#ФорумнаРеволюция

Модератор: Mod

Потребителски аватар
marinkulegec
Регистриран: 01 яну 2015 19:04
Любима певица: ИᗰᑎEᑭᗩTᑭИЦᗩTᗩ
Любим певец: Яница
Компания: Яница
Подпис от: Яница

Re: #ФорумнаРеволюция

Мнение от marinkulegec » 07 сеп 2016 17:50

georgi.rogachev написа:Аз не разбирам защо мърморихте за неща, които вече ги има, като правила и т.н.

Мърморим, защото искаме повече хора да научат за форума ни. Нищо няма да им стане ако пуснат една статия за нас.
Мърморим, защото искаме наистина да има смисъл от това да си респект.
Мърморим, защото когато си забравим паролите се налага да си правим нови регистрации, защото функцията за забравена парола не работи.
Мърморим, защото искаме нови BBCodes, като това да подравняваме текста или качваме клипове от други сайтове
Мърморим, защото форумът е мърляв и неподреден, направо с главата надолу
Мърморим, защото искаме нов админ, който да поглежда форума по-често

Още за изброявам ли ?
И въпреки всичко ние сме виновните, че се опитваме да вкараме форума в 2016.

А друг е въпросът защо ревете за още нови папки на изпълнителите, като дори не влизате в съществуващите.
Изображение

Потребителски аватар
Supremor
Respect
Respect
Регистриран: 02 апр 2010 17:22
Любим певец: Илиян,Галин
Компания: Payner, Ара

Мнение от Supremor » 07 сеп 2016 18:07

Slunchice. написа:
Supremor написа:
Slunchice. написа:И искам да попитам Сигнал: вие малоумни ли сте? Влязохте, махнахте един надпис и дотам? Колко трябва да сте тъпи? На всичкото отгоре допуснахте и ботове? Толкова ли не можете един форум да оправите? Аман...
Аз мисля,че още снощи ти казах, че на тоз админ просто не може да се разчита и това е...Казах ли ти го, че него единствено тоз сайт го интересува и нищо друго,само той му е доходоносен, а форума,който самия той е създал,ами...питай го. :roll: Може би щото не му харесва това,че ние сега сме ново поколение форумци,а онова старото вече отдавна си е отишло, и ги е нямало тия неща и активност дори дотогава,както ги има днес...не знам,само правя догадки.Но без него нищо наистина не може да стане, а за тая платформа просто си го избийте вече-на няколко пъти вече ви се обясни какви са рисковете от това, и че няма никакъв смисъл за този форум,и вие пак вашто си знаете...Ма честно,не знам на какво точно се надявате и двамата...
Ами хубаво тогава, продължавайте така, не е като да сме обяснили абсолютно всичко за какво е и какъв смисъл има, ама като не ви се чете, аз каквода направя. Тоя админ никой не го знае какъв е, при положение, че е бил на 19, когато е създал форума, зверски ме съмнява да стои изцяло зад сайта. Поне мен. Стига с тия заключения.

Просто ви казвам, че само до една година много хора ще спрат да влизат тук, точно щото няма развитие, и ще останете 2-3 да играят игри, ако и толкова ще има.
Е добре,какво предлагате сега?!Кажете ми,какво предлагате?? На админа не му дреме за форума,най-активната папка са Игрите и едва след нея всичко останало, на хората вече не им е интересно и не влизат,или ако влизат,то вече не пишат и нищо не правят-как да стане тя??Какво да се направи,как да се случат нещата?! След като дори ви се каза, че някои от промените,които вие искате,са твърде радикални и прекалени от вас, и просто няма как да се случат!...
И никъде не съм казал,че админа стои изцяло зад сайта,не.Това не знам. Но знам вече от години, че това е нещото,от което той си "вади хляба", а форума за него е нищо друго освен...не знам как да нарека.
ИзображениеИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Slunchice.
Регистриран: 17 авг 2016 23:55

