Глория-Лятно пълнолудие

Модератор: Mod

Потребителски аватар
thalia_rubi
Регистриран: 25 мар 2006 15:49

Re: Глория-Лятно пълнолудие

Мнение от thalia_rubi » 24 юли 2009 00:52

Това е така Емилия Стоянова винаги знае какво да каже и по какъв начин да го поднесе на слушателите!
Изображение

Потребителски аватар
intacto
Регистриран: 13 фев 2006 19:05
Любима певица: Галена и Преслава
Любим певец: Борис Дали и Крум
Компания: Пайнер

Мнение от intacto » 24 юли 2009 09:39

churulina написа:Щом се палят такива дискусии, това означава само едно: ГЛОРИЯ Е ВЕЧНИЯТ ФАКТОР В ТАЗИ МУЗИКА!!!
Това изречение привлече вниманието ми!Искам само да вмъкна,че дискусиите ги правите два/трима фена-недоволни от мнението на масата!Не знам защо всяко едно мнение го цитирате и разисквате.След като някой е казал,че песента е боза,то значи за него е такава.Няма какво да ми намесвате други изпълнители и да давате примери.Тук защита не се изисква.Кажете си,че за вас песента е трепач и толкова.Много ли ви е яд не разбирам,когато някой каже,че не харесва Глория.Да тя е примата в това няма спор,но да харесваме всяка нейна песен,само заради това прозвище ми се струва глупаво.Че има верни и многобройни фенове има,че има хубави песни има,но отдавна не тя определя вълната в поп фолка!Има къде къде по кадърни изпълнители в момента.Къдсе кадърни,къде не-но в момента са на някакво високо ниво.Поне за момента.Изказвайте си мнението ,но не правете такива безсмислени дискусии,защото нито ще накарате някой да заобича повече Глория и песента и,нито пък да намрази любимия си изпълнител!
Изображение

Потребителски аватар
thalia_rubi

Мнение от thalia_rubi » 24 юли 2009 11:57

Краси дискусията не дойде от това,че някой е казал,че песента е боза,заради такова нещо не бихме си позволили да дискутираме! Всичко дойде от злобното изказване на Алекс,с цел да предизвика феновете на Глория и по-точно от това,че всичките й клипове били "прости",което далеч не е така! Никой не ви задължава да харесвате Глория или песента,но поне,когато правите изказване,го направете по културен начин! Аз никога не съм си позволила да се изкажа по-подобен начин за изпълнителя,когото не харесвам и няма и да го направя,защото това е признак на ниска елементарна култура! Просто кажете не ми харесва,не ме впечатли и толкоз,а не да използвате повърхностни епитети! В по-преден пост го казах и пак ще го повторя,да Глория в момента не прави кой знае какви хитове,но това не означава,че вече не става! Точно заради тези думи на писах посления пост на първата страница! Дано да сте го прочели! Може в момента 5-6 изпълнители да правят хит след хит ,но това не ги прави "велики"! Просто това е до време,поне тяхната музика не е останала във времето и няма и да остане! Помнете ми думата,че ако някога тази музика изчезне,то имената,които ще се помнят са Глория,ДесиСлава,Тони Дачева и Азис! И може би още 3-4!
Изображение

Потребителски аватар
Мокро Коте
**
**
Регистриран: 29 юни 2009 12:22

Мнение от Мокро Коте » 24 юли 2009 13:36

Леле, какво става тука, отдавна не е имало такова уживление тук.

Клипът страшно много ми харесва, много летен, морски и с тези острови и делфини... Не ми харесват само хотелите и естествено нашта нова звиздъ "Мерилин"- направо ми се повръща от нея вече. Песента горе-долу ми харесва, но нещо и липсва.

Потребителски аватар
intacto

Мнение от intacto » 24 юли 2009 14:40

thalia_rubi написа:Краси дискусията не дойде от това,че някой е казал,че песента е боза,заради такова нещо не бихме си позволили да дискутираме! Всичко дойде от злобното изказване на Алекс,с цел да предизвика феновете на Глория и по-точно от това,че всичките й клипове били "прости",което далеч не е така! Никой не ви задължава да харесвате Глория или песента,но поне,когато правите изказване,го направете по културен начин! Аз никога не съм си позволила да се изкажа по-подобен начин за изпълнителя,когото не харесвам и няма и да го направя,защото това е признак на ниска елементарна култура! Просто кажете не ми харесва,не ме впечатли и толкоз,а не да използвате повърхностни епитети! В по-преден пост го казах и пак ще го повторя,да Глория в момента не прави кой знае какви хитове,но това не означава,че вече не става! Точно заради тези думи на писах посления пост на първата страница! Дано да сте го прочели! Може в момента 5-6 изпълнители да правят хит след хит ,но това не ги прави "велики"! Просто това е до време,поне тяхната музика не е останала във времето и няма и да остане! Помнете ми думата,че ако някога тази музика изчезне,то имената,които ще се помнят са Глория,ДесиСлава,Тони Дачева и Азис! И може би още 3-4!
Права си ще се помнят,но старите песни на Глория и Тони Дачева,та дори и на Десислава,която аз много харесвам.Новите не са толкова хитови!А не виждам какво толкова е казал Алекс.Изказал си е собственото мнение,от което се разбира,че за НЕГО всички клипове на Глория са простички.Аз до някъде бих се присъединил.Има страшно много песни и клипове,но от тях много малко са качествените-Крепост,Феникс и още няколко.Но това си е мое мнение!И не го оспорвайте,не ми избройвайте още нейни клипове,които са хубави,аз ви казах кои ми харесват!
Изображение

