Новини

Потребителски аватар
GaLiioo
Регистриран: 07 авг 2012 11:43
Любима певица: АНДРЕА, АЛИСИЯ и ПРЕСЛАВА
Любим певец: SHAWN MENDES, FETTY WAP

Re: Новини

Мнение от GaLiioo » 03 сеп 2013 08:48

Преслава и Анелия №1 за трета поредна седмица

Преслава и Анелия са №1 за трета поредна седмица със съвместната си песен "Няма да съм друга". Дуетът отново получи най-силна фенска подкрепа от читателите на Signal.bg и не отстъпва от лидерската позиция.

В подножието на върха и в това издание на "50-те най..." е Андреа с актуалното си парче "Никой друг".

На трето място застава чисто ново парче - "Идеално лош" на Таня Боева, което бе промотирано преди броени дни и вече дава заявка за хит.
  • Или си играч, или си наигран

Изображение

Потребителски аватар
GaLiioo
Регистриран: 07 авг 2012 11:43
Любима певица: АНДРЕА, АЛИСИЯ и ПРЕСЛАВА
Любим певец: SHAWN MENDES, FETTY WAP

Мнение от GaLiioo » 10 сеп 2013 13:45

Преслава и Анелия с четвърта победа

Преслава и Анелия спечелиха "50-те най..." за четвърти пореден път. Дуетната им песен "Няма да съм друга" за пореден път се радваше на най-голяма подкрепа.

Таня Боева се изкачи на второ място с "Идеално лош", а Андреа се смъкна с една позиция и вече е трета с "Никой друг".
  • Или си играч, или си наигран

Изображение

Потребителски аватар
musics
Respect
Respect
Регистриран: 08 окт 2011 12:54
Любима певица: Lady Gaga & Preslava
Компания: ПАЙНЕР

Мнение от musics » 18 сеп 2013 19:24

"Няма да съм друга" на Анелия и Преслава оглави "Планета ТОП 20" за месец август

Вече е ясно кои са най-предпочитаните от зрителите на "Планета" хитове за месец август, според музикалната класация – "Планета ТОП 20". Начело на музикалния чарт застава първия дует на Анелия и Преслава – "Няма да съм друга", който още с влизането си в класацията я оглави. Това е и песента, която зрителите определиха за най-гледан видеоклип на м. Август в официалния канал на "Планета" ТВ в Youtube, PlanetaOfficial.

Изображение

На втората позиция се нарежда Преслава със самостоятелния си проект – "Скоро", който бързо успя да завладее сърцата на меломаните.
На линия съм за един човек и чакам нещо мъничко от теб.
Изображение Изображение

Потребителски аватар
musics
Respect
Respect
Регистриран: 08 окт 2011 12:54
Любима певица: Lady Gaga & Preslava
Компания: ПАЙНЕР

Мнение от musics » 31 яну 2014 17:22

Ще има ли провокация в клипа на “Режим “Неприлична”?

Image

През февруари Преслава и телевизия “Планета” подготвят нова изненада за многобройните си почитатели. В ефир ще се завърти най-новия видеоклип на обичаната изпълнителка, който тя засне само преди ден. Лентата е към актуалния хит в репертоара на Преслава, “Режим “Неприлична”, който до момента е представен в ефира на музикалния канал с лайв версии. Със сигурност появата и на клип към песента ще бъде посрещната с огромен интерес от меломаните, които превърнаха песента в един от хитовете на зимата. Преслава реализира видеоклипа към “Режим “Неприлична” под режисурата на Людмил Иларионов – Люси, а за място на снимките екипът избра София.

