Преслава - Чуплива и влюбена

Потребителски аватар
miki93
Respect
Respect
Регистриран: 11 мар 2007 19:18
Любима певица: Джина Стоева и Валя
Любим певец: Карлос и Dillan
Контакти:

Re: Преслава - Чуплива и влюбена

Мнение от miki93 » 24 мар 2016 12:24

Хубава песен, модерно звучене, хубави визии в клипа. Обаче едно и също - като тематика, като поднасяне и.т.н Искам по-разнообразни песни от Преслава.
В някой сън ще се срещнем може би...
Изображение

mitebachev
**
**
Регистриран: 30 дек 2014 20:24
Любима певица: ГАЛЕНА, Цветелина Янева
Любим певец: Константин

Мнение от mitebachev » 24 мар 2016 14:15

Хич не ме грабна.. Текстта и клипа са супер банални, а музиката като на последните и песни от Драганински.. Не ме впечатли

Потребителски аватар
preslavarocks
Регистриран: 07 мар 2016 18:38
Любима певица: Béyonce, Преслава, Dua Lipa

Мнение от preslavarocks » 24 мар 2016 14:24

alisali1234 написа:Тук само положителни коментари, а под песента в Signal.bg положението е трагедия. Да се зачудиш вече реални фенове ли ги пишат, колежки ли я плюят, какво става...
В Youtube виждам положителни коментари, за денонощие чукна 100К гледания, тук виждам добри отзиви, снощи на двама приятели я пуснах-и те я харесаха. Face-а няма да го броя, в страницата и са предимно фенове, и те ще харесат всяко нещо, което пусне, така , че е излишно да казвам, че и там коментарите са само хубави-съвсем нормално е.
На мен ми харесва песничката, постарала се е за визиите, клипа е хубав. Песента ще стане хит, дори да не е мега.
Колежките й, които имат комплекси, си пращат "фенчетата" да плюят проектите на Преси. :|

Просто песента не е от тези, които се харесват от първия път. На мен ми хареса от втория. :oops:
Изображение
На акулите – хвърли ме.

tedkouu
**
**
Регистриран: 19 авг 2010 09:31
Любима певица: Преслава
Любим певец: Борис Дали
Компания: Пайнер

Мнение от tedkouu » 25 мар 2016 21:24

Първо, относно коментарите, тъй като вече прекаляват някои хора. В началото се изсипаха 100-ина негативни коментара, върлите чалгари, дето са гледали наградките на Планета осра*а де що е написано и публикувано. А сега, понеже не може по сто коментара да пишат, се забелязва дали песента се харесва, или не. Оставям останалото на вас. Що се отнася до песента, музиката е страхотна, аранжиментът е странен, текста вече съм го слушал. Като цяло, за съжаление прекалено много ми харесва гласът на Преслава, за да не харесвам и тази песен. Просто не е от първо слушане. Имаш нужда от време, за да я възприемеш. Но то и за "Моето слабо място" какви глупости се пишеха в началото.. :mrgreen:

Отговори

Върни се в “Преслава”