Мнение от Slunchice. » 07 сеп 2016 18:14

Е добре,какво предлагате сега?!Кажете ми,какво предлагате??
Същата тема, първи пост. Стига си се правил, че не знаеш.
На админа не му дреме за форума,най-активната папка са Игрите и едва след нея всичко останало, на хората вече не им е интересно и не влизат,или ако влизат,то вече не пишат и нищо не правят-как да стане тя??Какво да се направи,как да се случат нещата?! След като дори ви се каза, че някои от промените,които вие искате,са твърде радикални и прекалени от вас, и просто няма как да се случат!...
С интерес от Сигнал ще стане, драги. Какво да се направи ли? Пак ти казвам, виж ни първия пост, вместо всички да ми се правите на интересни, сякаш аз съм ви виновна, че форумът е пропаднал. (това не е само към теб) Явно и на теб не ти харесва сегашното положение, какво правиш тук тогава? Отивай си в Игрите докато още има кой да пише там, защото ти гарантирам, че до половин година активността ще намалее още повече.
В първия пост няма нищо радикално за вас, "радикалните" промени все още се обсъждат във форума.
И никъде не съм казал,че админа стои изцяло зад сайта,не.
"Просто защото той се интересува единствено от сайта си и нищо друго."
Това не знам. Но знам вече от години, че това е нещото,от което той си "вади хляба", а форума за него е нищо друго освен...не знам как да нарека.
Форумът е свързан към сайта и може по този начин да се генерира трафик и средства, и аз не знам как да нарека тази крайна липса на интелект у екипа.
  • #РеволюциятаНивгаЩеУмре

Потребителски аватар
Supremor
Respect
Respect
Регистриран: 02 апр 2010 17:22
Любим певец: Илиян,Галин
Компания: Payner, Ара

Мнение от Supremor » 07 сеп 2016 18:25

Е може, ама явно няма воля за това,драга, не усещаш ли...той като я няма и не подеме тази инициатива,КОЙ?! Той е като народните ни "избраници"-нямат воля,и желание за онова,което е хубаво и може да се случи за страната, просто щото са интересчии и непукисти...смятам,че аналогията е коректна и тук. :roll:
И ако обичаш не ми казвай къде да ходя, аз си знам добре къде трябва да съм и ми е добре.В момента обръщам внимание на тази ваша тема,изказвам си мнението по въпроса, би трябвало да го оценявате, а не само да ме порицавате за песимизма,с който пиша...
ИзображениеИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Slunchice.

Мнение от Slunchice. » 07 сеп 2016 18:32

Supremor написа:Е може, ама явно няма воля за това,драга, не усещаш ли...той като я няма и не подеме тази инициатива,КОЙ?! Той е като народните ни "избраници"-нямат воля,и желание за онова,което е хубаво и може да се случи за страната, просто щото са интересчии и непукисти...смятам,че аналогията е коректна и тук. :roll:
И ако обичаш не ми казвай къде да ходя, аз си знам добре къде трябва да съм и ми е добре.В момента обръщам внимание на тази ваша тема,изказвам си мнението по въпроса, би трябвало да го оценявате, а не само да ме порицавате за песимизма,с който пиша...
Еми като е като народните избраници, ключ на темата и толкова, кво се чудите...съжалявам, че с Марин и Адриан се опитахме да направим форума по-хубаво място за ВАС. Целта беше да се обединим, да си сложим подписите, да накараме Сигнал да ни обърнат внимание, а вместо това вие тръгнахте да ни нападате защо сме го правили, защо сме питали за активността, че е най-вече в Игри. Всички тръгнахте да казвате, че инициативата и текстът са хубави, след това тръгнахте да ни изкарвате нас виновни, че админът не поглеждал, че не работят емотиконките, че имало ботове...Половината се хванахте за най-дребните неща, само и само да не сте съгласни. Това как да го нарека? Искрено съжалявам, че ви развалихме идилията... невежеството е блаженство.

А ти специално тръгна да ни нападаш за игрите, аз казах, че НИКЪДЕ не сме говорили да ги няма, което си е точно така.

ps. Ако си мислиш, че някога Роберт е успявал да ме насоли... lol.

