Новини

Отговори
Потребителски аватар
GaLiioo
Регистриран: 07 авг 2012 11:43
Любима певица: АНДРЕА, АЛИСИЯ и ПРЕСЛАВА
Любим певец: SHAWN MENDES, FETTY WAP

Re: Новини

Мнение от GaLiioo » 01 апр 2013 11:05

Преслава: Трябва да радвам хората, а не да им казвам колко ми е тежко

Изображение

Преслава, която е сред най-хитовите фолк звезди, а сега и треньор в "Гласът на България" сподели в телевизионен ефир, че не обича да планира бъдещето, особено личния си живот.
"Никога не съм си правила планове, особено в личен план. Там съм най-лежерна и искам да вървя по течението. В работата съм по-перспективна, гледам занапред, в линия живот - не, малко съм ден за ден, каквото стане. Мечтателка съм, романтичка съм, но не правя планове" - заяви певицата в "Нека говорят с... Росен Петров".
Фолк звездата признава, че в ежедневието си, когато има достатъчно време, обича да си поспива повече и да подрежда дома си. "Много обичам да си чистя, да си прибирам къщата и това е. Страшно ми е приятно, ей така - спокойствие, тишина" - каза тя.
За близо десетилетната си кариера певицата се наложи като любимка на публиката и направи едни от най-големите хитове в жанра. Запитана какво е изживяла и какво е пропуснала за това време, тя отговори:
"За 10 години спечелих много от професионална гледна точка. В личен план това, че нямам семейство, нямам деца до момента, а е можело да имам. Но аз не съжалявам за нищо, което ми се е случило в личен план, не съжалявам за нито един човек, когото съм изгубила, така е трябвало да стане. Не мисля, че съм била прекалено напориста - работа, работа и работа. Кариеристка съм, но не мисля, че чак толкова".
Преслава предпочита да не говори за неприятностите и за това как се справя в най-трудните си моменти, когато й се плаче, а трябва да забавлява хората.
"Винаги съм избягвала такава тема, защото хората гледат. Аз съм шоубизнеса и трябва да ги забавлявам, да ги радвам, а не да им казвам колко ми е тежко на мен. Не, не ми е тежко, добре ми е! Много ми е добре даже!" - категорична е тя.
  • Или си играч, или си наигран

Изображение

Потребителски аватар
GaLiioo

Мнение от GaLiioo » 06 апр 2013 19:42

Преслава и отборът й се готвят за концертите на живо в "Гласът на България"

Преслава и нейният отбор в музикалното шоу "Гласът на България" са в очакване на лайв концертите, които започват този понеделник. Звездата вече постави своите конкретни вокални задачи пред участниците, преминали кастингите "на тъмно” и вокалните двубои. Заедно с нея и вокалните педагози на шоуто през изминалата седмица, 8-те претенденти се отдадоха на сериозна подготовка и репетиции.

Изображение

Неотдавна Преслава сподели за "Планета" ТВ, че в нейната професия няма лесен път към върха и е нужно време за да изградиш името си. Необходими са и много усилия да спечелиш публиката, показвайки своите качества, но трудностите съпътстват и вече утвърдените звезди. Затова е много важно за един изпълнител да се открои и да има собствен стил – това звездата съветва и изпълнителите в своя отбор.

Изображение

Според нея, тя и колегите й треньори, трябва да наблюдават избраниците си да не бягат от това, което е най-добро за тях. Поради тази причина Преслава предпочита да гледа по-универсално на нещата, а не толкова като много добър музикант и изпълнител.

Ето и имената на осемте участника от отбор "Преслава", които ще пеят на концертите на живо:

1. Елена Катранкьовска
2. Кристиян Димитров
3. Няголета Желева
4. Петър Рангелов
5. Пламен Борисов
6. Сашка Александрова
7. Тодор Георгиев
8. Цветелин Николов

Изображение

Потребителски аватар
GaLiioo

Мнение от GaLiioo » 14 май 2013 09:11

Преслава с нов проект през лятото

Изображение

Преслава разкри, че ще има нов музикален проект през лятото. Изпълнителката, чиито песни се посрещат с огромен интерес от публиката и поначало се превръщат в хитове, казва пред "Всичко за жената": "Очаквайте нещо хубаво за лятото", но не разкрива повече подробности за новото парче.

"В музиката най-успешните проекти са резултат от съчетаването на нещо ново, някакъв експеримент, един различен елемент" - обяснява звездата на "Пайнер" и допълва още, че класическия пример за това е с песента й "Лъжа е", която е била едно чисто рок предизвикателство.

