Похвалете се!

Модератор: Mod

Aeris
Регистриран: 08 юни 2013 00:08
Любима певица: Гергана, Кали, Цветелина Янева
Любим певец: Крум

Re: Похвалете се!

Мнение от Aeris » 03 дек 2016 16:38

M_S_L написа:
Aeris написа:
M_S_L написа:Успях да се видя и снимам с Галин на концерта на Планета. :oops: :oops:
Много беше мил.. започнахме да си пишем и по-често след това.. :D
Една мечта се сбъдна. 8) :lol:
ЕЕЕ, похвали се и с една снимка де. :whistle:
Е, тук ли да я кача.. :mrgreen:
Е, може и на лс. :shhh:
Изображение

Потребителски аватар
closer_
**
**
Регистриран: 06 окт 2016 20:39
Любима певица: Даяна|Лорена
Любим певец: Галин
Компания: Hit Mix Music

Мнение от closer_ » 04 дек 2016 20:40

Утре съм на даскало и имам тест. 8)
По-добре може ли да е? :D :D :D
Изображение
НЕ Е ИГРАЧКА, ВЕЧЕ МАЧКА!

Потребителски аватар
marinkulegec
Регистриран: 01 яну 2015 19:04
Любима певица: ИᗰᑎEᑭᗩTᑭИЦᗩTᗩ
Любим певец: Яница
Компания: Яница
Подпис от: Яница

Мнение от marinkulegec » 05 дек 2016 01:04

closer_ написа:Утре съм на даскало и имам тест. 8)
Винаги има по-лош вариант ;)
Изображение

Потребителски аватар
M_S_L
Регистриран: 16 юли 2013 12:10
Любима певица: Емануела | Цветина | Ari G.
Любим певец: Галин | Justin Bieber <3
Контакти:

Мнение от M_S_L » 05 дек 2016 16:09

closer_ написа:Утре съм на даскало и имам тест. 8)
Дано си се справил.. :D
Изображение

Потребителски аватар
ObichamTeGadino.
Регистриран: 16 яну 2015 21:03
Любима певица: Теди Александрова и Андреа

Мнение от ObichamTeGadino. » 05 дек 2016 20:41

И аз да не остана по-назад.. преписах стабилно на теста по химия, а знанията са ми дори за 2 не стигат :angelic-blueglow:

Потребителски аватар
closer_
**
**

Мнение от closer_ » 05 дек 2016 22:38

Справих се :whistle:
Изображение

Потребителски аватар
closer_
**
**

Мнение от closer_ » 05 дек 2016 22:45

Smith написа:Загубих си картата за градския транспорт.
Ужаст!

Аз пък имам 4-ка по математика, за моите способности, тва е цяло чудо :D 8)
Изображение

Потребителски аватар
closer_
**
**

Мнение от closer_ » 05 дек 2016 22:47

Smith написа:
closer_ написа:
Smith написа:Загубих си картата за градския транспорт.
Ужаст!

Аз пък имам 4-ка по математика, за моите способности, тва е цяло чудо :D 8)
Браво!
Аз 5,60 по Алгебра и 5,2(от 7 :D ) по ДИС.
Моята гордост! ;)
Изображение

Потребителски аватар
Reni_The*Best
Respect
Respect
Регистриран: 23 яну 2010 22:05
Любима певица: РЕНИ
Контакти:

