#ФорумнаРеволюция

Модератор: Mod

Потребителски аватар
iceto_elito
Регистриран: 03 юли 2013 23:27
Любима певица: MARIA | PRESLAVA | DARA
Любим певец: KONSTANTIN

Re: #ФорумнаРеволюция

Мнение от iceto_elito » 06 сеп 2016 23:43

Човека дойде, постоя и изчезна...
Изображение
бясна пак от вас като тръгна аз, пак се връщам влюбена след час...

Потребителски аватар
Slunchice.
Регистриран: 17 авг 2016 23:55

Мнение от Slunchice. » 06 сеп 2016 23:44

Напротив, просто има бъг и не го отчитат, може и скрит да е.
  • #РеволюциятаНивгаЩеУмре

Потребителски аватар
marinkulegec
Регистриран: 01 яну 2015 19:04
Любима певица: ИᗰᑎEᑭᗩTᑭИЦᗩTᗩ
Любим певец: Яница
Компания: Яница
Подпис от: Яница

Мнение от marinkulegec » 06 сеп 2016 23:45

iceto_elito написа:Човека дойде, постоя и изчезна...

Важното е, че успяхме 8)
Да видим до утре вечер ако не си направи труда поне да напише един пост, продължаваме да спамим в сайта.
Изображение

Потребителски аватар
Slunchice.

Мнение от Slunchice. » 06 сеп 2016 23:51

Нека от Сигнал не оставят с грешно впечатление, не сме настроени лошо, просто явно трябваше да спамим, за да ни обърнете внимание...
Пак ви казвам - този форум може да бъде от голяма полза за сайта ви, стига да работите с нас. Прочетете първият ни пост, готови сме да обсъждаме.

А, да. Гледайте да не изтривате темата. Съвет просто.

Потребителски аватар
Supremor
Respect
Respect
Регистриран: 02 апр 2010 17:22
Любим певец: Илиян,Галин
Компания: Payner, Ара

Мнение от Supremor » 07 сеп 2016 08:12

Браво,няма ги сега емотиконите...и какво,да очаквам че сега ще се пуснат повечко нови и по-хубави такива,така ли?!Иначе що се отнася до игрите-аз още снощи го казах и iceto_elito ме е повторила, ако се премахнат тия игри форума наистина ше опустее до невиждана степен...
Марине,започваш да прекаляваш вече с глупостите си, като че ли не ти е ясно че на тях се крепи близо 90% от общата активност на този форум-що се правиш,че не ти е ясно ясното?! Форумът бил музикален-ми те игрите са свързани с песни,клипове и визии бе, какво повече е необходимо-това че вече ти ги смяташ за скучни и глуповати,си е лично твой проблем, както виждаш, има все още хора като мене,Роберт и т.н.,на които им е драго да играят в тях, и да водят цели игри,той Роберт правилно го каза-игрите са за прекарване на времето,ако ти е скучно, на мен лично това ми е най-приятно тук да правя,и съответно го правя...Някой път и в дискусиите пиша,стига да имам какво, и в другите папки също,но Игрите са ми най-най, толкоз...Ти Марине,като искаш по-различни теми и дискусии, не е зле първо да се замислите какво точно трябва да се направи, за да не се крепи тоз чат само на скандали и караници за певици,класации и тем подобни, нали искате смислени дискусии, да ви е интересно-е, питам аз,защо вие не си измислите такива теми, и защо чата се крепи само на тези глупости?! Някво разумно обяснение по тоз въпрос можеш ли да ми дадеш,или...
ИзображениеИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Slunchice.

Мнение от Slunchice. » 07 сеп 2016 17:08

А ти що се правиш, че форумът трябва да се крепи на игри като "Това или онова", "Хит на деня", "Кавър на деня", "Тази или онази снимка от 2005" и подобни? Пак ти казвам, такива игри омръзват много бързо, това, че ти в продължение на половин десетилетие ги играеш без да ти омръзнат, е феномен. Писна ми да се хващате за най-големите глупости, не сме написали в големия главен пост, че не искаме игри. Разумното обяснение, което аз мога да ти дам е, че лично аз няколко пъти се опитвам да вкарам дискусия в чата, обаче кой да ме отрази...Както и да е, ако форумът се оправи, ще пускаме повече дискусионни теми.

И искам да попитам Сигнал: вие малоумни ли сте? Влязохте, махнахте един надпис и дотам? Колко трябва да сте тъпи? На всичкото отгоре допуснахте и ботове? Толкова ли не можете един форум да оправите? Аман...

