Чат - Vol.29

Модератор: Mod

Потребителски аватар
marinkulegec
Регистриран: 01 яну 2015 19:04
Любима певица: ИᗰᑎEᑭᗩTᑭИЦᗩTᗩ
Любим певец: Яница
Компания: Яница
Подпис от: Яница

Re: Чат - Vol.29

Мнение от marinkulegec » 29 яну 2017 21:00

Aeris написа:Психо-вманиячените фенове на Яница са станали много досадни, оспамват всяка нова песен с мрънкане, че чакали Яница и къде била песента, много побеснявам като видя такива коментари. :naughty: Реших да и разгледам фейса да видя, какви са тези фанатични последователи и то кво да видя .. 90% мангали на около 14-6. Не, че се изненадах много, то откакто почнаха да крадат и интернет, много се социализираха и интегрираха в мрежата, но явно до там, до където им стигат интересите, а изглежда не по - далеч от чалга средите, защото и правописа им не се е подобрил. :lol: Изглежда, че това в момента са представителите на поп - фолк фена. :think: Добре че поне циганската популация се увеличава, та чалгата да задържи позициите си. :oops: :doh:
Не само при Яница е така. Нима когато Галена пуска снимки месец преди премиерата не е така ? Андреа, която бави премиерите по 6 месеца ? Феновете на всички са такива, не знам защо само виждаш тези на Яница. :hand: Певиците са виновни, че пускат снимките още в деня на снимките. Естествено, че феновете ще са психо-вманиячени след като през ден пускат статуси и пишат : soon, new song, много скоро, очаквайте до края на месеца/в началото на месеца/утре/след малко/след 5 секунди/след век/след десетилетие :violence-telefrag:
Изображение

Aeris
Регистриран: 08 юни 2013 00:08
Любима певица: Гергана, Кали, Цветелина Янева
Любим певец: Крум

Мнение от Aeris » 29 яну 2017 21:19

marinkulegec написа:
Aeris написа:Психо-вманиячените фенове на Яница са станали много досадни, оспамват всяка нова песен с мрънкане, че чакали Яница и къде била песента, много побеснявам като видя такива коментари. :naughty: Реших да и разгледам фейса да видя, какви са тези фанатични последователи и то кво да видя .. 90% мангали на около 14-6. Не, че се изненадах много, то откакто почнаха да крадат и интернет, много се социализираха и интегрираха в мрежата, но явно до там, до където им стигат интересите, а изглежда не по - далеч от чалга средите, защото и правописа им не се е подобрил. :lol: Изглежда, че това в момента са представителите на поп - фолк фена. :think: Добре че поне циганската популация се увеличава, та чалгата да задържи позициите си. :oops: :doh:
Не само при Яница е така. Нима когато Галена пуска снимки месец преди премиерата не е така ? Андреа, която бави премиерите по 6 месеца ? Феновете на всички са такива, не знам защо само виждаш тези на Яница. :hand: Певиците са виновни, че пускат снимките още в деня на снимките. Естествено, че феновете ще са психо-вманиячени след като през ден пускат статуси и пишат : soon, new song, много скоро, очаквайте до края на месеца/в началото на месеца/утре/след малко/след 5 секунди/след век/след десетилетие :violence-telefrag:
Такова мрънкане под всяка нова песен, сега при Яница за първи път срещам .. в такива количества, още повече, че е повече от ясно, че като погазват труда на певиците, които им пускат песни няма тяхната любимка по - бързо изкара нейната, безсмислено, неуважително и адски дразнещо е. Бих ги изпратил да проверяват за бомби с голи ръце, та поне, ако оцелеят да нямат ръце с които да пишат след това. :doh: То бива, бива, ама чак толкова... като искат песен да мрънкат на стената и на лс на Яница, бахмуу и наглите. :violence-telefrag:
Изображение

Потребителски аватар
marinkulegec
Регистриран: 01 яну 2015 19:04
Любима певица: ИᗰᑎEᑭᗩTᑭИЦᗩTᗩ
Любим певец: Яница
Компания: Яница
Подпис от: Яница

Мнение от marinkulegec » 29 яну 2017 23:31

Ами Яница всеки път го прави това. Още лятото на 2015 започна с този номер. Близо месец дразнеше с кадри от "Грешната" и дни преди премиерата решила, че трябва да е ft. Анелия, и се наложило да преработят наново песента.

Още Ноември пускаше снимки от "Върнах ти го", а клипа излезе чак към края на Декември.

Средата на Април пуска снимки от "В пет ми звънни", а излиза чак средата на Май....

В началото на Септември пусна кадри от "Хубаво го запомни". После и върнали клипа, защото имало някакви кадри кашони с плът..:doh: и така се наложи да доснима още, и клипа излезе чак средата на Октомври.

