ФЕНОВЕТЕ ГОВОРЯТ: Преслава през 2015

Потребителски аватар
LiL_Andrea
Регистриран: 08 авг 2011 09:36
Любим певец: Галин, 100 кила, Duke Dumont
Контакти:

ФЕНОВЕТЕ ГОВОРЯТ: Преслава през 2015

Мнение от LiL_Andrea » 20 яну 2016 21:23

Започна новата година и в музикалните среди всички медии, къде безпристрастни, къде не до толкова, започнаха да анализират кой изпълнител е бил "по-по-най" през 2015 година. Гласът на основния определящ фактор за успеха на всяка звезда, а именно този на феновете, обаче остава в сянка. И докато от музикалните компании скоро може да видим и отделно разделение- "Песен на годината - жени", "Песен на годината - мъже", "Дует на годината - Жени", "Дует на годината - Мъже с жени" и "Дует на годината - мъже с мъже", то май е крайно време гласът на публиката да бъде по-малко пристрастен и определено не на принципа "за всеки по нещо", защото когато един видимо се старае повече и финансово и физически, не дава от старанието си "на всеки колега по малко". В раздела на всеки изпълнител ще намерите тема като тази, можете да напишете мнение, как видяхте изпълнителя през 2015 година и в позититвен и в негативен аспект, защото истинските фенове посочват грешките, които искат да бъдат променени и вярват, че изпълнителят има данни да надрастне тези грешки, за да продължи нагоре. Надявам се да се получи полезна дискусия.
Изображение
Thank you, M_S_L & BobiTo!

Потребителски аватар
ObichamTeGadino.
Регистриран: 16 яну 2015 21:03
Любима певица: Теди Александрова и Андреа

Re: ФЕНОВЕТЕ ГОВОРЯТ: Преслава през 2015

Мнение от ObichamTeGadino. » 20 яну 2016 21:28

Не и беше сред най-успешните години,к'вото и да говорим "Нокаут" и "Аматьорка" са провали, но може би малко ги позабравихме след "С теб или с никой" и "На тебе не отказвам".. Като цяло тази година не е толкова за певица на годината, а и не може вечно да е на върха.. :oops:

Потребителски аватар
GaLiioo
Регистриран: 07 авг 2012 11:43
Любима певица: АНДРЕА, АЛИСИЯ и ПРЕСЛАВА
Любим певец: SHAWN MENDES, FETTY WAP

Мнение от GaLiioo » 20 яну 2016 21:29

Започна слабо с Нокаут - стана хит, но нищо особено.
Предизвика интерес с "Аматьорка", и песента стана един от летните хитове, макар че не се одобрява масово. Изобщо не е провал/
След това с "На тебе не отказвам" смаза всички, много добра реклама имаше, и затова песента стана един от хитовете на 2015 (според мен това е Песента на 2015)
Дуетът с Фики не е нищо ново като песен и клип, но е много голям хит.
А "Стига ти" стана доста популярна, но няма шанс да се развие според мен.
Вдигна нивото на клиповете, докато не го срина отново с клипа към дуета с Фики.

Сигурен съм, че ще вземе "Идол на 2015", макар че заслужава повече Песен. Други награди не мисля, че заслужава :mrgreen:
  • Или си играч, или си наигран

Изображение

Потребителски аватар
ObichamTeGadino.

Мнение от ObichamTeGadino. » 20 яну 2016 21:33

GaLiioo написа:
Според мен просто бързаха прекалено, щото' песента беше изтекла в интернет.. Дето се вика "Бърза работа срам за майстора"

Потребителски аватар
GaLiioo

Мнение от GaLiioo » 20 яну 2016 21:37

ObichamTeGadino. написа:
GaLiioo написа:
Според мен просто бързаха прекалено, щото' песента беше изтекла в интернет.. Дето се вика "Бърза работа срам за майстора"
Ми не знам дали са бързали, но две големите имена да пускат клип с ревю на кучета и чекнене на бял фон не им отива :o

Изображение

Потребителски аватар
ObichamTeGadino.

Мнение от ObichamTeGadino. » 20 яну 2016 21:45

GaLiioo написа:
ObichamTeGadino. написа:
GaLiioo написа:
Ми не знам дали са бързали, но две големите имена да пускат клип с ревю на кучета и чекнене на бял фон не им отива :o
Честно казано и аз очаквах клипа да е по-силен, има вероятност фен клипа ми да е по-смислен и добър от оригинала :mrgreen:

Потребителски аватар
LiL_Andrea
Регистриран: 08 авг 2011 09:36
Любим певец: Галин, 100 кила, Duke Dumont
Контакти:

Мнение от LiL_Andrea » 20 яну 2016 22:11

Да анализираш Преслава в последните години е като да анализираш Владимир Кличко - и да виждаш, че не е във форма, знаеш, че пак ще спечели. Преслава е може би стил старите изпълнители, които се помнят до днес - тя не е интересна, едва ли ще я видиш да пее по боди, да танцува с латионоамерикански танцьор, да снима клип за стотици хиляди и въобще да прави шоу, но запее ли...не знам защо, но просто появи ли се носи една магия на сцената, с която забравяш, че шоуто липсва.

2015 година, не беше сред най-силните години в кариерата на певицата и може би засиленият пиар край участието й във "Вип Брадър" се яви като спасителен пояс. "Нокаут" е песен, която напомня доста на старите песни на Преслава, но явно това звучене не се вписва в новия пазар. Макар двете певици да показват добра визия и гласове, нито песента успя да се наложи достатъчно, нито клипът беше нещо, което не сме виждали. Определено не беше впечатляващ проект и странното е, че това мнение беше споделено дори от известните със своята вярност фенове на Преслава.