Преслава е категорична, че ако няма с кого да споделиш радостта – тя е половин радост. "Приятелите са най-важното на този свят" - откровена е изпълнителката на хита "Дяволско желание" и крие че: "Истинско щастие можеш да намираш само в децата, в любимите хора, а парите носят охолство, но не могат да направят някого щастлив".

"На сцената е най-добре да си истински" - категорична е певицата, която в интервюто споделя още, че в момента е влюбена.

Изображение

Потребителски аватар
GaLiioo

Мнение от GaLiioo » 03 юни 2013 09:20

Преслава: В перфектна форма съм

Изображение

По повод поредните писания в жълтата преса, че Преслава имала сериозни здравословни проблеми и страдала от анорексия, което било причината изпълнителката да се втали до неузнаваемост, тя коментира пред "24 часа":

"Това са пълни глупости. Вече се чудят какво да измислят, само и само за да забъркат името на някоя известна личност. Изобщо не съм чак толкова слаба и съм в перфектна форма".

Певицата допълва, че всички, които са я виждали на живо през последните седмици, могат да потвърдят, че килограмите са в норма. Тя наистина спазва хранителен режим, но при него само ограничава количеството, което изяжда. Категорична е, че не се вманиачава, а се стреми да се поддържа в добра форма заради уважението си към феновете.

На финала на "Гласът на България" публиката успя да види фолк звездата наистина в перфектна форма, а вълнуващото й дуетно изпълнение с финалиста от нейния отбор - Тодор се радваше да изключително добър прием. Двамата представиха хитът на Каризма "Рискувам да те имам" и получиха заслужени аплодисменти.

Изображение

Потребителски аватар
.:Maria:.
Регистриран: 01 окт 2010 17:21
Любима певица: Десислава
Любим певец: Фики
Компания: Пайнер
Контакти:

Мнение от .:Maria:. » 07 юни 2013 12:25

Преслава снима новия си клип на 10-ти юни
Изображение

И след финала на музикалното риалити "Гласът на България", програмата на Преслава продължава да е все така натоварена. Певицата не спира да радва с песните си многобройните почитатели в цялата страна, а все по-често изявите й са по Черноморието.
Наред с концертите в България, Преслава е желан гост на не едно и две балкански партита в различни европейски държави. След като наскоро тя зарадва сънародниците ни в Германия, този уикенд звездата на "Планета" отлита и за Белгия. Домакин на музикалното събитие със специалното участие на Преслава е популярен нощен клуб в Брюксел.
Певицата едва ли ще намери време за разходка в белгийската столица, защото още на следващата сутрин се връща обратно в България. Само ден по-късно, на 10 юни, Преслава е планирала да застане пред камерата за снимките на нов видеоклип.
Засега тя и екипът й не издават заглавието на парчето, което ще бъде заснето, но мястото, което са избрали е край морския бряг. Дали музикалната лента ще бъде изцяло на морска тематика или ще има друг интригуващ сюжет, ще разберем скоро от "Планета HD".
Изображение

Потребителски аватар
.:Maria:.
Регистриран: 01 окт 2010 17:21
Любима певица: Десислава
Любим певец: Фики
Компания: Пайнер
Контакти:

Мнение от .:Maria:. » 11 юни 2013 16:23

Очаквайте новия клип на Преслава ... "Скоро" по "Планета" и "Планета HD"!
Изображение

Използвайки слънчевото време между две летни бури, Преслава засне видеоклипа на най-новата си песен "Скоро".
Хитовата мелодия е създадена от Кости Йонита, а стиховете са на Росен Димитров.
Вярна на принципа винаги да изненадва, обявената за "Музикален идол на 2012-година", Преслава, се отправи към морския бряг.
Няколко яхти, ветроходни лодки и катери бяха ангажирани в мащабната продукция, за да се роди един истински морски шедьовър.
Преслава не скри афинитета си към бурните вълни и екстремните преживявания в открито море и без колебание застана на носа на платнохода.
Режисьорът на лентата е Людмил Иларионов, който не скри, че тези снимки са били доста напрегнати за него и екипа.
Това е поредния видеоклип, който Преслава снима на ветроходна яхта на нашето Черноморие, но за първи път реализацията е в качество Full HD и с най-модерната видеокамера, с която телевизия "Планета" се снабди съвсем скоро.
Изображение

Потребителски аватар
GaLiioo

Мнение от GaLiioo » 19 юни 2013 13:50

Летяла ли е Преслава с „Авиоотряд 28“?

Изображение

Стюардеси и фолк певицата Преслава да бъдат изслушани в парламента, поискаха депутати от временната комисията, която разследва полетите на властта в управлението на ГЕРБ. Правителственият отряд е бил използван и за полети до различни туристически дестинации. Това разказа Венцислав Лаков от „Атака”, който е председател на временната комисия, която проверява работата на отряда.

