Чат - Vol.29

Модератор: Mod

Потребителски аватар
Dark Horse
Регистриран: 17 дек 2016 22:54
Любима певица: Преслава

Re: Чат - Vol.29

Мнение от Dark Horse » 09 яну 2017 19:39

Има ли изобщо някой модератор, който да изтрие мненията на toty93 и DesiSlavaForEver от темата ми? Нито са свързани с нея, нито съм им искал мнението за каквото и да е било.
Изображение

Потребителски аватар
marinkulegec
Регистриран: 01 яну 2015 19:04
Любима певица: ИᗰᑎEᑭᗩTᑭИЦᗩTᗩ
Любим певец: Яница
Компания: Яница
Подпис от: Яница

Мнение от marinkulegec » 09 яну 2017 21:02

Dark Horse написа:Има ли изобщо някой модератор, който да изтрие мненията на toty93 и DesiSlavaForEver от темата ми? Нито са свързани с нея, нито съм им искал мнението за каквото и да е било.
Има.. пиши на ЛС на (най-активния от тях) Aeris

Иначе гледам че се карате нещо за графики... Хубави са ти обложките, но всеки има вкус. Никой няма да каже "моето мляко не е кисело"... Според мен пък моите са най-хубави, но ето че никой не спечелиха. :snooty: Не свързвай това, че не си спечелил с това че в нашия форум всеки подкрепял неговия човек.. Бъди по-позитивен, това е просто игра. Нищо не печелим, нито някое по високо място в йерархията на форума, нито нещо материално. :naughty:
Изображение

Потребителски аватар
Dark Horse

Мнение от Dark Horse » 10 яну 2017 00:10

marinkulegec написа:
Иначе гледам че се карате нещо за графики... Хубави са ти обложките, но всеки има вкус. Никой няма да каже "моето мляко не е кисело"... Според мен пък моите са най-хубави, но ето че никой не спечелиха. :snooty: Не свързвай това, че не си спечелил с това че в нашия форум всеки подкрепял неговия човек.. Бъди по-позитивен, това е просто игра. Нищо не печелим, нито някое по високо място в йерархията на форума, нито нещо материално. :naughty:
Аз не се карам, просто не ми харесва начина на водене и променянето на правилата, защото нямало кой да играе. Първо да се прави нещо ново, а после казва, че можело и със стари. Ако ще се води нещо, да се води както трябва. Да не говоря, че пишат точно там, където изобщо не е за техните размисли и страсти. Като искат да си развиват съчинения по картинка да го правят на ЛС, а не в моята тема за графики.
Изображение

Потребителски аватар
toty93
Respect
Respect
Регистриран: 13 яну 2012 14:30
Любима певица: ГЕРГАНА
Компания: ПАЙНЕР
Подпис от: Dark Horse
Контакти:

Мнение от toty93 » 10 яну 2017 01:08

Dark Horse написа:
marinkulegec написа:
Аз не се карам, просто не ми харесва начина на водене и променянето на правилата, защото нямало кой да играе. Първо да се прави нещо ново, а после казва, че можело и със стари. Ако ще се води нещо, да се води както трябва. Да не говоря, че пишат точно там, където изобщо не е за техните размисли и страсти. Като искат да си развиват съчинения по картинка да го правят на ЛС, а не в моята тема за графики.
Когато питах искахте играта, а никой не се включва какво искаш да направя. Никой не е изпращал стари графики. Бях като теб преди години, точно по същата причина с графиките, повярвай не ти носи нищо добро в този форум. Аз коментирах в темата ти, защото ме засяга написаното. Никога не коментирам - много хубави графики, страхотни са, невероятни са, ако са като на 1000 други преди теб, когато ме впечатли нещо го коментирам, а някой дори и това не правят, а после искат.
До смърт да ме раняват и без дъх да ме оставят.
Изображение
Във последния миг живот, "Обичам те!" ще кажа.

Потребителски аватар
miki93
Respect
Respect
Регистриран: 11 мар 2007 19:18
Любима певица: Джина Стоева и Валя
Любим певец: Карлос и Dillan
Контакти:

Мнение от miki93 » 10 яну 2017 01:20

marinkulegec написа:Джина някога била ли е с дълга коса ?
Била е с дълга коса още преди да започне кариерата си и няколко години преди да подпише договор с Ара се подстригва късо. С дълга коса е през почти целия период 2003 - 2005 г. Това ѝ е имиджът за втория албум - Така желана. Първият ѝ клип с дълга коса е Нека те боли, а последният - Пясъчен часовник. Аз също я харесвам повече с къса коса, но има фотосесии, клипове и изяви с дълга, където изглежда добре. Например в тази ТВ версия на едно нейно малко известно парче:

В някой сън ще се срещнем може би...
Изображение

Потребителски аватар
Dark Horse

Мнение от Dark Horse » 10 яну 2017 02:55

toty93 написа: Когато питах искахте играта, а никой не се включва какво искаш да направя. Никой не е изпращал стари графики. Бях като теб преди години, точно по същата причина с графиките, повярвай не ти носи нищо добро в този форум. Аз коментирах в темата ти, защото ме засяга написаното. Никога не коментирам - много хубави графики, страхотни са, невероятни са, ако са като на 1000 други преди теб, когато ме впечатли нещо го коментирам, а някой дори и това не правят, а после искат.
Все ми е тази вече. Свързал съм се с модератор и ще ми изчисти темата, другото не ме засяга изобщо. Аз не съм ти, ти не си мен. Хората са измислили ЛС, за да пишеш на лично, ако нещо не ви е изнесло, а не да пишете в темата ми. Изображение
Изображение

Aeris
Регистриран: 08 юни 2013 00:08
Любима певица: Гергана, Кали, Цветелина Янева
Любим певец: Крум

Мнение от Aeris » 10 яну 2017 17:42

Изтрих ги, но дай го малко по леко. Със сопкане не се стига далеч. :whistle:
Изображение

Потребителски аватар
Dark Horse

Мнение от Dark Horse » 11 яну 2017 23:37

Aeris написа:Изтрих ги, но дай го малко по леко. Със сопкане не се стига далеч. :whistle:
Но няма и невъзможни неща. Изображение
Изображение

Потребителски аватар
marinkulegec
Регистриран: 01 яну 2015 19:04
Любима певица: ИᗰᑎEᑭᗩTᑭИЦᗩTᗩ
Любим певец: Яница
Компания: Яница
Подпис от: Яница

Мнение от marinkulegec » 12 яну 2017 02:05

Dark Horse написа:
ПС - Внимавай какво правиш, защото вече си подсъдим! Изображение
Всички това ми казват... :| Плашите ме .. Млад съм за затвора :lol:
Изображение

Потребителски аватар
Dark Horse

Мнение от Dark Horse » 12 яну 2017 03:07

marinkulegec написа:Всички това ми казват... :| Плашите ме .. Млад съм за затвора :lol:
Да си имаш винаги едно на ум! Изображение
Изображение

Отговори

Върни се в “Всичко останало”