Глория-Лятно пълнолудие

Модератор: Mod

Потребителски аватар
icet0
Регистриран: 20 окт 2007 17:15

Re: Глория-Лятно пълнолудие

Мнение от icet0 » 28 юли 2009 12:39

Каква е тая война какво е това нещо

Относно феновете на Глория
Неможе всеки да харесва дадена песен на даден изпълнител
Сега като не им харесва песента и клипа казват че е боза това си е техно мнение.Няма как всичко което прави Глория дори и друг изпълнител да се хареса на всеки

Ето и моето мнение за песента и клипа
Не е кой знае кфо клипа.обикновен клип
мелодията е горе долу добра но някак си е малко затихната незнам как и аз да го опиша трябва и ремикс :)
Има един ремикс с питбул които ме кефи повече от оригиналното но това си е мое мнение.
Изображение

Потребителски аватар
kati_ivana
Регистриран: 24 май 2009 15:40
Любима певица: Ivana

Мнение от kati_ivana » 29 юли 2009 11:45

thalia_rubi написа:За последен път пиша,след моя пост се надявам да има само мнения свързани с клипа и песента!

Не ми пробутвай тези измислени класации,защото точно през 2006 всички класации бяха манипулирани от феновете на Ивана и Райна,но това няма да го споменете ест! През 2006 нямаше никакви правила и всеки си правеше каквото иска. Не го казвам,защото е Ивана на първо място,а просто защото беше така,попитай админа,за да се увериш!
Ти не си никой за да казваш коя изпълнителка се харесва или не! Глория си има най-твърдата фенска маса и най-верните почитатели,които са били с нея когато е била номер 1 и сега са с нея,когато не,нещо,за което Ивана може да си мечтае! И ще ти дам пример за ти се изяснат най-сетне нещата и да излезеш от този измислен свят! Ивана имаше почитатели,които й бяха не само фенове,но и приятели в истинския смисъл на думата,но почти всички се отказаха от нея,причини няма да изяснявам,но това,което тя е направила е наистина обидно и безкрайно глупаво!
И не знам за кой път ще го кажа,че от 2006 на сам Глория има три тотални хита - АКО ТЕ НЯМА,ПРАВИ ЛЮБОВ,А НЕ ВОЙНА И ЕДНОПОСОЧЕН ПЪТ! Първата от която беше мегахит и се въртеше в дискотеките,където според вас от това се определят хитовете! Не мога да разбера толкова ли е трудно да бъдете обективни,ама аз защо ли да го очаквам - живеем в такава държава изпълнена със злоба,завист и алчност!

Ивана нямала твърда фенска маса, нямала фенове?
Ти наред ли си или се правиш на проста?
И искаш да уважаваме Глория? Как да я уважаваме, като вие не уважавате нашите любими изпълнители?
Нямала фенове Ивана......
Ти за Ивана не се притеснявай, защото се вижда на пайнерските концерти, че тя е по-аплодирана от Глория, което говори коя е по-харесвана и т.н.
Вярно е, че Ивана е имала далеч повече фенове, но същото се отнася и за Глория.
Изображение

Потребителски аватар
polityyy96
*
*
Регистриран: 24 апр 2009 19:38
Любима певица: Preslava..i mnogo drugi
Любим певец: Konstantin,Boris Dali i drugi
Компания: Planeta

Мнение от polityyy96 » 29 юли 2009 13:18

Бива..

*Tanichka*
**
**
Регистриран: 26 мар 2007 20:18

Мнение от *Tanichka* » 02 авг 2009 19:13

Отново страхотен продукт на Глория! песента е с много лятно настроение, готин и смислен текст, изпята с много чувство. Клипът е много красив, цветен, летен ... Потапя те във вълшебна атмосфера. Глория е страшно красива, оранжевата й рокля е божествена. Със синият бански се е получило много ефектно. Всъщност това ми е любимият момент от клипа, заедно с кадрите с делфините. Единственото, което не ми харесва е рекламата на цигарите, която според мен е излишна. Всичко друго е страхотно.
Изображение

Потребителски аватар
IsKraTa
Регистриран: 30 авг 2008 10:55
Любима певица: Таня Боева
Любим певец: Илиян
Компания: Всички

Мнение от IsKraTa » 05 авг 2009 18:34

Лека незаангажираща песничка за лятото, с приятен за окото клип.

Отговори

Върни се в “Пайнер Мюзик”