Потребителски аватар
marinkulegec
Регистриран: 01 яну 2015 19:04
Любима певица: ИᗰᑎEᑭᗩTᑭИЦᗩTᗩ
Любим певец: Яница
Компания: Яница
Подпис от: Яница

Мнение от marinkulegec » 07 сеп 2016 18:39

Slunchice. написа:Половината се хванахте за най-дребните неща, само и само да не сте съгласни. Това как да го нарека? Искрено съжалявам, че ви развалихме идилията... невежеството е блаженство.

+1

И аз се извинявам, че пак има ботове и емотиконите не работят ( макар че е за кратко)... Друго си беше с надписа за тестовия режим ;)

Изображение Изображение Изображение
Последна промяна от marinkulegec на 07 сеп 2016 18:41, променено общо 1 път.
Изображение

Aeris
Регистриран: 08 юни 2013 00:08
Любима певица: Гергана, Кали, Цветелина Янева
Любим певец: Крум

Мнение от Aeris » 07 сеп 2016 18:40

Ти коя си, че да казваш каква е целта на форума? И от кога си тук, че да казваш кой на колко години е бил, като е правил форума и т.н? Много си нагла, съветвам те да се държиш нормално. Как си позволяваш да обиждаш така? И отново не позна. Админа не генерира никакви приходи от форума и няма никаква полза за него.
Още малко ще искате админа да ви направи игрите, интересните дискусии и т.н. Нахвърляли сте някакви идеи на първа страница, които не могат да се реализират или защото ги има отдавна или защото недоволните ще са повече от доволните, ако се реализират. Щом толкова ламтите за промени, прогрес на форума и т.н създайте вие интересните игри, дискусии и т.н. Вашите изисквания са към целия форум, искате да спрат да играят игри, за да общуват с вас в дискусиите. Напишете нещо интересно там, за да пишат и останалите. Не е за вярване, че потребител регистриран преди месец говори за създаването на форума, целите с които е създаден и т.н.
Да ще е голяма полза, ако ни рекламират форума един-два пъти. Но останалото е ненужно.
Марине, от къде знаеш, че опцията "Забравена парола" все още не работи? Може админа вече да я е оправил, а ако не е ще го направи скоро. И какъв смисъл искаш да има от групата "Респект"? Имаш много грешна представа за този ранг. Напомням смисъла му:
.:Maria:. написа:Новият ранг Изображение е за потребители, които спазват правилата, имат обективни и интересни коментари, дълъг стаж, добра активност и принос към форума. Много скоро ще има и други потребители, които ще влязат в тази група. Имайте в предвид, че ранга не е пожизнен и ако спрете да сте активни или нарушавате правилата може да ви бъде отнет.

Повечето потребители са доволни от синия цвят и ранга под името, това никак не е малко.
Много ти се е смесил форума на рамания с нашия, но нямат нищо общо двата форума. Това, че не можеш да се впишеш там, не значи, че трябва да превърнеш този форум в рамания. И защо не написа тези неща на първа страница? Много ти се промениха исканията, като видя, че идеите ти са неприложими.
Админа ще оправи и емотиконите и останалите бъгове, но не може да оправи всичко за 1 час. Имайте търпение.
Изображение

Потребителски аватар
Slunchice.

