Новини

Потребителски аватар
musics
Respect
Respect
Регистриран: 08 окт 2011 12:54
Любима певица: Lady Gaga & Preslava
Компания: ПАЙНЕР

Re: Новини

Мнение от musics » 28 юли 2013 20:49

За втора седмица Преслава е №1

За втора поредна седмица "Скоро" печели "50-те най...". Новото парче на Преслава отново получи най-голяма подкрепа от читателите на Signal.bg.

Челната тройка не претърпя никакви промени спрямо миналото издание на класацията. Галена продължава да е втора с "Дай ми", а третото място е за Анелия с "Искам те, полудявам".
На линия съм за един човек и чакам нещо мъничко от теб.
Изображение Изображение

Потребителски аватар
musics
Respect
Respect

Мнение от musics » 31 юли 2013 15:58

Анелия и Преслава заснеха видеоклип на "Няма да съм друга"

Две от любимките на меломаните – Анелия и Преслава ще ги зарадват съвсем скоро с общ проект. Дуетът е озаглавен "Няма да съм друга" и е по музика на Николай Пашев и текст на Лора Димитрова. Двете изпълнителки заснеха и видеоклип, който съвсем скоро ще бъде факт в ефира на "Планета HD" и "Планета" ТВ.

Изображение

За режисурата на видеото Анелия и Преслава се довериха на Людмил Иларионов-Люси, с когото са подготвили доста изненади. Това ще е първи дует между "Изпълнителката на 2012" и "Музикалния идол на годината" и затова появата на песента се очаква с голям интерес. Те отдавна искаха да изненадат своите почитатели с общо парче, но оставиха това да се случи точно през лятото.

Изображение

Анелия и Преслава разкриват, че са работили дълго върху песента, защото са искали да създадат проект, който да остане във времето. Засега двете певици не издават повече подробности за проекта, но е повече от сигурно, че ни очаква нещо наистина интересно и хитово. До появата на "Няма да съм друга" феновете могат да се забавляват и поздравяват с актуалните парчета на звездите – "Скоро" и "Искам те, полудявам".
Изображение Изображение

Потребителски аватар
musics
Respect
Respect

Мнение от musics » 04 авг 2013 00:00

Преслава с топ видео на седмицата

"Скоро" донесе първото място на Преслава и в класацията за клипове на Signal.bg. Видеото спечели чарта още в дебютното си участие.

На второ място завършиха MC Stojan и Галена с клипа "Vatreno, vatreno". А топ 3 приключва с новото видео на Магда към "Достъп забранен".
Изображение Изображение

Потребителски аватар
musics
Respect
Respect

Мнение от musics » 04 авг 2013 13:02

Преслава първа и в „Попфолк хит“

Преслава спечели още една от класациите на Signal.bg. Певицата победи в "Попфолк хит" със "Скоро" още при първото участие на парчето в чарта.

"Достъп забранен" донесе на Магда второто място в класацията. Новото парче на певицата също записа дебютно участие в чарта. Челната тройка приключва с "Любими ръце" на Мария.
Изображение Изображение

Потребителски аватар
musics
Respect
Respect

Мнение от musics » 06 авг 2013 16:12

"Скоро" на Преслава оглави класацията "Планета Топ 20" за месец Юли

Както можеше да се очаква, класацията на телевизия "Планета" за месец юли – "Планета Топ 20" има нов лидер. Феновете са категорични, че през юли първото място в чарта съвсем заслужено трябва да получи Преслава и нейния хит "Скоро". Безспорен факт е, че само за първите два дни след старта си, "Скоро" събра повече от 110 000 гледания в YouTube.

PlanetaOfficial – официалният канал на телевизия "Планета" и "Планета HD" е мястото, където се появяват новите видеоклипове.

Изображение
Изображение Изображение

Потребителски аватар
musics
Respect
Respect

Мнение от musics » 09 авг 2013 19:43

„Няма да съм друга“ в Топ 30 на най-гледаните клипове в Youtube

Дуетът на Анелия и Преслава предизвика истински фурор в световния портал Youtube. Само ден след официалната премиера „Няма да съм друга“ се нареди на 25-то място в чарта за най-гледани видеа. В официалния канал на Планета ТВ - Planeta Official клипът успя да събере близо 200 000 за денонощие.

