#ФорумнаРеволюция

Модератор: Mod

Потребителски аватар
preslavarocks
Регистриран: 07 мар 2016 18:38
Любима певица: Béyonce, Преслава, Dua Lipa

Re: #ФорумнаРеволюция

Мнение от preslavarocks » 10 сеп 2016 23:20

Ако може и да се разрешат емоджитата. :)
Изображение
На акулите – хвърли ме.

Потребителски аватар
marinkulegec
Регистриран: 01 яну 2015 19:04
Любима певица: ИᗰᑎEᑭᗩTᑭИЦᗩTᗩ
Любим певец: Яница
Компания: Яница
Подпис от: Яница

Мнение от marinkulegec » 10 сеп 2016 23:22

Reni_The*Best написа:Според мен не трябва да се премахват папките на изпълнителите. Така е много по - подредено и лесно се открива каквото и да било. Това си е запазена марка на форума. В една тема трябва да се обеднят текстовете на новите песни, новите проекти и съответно коментарите към тях, интервюта и новини, снимки, графики.. Когато искам да видя някои от последните снимки на някой изпълнител отивам на последната страница на темата за Снимки. А в темата това трябва да стане с доста ровене и търсене, измежду текстове, графики, клипове и новини. Същото се отнася и за другите неща. Ще настане голяма бъркотия, един ще коментира новия клип, друг ще поства днешната новина, няма да се разбере кой за какво говори изобщо. Лично на мен обичам да ми е подредено и лесно да откривам каквото ми потрябва, така ще се затруднявам. Аз например съм направил тема за интервюта, в която вписвам новите такива, създадох и тема, в която да поствам и кавър изпълненията на Рени, например, защото до скоро качваше неофициални песни, а изпълнения на популярни такива, има теми за лайв изпълнения, за всеки нов проект, разделите за снимки, текстове, новини и графики, всичко си е разделно и подредено, както трябва да е. Иначе сега ще има по една дискусия за всеки изпълнител. Това е мнението ми, жалко, че многото папки затрудняват работата ви малко или много и налагат тези промени.
Не съм съгласен, че е подредено а напротив още по-объркано е когато примерно някоя песен ако е самостоятелна се пуска в папката на изпълнителя, а когато е дует или трио в съвсем друг раздел. А когато не можеш да откриеш нещо във форума бутонът "търсене" служи затова ;) Ако някой се интересува от текст на някоя песен проверява в Google вместо да се рови тук във форума. Ако му потрябват снимка на даден изпълнител влиза във Фейсбук страницата му. Така че освен по една тема за дискусия, не трябва да има излишни неща. Преди години папките за изпълнители в този форум са създаде по матрицата на друг форум. Преди се използваха, защото нито Фейсбук нито другите сайтове като Wikipedia бяха развита до такава степен, а сега всичко лесно може да бъде открито в Google. Даже не намирам смисъл защо доскоро всички настоявахте Админа да създаде папки и на новите звезди от Хит Микс Мюзик, в които дори не се влиза, камо ли да се пише.
Изображение

Потребителски аватар
GaLiioo
Регистриран: 07 авг 2012 11:43
Любима певица: АНДРЕА, АЛИСИЯ и ПРЕСЛАВА
Любим певец: SHAWN MENDES, FETTY WAP

Мнение от GaLiioo » 10 сеп 2016 23:49

marinkulegec написа:
Reni_The*Best написа:Според мен не трябва да се премахват папките на изпълнителите. Така е много по - подредено и лесно се открива каквото и да било. Това си е запазена марка на форума. В една тема трябва да се обеднят текстовете на новите песни, новите проекти и съответно коментарите към тях, интервюта и новини, снимки, графики.. Когато искам да видя някои от последните снимки на някой изпълнител отивам на последната страница на темата за Снимки. А в темата това трябва да стане с доста ровене и търсене, измежду текстове, графики, клипове и новини. Същото се отнася и за другите неща. Ще настане голяма бъркотия, един ще коментира новия клип, друг ще поства днешната новина, няма да се разбере кой за какво говори изобщо. Лично на мен обичам да ми е подредено и лесно да откривам каквото ми потрябва, така ще се затруднявам. Аз например съм направил тема за интервюта, в която вписвам новите такива, създадох и тема, в която да поствам и кавър изпълненията на Рени, например, защото до скоро качваше неофициални песни, а изпълнения на популярни такива, има теми за лайв изпълнения, за всеки нов проект, разделите за снимки, текстове, новини и графики, всичко си е разделно и подредено, както трябва да е. Иначе сега ще има по една дискусия за всеки изпълнител. Това е мнението ми, жалко, че многото папки затрудняват работата ви малко или много и налагат тези промени.
Не съм съгласен, че е подредено а напротив още по-объркано е когато примерно някоя песен ако е самостоятелна се пуска в папката на изпълнителя, а когато е дует или трио в съвсем друг раздел. А когато не можеш да откриеш нещо във форума бутонът "търсене" служи затова ;) Ако някой се интересува от текст на някоя песен проверява в Google вместо да се рови тук във форума. Ако му потрябват снимка на даден изпълнител влиза във Фейсбук страницата му. Така че освен по една тема за дискусия, не трябва да има излишни неща. Преди години папките за изпълнители в този форум са създаде по матрицата на друг форум. Преди се използваха, защото нито Фейсбук нито другите сайтове като Wikipedia бяха развита до такава степен, а сега всичко лесно може да бъде открито в Google. Даже не намирам смисъл защо доскоро всички настоявахте Админа да създаде папки и на новите звезди от Хит Микс Мюзик, в които дори не се влиза, камо ли да се пише.
Напълно съм съгласен.
  • Или си играч, или си наигран