Image

Част от кадрите са реализирани в “Зала Оникс” в хотел “Кемпински-Зографски”, където през изминалата седмица бяха снимани епизоди и на актуалния български сериал “Под прикритие”.
Освен имижови кадри, в лентата ще видим и лека сюжетна линия, в която Преслава си партнира с изкусителен роден модел. Засега изпълнителката и екипът не издават много подробности за видеото, но това, което телевизия “Планета” узна в аванс е, че в него Преслава отново е изключително стилна и секси. Дали клипът към “Режим “Неприлична” ще следва провокативната линия, загатната още в заглалавието на песента, или ще бъде по-умерен, предстои да научим съвсем скоро.
На линия съм за един човек и чакам нещо мъничко от теб.
Изображение Изображение

Потребителски аватар
Роберт
Respect
Respect
Регистриран: 07 сеп 2013 20:54

Мнение от Роберт » 18 сеп 2014 13:45

”Повече не питай” е бърза и динамична песен, за която изпълнителите се довериха на композитора Николай Пашев и на поетесата Мариета Ангелова.
ImageImage
Преди това Преслава реши да зарадва многобройните си почитатели с няколко кадъра от видеото, които загатват на каква визия са заложили изпълнителите. Звездата на телевизия “Планета” разкри, че в лентата ще видим предимно имиджови кадри в класическите тонове – черно, бяло и червено, а всичко е поднесено с много стил. Видеоклипът е заснет на няколко локации в София, а режисьор е Людмил Иларионов - Люси. Разбира се, в него няма да липсват и изненади, но те остават загадка до премиерата на дуета.
'cuz i slayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
Изображение

Потребителски аватар
tupalkata
Регистриран: 24 авг 2010 16:39
Любима певица: Галена :)
Контакти:

Мнение от tupalkata » 18 сеп 2015 22:36

Промо / Преслава - "На тебе не отказвам".

Изображение

Новото видео на Преслава към песента "На тебе неотказвам" е факт.
Парчето е по музика и аранжимент на Велислав Драганински, текст на Росен Димитров. Режисьор на видеото е Николай Скерлев.

Потребителски аватар
tupalkata
Контакти:

Мнение от tupalkata » 18 сеп 2015 22:38

Преслава във VIP Brother 2015.

Изображение

Тази година Къщата на VIP Brother ще бъде по-музикална отвсякога. Изпълнители от различни жанрове и поколения ще се съберат под един покрив, но не за да извиват гласове, а за да живеят заедно и да делят всичко като едно голямо семейство.
Една от най-обичаните родни изпълнителки. С огромен талант и харизма, Преслава бързо натрупва популярност у нас. Има над стотици награди, не само от музикалната компания, в която тя се изявява, но и от различни списания и медии, също и от различни държави. Готова за нови изживявания обичаната певица влиза във шоуто, за да покаже на всички, че славата не я е променила. Тя е ПРЕСЛАВА!!! - обявиха от риалитито.

Потребителски аватар
tupalkata
Контакти:

Мнение от tupalkata » 18 сеп 2015 23:11

Преслава провокира с нов клип и фотосесия.
Виж тук: http://signal.bg/view_photo_topic.php?p ... ic_id=4821

Изображение

Няколко дни след като Преслава стана един от звездните Съквартиранти в Къщата на VIP Brother, в ефира на телевизия “Планета” и “Планета HD” бе промотиран най-новият й музикален проект - “На тебе не отказвам”.
За новия си сингъл певицата се довери на композитора Велислав Драганински, създал едни от най-големите хитове в репертоара й. Текстът също е дело на едно от доказаните имена – Росен Димитров, а режисьор на видеоклипа е Николай Скерлев.
Много красота и изящество, съчетани с доза провокация ни представят кадрите, а Преслава отново е изключително стилна и очарователна. И този път звездата на българската музика се довери на безупречния моден усет на стилиста Стоян Апостолов, гримьора - Джулия Ангелова и коафьора - Емилио Стефано.
Специално участие в лентата взема моделът Виктор Самсонов, известен у нас като финалист в един от популярните риалити формати.
По време на снимките на клипа Преслава засне и атрактивна фотосесия с фотографа Георги Малев.

Потребителски аватар
tupalkata
Контакти:

Мнение от tupalkata » 18 сеп 2015 23:15

Преслава: За да останеш във времето, се изисква и характер.

