Новини

Отговори
Потребителски аватар
*SOFILADY*
Регистриран: 08 яну 2006 01:02
Компания: всички
Контакти:

Новини

Мнение от *SOFILADY* » 09 дек 2009 00:24

В тази папка ще слагаме всички актуални новини за изпълнителя.
Цитирайте източника на всяка новина.

Потребителски аватар
preslava_fence
Регистриран: 07 апр 2010 17:18
Подпис от: preslava_fence

Re: Новини

Мнение от preslava_fence » 08 апр 2010 09:51

ПРЕСЛАВА И КАЛИ ПОСРЕЩНАХА ЗАЕДНО 3 МАРТ

Рекорден брой гости препълниха до последно столичния клуб Night Flight в нощта срещу националния празник – 3 март. Над 6 часа купонджиите се забавляваха с най-горещите хитове, а гвоздеят на шоуто бе определената за певица номер едно – Преслава. Звездата остави без дъх и празни чаши стотиците си почитатели и се включи заедно с тях в лудите танци. "За да те забравя", "Пази се от приятелки", "Не можеш да бъдеш влюбен", "Дишай" бяха сред най-предпочитаните музикални поздрави. А поводите не бяха малко – както за националния празник, така и за популярни гости.
Преслава отправи пожелания към своята колежка Кали, която се забавляваше в компанията на Антон Краус и техни близки приятели. Най-много внимание сред гостите в залата получи обаче един от собствениците на Night Flight - Косьо Александров, който щастливо отпразнува рождения си ден сред много приятели, купища цветя и специални поздравления.
Изображение
Не апартаменти,трябват ми моменти,да ги правиш,можеш ли?

Потребителски аватар
preslava_fence

Мнение от preslava_fence » 08 апр 2010 09:52

Преслава е номинирана за "Сексбомба 2010"
Изображение
На 30 март ще се състои четвъртото поред парти под надслов "Нощта на сексбомбите 2010". В основната категория на конкурса - "Сексбомба 2010" - една срещу друга застават плеймейтките Златка Димитрова, Николета Лозанова и попфолк певиците Преслава, Анелия и Мария. Миналата година, Андреа бе отличена с наградата за "Сексбомба 2009".
Изображение

Потребителски аватар
preslava_fence

Мнение от preslava_fence » 08 апр 2010 09:53

Преслава е най-харесваната попфолк певица
Преслава е най-харесваната попфолк певица, това е вотът на читателите на Signal.bg. Месец време читателите на сайта имаха на разположение, за да решат "Коя е най-харесваната попфолк певица?". Да си най-харесвана певица означава много неща. Това не означава да си направила само най-добрите песни, това не означава да си само най-добрият глас. Това означава цялостното излъчване на звездата да допада на феновете на фолк музиката.
"Благодаря на всички, които са гласували за мен. Това е нещо наистина много неочаквано. Бъдете сигурни, че сте ме зарадвали и не само за 8 март, а като цяло. Ето годината ми започва с награди и то за 2010 година, а аз се бях се отказала вече от награди тази година. Благодаря ви много, това ще бъде стимул за мен в момента" - развълнувано сподели Преслава.
Певицата на годината си пожела: "Нека такива хубави изненади да имам за тази година. Много искам хит тази година, много искам. Желая го много силно и дано да ми се сбъдне. Понеже те /феновете/ са зад мен, искам да привлека и тяхната енергия".
Анулирани бяха всички повторни гласувания. Анулирани бяха всички, които са използвали програми за променяне на IP-адрес. Анулирани са и всички, които са използвали услугата, която предоставят някои сайтове - потребителите да сърфират анонимно.
Изображение

Потребителски аватар
preslava_fence

Мнение от preslava_fence » 08 апр 2010 09:54

Три награди за Преслава
Още с началото на церемонията, Преслава и ние-феновете й имахме повод за празнуване - първата награда, която читателите и потребителите на "Нов Фолк" й отредиха, е за "Вокална формация на годината" с Константин. Другите две награди, които получи бяха в категориите "Албум на годината" за "Пази се от приятелки" и "Певица на годината".
С екстравагантна и много интересна визия бе Преслава, преплитаща три свежи цвята - бебешко синьо, светло зелено и виолетово.
Изображение