Сега с новата песен пък тотално изби рибата. Пуснала снимка още в началото на Декември
и писала "Очаквайте в началото на 2017 новият ми проект". Сега пак са и връщали клипа, пак доснимала още, а докато преработят то стана Февруари.
Изображение

Потребителски аватар
ObichamTeGadino.
Регистриран: 16 яну 2015 21:03
Любима певица: Теди Александрова и Андреа

Мнение от ObichamTeGadino. » 30 яну 2017 04:00

Яница се учи от Кралицата /Андреа/, милички.. свиквайте с чакането от сега! :)

Потребителски аватар
miki93
Respect
Respect
Регистриран: 11 мар 2007 19:18
Любима певица: Джина Стоева и Валя
Любим певец: Карлос и Dillan
Контакти:

Мнение от miki93 » 30 яну 2017 14:12

rado написа:Ти ли си модератор сега? Гледам в синьо ти е никнейма.
В синьо са тези с ранг Респект - каквото и да значи това :lol: Модераторите, мисля, са в лилаво. Аз не съм такъв от много време.
В абсолютна грешка си, Aeris - през 2016 г. в България са се родили общо около 59 000 деца, като това включва българчета, циганчета, турчета, всичко. Така че явно и те не вдигат броя на населението в нашата мила държава :D
В някой сън ще се срещнем може би...
Изображение

Потребителски аватар
timur_online
Регистриран: 07 фев 2013 20:07

Мнение от timur_online » 31 яну 2017 13:23

Тъкмо в YouTube на живо от Киев разпределиха, коя държава в кой полуфинал ще участва в Евровизия, България отново попадна на 2рият заедно с Русия, Беларус, Макенония, Сърбия, Австрия, Ирландия, Норвегия, Швейцария, Унгария, Естония и.т.н.
Засега не знам дали това е добре, ще видим след песента.

А Андреа от няколко месеци е харесала и публикувала Tweet-овете на някои които настояват да пратят нея на Евровизия, тя и миналата година не беше доволна като обявиха Поли Генова. Имам чувство че доста се амбицирала да участва, дали е изпратила и песен на БНТ и.т.н. :think: :think:
Изображение

Потребителски аватар
preslavarocks
Регистриран: 07 мар 2016 18:38
Любима певица: Béyonce, Преслава, Dua Lipa

Мнение от preslavarocks » 31 яну 2017 17:41

:romance-hearteyes: :romance-heartbeating:
Изображение
На акулите – хвърли ме.

Aeris

Мнение от Aeris » 31 яну 2017 19:04

miki93 написа:
rado написа:Ти ли си модератор сега? Гледам в синьо ти е никнейма.
В синьо са тези с ранг Респект - каквото и да значи това :lol: Модераторите, мисля, са в лилаво. Аз не съм такъв от много време.
В абсолютна грешка си, Aeris - през 2016 г. в България са се родили общо около 59 000 деца, като това включва българчета, циганчета, турчета, всичко. Така че явно и те не вдигат броя на населението в нашата мила държава :D
Не ми трябват статистики, като мина с колата през селата са налягали по 20 парчета на асфалта още толкова по тротоарите, не се лъжи, че намалявали, те тях дори за хора не ги броят. :whistle: Стана малко расистки коментара ми, да не засегна някой, че има и тук потребители от тези ''малцинства'', де не се обидят. :oops: Мисълта ми беше, че поп - фолк феновете са станали, все по - нагли и неграмотни. :snooty:
Изображение

Aeris

Мнение от Aeris » 31 яну 2017 19:12

timur_online написа:Тъкмо в YouTube на живо от Киев разпределиха, коя държава в кой полуфинал ще участва в Евровизия, България отново попадна на 2рият заедно с Русия, Беларус, Макенония, Сърбия, Австрия, Ирландия, Норвегия, Швейцария, Унгария, Естония и.т.н.
Засега не знам дали това е добре, ще видим след песента.

А Андреа от няколко месеци е харесала и публикувала Tweet-овете на някои които настояват да пратят нея на Евровизия, тя и миналата година не беше доволна като обявиха Поли Генова. Имам чувство че доста се амбицирала да участва, дали е изпратила и песен на БНТ и.т.н. :think: :think:
Е, те не случайно ни слагат там, но :oops: поне и конкуренцията е сравнително по - слаба. Иначе Андреа да си стои на д-то, може да е била вървежна в някои среди, но пред цяла Европа няма да я пуснат. Още като започнем от външният и вид и през певческите и способности, няма шанс. Нека гледа повече какви хора се изявяват в Евровизия, може да се осъзнае, че не е за там, но не се обзалагам. Позабрави се и иска да напомни за себе си, но пак ще удари на камък.
Изображение

Потребителски аватар
miki93
Respect
Respect
Регистриран: 11 мар 2007 19:18
Любима певица: Джина Стоева и Валя
Любим певец: Карлос и Dillan
Контакти:

Мнение от miki93 » 31 яну 2017 20:04

Aeris написа: Не ми трябват статистики, като мина с колата през селата са налягали по 20 парчета на асфалта още толкова по тротоарите, не се лъжи, че намалявали, те тях дори за хора не ги броят. :whistle: Стана малко расистки коментара ми, да не засегна някой, че има и тук потребители от тези ''малцинства'', де не се обидят. :oops: Мисълта ми беше, че поп - фолк феновете са станали, все по - нагли и неграмотни. :snooty:
Те със сигурност продължават да нарастват като брой, просто мисълта ми беше, че през изминалата година като цяло раждаемостта е много паднала. Иначе да, те принципно създават много повече деца от останалите етноси. То лошо няма в създаването на едно дете, въпросът е какъв човек ще направиш от него после чрез възпитанието, което ще му дадеш. Всеки, който иска да живее в България, но спазва правилата/доколкото ги има и ги спазваме в нашата мила държава/, държи се адекватно спрямо обстановката и допринася с нещо за развитието ѝ, е добре дошъл. От мързеливи, неграмотни и невъзпитани хора нито България, нито друга страна има полза - независимо за какъв етнос говорим.
В някой сън ще се срещнем може би...
Изображение

Отговори

Върни се в “Всичко останало”