Новини

Потребителски аватар
GaLiioo
Регистриран: 07 авг 2012 11:43
Любима певица: АНДРЕА, АЛИСИЯ и ПРЕСЛАВА
Любим певец: SHAWN MENDES, FETTY WAP

Re: Новини

Мнение от GaLiioo » 25 юни 2013 14:11

onlinemusic написа:Преслава и Анелия с дует // много много скоро! :oops: :oops:
Защо го публикуваш ? ..
  • Или си играч, или си наигран

Изображение

Потребителски аватар
musics
Respect
Respect
Регистриран: 08 окт 2011 12:54
Любима певица: Lady Gaga & Preslava
Компания: ПАЙНЕР

Мнение от musics » 26 юни 2013 16:46

"Нека е винаги музика в душата ти и песен в очите ти!"

На 26-ти юни своя рожден ден празнува една от най-обичаните и успешни звезди на музикална компания "Пайнер", Преслава.През целия ден певицата получаваше безброй прекрасни обаждания, смс-и и лични съобщения с пожелания за много здраве и успехи. Феновете на Преслава бяха сред първите, които поздравиха любимата си певица с послание в официалния й Facebook профил. "Пожелаваме ти здраве, за да посрещаш с усмивка всички прекрасни моменти, които ще ти поднесе съдбата и сили да извличаш най-доброто от лошите."

Изображение

"Граби с пълни шепи от хубавото в живота и не сваляй никога прекрасната усмивка от лицето си!", допълват още почитателите на звездата. Те й пожелаха и винаги да бъде заобиколена от истински хора, които да й вдъхват вяра и сила, че може да постигне всички свои цели. "Нека е винаги музика в душата ти и песен в очите ти! А сърцето ти да е океан, изпълнен с любов, в който да откриеш най-сладкото семейно щастие!" Преслава признава, че е истински трогната от всички поздравления и пожелания, които са направили деня й още по-прекрасен. Само след 3 дни тя ще има още един повод за празнуване - именния й ден, Петровден, който Православната църква отбелязва на 29 юни.
На линия съм за един човек и чакам нещо мъничко от теб.
Изображение Изображение

Потребителски аватар
musics
Respect
Respect

Мнение от musics » 04 юли 2013 16:27

Очаквайте скоро "Златните хитове на Пайнер - 16" с най-емблематичните хитове на Преслава

Новият, 16-ти поред албум от традиционната поредица "Златните хитове на Пайнер", е събрал най-добрите 10 песни на Преслава. Той ще се появи в средата на юли, в него меломаните ще чуят някои от най-запомнящите се хитове на певицата, доказали се през годините като любими на феновете. Водещото заглавие в албума е една от най-емблематичните й песни, с която "изгря" на музикалната сцена през 2004-та - "Нямаш сърце". Своето заслужено място сред най-добрите песни на Преслава са намерили още "Обичам те", "Финални думи" и "Завинаги твоя".

Изображение

Сред песните, включени в хитовата компилация, са и две от най-обичаните балади на звездата - "Горчиви спомени" и "Нямам право". В албума почитателите на хубавата музика ще открият и едно от хитовите летни парчета на Преслава, а именно "Предай се на желанието". Интересен факт е, че в "Златните хитове на Пайнер -16" попадат и три от песните, носители на приза "Песен на годината". Това са "Дяволско желание", с която Преслава грабна престижната статуетка през 2005-та, и "И когато съмне" - с която повтори успеха през 2006-та. "Песента на 2007-ма година", "Лъжа е", също безапелационно намира своето заслужено място сред "Златните хитове на Преслава".
Изображение Изображение

Потребителски аватар
.:Maria:.
Регистриран: 01 окт 2010 17:21
Любима певица: Десислава
Любим певец: Фики
Компания: Пайнер
Контакти:

Мнение от .:Maria:. » 06 юли 2013 17:16

Клипът на Преслава се бави заради Кости
Изображение

Феновете на Преслава са повече от нетърпеливи да видят новия й проект "Скоро". Лентата бе заснета преди близо месец, а междувременно стартира и анонс: "Очаквайте скоро". Парчето е авторска композиция на румънския хитмейкър Кости Йонита и по текст на Росен Димитров.

