Чат - Vol.29

Модератор: Mod

Потребителски аватар
miki93
Respect
Respect
Регистриран: 11 мар 2007 19:18
Любима певица: Джина Стоева и Валя
Любим певец: Карлос и Dillan
Контакти:

Re: Чат - Vol.29

Мнение от miki93 » 08 фев 2017 17:34

Искам... как да се изразя... да се похваля и да похваля някой друг, по-точно Галин.
Баща ми, неговата сестра и съпругът ѝ/или както ги наричам - леля и свако, не мога да оправя родствените връзки :D / познават Галин и семейството му - свако ми е бивш музикант и се познава по тази линия с бащата на Галин, който е от най-известните музиканти в Добрич и околността. Та той е имал юбилей през януари и моите роднини били поканени. Естествено, там бил и Галин. Останах с хубаво впечатление от това, което баща ми ми разказа - каквото на него пък му е разказала леля ми. Галин се е държал много земно, споделил им, че животът на един популярен човек не е лесен - като се появиш някъде, ти броят крачките и те гледат отгоре до долу как си облечен, внимание започва да пада и върху близките му. Аз, доколкото знам, семейството му е съвсем нормално и родителите му са много свестни хора.
С това искам да похваля Галин, че явно не е загубил представа за реалността, и да му пожелая да има много здрава психика, за да се съхрани.
А сега аз да се похваля :D Подарил на леля ми и свако ми календари и изпратил, доколкото разбрах, един и на татко, който пък той подари на мен. Започна с думите "Харесваш ли Галин?", а аз отвърнах "Не съм му луд фен, но ми е симпатичен" :D И ме изненада с подаръка:

http://alfa.kachi-snimka.info/vij.php?i ... 67933j.jpg
В някой сън ще се срещнем може би...
Изображение

Потребителски аватар
M_S_L
Регистриран: 16 юли 2013 12:10
Любима певица: Емануела | Цветина | Ari G.
Любим певец: Галин | Justin Bieber <3
Контакти:

Мнение от M_S_L » 08 фев 2017 17:45

Страхотна история, радвам се, че можем да прочетем/чуем такива положителни неща свързани с него.. :D
Завиждам ти за подаръка.. :roll: :oops: От доста време го търсех, мислех и да го поръчвам, но в крайна сметка се отказах.
Изображение

Потребителски аватар
miki93
Respect
Respect
Контакти:

Мнение от miki93 » 08 фев 2017 18:18

M_S_L написа:Страхотна история, радвам се, че можем да прочетем/чуем такива положителни неща свързани с него.. :D
Завиждам ти за подаръка.. :roll: :oops: От доста време го търсех, мислех и да го поръчвам, но в крайна сметка се отказах.
Мисля, че не е късно да си го поръчаш - мисля, че можеш да го направиш и от склада на Пайнер в Димитровград, и от някой от магазините им. Поне за магазина във Варна знам, че изпращат и чрез Еконт поръчка - в края на лятото така си поръчах с наложен платеж 2 картички на Валя, 1 тетрадка с нея и диска ѝ от поредицата Златни хитове на Пайнер.
Иначе е едва февруари, 100% ще има налични бройки от календара. Аз като цяло се изненадах, че фирмата продължава да пуска календари, пък било то и на най-актуалните имена - явно са понамалели производството на рекламни материали, разбираемо защо, но се правят още доста неща.
Изображение

Потребителски аватар
M_S_L
Регистриран: 16 юли 2013 12:10
Любима певица: Емануела | Цветина | Ari G.
Любим певец: Галин | Justin Bieber <3
Контакти:

Мнение от M_S_L » 08 фев 2017 19:30

miki93 написа:
M_S_L написа:Страхотна история, радвам се, че можем да прочетем/чуем такива положителни неща свързани с него.. :D
Мисля, че не е късно да си го поръчаш - мисля, че можеш да го направиш и от склада на Пайнер в Димитровград, и от някой от магазините им. Поне за магазина във Варна знам, че изпращат и чрез Еконт поръчка - в края на лятото така си поръчах с наложен платеж 2 картички на Валя, 1 тетрадка с нея и диска ѝ от поредицата Златни хитове на Пайнер.
Иначе е едва февруари, 100% ще има налични бройки от календара. Аз като цяло се изненадах, че фирмата продължава да пуска календари, пък било то и на най-актуалните имена - явно са понамалели производството на рекламни материали, разбираемо защо, но се правят още доста неща.
На мен проблема и колебанието са ми по-скоро заради парите. :D Знам, че има доста начини, но ми идва излишно да давам немалко просто за един календар + доставка. А от магазин наблизо няма как...
Изображение

