Похвалете се!

Модератор: Mod

Потребителски аватар
Slunchice.
Регистриран: 17 авг 2016 23:55

Похвалете се!

Мнение от Slunchice. » 28 авг 2016 08:15

Винаги имаме нужда от повече позитивна енергия, затова правя една от любимите си форумни темички тук... случило ви се е нещо страхотно, сбъднали сте някое желание, нещо ви е зарадвало? Похвалете се (:
  • #РеволюциятаНивгаЩеУмре

Потребителски аватар
preslavarocks
Регистриран: 07 мар 2016 18:38
Любима певица: Béyonce, Преслава, Dua Lipa

Re: Похвалете се!

Мнение от preslavarocks » 28 авг 2016 14:33

Страхотна тема!

Лаптопа ми изгоря. ;-;
:mrgreen:

Jk,jk. Остават ми още 20 Евро и си превеждам парите от Google Adsense :oops:
Изображение
На акулите – хвърли ме.

Потребителски аватар
ObichamTeGadino.
Регистриран: 16 яну 2015 21:03
Любима певица: Теди Александрова и Андреа

Мнение от ObichamTeGadino. » 28 авг 2016 15:34

preslavarocks написа:Страхотна тема!

Лаптопа ми изгоря. ;-;

К'во е Google Adsense? :lol:

----

Аз да се похваля, петък вечер поп-фолк легендата бате Милко имаше участие в града ни и отидох.. леле тоз' яко див, изпя си всичко на живо и на Елате пиленца при батко всичко живо избухна :lol: :lol: :lol:

Няква измислена Николета от ФЕН ТВ също пееше с него, адската пропаднячка.. върти си г*за да и бутат пари, като едно време.. мн кофти ми стана, че вече поп-фолк певиците ги имат за такива долнопробни к**ви с извинение, но..

Потребителски аватар
preslavarocks
Регистриран: 07 мар 2016 18:38
Любима певица: Béyonce, Преслава, Dua Lipa

Мнение от preslavarocks » 28 авг 2016 16:30

ObichamTeGadino. написа:

Лаптопа ми изгоря. ;-;

----

Аз да се похваля, петък вечер поп-фолк легендата бате Милко имаше участие в града ни и отидох.. леле тоз' яко див, изпя си всичко на живо и на Елате пиленца при батко всичко живо избухна :lol: :lol: :lol:

Няква измислена Николета от ФЕН ТВ също пееше с него, адската пропаднячка.. върти си г*за да и бутат пари, като едно време.. мн кофти ми стана, че вече поп-фолк певиците ги имат за такива долнопробни к**ви с извинение, но..
Малко off-topic ама :Д
Това са реклами, хората кликват - ти си взиваш кинтите :Д Обаче е много трудно.
Изображение
На акулите – хвърли ме.

Потребителски аватар
ObichamTeGadino.
Регистриран: 16 яну 2015 21:03
Любима певица: Теди Александрова и Андреа

Мнение от ObichamTeGadino. » 28 авг 2016 23:45

preslavarocks написа:
ObichamTeGadino. написа:

Лаптопа ми изгоря. ;-;

----

Малко off-topic ама :Д
Това са реклами, хората кликват - ти си взиваш кинтите :Д Обаче е много трудно.
Ясно.. беше ми познато и зат'ва попитах, преди тръгнах за кратко да се занимавам с подобни простотии :lol:

Потребителски аватар
Officially Forbidden
Регистриран: 02 окт 2010 01:30
Любима певица: Галена, Десислава
Компания: Payner Music
Контакти:

Мнение от Officially Forbidden » 15 сеп 2016 00:41

Днес ъпдейтнах до iOS 10. Засега съм доволен.
...Целият град знае
Изображение

alisali1234
Регистриран: 10 апр 2015 15:50

Мнение от alisali1234 » 18 сеп 2016 09:01

ObichamTeGadino. написа:

Лаптопа ми изгоря. ;-;

----

Ми ти и виж клиповете.... :D
Сутиени, гащи...

