Румина и Иван-Ало вижте

Модератор: Mod

Darina
**
**
Регистриран: 14 май 2009 14:01

Re: Румина и Иван-Ало вижте

Мнение от Darina » 22 юли 2009 22:49

Всеки има право на мнение, щом ме цитираш и репликираш, значи ме ангажираш.

Представата ми е следната:
1. Да ме грабва (русите букли и липсата на излъчване не ме грабват)!
2. Независимо дали може да пее на живо, да звучи добре поне на запис. Руминчето просто ми звучи на запис по зле и от Андреа.
3. Това дали има, или няма силикон не ме вълнува. Дори и да е най естествената просто ми простее! Иначе като човек е готина и добра, нищо не казвам.

Важи първоначалното ми мнение, моля не ме апострофирай повече, всеки има право на мнение!

Потребителски аватар
Aneliq 1
**
**
Регистриран: 25 фев 2009 21:27

Мнение от Aneliq 1 » 22 юли 2009 23:15

Между другото има силикон, тя самата го каза по Нова тв.А за клипа и песента - изобщо не ми харесват!

Потребителски аватар
visage
*
*
Регистриран: 17 май 2009 19:41
Любима певица: Галена,Румина,Алисия,Елена
Любим певец: Азис,Борис Дали
Компания: Всички

Мнение от visage » 23 юли 2009 14:32

du4ki написа:Всеки има право на мнение, щом ме цитираш и репликираш, значи ме ангажираш.

2. Независимо дали може да пее на живо, да звучи добре поне на запис. Руминчето просто ми звучи на запис по зле и от Андреа.
3. Това дали има, или няма силикон не ме вълнува. Дори и да е най естествената просто ми простее! Иначе като човек е готина и добра, нищо не казвам.

Важи първоначалното ми мнение, моля не ме апострофирай повече, всеки има право на мнение!
Извинявай,ама ти не си никактв/никаква да ми забраняваш да те ЦИТИРАМ! :roll: :roll: :roll:
Андреа я харесвам,но горката грам идея си няма от ПЕЕНЕ...Но какво да разправям на тебе,като е ясно,че не разбираш от МУЗИКА!
И добре-ИМА СИЛИКОН,НО МАЛКО,а НЕ КАТО НЯКОЙ ДРУГИ ПО 400 кубика в гърда... :evil:
Изображение

Darina
**
**
Регистриран: 14 май 2009 14:01

Мнение от Darina » 23 юли 2009 21:43

visage написа:
du4ki написа:Всеки има право на мнение, щом ме цитираш и репликираш, значи ме ангажираш.

Извинявай,ама ти не си никактв/никаква да ми забраняваш да те ЦИТИРАМ! :roll: :roll: :roll:
Андреа я харесвам,но горката грам идея си няма от ПЕЕНЕ...Но какво да разправям на тебе,като е ясно,че не разбираш от МУЗИКА!
И добре-ИМА СИЛИКОН,НО МАЛКО,а НЕ КАТО НЯКОЙ ДРУГИ ПО 400 кубика в гърда... :evil:
Съжалявам, виждам че не търпиш различните от твоето мнения. След като започна и да ми даваш квалификации, дали и колко разбирам от музика, вече става лично. Не ме интересуват кубиците и айде да прекратим тоя безсмислен спор. Колкото и да ме цитираш, няма да ми промениш мнението.

"И добре-ИМА СИЛИКОН, НО МАЛКО" :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
IsKraTa
Регистриран: 30 авг 2008 10:55
Любима певица: Таня Боева
Любим певец: Илиян
Компания: Всички

Мнение от IsKraTa » 25 авг 2009 04:53

Много свежарска и неангажираща песен и клип. Румина изглежда страхотно.

Потребителски аватар
nenooo123
Регистриран: 28 окт 2009 16:30
Любима певица: ♥Десислава♥

Мнение от nenooo123 » 28 юни 2010 19:14

Адската песен,много ме кефи :oops:
Десислава завинаги в моето сърце!

Потребителски аватар
Supremor
Respect
Respect