Фики и Галена - За тебе бих е***

Отговори
Потребителски аватар
DesiSlavaForEver
Регистриран: 09 окт 2016 00:51
Любима певица: Desi Slava, Emiliq, Tanq Boeva
Любим певец: Galin, Karlos, Kosta Markov
Компания: Payner

Фики и Галена - За тебе бих е***

Мнение от DesiSlavaForEver » 04 фев 2017 16:56

WTF е това сега? Вие коментирайте че аз нямам думи!

https://www.youtube.com/watch?v=whDBQtec5GY
# Революционер!

Потребителски аватар
toty93
Respect
Respect
Регистриран: 13 яну 2012 14:30
Любима певица: ГЕРГАНА
Компания: ПАЙНЕР
Подпис от: Dark Horse
Контакти:

Re: Фики и Галена - За тебе бих е***

Мнение от toty93 » 04 фев 2017 17:10

Ооо това е старо още преди да излезе Боже, прости. До колкото си спомням обясниха го като маркиране на мелодията, къде трябвало да се пее. Хахахахха
До смърт да ме раняват и без дъх да ме оставят.
Изображение
Във последния миг живот, "Обичам те!" ще кажа.

Потребителски аватар
Supremor
Respect
Respect
Регистриран: 02 апр 2010 17:22
Любим певец: Илиян,Галин
Компания: Payner, Ара

Мнение от Supremor » 04 фев 2017 17:58

Това е още от септември 2014г. май че бе,пич... :D Това е демото на песента им Боже прости, докато не са заменили тая фраза с подходяща за песента...Ти чак сега ли научаваш за туй демо бе, аз се изненадвам как за почти 3 години вече, не си го чул досега...
ИзображениеИзображениеИзображение

Потребителски аватар
DesiSlavaForEver

Мнение от DesiSlavaForEver » 04 фев 2017 21:59

Supremor написа:Това е още от септември 2014г. май че бе,пич... :D Това е демото на песента им Боже прости, докато не са заменили тая фраза с подходяща за песента...Ти чак сега ли научаваш за туй демо бе, аз се изненадвам как за почти 3 години вече, не си го чул досега...
Тогава бях доста зает със следването в университета ии не съм обърнал внимание. И все пак това нещо е голяма простотия и би трябвало да се засрамят малко и да се замислят що за изпълнители са след като си позволяват подобни неща. Не че Фики не се изложи достатъчно и с Издислав после, за него повече ме е яд щото има глас момчето ама...
# Революционер!

Потребителски аватар
Supremor
Respect
Respect

Мнение от Supremor » 04 фев 2017 22:12

DesiSlavaForEver написа:
Supremor написа:Това е още от септември 2014г. май че бе,пич... :D Това е демото на песента им Боже прости, докато не са заменили тая фраза с подходяща за песента...Ти чак сега ли научаваш за туй демо бе, аз се изненадвам как за почти 3 години вече, не си го чул досега...
Тогава бях доста зает със следването в университета ии не съм обърнал внимание. И все пак това нещо е голяма простотия и би трябвало да се засрамят малко и да се замислят що за изпълнители са след като си позволяват подобни неща. Не че Фики не се изложи достатъчно и с Издислав после, за него повече ме е яд щото има глас момчето ама...
Ама пич,ти сериозно, да се засрамят ли очакваш от тях бе... :D Та нима не знаем коя и каква е Галена, как се издигна във върховете на жанра, и какви неща подмята и провокира по участията си из страната, винаги с някой нейн креватен подвиг, или нещо друго там,подобно...А Фики-ми кво да ти кажа, може би не е нормално, но такова е демото им сега, то още тогава имаше реакции от страна на феновете на фолка, ти кво мислиш-докато някои са го осъждали това, други пък са се забавлявали с него...Да не ти говоря пък(поне от онова,което се е писало), че двамата са имали и интимна връзка-даже допреди година и нещо, там Галена се похвалила за преживяванията си под завивките с Фики, колко била доволна и пр...ама и не ми се вярва да са само слухове това- колко му е да го направи Галена, макар и с такъв младеж като Фики... :mrgreen: Сякаш не познаваме звездите си, какви са и на какво са способни в името на успеха си!... :roll:

Потребителски аватар
DesiSlavaForEver

Мнение от DesiSlavaForEver » 04 фев 2017 22:40

Supremor написа:
DesiSlavaForEver написа:
Ама пич,ти сериозно, да се засрамят ли очакваш от тях бе... :D Та нима не знаем коя и каква е Галена, как се издигна във върховете на жанра, и какви неща подмята и провокира по участията си из страната, винаги с някой нейн креватен подвиг, или нещо друго там,подобно...А Фики-ми кво да ти кажа, може би не е нормално, но такова е демото им сега, то още тогава имаше реакции от страна на феновете на фолка, ти кво мислиш-докато някои са го осъждали това, други пък са се забавлявали с него...Да не ти говоря пък(поне от онова,което се е писало), че двамата са имали и интимна връзка-даже допреди година и нещо, там Галена се похвалила за преживяванията си под завивките с Фики, колко била доволна и пр...ама и не ми се вярва да са само слухове това- колко му е да го направи Галена, макар и с такъв младеж като Фики... :mrgreen: Сякаш не познаваме звездите си, какви са и на какво са способни в името на успеха си!... :roll:
Яд ме е защото се боря от както се помня да изчистя името на тази музика и вечно споря с кои ли не и кво ли не правя и като някой се изцепи така просто убива всичко.
# Революционер!

Потребителски аватар
Supremor
Respect
Respect

Мнение от Supremor » 04 фев 2017 22:46

Хах...ами не знам кво да ти кажа-как по-точно се бориш??
Препоръчвам ти да чуеш една песен,Welcome to Bulgaria се казва, в изпълнение на Антонина,която достатъчно ясно според мен описва състоянието на родния шоубизнес... :D друго не знам какво да ти кажа. Станалото станало-демото така си остана, излезе им песента с клип, и дотам...Макар че излагациите във фолка не са само тези де,но...така е явно тук,момче. :roll: :wink:

Потребителски аватар
Smith
**
**
Регистриран: 29 дек 2014 18:18
Любима певица: PRESLAVA|DESS|GLO|TS. YANEVA
Любим певец: FIKI|AZIS
Компания: PAYNER

Мнение от Smith » 05 фев 2017 11:27

Това е по-добро от оригинални текст.