Мнение от Slunchice. » 07 сеп 2016 18:45

Ти коя си, че да казваш каква е целта на форума? И от кога си тук, че да казваш кой на колко години е бил, като е правил форума и т.н? Много си нагла, съветвам те да се държиш нормално. Как си позволяваш да обиждаш така?
Цитирай ми обида. Освен админа, с грозни думи не съм обидила никого, просто тонът ми е по-остър, за което се извинявам. Но когато хиляда пъти кажеш нещо, а пак не те разберат, как да не се изнервя?
Още малко ще искате админа да ви направи игрите, интересните дискусии и т.н.
Ние казахме, че ще се опитаме да направим такива неща, когато форумът излезе тестов режим, осъвремени се и се оправи.
Кой е казал да спрат да играят игри? И съм сигурна, че имам интересни постове за дискусия, даже вчера в чата се опитах, може да се провери.
Не е за вярване, че потребител регистриран преди месец говори за създаването на форума, целите с които е създаден и т.н.
Не съм от вчера по форумите.
Да ще е голяма полза, ако ни рекламират форума един-два пъти. Но останалото е ненужно.
Еми добре тогава, някой да се свърже със Сигнал да направят някаква реклама.
И какъв смисъл искаш да има от групата "Респект"? Имаш много грешна представа за този ранг. Напомням смисъла му:
Всъщност спорът им тръгна от това, че рангът както си го пишe - не е пожизнен. Ние просто искахме да има други привилегии ОСВЕН синия цвят.
Много ти се е смесил форума на рамания с нашия, но нямат нищо общо двата форума. Това, че не можеш да се впишеш там, не значи, че трябва да превърнеш този форум в рамания. И защо не написа тези неща на първа страница? Много ти се промениха исканията, като видя, че идеите ти са неприложими.
Рамания не ми харесва дори. Не виждам как ще заприлича на Рамания, ако се смени дизайна, направи се реклама, има няколко нови раздела... Кои неща не съм написала на първа страница? Никъде не съм си променила исканията. Абсолютно никъде.

Aeris
Регистриран: 08 юни 2013 00:08
Любима певица: Гергана, Кали, Цветелина Янева
Любим певец: Крум

Мнение от Aeris » 07 сеп 2016 18:51

Slunchice. написа:И искам да попитам Сигнал: вие малоумни ли сте? Влязохте, махнахте един надпис и дотам? Колко трябва да сте тъпи? На всичкото отгоре допуснахте и ботове? Толкова ли не можете един форум да оправите? Аман...
Това не е ли обида? Има и още, но няма да цитирам всичко.
Ето, че форума излезе от тестов режим и може да споделиш интересните си идеи.
Може от 20 години да си във форумите, но в този си от месец и няма как да знаеш с каква цел е създаден и т.н.
Кой да се свърже със сигнал? Админа вече влезе и видя, че го искате, не може на секундата да пусне реклами.
Останалите цитати, които си извадилa от коментара ми са към Марин, а не към теб.
Изображение

Потребителски аватар
Slunchice.

Мнение от Slunchice. » 07 сеп 2016 18:58

Обида е към СИГНАЛ, както вече казах, не съм обиждала никого освен екипа им. Не бих си и позволила да нарека форумец с грозни думи. Ако съм се карала с човек от форума, винаги съм се стараела да е с аргументация и да не е 'тъпанар', 'лайно' и такива простотии, просто тонът ми може да е бил по-остър, извинявам се, ако някой се е засегнал. Обидата е към Сигнал, защото когато влязох, нищо не беше наред, и с право се възмутих как могат да правят такива неща. Тяхното не е ли наглост? Личи си, че съм го писала афектирана - не е случайно.
Ето, че форума излезе от тестов режим и може да споделиш интересните си идеи.
Това, че един надпис го няма, не значи нищо. Има същите бъгове, че и нови. Да се цитирам: "Ние казахме, че ще се опитаме да направим такива неща, когато форумът излезе тестов режим, осъвремени се и се оправи." 0/3
Може от 20 години да си във форумите, но в този си от месец и няма как да знаеш с каква цел е създаден и т.н.
Целта със сигурност е да бъде официален форум към сайта на Сигнал, където да се дискутират поп-фолк и други музикални изпълнители. Не виждам каква друга може да е.
Кой да се свърже със сигнал? Админа вече влезе и видя, че го искате, не може на секундата да пусне реклами.
Да напише някакъв коментар, да драсне ЛС на модераторите, по някакъв начин да се види, че ни е отразил. А не само да трият коментари от сайта им.
Останалите цитати, които си извадила от коментара ми са към Марин, а не към теб.
Ок, сори, не съм разбрала. Наистина не забелязах, че са насочени към него.

Отговори

Върни се в “Всичко останало”