Стената на срамът

Модератор: Mod

Потребителски аватар
Supremor
Respect
Respect
Регистриран: 02 апр 2010 17:22
Любим певец: Илиян,Галин
Компания: Payner, Ара

Re: Стената на срамът

Мнение от Supremor » 11 фев 2017 09:11

Голяма, или поне немалка част от тия изброени, срамни за фолка песни, са ми любими!...Знам, че в тях се пеят простотии и дори вулгарности, но те си ме кефят!... :wink: Единствено на Хоанг новата е наистина превишила всякакви граници, и може да се счита за един от най-големите вулгаризми в попфолка...
ИзображениеИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Sweet_Side_Of_Things
Регистриран: 18 юли 2013 21:28
Любима певица: ГЕРГАНА/ДЖУЛИЯ <3
Компания: Пайнер
Подпис от: Slunchice

Мнение от Sweet_Side_Of_Things » 11 фев 2017 12:54

За всички на ломската и Роксана съгласна съм както и за новата на Ани Хоанг.
Изображение

Потребителски аватар
DesiSlavaForEver
Регистриран: 09 окт 2016 00:51
Любима певица: Desi Slava, Emiliq, Tanq Boeva
Любим певец: Galin, Karlos, Kosta Markov
Компания: Payner

Мнение от DesiSlavaForEver » 11 фев 2017 13:41

ОК, ако някой се сети за още да пише тук. Иначе обмислям дали да кача и от ретрото някои защото и там има доста примерно на Луна, Петра, Радка Куршума и тн ама нз дали има смисъл.
# Революционер!

Потребителски аватар
Sweet_Side_Of_Things

Мнение от Sweet_Side_Of_Things » 11 фев 2017 14:18

DesiSlavaForEver написа:ОК, ако някой се сети за още да пише тук. Иначе обмислям дали да кача и от ретрото някои защото и там има доста примерно на Луна, Петра, Радка Куршума и тн ама нз дали има смисъл.
Аз ти предолиж Милко Калдажиев -хайде в пайнера на ЛС, иначе аз съм съгласна да се качат и някой ретро песни имам доста простотий там- особено на Петра. Но виждам какво имаш предвид че може би няма смисъл защото само по големите потребители там 20 + ги помнят най вероятно.
Изображение

Потребителски аватар
DesiSlavaForEver

Мнение от DesiSlavaForEver » 11 фев 2017 14:32

Sweet_Side_Of_Things написа:
DesiSlavaForEver написа:ОК, ако някой се сети за още да пише тук. Иначе обмислям дали да кача и от ретрото някои защото и там има доста примерно на Луна, Петра, Радка Куршума и тн ама нз дали има смисъл.
Аз ти предолиж Милко Калдажиев -хайде в пайнера на ЛС, иначе аз съм съгласна да се качат и някой ретро песни имам доста простотий там- особено на Петра.
ОО да на Милко има доста ама аз не го слушам и нама да се сетя за всички обаче. А "Баща ми е кондуктор" на кого е?
# Революционер!

Потребителски аватар
marinkulegec
Регистриран: 01 яну 2015 19:04
Любима певица: ИᗰᑎEᑭᗩTᑭИЦᗩTᗩ
Любим певец: Яница
Компания: Яница
Подпис от: Яница

Мнение от marinkulegec » 11 фев 2017 14:34

"Чалга пеперудки", "За най-красивата принцеса", "Kiss me baby" не смятам че толкова зле. Има къде къде по-ужасни текстове и мазни кючеци. Станаха и луди хитове. Главно нивото свалят текстовете за боклуци и бивши и естествено евтините клипове, които някой певици снимайки ги си мислят, че са много секси. :| От всяко дърво свирка не става...
Изображение

Потребителски аватар
DesiSlavaForEver

Мнение от DesiSlavaForEver » 11 фев 2017 14:59

marinkulegec написа:"Чалга пеперудки", "За най-красивата принцеса", "Kiss me baby" не смятам че толкова зле. Има къде къде по-ужасни текстове и мазни кючеци. Станаха и луди хитове. Главно нивото свалят текстовете за боклуци и бивши и естествено евтините клипове, които някой певици снимайки ги си мислят, че са много секси. :| От всяко дърво свирка не става...
В момента списъка е в етап в които добавяме всичко за което се сещаме и е подходящо. Като се изчерпаме ще предложа всеки да гласува за 10 които да се махнат и ще изтрия тези с най-мн гласове. За това ако се сещаш за още казвай ги. Но само за песни става дума тук клиповете не ги коментираме, за тях мога да направя друга тема след това.
Последна промяна от DesiSlavaForEver на 11 фев 2017 15:02, променено общо 1 път.
# Революционер!

Потребителски аватар
Sweet_Side_Of_Things

Мнение от Sweet_Side_Of_Things » 11 фев 2017 15:00

DesiSlavaForEver написа:
Sweet_Side_Of_Things написа:
Аз ти предолиж Милко Калдажиев -хайде в пайнера на ЛС, иначе аз съм съгласна да се качат и някой ретро песни имам доста простотий там- особено на Петра.
ОО да на Милко има доста ама аз не го слушам и нама да се сетя за всички обаче. А "Баща ми е кондуктор" на кого е?
О тази не я знам аз съм набор 1995-а тази сигурно излезнала или точно 1995-а когато съм родена или преди това. Иначе от ретро фолка може да се добави примерно Радка Пиратка, и ловец съм и рибар съм, всички ги знаят тези две и двете са адски простотии .
Изображение

Потребителски аватар
DesiSlavaForEver

Мнение от DesiSlavaForEver » 11 фев 2017 15:08

Радка-пиратка оригинала някой знае ли на кого е? Нещо на Сашка Васева?
# Революционер!

Потребителски аватар
Supremor
Respect
Respect
Регистриран: 02 апр 2010 17:22
Любим певец: Илиян,Галин
Компания: Payner, Ара

Мнение от Supremor » 11 фев 2017 15:17

Аз да ти кажа,не намирам смисъл от това-нека се съсредоточим върху сегашните тъпотии и въобще срамни неща, които се пускат...то тука не стига, че почти не остана кой да гласува, ами и повече от половината дори не са и чували за тия песни,щото са и по-малки(и аз в туй число не съм ги чувал и съответно няма как да ги помня, без значение, че съм над 20)...Тия неща са излизали когато съм ставал 1-ви клас сигурно, а някои дори и по-отрано,може би-е откъде да ги помня?! Нека гледаме сега какво се случва, тъй като по времето, когато са били актуални и Петра,и Кати, Кондьо и пр., просто модата е била такава, все пак това са били първите години на фолка, откакто се е утвърдил като жанр, първите години след "промените",ако щете...Да,могат да се дадат разни там примери като Ах, банана, Най ми е добре с няколко мъже и т.н., но много малко хора ги помнят днес,си мисля...
ИзображениеИзображениеИзображение

Отговори

Върни се в “Всичко останало”