#ФорумнаРеволюция

Модератор: Mod

Потребителски аватар
Slunchice.
Регистриран: 17 авг 2016 23:55

Re: #ФорумнаРеволюция

Мнение от Slunchice. » 06 сеп 2016 21:23

Aeris написа:И аз искам форума да стане модерен, но както виждате при всяка промяна, която админа направи възникват бъгове, ако се смени платформата може да изгубим целия форум.
Аз казах, че ако промяната се извърши от професионалист, няма да има проблеми. Бъгове възникват, щото един Бог знае как се правят тези промени... Просто Сигнал да си дадат малко зор, не е като да няма изгода и за тях.

Както и да е, хубавото е, че повечето тук сме на едно мнение и искаме едно и също, а именно - промяна :) Лично аз се надявам тази тема да бъде прочетена от екипа и докато не получим някакво развитие, ще си седя с този подпис, насърчавам ви и вие да си сложите.
  • #РеволюциятаНивгаЩеУмре

Потребителски аватар
marinkulegec
Регистриран: 01 яну 2015 19:04
Любима певица: ИᗰᑎEᑭᗩTᑭИЦᗩTᗩ
Любим певец: Яница
Компания: Яница
Подпис от: Яница

Мнение от marinkulegec » 06 сеп 2016 21:25

Aeris написа: Това разделение беше с цел тези, които искат да видят хронологично новите клипове да го направят по-лесно в раздел "Видеоклипове", а не да ровят поотделно във всяка папка. И до днес някои хора качват там. Също така дуетите и триата се качват и там.
Значи ако песента е самостоятелна трябва да ровя в папката на изпълнителя за да открия темата, а ако е дует трябва да ровя в раздел "Видеоклипове" :| Не е ли по-добре всичко да се пуска в раздел "Видеоклипове", напълно излишно е това разделение.
Както казах вече това с отделните папки на всеки изпълнител е абсолютно ненужно. Разбирам че преди време така е създадено по матрицата на другите форуми, но вече сме в 2016, а форумът е останал в 2006
Изображение

Aeris
Регистриран: 08 юни 2013 00:08
Любима певица: Гергана, Кали, Цветелина Янева
Любим певец: Крум

Мнение от Aeris » 06 сеп 2016 21:30

Ти май в стремежа си да намираш и измисляш кусури на форума не четеш. ПРЕДИ видеоклиповете се качваха в този раздел, вече всичко се качва в папките на изпълнителите. По-добре е всички самостоятелни песни да се качват в отделните папки на изпълнителите, защото така лесно могат да се открият темите и от предишните им проекти, да се правят сравнения и т.н.
Надявам се админа да прочете темата и да реализира смислените предложения.
Изображение

Потребителски аватар
marinkulegec

Мнение от marinkulegec » 06 сеп 2016 21:33

Aeris написа:Ти май в стремежа си да намираш и измисляш кусури на форума не четеш. ПРЕДИ видеоклиповете се качваха в този раздел, вече всичко се качва в папките на изпълнителите. По-добре е всички самостоятелни песни да се качват в отделните папки на изпълнителите, защото така лесно могат да се открият темите и от предишните им проекти, да се правят сравнения и т.н.
Надявам се админа да прочете темата и да реализира смислените предложения.

Какво ще рече "могат да се открият по-лесно" ? Ако ги мързи да ровят съвсем спокойно могат да използват бутона "ТЪРСЕНЕ" ей там горе ;)
Изображение

Потребителски аватар
Роберт
Respect
Respect
Регистриран: 07 сеп 2013 20:54

Мнение от Роберт » 06 сеп 2016 21:38

Много е обръкана тръсачката, никога не ми е полезна
'cuz i slayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
Изображение

Потребителски аватар
marinkulegec

Мнение от marinkulegec » 06 сеп 2016 21:47

Какво ще кажете за игрите ?
Изображение

Потребителски аватар
Роберт
Respect
Respect

Мнение от Роберт » 06 сеп 2016 21:50

marinkulegec написа:Какво ще кажете за игрите ?
Нямам забележка.
Преди не се пускаха всякакви игри, но сега няма активност много и е добре да останат.
Иначе тук лидера се знае кои е :P
:lol:
Изображение

Потребителски аватар
marinkulegec

Мнение от marinkulegec » 06 сеп 2016 22:00

Защо всички са най-активни в игрите ? Някак си не мога да възприемам факта че сърцето на форума са игрите. Защо фокусът е точно в игрите? Това е музикален форум, а най-активен е разделът игри. Поне да бяха качествени, а те едни и също. Явно за повечето е по-важно 24/7 да избират между две песни.

Не усещате ли колко излишни, скучни и еднообразни са тези игри ? Едно и също нещо се дублира стократно. :|

Тази или онази песен ,Коя песен да продължи? , Избери песен, Този или онзи изпълнител, Снимка на годината, Дует на деня, Хит и клип на деня, Hit or Shit,
Изображение

Потребителски аватар
Роберт
Respect
Respect

Мнение от Роберт » 06 сеп 2016 22:09

marinkulegec написа:Защо всички са най-активни в игрите ? Някак си не мога да възприемам факта че сърцето на форума са игрите. Защо фокусът е точно в игрите? Това е музикален форум, а най-активен е разделът игри. Поне да бяха качествени, а те едни и също. Явно за повечето е по-важно 24/7 да избират между две песни.

Не усещате ли колко излишни, скучни и еднообразни са тези игри ? Едно и също нещо се дублира стократно. :|

Тази или онази песен ,Коя песен да продължи? , Избери песен, Този или онзи изпълнител, Снимка на годината, Дует на деня, Хит и клип на деня, Hit or Shit,
Ами нормално, тези игри служат за губене на време когато ти е скучно, няма лошо в тях. Игрите в форума са като Песни.
Изображение

Потребителски аватар
Slunchice.
Регистриран: 17 авг 2016 23:55

Мнение от Slunchice. » 06 сеп 2016 22:17

Игрите са си за губене на време, да. Работата е там, че форумите не са създадени заради игрите :D Самата концепция за форумите е да са място за обмяна на мнения, опит и т. н. Неслучайно се нарича форум - в Древен Рим това е било главният площад, където се е развивал общественият живот, като идея е близко до агората в Древна Гърция.
Нямам нищо против игрите, но тези, които сега се играят, ми идват малко машинални. Могат да се направят доста интересни формати, така да се каже, само интерес и желание да има :)
Работата е там, че тези игри все пак омръзват по някое време, особено ако сте човек като мен, на който трудно му се задържа интереса. Когато съм била активна в някой форум и ми е ставал любимо място в Интернет, е било заради потребителите, заради темите, заради дискусиите, заради нещата, които сме си споделяли. За съжаление, според мен има твърде малко теми за дискусия, например има 40 страници Анкети, от които за мен повечето са безсмислени като съдържание - а повечето форумци натискат някаква опция, 1/3 се отчитат за какво са гласували и дотам. Има страшно много неща, за които да си говорим...
  • #РеволюциятаНивгаЩеУмре

Отговори

Върни се в “Всичко останало”