Мнение от Reni_The*Best » 25 мар 2017 16:12

Снощи бях на концерт с участието на Глория в местната зала "Арена Ботевград". Там беше и Орлин Павлов, но от песните му знаех само "Секунда" и тази от рекламата "Всеки ден с теб е специален, всеки ден е уникален..", която дори не знаех, че е в репертоара му. За щастие не пя много, за сметка на Гло, която пя повече от час, също на живо. Беше с дълга черна рокля с цепка и доста високи токчета, не знам как издържа толкова време. Същата си е, същите подвиквания и поведение, жестове, размятане на косата и удължаване на фрази с цел показване на гласови възможности :mrgreen: За почти всяка песен си имаше и тематично представяне, малко заучени и тривиални неща, но пак.. Доста често агитираше и за партията - организатор, тъй като беше предизборен концерт, но все пак и плащат хонорар за това, разбираемо. Само казваше "Усилете сингбека" и сочеше посока агоре :roll: Хората се радваха, обаче май не знаеха много песните, за това и не даваше много на публиката да пее, само на някои от по известните песни, да не кажа на една - две. Започна с "Облаче ле бяло", последвана от "Ако бях се родила река" и "Илюзия". От по - новите изпълни "Докосването има памет" и "Обичай ме такава" май. Пя миксове с "Любовен дъжд", ремиксите на "Феникс" и "Приятелко, ти моя на - добре". Сама изпя "Не сме безгрешни", "Не заслужаваш", "Циганско сърце", "Уморих се от теб", пя и "Бяла роза". Очаквано завърши с "Носталгия". Очаквах да е по - надута, но се представи се на ниво, желязно пеене и супер визия, поддържа се видимо. Поне аз си изкарах добре и се радвах, тъй като я харесвам доста. Първо седяхме на местата срещу сцената, после тръгнахме с двама приятели, с които отидохме, да я чакаме отвън пред изхода за снимка, като си мислехме, че ще пее горе - долу колкото Орлин. Обаче тя си продължаваше и отидохме до сцената отдясно, където вече се бяха събрали много хора. Исках и по - рано, но тях ги беше срам, но поне успях да заснема някое клипче.

На последната песен излязохме отново, за да я издебнем, и както си чакаме, видяхме, че до сцената вече се снима с фенове. Отидохме веднага и застанахме пред нея. Беше точно срещу нас, видях я от близо и смея да кажа, че за годините си изглежда похвално. За съжаление явно ги хванахме към края и след някъде две мунутно изчакване да дойде реда ми да застана до нея, тя каза "Хайде, все пак час и половина пях" и след последните снимки хората до нея казаха "Хайде, стига толкова". Спокоен, че е там и се снима с всички, културно изчаквах да минат другите хора, но те се бутат и са по - нахални, а аз скромно отстрани се надявах да ме види, че чакам, един човек ме побутна да мина напред, приятелите ми също, но на мен ми беше неудобно. И така за сметка на по - срамежливите, по - настойчивите се натрапват и печелят. Стана ми доста тъпо, защото съм голям фен и пеех на всички песни от край до край, а хора, които навярно са чували няколко нейни песни се уредиха. Яд ме беше много, и че стигнах до финалната права, но след няколко часа ми мина малко :mrgreen: . Последните, които я задържаха още няколко секунди бяха официално облечени, навярно навътре в нещата и уредиха снимки и за жените си. До преди това Глория разписваше тениски, каза на едно момче "Би ли ми помогнал да опънеш тениската", не беше намусена, не пробираше хора. А не оставахме много хора, не знам дали имаше и друг, да не кажа само аз останах капо, но вече на последната снимка с единия крак тръгна и мина покрай нас. Опитах се да я разбера и оправдая, че си е изморително, но пък какво щеше да и стане да потрае още няколко секунди, после се сетих, че можеше поне селфи да си направя, тъй като щеше да бъде точно зад мен, обаче късно :D Но пък хубавото е, че с Рени и Ивана успях да се снимам, и че се научих - другия път ще знам. Надявам се, ще имам пак шанса да се снимаме, има време - живота е пред нас. Поне остана спомен, който ще го помня, тъй като при нас гостуват много рядко изпълнители, а до скоро не можех да ходя навсякъде. Изкарахме си добре и ми хареса общо взето, като изключим изпуснатия шанс, оставам с хубави впечатления и спомени :roll:

Потребителски аватар
nanko
*
*
Регистриран: 27 май 2017 17:50
Любим певец: Galin

Мнение от nanko » 27 май 2017 18:14

Май няма с какво или може с това, че вече нямам гадже :D Какво пък, няма незаменими хора :)
Самотното сърце се влюбва много пъти, но обича само веднъж

Отговори

Върни се в “Всичко останало”