Кристали и Анелия - Моят мъж

Модератор: Mod

Потребителски аватар
JKtheDIVA
**
**
Регистриран: 10 апр 2016 18:57
Любима певица: Jelena Karleuša, Марина Тошич
Любим певец: Галин
Компания: Пайнер, Grand Production

Re: Кристали и Анелия - Моят мъж

Мнение от JKtheDIVA » 27 юли 2016 14:00

Страхотно парче, харесва ми много <3
Mega riba, mega zvezda, mega nivo,
svima vam je mega, mega krivo,
a meni baš se jebe za sve živo.

Изображение

Потребителски аватар
Slunchice.
Регистриран: 17 авг 2016 23:55

Мнение от Slunchice. » 03 сеп 2016 14:26

Ей това е хубава чалга! Страшно музикантска песен, мога да кажа, че е поп-фолк! За хората, които мислят, че песента е 'излагация', 'цигания' (не визирам никого от форума), да вземат да си помислят малко, щото в последните песни на Преслава, Галин и т. н. фолк елементът никъде го няма. Евала за песента! Жанрът бил западал заради такива песни... пхах, че жанрът по дефиниция е точно това! :D
Анелия да взима Певица и това е, тази година толкова разнообразие, съчетано с качество, никоя друга не предлага.
  • #РеволюциятаНивгаЩеУмре

Потребителски аватар
Supremor
Respect
Respect
Регистриран: 02 апр 2010 17:22
Любим певец: Илиян,Галин
Компания: Payner, Ара

Мнение от Supremor » 03 сеп 2016 14:44

Slunchice. написа:Ей това е хубава чалга! Страшно музикантска песен, мога да кажа, че е поп-фолк! За хората, които мислят, че песента е 'излагация', 'цигания' (не визирам никого от форума), да вземат да си помислят малко, щото в последните песни на Преслава, Галин и т. н. фолк елементът никъде го няма. Евала за песента! Жанрът бил западал заради такива песни... пхах, че жанрът по дефиниция е точно това! :D
Анелия да взима Певица и това е, тази година толкова разнообразие, съчетано с качество, никоя друга не предлага.
Браво,евала за този ти пост,и по-специално последното изречение де,тъй като то съдържа самата истина! :D :wink: Наистина никоя от топ гърлите таз година не предлага такава разнообразна продукция-нито Преслава,нито Джена или Галена.Но аз акцентирам конкретно върху Преслава,тъй като вероятно пак ще се натиска за тоя приз,много ми е чудно тази година по какъв начин ше си изпроси това "отличие"(друг е въпроса нали вече какъв точно престиж е тази награда),но Преслава абсурд да я вземе тази година,иначе пак трябва да се повтори скандала.Щото и Джена много я иска,пък какви песни е издала и тя таз година...
ИзображениеИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Slunchice.
Регистриран: 17 авг 2016 23:55

Мнение от Slunchice. » 03 сеп 2016 14:59

Supremor написа:Браво,евала за този ти пост,и по-специално последното изречение де,тъй като то съдържа самата истина! :D :wink: Наистина никоя от топ гърлите таз година не предлага такава разнообразна продукция-нито Преслава,нито Джена или Галена.Но аз акцентирам конкретно върху Преслава,тъй като вероятно пак ще се натиска за тоя приз,много ми е чудно тази година по какъв начин ше си изпроси това "отличие"(друг е въпроса нали вече какъв точно престиж е тази награда),но Преслава абсурд да я вземе тази година,иначе пак трябва да се повтори скандала.Щото и Джена много я иска,пък какви песни е издала и тя таз година...
След скандала тази година Преслава имаше два пътя - или започва да пуска разнообразни песни, да прави мегахитове, вдига нивото на клипове, почва да мачка по участия, за да им натрие носовете, или си седи кротко на трибуквието. Лично според мен не успя да изпълни първия път, тъй като песните й тази година сме ги слушали десетина пъти вече... :roll: Те всички искат да са Певици на годината, но засега тези, които заслужават да имат претенции са Анелия, Деси Слава и Емануела, Галена също може, просто още нещо от нея трябва да чуем.

Никой не е казал, че тъй като е Пайнер, изпълнителите ще пускат само един вид песни. Евала на Анелия, че и поп си пусна, и песен с модерното сега звучене, и сега тази песен, която за мен е учебник какво точно значи да правиш поп-фолк. Бях гледала някаква реклама на Hit Bikini 2016, бяха използвали по няколко секунди от всяка песен и ги съединили... еми, точно като една песен беше! АБСОЛЮТНО същото звучене, ритъм, композиция, единствено на Татяна Малкото коте не се вписа на 100%. А после като излезе някоя песен, която е различна, тръгват да говорят как била слаба, западал жанрът, нямало да стане хит, не знам си кво... Те самите фенове на поп-фолк изпълнители не заслужават качествена продукция, щом не могат да я оценят.
  • #РеволюциятаНивгаЩеУмре

Потребителски аватар
LoshGeroy.
Регистриран: 12 юни 2013 14:11

Мнение от LoshGeroy. » 20 окт 2016 20:21

Топаа
Ако има нещо много лошо в бившите,
то това е колко твърде късно сещат се!

Изображение

Отговори

Върни се в “Пайнер Мюзик”