"Аматьорка" е песента на Преслава, която определено успя добре да се наложи в родните клубове. Не е моята песен и точно този тип безкрайни текстове за бившата и колко по-добра е новата определено трябва да се избягват вече, ако не искат 10 години да слушаме едно и също. Клипът на песента показа новата Преслава - по-скандална, показа повече старание като актьорска игра, определено клипът се хареса, макар че не е нещо невиждано. Като цяло, обаче масовото мнение определи песента й като един от най- успешните проекти на Преслава през 2015 г. и й спечели доста класации.

"Живей" е много различно и модерно парче, определено имаше нужда и от клип. Преслава показва много добър и плътен глас в песента, а двете с Галена винаги са си отивали като дует. Песента не стана голшм хит в дискотеките, но определено беше от песните за класации.

"На тебе не отказвам" е песента, която посочи пътя на Преслава за в бъдеще. Определено и публиката усети силната връзка между нея и Драганински, която ни е дала много добри и различни едно от друго парчета. Песента е контраст на "Аматьорка" - модерно звучене, различен и стилен клип. "На тебе не отказвам" получи и огромен брой гледания, все пак роля изигра промотирането на клипа в една от най-гледаните телевизии. Това е и най-успешният проект като цяло на Преслава в класациите и може би сред хитовете на годината.

"С теб или с никой" е един от най-добре приетите дуети през 2015 година. Стана голям хит, въпреки изтичането си в мрежата, което за пореден път показва, че не изтичането е причината някои от песните да не стават хитове, просто има песни, които не носят хитов потенциал. От клипа на песента определено очаквах повече, Фики е показвал добра актьорска игра, Преслава също в "На тебе не отказвам" вдигна нивото, но определено и за мен клипът на дуета беше просто смяна на визии и декори (и кучета). Все пак песента беше една от най-въртяните в клубовете.

"Стига ти" - Песента определено е различна, не е по моя вкус, но като за песен без клип, в Коледната програма придоби доста голяма популярност.

Като цяло 2015 година беше може би по-активна за Преси в медиите, където непрекъснато беше въвличана в любовни триъгълници, квадрати и всякакви геометрични фигури, имаше и песни, които станаха големи хитове. При клиповете като цяло има прогрес, но ако трябва да правим вечното сравнение - просто в момента, в клиповете, Галена няма конкурент в лицето на Преслава.
Изображение
Thank you, M_S_L & BobiTo!

Потребителски аватар
kriisis
Регистриран: 07 май 2012 17:28
Любима певица: Емилия, Галена, Яница, Лияна

Мнение от kriisis » 20 яну 2016 22:31

Много слаба година за Преслава, мисля че и е по-слаба дори от 2013. Започна с Нокаут, която беше до болка изтъркана и музиката и текста, всички вече го бяхме слушали, очаквано не пожъна и никакъв успех. След това продължи с Аматьорка, която е една от най-тъпите и песни в кариерата, може би нещо като Нежен рекет по стойност. Клипа е за 1,50, а песента не струва и толкова. Ужасна песен с ужасен текст и тея селянски повиквания - аре, марш... ставай да те няма, подхождат по-скоро на Адриана, а не на Певицата на 2005,6,7,8,9,14 и явно и на 2022,2029 и 2060, докато не се пенсионира. Продължи с Живей, която е хубава песен, по идея на Галена, но и тя се превърна в третият и провал за годината, жалко че Галена не я записа със Сарит Хадад, щеше да се получи много по-добре. След това Преслава влезе във Вип Брадър, където записа НАЙ-ТЪПОТО участие на певица в това шоу. Нищо и нищо, влезе и излезе 10 пъти от къщата, защото не можеше да номинира, толкова е добра горката, ама за пари пак се навря вътре и добре, че в началото я замесиха в аферата с Богданов иначе никой нямаше да забележи, че е вътре. После последва единственото хубаво нещо за 2015 от Преслава - На тебе не отказвам, наистина много яка песен със хубав клип и се превърна в първият и единствен хит за годината. След това копието на Кой + 12 кучета не ми се коментира, пааак до болка изтъркано и накрая завърши годината, както и я започна с провал - Стига ти, хубава песен, но никаква популярност.
Изображение

Потребителски аватар
kriisis
Регистриран: 07 май 2012 17:28
Любима певица: Емилия, Галена, Яница, Лияна

Мнение от kriisis » 20 яну 2016 22:36

И на тоя фон пак ще и бутнат Певица/Идол, само защото тя така е свикнала да е вечно бутана и да взима наградите на заслужилите или пак ще заплашва да напусне фирмата - ами дано, хиляди изпълнители останаха подценени, за да има за Преса награди и защото знаят, че лудите и фенчета в залата ще освиркат, която и друга да обявят все пак те викат, когато обявяваха номинацията на Скоро за клип.
Изображение

Потребителски аватар
GaLiioo

Мнение от GaLiioo » 20 яну 2016 22:37

kriisis написа:И на тоя фон пак ще и бутнат Певица/Идол, само защото тя така е свикнала да е вечно бутана и да взима наградите на заслужилите или пак ще заплашва да напусне фирмата - ами дано, хиляди изпълнители останаха подценени, за да има за Преса награди и защото знаят, че лудите и фенчета в залата ще освиркат, която и друга да обявят все пак те викат, когато обявяваха номинацията на Скоро за клип.
И коя според теб заслужава повече идол?

Изображение

Отговори

Върни се в “Преслава”