Пари за концерт?

Модератор: Mod

Потребителски аватар
nikolapetrov
**
**
Регистриран: 29 юли 2017 16:10

Пари за концерт?

Мнение от nikolapetrov » 22 май 2018 22:58

От малък мечтая да отида на концерт на AC/DC. Бих дал всичко, за да ги видя на живо поне веднъж в живота. Сега имам такава възможност, но за съжаление нямам пари. Ходих до банката да ги питам за кредит, но ми казаха, че не може да ми отпуснат сумата, която искам. Мисля да видя как стоят нещата при бързите кредити, някой да е теглил? Супер много искам да сбъдна тази моя мечта :( :(

Потребителски аватар
DavyJones
*
*
Регистриран: 29 апр 2018 20:08
Любима певица: Тони Димитрова
Любим певец: Васил Найденов

Re: Пари за концерт?

Мнение от DavyJones » 23 май 2018 12:40

AC/DC - топ, заслужава си да ги видиш на живо. Аз преди 5 години ходих на техен концерт, няма такова преживяване, незабравимо. Не съм теглил кредит за подобно нещо, но съм теглил бърз кредит няколко пъти от https://cashcredit.bg/ . Често се случва да остана без пари и да се чудя какво да правя, добре, че ги отпускат бързо и лесно. Виж условията и сам си прецени, дали те устройват.
Изображение

Потребителски аватар
nikolapetrov
**
**
Регистриран: 29 юли 2017 16:10

Мнение от nikolapetrov » 26 май 2018 22:23

Голям късметлия си, че си имал такава възможност. Ще проверя как стоят условията при тях, сумата, която ми е нужна, не е толкова голяма, така че се надявам гладко да минат нещата.

Потребителски аватар
DavyJones
*
*
Регистриран: 29 апр 2018 20:08
Любима певица: Тони Димитрова
Любим певец: Васил Найденов

Мнение от DavyJones » 27 май 2018 15:56

Няма нищо страшно, единствено трябва да гледаш да си редовен и да си плащаш всеки ден.
Изображение

Отговори

Върни се в “Всичко останало”