Потребителски аватар
miki93
Respect
Respect
Контакти:

Мнение от miki93 » 08 фев 2017 21:11

M_S_L написа: На мен проблема и колебанието са ми по-скоро заради парите. :D Знам, че има доста начини, но ми идва излишно да давам немалко просто за един календар + доставка. А от магазин наблизо няма как...
Да ти кажа, няколко пъти съм давал доста пари за неща, свързани с мои любимци. Даже съм си поръчвал неща, свързани с тях, от olx - който влиза там, знае, че има доста обяви, в които се продават и списания, и плакати, и албуми. Отделно и аз доста неща съм си купувал във времето. Естествено, гледам да е, когато имам възможност, че ако се вманиача, няма да е добре за джоба ми :D Но с течение на времето съм събрал страшно много списания, вестници, статии, плакати, картички, календарчета...
Изображение

Потребителски аватар
Smith
**
**
Регистриран: 29 дек 2014 18:18
Любима певица: PRESLAVA|DESS|GLO|TS. YANEVA
Любим певец: FIKI|AZIS
Компания: PAYNER

Мнение от Smith » 09 фев 2017 03:22

Галин е излагация, но поне хубаво си е направил устните!
ИзображениеИзображениеИзображение

Потребителски аватар
toty93
Respect
Respect
Регистриран: 13 яну 2012 14:30
Любима певица: ГЕРГАНА
Компания: ПАЙНЕР
Подпис от: Dark Horse
Контакти:

Мнение от toty93 » 09 фев 2017 10:25

Митко страхотна история за Галин. Забелязвам, че наистина не се е възгордял, дори и снощи като го гледах в Черешката на тортата ми направи това впечатление. Относно картички, плакати и т.н., Имам календар спечелен от играта на Галин миналата години за графики, която направи. От OLX съм гледал какво продават, но не съм се престрашавал да си купя, по-често си купувам от склада на Пайнер и то стари албуми, които сега са по 3-5 лв.
До смърт да ме раняват и без дъх да ме оставят.
Изображение
Във последния миг живот, "Обичам те!" ще кажа.

Потребителски аватар
miki93
Respect
Respect
Контакти:

Мнение от miki93 » 09 фев 2017 14:03

toty93 написа:Митко страхотна история за Галин. Забелязвам, че наистина не се е възгордял, дори и снощи като го гледах в Черешката на тортата ми направи това впечатление. Относно картички, плакати и т.н., Имам календар спечелен от играта на Галин миналата години за графики, която направи. От OLX съм гледал какво продават, но не съм се престрашавал да си купя, по-често си купувам от склада на Пайнер и то стари албуми, които сега са по 3-5 лв.
И аз гледах снощи почти цялото предаване, почти без забележка съм. Беше много естествено всичко - и поведение, и посрещане, и поднасяне на ястията, а за изненадите се беше постарал доста. Аз доста епизоди на предаването съм гледал, но някой да има по 3 изненади не съм виждал досега.
А иначе складът на Пайнер е добро място да намериш доста неща, но аз лично май вече няма какво да открия там :mrgreen: Сега са на ход някои от албумите на Джина, които нямам, единия вече го мярнах в olx, но ще видим кога. Определено държа като албуми да имам всичко на любимите си изпълнители.
Изображение

Потребителски аватар
preslava_fence
Регистриран: 07 апр 2010 17:18
Подпис от: preslava_fence

Мнение от preslava_fence » 09 фев 2017 19:43

Изображение

Тре,тре, трепни в България :violin:
Изображение
Не апартаменти,трябват ми моменти,да ги правиш,можеш ли?

Потребителски аватар
georgi.rogachev
Регистриран: 25 фев 2013 21:55
Любима певица: Гери-Никол, Алисия

Мнение от georgi.rogachev » 10 фев 2017 21:17

Много се радвам за победата на Деси Слава, въпреки че Пей, сърце е хитът на годината, но се радвам и за песента победител.

http://signal.bg/view_article.php?article_id=48039

Отговори

Върни се в “Всичко останало”