Потребителски аватар
preslava_fence

Мнение от preslava_fence » 08 апр 2010 09:55

Преслава ще вземе участие във видеото на Борис Дали, Илиян и Константин
В сп."Новфолк", Борис Дали потвърди информацията, че Преслава ще вземе участие във видеоклипа на съвместния му проект с Илиян и Константин, за който се разбра в началото на тази година.
От същия източник разбрахме, че песните, които приписват на Преслава в интернет не са истински, но певицата признава, че заглавията на повечето от тях са много оригинални. От списанието разкриват, че Преслава е направила нещо, което наскоро е заявила в ТВ предаване, че ще направи и й е доставило удоволствие. Що е то?
Изображение

Потребителски аватар
preslava_fence

Мнение от preslava_fence » 08 апр 2010 09:56

Преслава грабна първото място в 50-те най...
Преслава спечели класацията "50-те най..." с парчето "Дишай", което успя да събере най-много точки през последната седмица. За първи път тази година певицата успява да покори върха в чарта на най-желаните хитове със свое самостоятелно парче.
Изображение

Потребителски аватар
preslava_fence

Мнение от preslava_fence » 08 апр 2010 09:57

Преслава - "Изпълнителка на любовни песни за 2009"
На 31-ви март в популярен софийски нощен клуб за трета поредна година се проведе церемонията по връчването на "Любовни музикални награди 2009", на която радио "Романтика" отличи най-любовните песни и изпълнители за изминалата година. Единодушно, Преслава бе избрана за "Изпълнителка на любовни песни за 2009" и затвърди лидерското си място в сърцата на феновете, а телевизия "Планета" за първи път връчи своя романтична награда и тя бе за песента "Не ми пречи" на Преслава и Константин.

Изображение

Потребителски аватар
preslava_fence

Мнение от preslava_fence » 08 апр 2010 09:58

ПРЕСЛАВА ПОДКАРА ТРАБАНТ И ПРИЗНА, ЧЕ ВСЕ ОЩЕ НЕ ИСКА СЕМЕЙСТВО

Голяма изненада за Преслава бяха приготвили от предаването „На кафе” – гостуването на певицата беше излъчено днес и всички зрители видяха как тя подкара Трабант. Въпреки че в началото малко се затрудни да го запали, после Преслава даде газ пред изумения поглед на возещата се до нея Гала. „Вдигнахме 80 километра!”, съобщи водещата на екипа си, когато разходката с возилото свърши. На Преслава всъщност въобще не й се слизаше от Трабанта и не скри задоволството си от преживяването. Ние пък можем да ви разкрием, че емоциите наистина я държаха още на следващия ден след записа на предаването, когато се чухме с нея – тя ни разказа въодушевено за шофирането на Трабанта, но за да запазим изненадата за всички зрители й обещахме да я пазим в тайна.

Любопитни факти за детството и характера на Преслава разкриха от предаването с помощта на сестра й Ивелина Колева, която участва в разговора по телефона. Със свои мнения за Преслава се включиха и Милко Калайджиев и Константин. Милко я предизвика да направят отново дует и й пожела да стане балканска звезда, а пък Коцето, с типичното си чувство за хумор, се избъзика с безбройните слухове за връзка между тях. Гала провокира Преслава, че Константин е неин тип мъж – чаровен и нахакан. „Да, много обичам нахални мъже”, засмя се певицата и се обърна към камерите: „Коце, харесвам те!”. В крайна сметка Преслава отново призна, че в момента няма връзка, но това се дължи на желанието й да обръща повече внимание на кариерата си, и че все още не й се иска да създава семейство.

Изображение

Потребителски аватар
preslava_fence

Мнение от preslava_fence » 21 апр 2010 15:32

Преслава спретна сексшоу с „Максимус“
Изображение Изображение

Попфолк певицата Преслава спретна предизвикателно сексшоу заедно с момчетата от „Максимус“ по време на участие в столичен клуб.

Танците и закачките между нея и снажните мъже буквално стигнаха точката на кипене и не оставиха равнодушен дори самбиста Благой Иванов, който побърза да се приближи до сцената. Багата беше заедно със свои приятели, но никъде не беше забелязана любимата му – плеймейтката Златка Димитрова.

Фенките на еротичната формация на Айвън „Максимус“ вече се подготвят за второто си предизвикателно шоу, което обещава да бъде не по-малко горещо от това с Преслава, защото основна героиня ще бъде русото изкушение Андреа.
Изображение

Отговори

Върни се в “Преслава”