Потребителски аватар
ObichamTeGadino.
Регистриран: 16 яну 2015 21:03
Любима певица: Теди Александрова и Андреа

Мнение от ObichamTeGadino. » 07 сеп 2016 17:09

Supremor написа:Браво,няма ги сега емотиконите...и какво,да очаквам че сега ще се пуснат повечко нови и по-хубави такива,така ли?!Иначе що се отнася до игрите-аз още снощи го казах и iceto_elito ме е повторила, ако се премахнат тия игри форума наистина ше опустее до невиждана степен...
Марине,започваш да прекаляваш вече с глупостите си, като че ли не ти е ясно че на тях се крепи близо 90% от общата активност на този форум-що се правиш,че не ти е ясно ясното?! Форумът бил музикален-ми те игрите са свързани с песни,клипове и визии бе, какво повече е необходимо-това че вече ти ги смяташ за скучни и глуповати,си е лично твой проблем, както виждаш, има все още хора като мене,Роберт и т.н.,на които им е драго да играят в тях, и да водят цели игри,той Роберт правилно го каза-игрите са за прекарване на времето,ако ти е скучно, на мен лично това ми е най-приятно тук да правя,и съответно го правя...Някой път и в дискусиите пиша,стига да имам какво, и в другите папки също,но Игрите са ми най-най, толкоз...Ти Марине,като искаш по-различни теми и дискусии, не е зле първо да се замислите какво точно трябва да се направи, за да не се крепи тоз чат само на скандали и караници за певици,класации и тем подобни, нали искате смислени дискусии, да ви е интересно-е, питам аз,защо вие не си измислите такива теми, и защо чата се крепи само на тези глупости?! Някво разумно обяснение по тоз въпрос можеш ли да ми дадеш,или...
Аз лично нямам нищо против игрите, за губене на време са идеални, но както Марин и Мила казаха, идеята на музикалния форум е да се ОБСЪЖДАТ изпълнители,проекти и т.н. не като бот 24/7 да избираш хит ор шит и други подобни шитове. Нищо лично, но безсмислените и безинтересни игри, в които пишеш просто за да ти отчете 1 мнение са прекалено много. Искаме да се намали броят на игрите тип "Коя снимка/обложка е по-хубава" и да се увеличи броят на наистина интересните игри като "Зеро куиз/анти", която не случайно миналата година спечели наградата за игра на годината. Това е.

Потребителски аватар
Supremor
Respect
Respect
Регистриран: 02 апр 2010 17:22
Любим певец: Илиян,Галин
Компания: Payner, Ара

Мнение от Supremor » 07 сеп 2016 17:24

Slunchice. написа:И искам да попитам Сигнал: вие малоумни ли сте? Влязохте, махнахте един надпис и дотам? Колко трябва да сте тъпи? На всичкото отгоре допуснахте и ботове? Толкова ли не можете един форум да оправите? Аман...
Аз мисля,че още снощи ти казах, че на тоз админ просто не може да се разчита и това е...Казах ли ти го, че него единствено тоз сайт го интересува и нищо друго,само той му е доходоносен, а форума,който самия той е създал,ами...питай го. :roll: Може би щото не му харесва това,че ние сега сме ново поколение форумци,а онова старото вече отдавна си е отишло, и ги е нямало тия неща и активност дори дотогава,както ги има днес...не знам,само правя догадки.Но без него нищо наистина не може да стане, а за тая платформа просто си го избийте вече-на няколко пъти вече ви се обясни какви са рисковете от това, и че няма никакъв смисъл за този форум,и вие пак вашто си знаете...Ма честно,не знам на какво точно се надявате и двамата...
ИзображениеИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Slunchice.

Мнение от Slunchice. » 07 сеп 2016 17:27

Supremor написа:
Slunchice. написа:И искам да попитам Сигнал: вие малоумни ли сте? Влязохте, махнахте един надпис и дотам? Колко трябва да сте тъпи? На всичкото отгоре допуснахте и ботове? Толкова ли не можете един форум да оправите? Аман...
Аз мисля,че още снощи ти казах, че на тоз админ просто не може да се разчита и това е...Казах ли ти го, че него единствено тоз сайт го интересува и нищо друго,само той му е доходоносен, а форума,който самия той е създал,ами...питай го. :roll: Може би щото не му харесва това,че ние сега сме ново поколение форумци,а онова старото вече отдавна си е отишло, и ги е нямало тия неща и активност дори дотогава,както ги има днес...не знам,само правя догадки.Но без него нищо наистина не може да стане, а за тая платформа просто си го избийте вече-на няколко пъти вече ви се обясни какви са рисковете от това, и че няма никакъв смисъл за този форум,и вие пак вашто си знаете...Ма честно,не знам на какво точно се надявате и двамата...
Ами хубаво тогава, продължавайте така, не е като да сме обяснили абсолютно всичко за какво е и какъв смисъл има, ама като не ви се чете, аз каквода направя. Тоя админ никой не го знае какъв е, при положение, че е бил на 19, когато е създал форума, зверски ме съмнява да стои изцяло зад сайта. Поне мен. Стига с тия заключения.

Просто ви казвам, че само до една година много хора ще спрат да влизат тук, точно щото няма развитие, и ще останете 2-3 да играят игри, ако и толкова ще има.

Потребителски аватар
marinkulegec
Регистриран: 01 яну 2015 19:04
Любима певица: ИᗰᑎEᑭᗩTᑭИЦᗩTᗩ
Любим певец: Яница
Компания: Яница
Подпис от: Яница

Мнение от marinkulegec » 07 сеп 2016 17:37

Амма защо въобще да се поддържа форума, като раздел Игри бачка ? ;) Какво по-важно има от това да избираме Дует на деня ?

Написали сме един тон неща, които трябва да се променят, а той махнал само един надпис за тестовия режим.. колкото да ни замаже положението
Изображение

Отговори

Върни се в “Всичко останало”