Изображение

Aeris
Регистриран: 08 юни 2013 00:08
Любима певица: Гергана, Кали, Цветелина Янева
Любим певец: Крум

Мнение от Aeris » 11 сеп 2016 01:57

GaLiioo написа:Интересни идеи. И аз съм съгласен за това с репутацията.

Единственото, което искам да попитам е Как се избират Респектите?
Респектите се избират от останалите потребители веднъж годишно и когато някой стане неактивен се заменя от следващия по брой гласове, както стана с Лил и Роберт. Никой не си е подарявал титлата, както се опита да се спекулира.
Изображение

Aeris
Регистриран: 08 юни 2013 00:08
Любима певица: Гергана, Кали, Цветелина Янева
Любим певец: Крум

Мнение от Aeris » 11 сеп 2016 02:21

Ако обичате придържайте се към зададените ви размери за подпис и спрете да ги разширявате. :)
Изображение

Потребителски аватар
x§x
Регистриран: 28 юни 2016 00:49
Любима певица: The Sinner
Любим певец: The Evil
Компания: The Illuminati

Мнение от x§x » 12 сеп 2016 20:00

Идва вторник и мисля, че повечето са за phpBB 3.1.9.
И мъжете също плачат и на тях сърцето като смачкат.
И мъжете също страдат, и на тях живота отмъщава.

Потребителски аватар
marinkulegec

Мнение от marinkulegec » 12 сеп 2016 20:21

x§x написа:Идва вторник и мисля, че повечето са за phpBB 3.1.9.
Стига да ги има тези неща, които искаме.
Изображение

Потребителски аватар
x§x
Регистриран: 28 юни 2016 00:49
Любима певица: The Sinner
Любим певец: The Evil
Компания: The Illuminati

Мнение от x§x » 12 сеп 2016 20:29

marinkulegec написа:
Има ги. Аз лично инсталирах тази версия, за да я тествам и тези неща могат да бъдат добавени. :)
И мъжете също плачат и на тях сърцето като смачкат.
И мъжете също страдат, и на тях живота отмъщава.

Потребителски аватар
marinkulegec

Мнение от marinkulegec » 12 сеп 2016 22:30

x§x написа:
marinkulegec написа:
Има ги. Аз лично инсталирах тази версия, за да я тествам и тези неща могат да бъдат добавени. :)

АМИН ! :oops:
Изображение

Потребителски аватар
slayfor
Регистриран: 07 яну 2006 15:35
Контакти:

Мнение от slayfor » 13 сеп 2016 15:15

Инсталирането на новия форум ще се забави малко, защото трябва да се направи промяна в сайта. Най-общо казано сайта работи на определена версия на PHP, а пък новата версия на форума има изискване за по-висока версия. Когато пуснем по-високата версия се появява проблем в сайта. В момента един от програмистите ще се заеме с отстраняването на проблемите в сайта, когато това стане готово, още в същия ден ще инсталираме новата версия на форума и ще бъде обявено тук.

През това време аз ще работя по-подобряването, до колкото е възможно, на сегашния форум. Най-хубавото към този момент като новина е, че базата данни беше тествана на друг сървър с по-висока версия на PHP и PHPBB и работеше без проблеми, което означава, че може да се премине към най-новата версия на PHPBB и да се запазят профилите, мненията и всичко останало, а ние само да добавим новите функции, които искате.

Отговори

Върни се в “Всичко останало”