В интервю за Signal.bg режисьорът Людмил Иларионов - Люси категорично заяви, че монтажът на видеото се бави, но не по негова вина. Ето какво точно сподели той пред нашия микрофон:

"Понеже пак започват да пишат глупости, искам да уточня: клипът съм го заснел и даже съм го нарязал, проблемът е, че аз нямам песента. Ние снимахме на едно демо, което беше само върху ритъм и глас, фактически беше много бавно. Аз и преди време имах такъв проблем с Кости - на песента "Как ти стои". Тогава снимах клипа, Преслава казва: "Песента ей сега ще ти я изпратя". Оказва се, че песента е адски различна, с друг ритъм, беше много живо парчето, а преди това много бавно. Сега доколкото разбрах, Преслава в началото на миналата седмица беше говорила с него и той беше казал, че му трябват 10 дена, и то работни. Казвам й: "Преси, какво правим?", а тя отговаря: "Ще чакаме!". В момента, в който дойде песента, на мен ми трябват не повече от два дена. Аз имам едно демо, което е 2 минутки и нещо и реално е само пеенето. Ние снимахме песента върху това демо и снимахме кадри, а аз дори не съм чул в какъв ритъм е, колко е продължителността на парчето и т.н".

Люси откровено споделя и това, което знае за забавянето на окончателния вариант на песента, върху който трябва да монтира и видеоклипа:

"Това, което знам, поне в началото, Кости беше ходил някъде, трябваше да се записват някакви инструменти. Калин беше в Лондон за 1 седмица, върна се миналата седмица, записа ги и му ги прати и сега на Кости му трябват 10 дена, това е казал. До днес / б.а. вчера вечерта, когато от Signal.bg разговаряхме с Люси/ аз не съм получил нищо - имейла си поглеждам постоянно, с Преслава се чувам".

По повод многобройните обвинения на феновете, че режисьорът е виновен за забавянето на клипа към "Скоро", Иларионов заявява: "Не искам да ме изкарват, че аз съм виновен! Целият проблем е, че много се чака! Вече трябва да почнат да пишат някакви договори за това кога трябва да бъдат предавани парчетата. Но аз нямам нищо общо с това. Заснел съм клип, някакъв, защото единственото, което съм чул е текстът и някаква демо версия, която е близо 2 минути и нещо, а съм сигурен, че парчето ще е най-малко 4 минути и аз не мога да правя нищо, защото даже истинския ритъм не знам какъв е. Ако дойде парчето, аз още в неделя мога да седна и за два дни да го завърша".
Изображение

Потребителски аватар
BobiTo
Регистриран: 27 юни 2010 14:25
Любима певица: Анелия
Любим певец: Галин
Компания: Пайнер

Мнение от BobiTo » 09 юли 2013 23:49

Потвърдено: Анелия и Преслава пускат дуетна песен

Изображение

Музикалният идол на годината Преслава и Изпълнителят на 2012 Анелия ще зарадват меломаните с интересен музикален проект.
Двете актуални звезди на "Пайнер" обединиха творческите си търсения и стигнаха до първата си колаборация. Очаква се дуетната им песен да се появи съвсем скоро.
Засега двете изпълнителки не издават повече подробности относно проекта.
Припомняме, че през април певиците направиха интересна сценична изява в началото на третия концерт на живо в "Гласът на България". Те пяха за първи път в дует на голямата сцена и предложиха на публиката страхотна шоу. Представянето им тогава включваше микс от хитовете "Уморих се" и "Само мене нямаш".
Ако ме питаш дали ще те забравя, каквото правех с теб
дали го правя с други, с други...
Не разбираш ли, не чуваш ли - напълно луд си!