Изображение

Преслава първа прекръчи Къщата на VIP Brother. Ето какво сподели тя във визитката си пред зрителите на Нова ТВ.
"Аз съм Преслава. Гордея се с това, което съм постигнала – от едно малко момиче от Добрич достигнах до тук. Сега с времето си мисля, че за да останеш във времето, се изисква и характер.
Бих казала, че се радвам, че моето начало беше трудно. Аз съм от семейство, което няма кой знае какви възможности. Не ми е непознато нито безпаричието, нито това да нямаш. Господ постоянно ме пази, защото нещата ми се случват на късмет. Той чука на всяка една врата, зависи дали ще я отвориш.

Аз се храня от емоции. Искам емоция, искам да ми се случва нещо, не искам да стоя и да скучая. Няма значение дали ще се наспивам, или не. Това е, аз съм такава.
Аз съм щастлива от факта, че пея попфолк. Не ме обижда някой да ме нарече „кръмчарска певица” или „попфолк певица”. Пеят ми песните с пълно гърло, знаят ги наизуст. Какво трябва да ме обижда? Че някой нещо не му е угодно и че той не се чувства добре в кожата си и тръгва да гледа в моята чиния?

Смея да кажа, че мога да пея доста стилове. Опера мога да репетирам. Мога в Къщата да ги събуждам с опера.

Аз съм много странен характер всъщност. Аз съм трудна за себе си дори, в смисъл такъв – мога да рева с часове и мога да се смея като луда. Моите си вътрешни страхове и драми са много в главата ми и понякога ми избиват.

Монетата има две страни, нали знаете? Колкото и да се старая да го покажа, че е весело, може да има и тъмна страна. В момента съм сама, да. Девизът, мисля, че беше: „Дойдох неразбран и неразбран си отидох. Само един човек ме разбра и то погрешно.”

Или трябва да чакам идеалния, който да ми пасне с всичките си странности, или просто аз трябва да се пречупя по някакъв начин. Аз съм човек, който наистина обича свободата си много.

Да, искам много да бъда обичана, искам да ми се показва, но не искам да ме обсебват. Аз мога да изкарам с теб цял живот, стига да не ме притискаш, стига да не искаш нещо сериозно от мен.
Всяка една настояща любов ти се струва най-силна и като поотмине време, като поотминат чувствата и си казваш: „Не, не, не е това! Чакам я!”. Аз мисля, че чакам моята".

Потребителски аватар
tupalkata
Контакти:

Мнение от tupalkata » 21 сеп 2015 23:11

Щуро парти във VIP къщата, посветено на Преслава.

Изображение

Продължават предизвикателствата за Съквартирантите в мисия „Сродни души”. Big Brother поиска да провери доколко двойките са се опознали и зададе едни и същи въпроси на всяка от половинките в новосформираните „семейства”, след което свери отговорите им. Общо Съквартирантите имаха право на пет грешни отговора. Те дадоха седем неверни отговора, поради което мисията им беше счетена за неуспешна. Big Brother обаче им даде още един шанс и организира speed dating.
Преслава трябваше да се срещне с Богданов, Гъмов и Деян и да им зададе едни и същи въпроси. Целта на играта беше да запомни колкото се може повече подробности от отговорите им. На Гъмов му хрумна брилянтната идея да отговарят по един и същ начин, за да помогнат на Преслава да запомни думите им.
Певицата се справи с всички въпроси на Big Brother перфектно и той обяви мисията за успешна. Наградата за Съквартирантите беше парти, което съвпадна с промоцията на новия горещ клип на кралицата на попфолка.
Преслава изгледа новия си видеоклип в компанията на VIP Съквартирантите. Именно с тази премиера на новия й проект започна и партито в Къщата. Фолк звездата на "Пайнер" показа, че освен да пее прекрасно, може и да се забавлява на ниво. Тя бе в центъра на купона.

Отговори

Върни се в “Преслава”