AX Dain - ''Az Sam Tuk'' / Аз Съм Тук 2016

Модератор: Mod

Boqn Baev
*
*
Регистриран: 29 яну 2013 12:43
Любима певица: Preslava
Любим певец: Angel
Компания: Payner

AX Dain - ''Az Sam Tuk'' / Аз Съм Тук 2016

Мнение от Boqn Baev » 12 юли 2016 09:27

Името ми е Алейдин с псевдоним на Alexdain(Алексдейн) на кратко и съкратено Ax Dain така започвам от 2012 в YouTube.com/lianonviderse . Роден в Град Севлиево на 22 july 1996г. Започнах да усещам ритъма като бях на 4,5 год. . Нареждах си кофи и кутийки и лопах по тях. исках да имам барабани, но нямах възможност семейството ми също нямаше възможност да ми помогне. никой от поколението ми не е музикант. започнах да се развивам сам, много е трудно и е за хора които искат наистина! така пораствах и си казах, че никога няма да имам барабани и просто започнах да гледам от другата страна на музиката като един слушател. (ФЕН). Бях се отказал от музиката. :( Когато станах на 13/14 години, музиката се върна в мен и започнах от 0-та. нещо ново за мен. Мечтаех да мога да пея и да свиря на пиано .. :) с времето си купих малко повече неща с помощ от семейството и те тогава разбраха че аз 24h на стола и упоритост само за да науча как да сложа хармонии на тая писта т.н, което беше адски трудно. :/ . сега вече имам песни които сам съм си продуцирал и записал . имам си домашно студио което си е мое и това ми дава хъс да се боря за нещо и да покажа на повече хора че в бг има хора които наистина искат да се реализират .. (реално) за да радват хората! :) ''Аз Съм Тук'' стана ОЧАКВАНО! Просто си казах. това ще избие рибата и го направих. като гледам вече нема риби у реката (хаха) шега! Песента се създаде в рамките на 2 седмици с текста и инструментала от мен. реших че искам да я снимам в град Варна и след месец го направих .. реших че не трябва да избързвам и почаках, а чакането си заслужаваше! :) надявам се това което идва скоро да взриви цялата публика, защото аз съм тук и всичко започва сега!

https://www.youtube.com/watch?v=hp-mKJYV_hQ

https://www.facebook.com/axdain2

Потребителски аватар
x§x
Регистриран: 28 юни 2016 00:49
Любима певица: The Sinner
Любим певец: The Evil
Компания: The Illuminati

Re: AX Dain - ''Az Sam Tuk'' / Аз Съм Тук 2016

Мнение от x§x » 12 юли 2016 13:04

Лично на мен не ми хареса изобщо, намери собствения си образ. От километри се вижда как се опитваш да копираш другите, което е много глупаво. Ако искаш да стане нещо, трябва да бъдеш оригинален, а не поредното копие. Използвай и по-малко аутотюн, не бъди втория Галин. Изображение
И мъжете също плачат и на тях сърцето като смачкат.
И мъжете също страдат, и на тях живота отмъщава.

Отговори

Върни се в “Всичко останало”