Изображение

Преслава и Анелия изненадаха меломаните с песента, като от години феновете очакваха две от най-обичаните изпълнителки да направят колаборация. Автори на „Няма да съм друга“ са Николай Пашев – музика и аранжимент и текст на Лора Димитрова.
Изображение Изображение

Потребителски аватар
GaLiioo
Регистриран: 07 авг 2012 11:43
Любима певица: АНДРЕА, АЛИСИЯ и ПРЕСЛАВА
Любим певец: SHAWN MENDES, FETTY WAP

Мнение от GaLiioo » 14 авг 2013 15:27

Анелия и Преслава заедно на море

Наред с многобройните клубни срещи с феновете по черноморските курорти, Анелия и Преслава намериха време да плажуват заедно, макар и за кратко. Двете фолк звезди показаха обща снимка, направена тези дни в елитен комплекс в Несебър. Феновете в социалната мрежа пък обсипаха с комплименти и суперлативи любимите си изпълнителки.

Припомняме, че преди седмица излезе първият съвместен проект на Анелия и Преслава - "Няма да съм друга". Песента е по музика и аранжимент на Николай Пашев, а автор на текста е Лора Димитрова. Режисьор на видеото е Людмил Иларионов - Люси. Парчето веднага успя да се нареди сред най-гледаните и коментирани песни в интернет.

Противно на някои твърдения в публичното пространство, оказва се, че двете актуални изпълнителки на "Пайнер" поддържат много добри отношения. Носителките на призовете на "Планета" - "Музикален идол 2012" за Преслава и "Изпълнител на 2012" за Анелия, която стана и "Фолк идол 2012" на Signal.bg, успяха да изненадат приятно меломаните със съвместното си парче и да покажат, че талантите може и трябва да се обединяват в името на музиката и да радват публиката.

"Истината е, че аз я харесвам като изпълнител и й се обадих и предложих да направим песен" - сподели Анелия как е дошла спонтанната идея за дуета й с Преслава.
  • Или си играч, или си наигран

Изображение

Потребителски аватар
musics
Respect
Respect

Мнение от musics » 18 авг 2013 20:00

Галена, Преслава и Таня Боева направиха трио/ ВИЖ

Галена, Преслава и Таня Боева спретнаха импровизирано трио по време на участие в култов варненски клуб.

Трите изпълнителки блеснаха пред публиката в заведението и зарадваха меломаните със страхотните си изпълнения. Дали пък няма да се роди и някое специално парче, създадено за топ изпълнителките, това само времето ще покаже.

Изображение

Ако някое парти може да бъде наречено Top of The Top на лято 2013, то това е! - анонсираха от актуалния клуб. Гости за празника на Варна в нощта на 15-ти срещу 16-ти август бяха Преслава и Галена, които направиха впечатляващ купон за всички присъстващи.
Изображение Изображение

Потребителски аватар
musics
Respect
Respect

Мнение от musics » 19 авг 2013 18:39

Преслава и Анелия са новите лидери

Преслава и Анелия са новите лидери в седмичния чарт на най-предпочитаните фолк хитове. Дуетното им парче "Няма да съм друга" се изкачи с 5 позиции и оглави класацията "50-те най...".

С летящ старт влезе чисто новото попълнение в репертоара на Андреа - "Никой друг". Броени дни след премиерата си, сингълът дава сериозна заявка за летен хит и сенарежда в подножието на върха.

Третото място читателите на Signal.bg отредиха за Малинаи "Ако ще да звъниш", която бе №1 в класацията в две поредни седмици.
Изображение Изображение

Потребителски аватар
musics
Respect
Respect

Мнение от musics » 26 авг 2013 16:47

Преслава и Анелия с втори успех в 50-те

Преслава и Анелия са отново на върха в "50-те най...". Дуетното парче "Няма да съм друга" спечели чарта за втори пореден път.

Челната тройка в актуалния брой на класацията остава непроменена. На второ място е "Никой друг" в изпълнение на Андреа, а топ 3 приключва с доскорошния лидер - "Ако ще да звъниш" на Малина.
Изображение Изображение

Отговори

Върни се в “Преслава”