Изображение

Потребителски аватар
musics
Respect
Respect

Мнение от musics » 11 юли 2013 13:22

Анелия и Преслава се довериха на Николай Пашев

Николай Пашев е авторът на композицията на дуетната песен на Анелия и Преслава. Двете звезди на "Пайнер" преди време решили да направят съвместно парче и се обърнали към актуалния композитор, с когото всяка от тях вече има реализирани хитове.

"Надявам се в комплект нещата да са още по-успешни. С можещи и пеещи певици винаги се работи лесно, а и когато знаят какво искат, нещата се получават още по-лесно" - казва Пашев пред svetsko.bg и допълва още: "За мен формула за успешни проекти няма. Жанрът е пренаситен, хитове се правят все по-трудно. Трябва постоянно да търсиш различното и да бягаш от клишето".
Изображение Изображение

Потребителски аватар
musics
Respect
Respect

Мнение от musics » 14 юли 2013 16:07

Преслава с нови визии в лятната колекция на Модна къща Юнона

За рекламната си кампания Лято 2013/ Summer in Love Advert 2013 / Модна къща Юнона отново заложи на Преслава, на която в някои партнират и двама малчугани.

Фолк звездата и малките манекени застанаха пред обектива на Костадин Кръстев - Коко, за да заснемат специална фотосесия на модната марка.

За прекрасния стайлинг на изпълнителката заслугата е на новата колекция на Модна къща Юнона, а за косите се погрижи Венелин Кондаков, гримът е дело на Кирил Чалъков.
Изображение Изображение

Потребителски аватар
musics
Respect
Respect

Мнение от musics » 15 юли 2013 16:08

"Скоро" на Преслава - до дни в ефира на "Планета" HD!

По последна информация, дългоочакваният нов клип на Преслава към песента "Скоро" ще се появи в ефира на "Планета HD" буквално до дни!

Изображение

Припомняме ви, че видеото бе заснето в средата на миналия месец, а режисьор е Людмил Иларионов - Люси. "Скоро" е по музика и аранжимент на Кости Йонита, а текстът е дело на Росен Димитров.

Изображение

Видеото бе реализирано край морския бряг, а допълнителни кадри бяха заснети по-късно край язовир "Искър".
Изображение Изображение

Потребителски аватар
GaLiioo
Регистриран: 07 авг 2012 11:43
Любима певица: АНДРЕА, АЛИСИЯ и ПРЕСЛАВА
Любим певец: SHAWN MENDES, FETTY WAP

Мнение от GaLiioo » 22 юли 2013 09:34

"Скоро" - вече в официалния канал на "Планета" в Youtube!

Всички фенове на Преслава вече могат да бъдат щастливи, тъй като преди по-малко от час нейният дългоочакван нов видеоклип се появи в официалния канал на "Планета" ТВ в Youtube -- PlanetaOfficial.Видеото е към песента "Скоро", по музика и аранжимент на Кости Йонита и текст на Росен Димитров.

Изображение

"Много приятна лятна песен, с хубав текст, музика, аранжимент и изпълнение, клипът е мноого як, много красив, Преслава е много красива и сладка.", споделя мнението си почитател на Преслава в PlanetaOfficial.Припомняме ви, че клипът е дело на режисьора Людмил Иларионов - Люси. Дали "Скоро" ще се превърне в тотален хит на Лято 2013, предстои да разберем!
  • Или си играч, или си наигран

Изображение

Потребителски аватар
-superstar
**
**
Регистриран: 12 юли 2013 16:58

Мнение от -superstar » 22 юли 2013 23:20

„Скоро“ е новият лидер в 50-те най...

Преслава спечели актуалното издание на "50-те най..." с новата си песен "Скоро". Успехът идва още в дебютното участие на сингъла в чарта.

Отговори

Върни се в “Преслава”