Комисията е изпратила 21 писма до различни институции, които трябва да дадат справка за полетите на авиоотряда. От справките се научава, че лица от кабинета са летели до екзотични дестинации като Рилските езера, Шабла, ловни стопанства, разказа Лаков.

На следващите заседания ще бъдат изслушани шефове на „Авиоотряд 28”, началникът на отбрана ген. Симеон Симеонов, шефът на Националната служба за охрана ген. Тодор Коджейков. По време на предложенията кой да бъде привикан в комисията, депутатите решиха да се изслушат и стюардеси, вицепремиерът Зинаида Златанова и фолк певицата Преслава.

Депутатите все още чакат от Националната служба за охрана и „Авиоотряд 28” пълен списък на гостите, летели на правителствените самолети и хеликоптери заедно с представителите на властта.

Скандалите с полетите на правителствения авиоотряд започнаха още през миналата година, когато стана ясно, че той е превозвал футболния отбор „Бистришките тигри”. По времето на Бойко Борисов се оказа той се ползваше за различни и странни превози. На 5 юни депутатите решиха да се сформира временна парламентарна комисия за проверка на ползването на „Авиоотряд 28”, както и на самолетите и вертолетите на МО. Бившият премиер коментира това като каза, че е летял, защото така е преценил за неговата сигурност.

На първия си парламентарен контрол като премиер Пламен Орешарски посочи, че има редица слабости в системата за отчетност за заявките за полети с „Авиоотряд 28”. От него стана ясно, че Министерския съвет е заплатил за полети с Авиоотряда 1 653 699 лева за периода 1 март 2011 г. до 31 май 2013 г, пише dariknews.bg.

Преслава не е летяла с "Авиоотряд 28", това бе заявено на сайта на "Пайнер" по повод тиражираната в медийното пространсто информация, според която името на певицата Преслава бе замесено в скандала с правителствените полети на „Авиоотряд 28", правени от предишното правителство. Естествено бе да предоставим възможност на самата певица да отговори. Ето и думите й:

"Казаха ми, че името ми се е появило в публикации за полетите на "Авиоотряд 28". Да бяха ме попитали! Никога не съм се качвала на никое от тези летателни средства! Няма такова нещо и не желая името ми да бъде свързвано с полетите на правителствения авиоотряд, когато това не отговаря на истината!"

Изображение

Потребителски аватар
musics
Respect
Respect
Регистриран: 08 окт 2011 12:54
Любима певица: Lady Gaga & Preslava
Компания: ПАЙНЕР

Мнение от musics » 20 юни 2013 16:17

Преслава в новата колекция на Модна къща Юнона

Преслава лице на лятната колекция на Модна къща Юнона

За рекламната си кампания Лято 2013/ Summer in Love Advert 2013 / Модна къща Юнона отново заложи на Преслава, на която в някои партнират и двама малчугани.

Фолк звездата и малките манекени застанаха пред обектива на Костадин Кръстев - Коко, за да заснемат специална фотосесия на модната марка.

За прекрасния стайлинг на изпълнителката заслугата е на новата колекция на Модна къща Юнона, а за косите се погрижи Венелин Кондаков, гримът е дело на Кирил Чалъков.
На линия съм за един човек и чакам нещо мъничко от теб.
Изображение Изображение

Потребителски аватар
musics
Respect
Respect
Регистриран: 08 окт 2011 12:54
Любима певица: Lady Gaga & Preslava
Компания: ПАЙНЕР

Мнение от musics » 23 юни 2013 00:10

Преслава с премиера на новия си проект до края на юни

Почитателите на Преслава вече са в очакване на нейния нов видеоклип, който е към песента "Скоро".

Сингълът е по музика и аранжимент на румънския хитмейкър Кости, а римите са поверени на Росен Димитров.

Клипът към "Скоро", режисиран от Людмил Иларионов - Люси бе заснет преди повече от 10 дни.

Преслава снима край морския бряг, за да бъде в унисон със свежото и лятно звучене на новия проект. По всяка вероятност видеото ще се появи премиерно в ефира на "Планета HD" в края на месец юни, съобщиха от музикалния канал.
На линия съм за един човек и чакам нещо мъничко от теб.
Изображение Изображение

Потребителски аватар
onlinemusic
Регистриран: 25 май 2013 14:46
Любима певица: Преслава,Андреа,Галена
Любим певец: Азис,Илиян,Борис Дали
Компания: Payner,Diapason Records

Мнение от onlinemusic » 25 юни 2013 14:07

Преслава и Анелия с дует // много много скоро! :oops: :oops:

Отговори

Върни се в “Преслава”