:05

„Бутилка“ спечели при видеоклиповете

Тази седмица №1 във VIDEO TOP 20 е клипът към песента "Бутилка" на триото Галена, Преслава и Борис Дали. Успехът идва още в дебютното участие на видеото в чарта.

На второ място финишира "Обич по-жестока от омраза" на Магда и Игор Шарески. Челната тройка завършва с "Таралеж" на Емануела.

veli1199

Мнение от veli1199 » 03 фев 2013 16:44

„Бутилка“ е новият лидер в „Попфолк хит“

Триото Галена, Преслава и Борис Дали спечели "Попфок хит на седмицата". Песента "Бутилка" получи най-силна подкрепа от читателите на Signal.bg и продължава участието си в тримесечната класация.

Второто място се заема от Константин с песента "Виждам те", която е ново предложение, но дава сериозна заявка за лидерска позиция.

"Нещо голямо" на Цветелина Янева се класира на трето място.

От Попфолк хит отпадат "Извън контрол" на Румина и "Мъжко момиче" на Тони Дачева, които генерираха най-малко гласове.

Потребителски аватар
Контакти:

Мнение от .:Maria:. » 27 фев 2013 01:05

„Оригинално присъствие на клубната сцена“ е за Галена
Изображение

Галена получи награда за "Оригинално присъствие на клубната сцена".

"Тази награда е ваша, защото без вас тези участия нямаше да бъдат такива. За мен вече е спечелена най-голямата награда" - каза Галена.
Изображение

Потребителски аватар
Контакти:

Мнение от .:Maria:. » 27 фев 2013 01:09

Видеоклип на 2012 е „Спри ме“
Изображение

Наградата за най-добър клип на 2012 година отиде в Галена за видеото към "Спри ме".

"На мен "Спри ме" ми е любимият клип и за това не се изненадвам. Имам най-невероятния екип, с който работя прекрасно. Много ви обичам" - каза Галена.
Изображение

Отговори

Върни се в “Галена”