Потребителски аватар
mimchyyy9
Регистриран: 21 яну 2015 12:25
Любима певица: Яница, Галена,Райна, Емилия
Любим певец: Галин, Константин,Фики, Карлос
Компания: Payner
Подпис от: M_S_L

Мнение от mimchyyy9 » 18 сеп 2016 13:06

alisali1234 написа:
ObichamTeGadino. написа:

Лаптопа ми изгоря. ;-;

----

Ми ти и виж клиповете.... :D
Сутиени, гащи...
Такива като тая Николета са срам и позор за поп-фолка. На такива като тая трябва да им се забрани със закон да пеят! Предпочитам хиляди пъти Теди Александрова и Адриана пред тая!!! Единствената песен, която харесвам на Николета, е "Тук и там". И то заради аранжимента. Не заради самата изпълнителка!
Изображение
#ИскамIPSCommunitySuite
#АдминеСпишЛиДобре #ФорумнаРеволюция

Потребителски аватар
Officially Forbidden
Регистриран: 02 окт 2010 01:30
Любима певица: Галена, Десислава
Компания: Payner Music
Контакти:

Мнение от Officially Forbidden » 19 сеп 2016 13:36

Не се отклонявайте от темата!
...Целият град знае
Изображение

Потребителски аватар
Reni_The*Best
Respect
Respect
Регистриран: 23 яну 2010 22:05
Любима певица: РЕНИ
Контакти:

Мнение от Reni_The*Best » 24 сеп 2016 17:30

Амии вече официално мога да кажа, че с Рени се познаваме! :) Снощи, в местната дискотека беше така дългоочакваната ни първа среща. Бях и подготвил подарък и роза, които и подарих. Но самото ми присъствие я зарадва най - много.
Нека започна отначало. Понеже на плаката пишеше час 23:00 и бях в готовност за това време, но гледах лайф-а на Вип Брадър и видях, че имат уговорка да замине за участието след предаването. Така и стана, просто на плаката пишело кога отваря заведението, но не се усетих :D И така към 12 отидохме с още 4 мои приятели с такси, а програмата на Рени започна, ако не се лъжа, след 1 часа. Бях толкова развълнуван, че изобщо не следях часове. Излезе, представи се и започна с "Като птица". Понеже не е толкова актуална, колкото беше преди, не очаквах всички да танцуват, даже и да има толкова хора. Помислих си, ще има празни маси, защото по принцип всички ходят там в Събота, а и отскоро е много затегнато положението с влизането на непълнолетни там и спадна клиентелата на заведението. Но малко след като пристигнахме, всички маси се напълниха, бяха с резервации, а на бара бяхме само тези без такава. Както и да е, точно пред сцената беше и масата на един от приятелите ли те ми и за няколко песни седях там, за да я видя от по - близо, макар че не бяхме далеч, но си помислих, кога ли ще я видя пак, затова притичвах от време на време :D Още на втората песен отидох отпред, беше "Плакала съм" и точно когато пееше "Нужен си ми, за да живея" ме погледна, очевидно ме позна, усмихна ми се и ми прати въздушна целувка, това беше първия шок за вечерта :D И така малко след това си отидох на мястото. През цялото време си пеех, танцувах и се усмихвах. За миг не ме интересуваше как изглеждам отстрани, в началото бях като 10 годишен, радвах се искрено :D И така до почивката, когато настъпи момента да се престраша да питам охраната дали ще ме допуснат зад сцената. Тръгнах с подаръка и розата към входа на дискотеката, където стоят няколко човека охрана, но ме досрамя и тръгнах да излизам, но един от тях ми каза "Хубава роза", когато аз му отвърнах, че е за Рени, но не знам къде да и я дам. Там по принцип толкова верни фенове няма и бяха изненадани, че и подарък нося, когато ме поразпитаха и казах, че съм и мноого голям фен, а те "Серизоно?", но ме видяха, че съм си сериозен и един от тях скочи и каза "Попринцип не може там, но дайте да го вкараме това момче" и се съгласиха. Тръгнах с него директно в гримьорната. Там стоеше и охрана от Биг Брадър, което си мислех, че ще усложни ситуацията, но се разбраха и ме допуснаха. Когато отвориха вратата я видях как седеше и си почиваше, докато дойде време за 2-рата част. Тогава вече тотално си глътнах граматиката, а си казвах "Не съм това дете, дето бях, ще вляза, ще се запознаем, ще се снимаме".. Тогава един от Брадърската охрана ми каза "Понеже не може да вкарва нищо в къщата, а и не може да го вижда подаръка, ще го запазим и ще си го вземе след предаването". Помислих си, че няма и да ме пуснат вътре, но когато Рени ме видя ми каза да вляза. Пуснаха ме и забравих и ума и дума, и снимки, и да се представя.. Точно като влязох ми се напълниха очите, едвам се сдържах, а Рени го забеляза и с влизането веднага ме прегърна. От там ми се губят доста моменти, не помня много какви ги говорих, но през цялото време се усмихваше широко и беше видимо приятно изненадана. Каза ми "Много се радвам, че дойде, ти си това момче дето си пишем във Фейсбук". Видя ме, че се развълнувах и ме предразположи много. Изключително земна и мила е, а не някоя надута, да си вири носа и да те подмине. Пита ме от къде съм, тук ли живея, казах и че на километър от града в съседното село. Прие го радушно, не съм усетил нито доза на принизяване или унижение. Накара ме да се чувствам специален. Не помня много какво си казахме, но тогава ми каза "Искаш ли да се снимаме, имаш ли телефон?", при което казах "Да" и тя каза на един от охраната да ни снима. Много ме беше срам, тя ме прегърна и направихме две снимки, след това ги видяхме и каза "Светлината не е добра, хайде още няколко на по - светлото" и там си направихме най - хубавите 4 снимки. Прегърна ме много мило, отнасяше се с мен, както с децата си. След това и казах какво представлява подаръка, само си благодарявахме един на друг.. Видимо ме хареса, и надявам се, оправдах доброто мнение, което си беше изградила за мен. Каза ми "Ще дойда и друг път, надявам се пак да дойдеш и другия път да имаме повече време заедно". След което благодарих отново за всичко и си изпратихме въздушни целувки, помахахме си и си и излязох. През цялото време беше много радостна.. Скачащ от радост отидох при приятелите ми да им се похваля и да им покажа снимките. Когато вече започна втората част поседях на бара и реших пак да отида за малко отпред. Тогава бяхме с един приятел и когато свърши песента каза "И следващата песен е специално за Васко и неговият приятел", при което всички мои познати (и непознати) започнаха да пляскат, а аз не свалях усмивката от лицето си. Последваха още една - две въздушни целувки. Малко след това видяхме, че хората тръгнаха да се снимат с нея и понеже бяхме близо приятеля ми тръгна към нея да се снимат, при което Рени ме извика и аз да отида и така фотографа на заведението ни щракна, този път тримата, но въпреки, че беше от фотографа на заведението, погледът ми е като на доста изненадан и си харесвам повече снимките ни от гримьорната. Догледах програмата и от място, не смятах за нужно да стоя само отпред и да демонстрирам как знам всички текстове и песни. Сама знае, че съм дооста запознат с творчеството и, така че и от там като се обръщаше ме поглеждаше и ми се усмихваше. Дойде и краят, а за край беше избрала "Zora je", което си беше достоен финал, всички пееха и и се радваха. След това каза, че сме страхотни и слезе от сцената. До края на вечерта ме държеше тръпката, още бях в еуфория. Останах със изключително хубави впечатления и спомени. Оправда очакванията ми и като поведение и отношение към мен и откъм пеене на живо. На плейбек бяха "Искам те", "Водопад от любов" и "Плакала съм" май, може би защото са и от първите песни и няма сингбеци, но тя си пя върху тях, така че не се разбра. Чуждите песни, които изпя бяха "Placi zemljo", "Ti si moj greh", "Bela ciganka", "Tvoj pogled (Oci oci)", "Samo" и "Zora je". На някои от тях пееше върху запис, но нямаше разлика, еднакво добре беше. Особено на "Зора йе" такъв глас извади, и то с корсет.. Убедих се в гласовите и възможности и се радвам, че изпя песни, които и позволяват да се разгърне. От своите, до колкото си спомням пя още "Влюбих се опасно", "Като птица", "Луда за любов", "Не се страхувам", "Сърце ревниво", "И за теб ли е така" (на която учудващо всички се радваха), от по - новите "Магия", "И нея купил си с пари", "Губиш ти", "Джурджевдан" също.. Очаквах да изпее песни като "Йерусалим", "Не мога без теб", "Виж ме", "Горчиво и сладко" (поне ремикса), "Нека няма край", "Бях на ръба" и "До зори", които са по - бързи и биха се харесали, "Сърцето ми тиктака", "Съмнявай се в мен" и "Към теб летя" също, но не могат толкова много песни да се вместят, все пак това не е концерт. Така или иначе хората се радваха на всички песни, танцуваха и пяха, което говори само по себе си. И да не е пяла кючеци или комерсиални песни, хората я приеха добре. Изненадващо за мен не изпя поне "Един и двайсет", защото все пак е за дискотеки, в комерсиалния ритъм.. Можеше и "Карай ме" да включи, като по - бързичка песен, но плейлиста и беше качествен.
Беше една страхотна вечер, вярвам, ще остане незабравима. Дълго ще ме държи това преживяване, нямам търпение да си сменя и профилната снимка след малко :D И така, дългичко стана, доста съм подробен, но ми се искаше да го напиша.. :))

Отговори

Върни се в “Всичко останало”