Richy.
Регистриран: 31 юли 2007 14:39

Мнение от Richy. » 25 юли 2009 10:53

stefimir написа:
alexxx написа:Поредната боза от Глория, нищо ново. Текстът е на много тъп, а и клипът е доста простичък, всъщност както всичките й клипове.
Поредният бозав пост от теб, бих казал. И к'во си мислиш, че каза?! Забелязвам от доста време, че все нещо ти е крива Глория. Слушай си там пияната хулиганка Цвета, тя поне щото "не" прави бози... ама хич. Недей ми злобей по Глория. Думата "боза" ще я употребяваш за проектите на някоя друга, не за Глория. А и няма да е зле да се научиш, че нищо не трябва да бъде определяно като "боза", много е обидно, тъй като изпълнители и екип се стараят и е положен труд. Какво означа "клипът е доста простичък"? Някой като прочете това от теб, ще си помисли, че ти си простичък, защото ти липсва лексика за аргументация. Казал два тъпи лафа и си мисли, че е оплюл Глория. Не си познал, човеко! Погледни видеоклипове като "Хепи енд", "Ако те няма", "Прави любов, а не война", "Град на греха", "Благодаря", "Кръговрат" и т.н. и тогава ми говори кое е простичко. Друг път не си позволявай да обиждаш така песните на Глория, щото само тя прави стойностни авторски неща. Другите само крадат и пускат комерсиални мазни чалгии без стойност. Глория ще бъде запомнена с вечните си хитове като "Носталгия", "За тебе, майко" и т.н., а когато прави сезонен хит, винаги звученето е приятно и мелодично, направено и постигнато с вкус. Не си достоен да коментираш Глория! Айде марш!
А ти трябва да се научиш да млъкнеш...Леле ето защо намразих преди време Глория,заради фенчета като тебе...И не си позволявай да казваш изрази като "айде марш" кой си ти,че да гониш някого?Въобще не приличаш на 18-годишен,по-скоро на 8-годишен...Казвам че песента е АДСКИ тъпа,проблем има ли? По-тъп клип от "Кръговрат" не можа ли да дадеш за пример?Не бил достоен да коментира Глория,извинявай Глория да не е кралицата на Великобритания?Съжалявам,че трябва да обидя Глория,тя не е виновна,че има фенове като тебе...И не си позволявай да ме цитираш...
Изображение

Потребителски аватар
thalia_rubi

Мнение от thalia_rubi » 25 юли 2009 11:50

Ричи не си позволявай да говориш така на Стеф,половината форумци в този форум не може да му стъпите на малкия по акъл и интелигентност! Аз във форум не съм срещал по зрял човек за възрастта си от него! Така че,като не го познаваш не говори,защото ставаш смешен! Нямам намерение пак да обяснвам от къде тръгна спора,ако си малко грамотен ще изчетеш всичко и ще разбереш защо защитаваме Глория! Тука не става въпрос за песента,а за Глория като цяло,от тука тръгна всичко!И не знам колко ниско интелигентен трябва да си,за намразваш даден изпълнител заради феновете му! Да,разбира се,че не сте достойни да коментирате Глория - я се погледни на 13 години си,че Глория,когато започна да гради кариера ти не си бил и в проект,айде да си имаме уважението! Смятам спора за приключен!
Изображение

Потребителски аватар
stefimir
*
*
Регистриран: 20 апр 2007 20:38
Любима певица: Глория

Мнение от stefimir » 25 юли 2009 12:38

Richy. написа:
stefimir написа:
alexxx написа:Поредната боза от Глория, нищо ново. Текстът е на много тъп, а и клипът е доста простичък, всъщност както всичките й клипове.
Поредният бозав пост от теб, бих казал. И к'во си мислиш, че каза?! Забелязвам от доста време, че все нещо ти е крива Глория. Слушай си там пияната хулиганка Цвета, тя поне щото "не" прави бози... ама хич. Недей ми злобей по Глория. Думата "боза" ще я употребяваш за проектите на някоя друга, не за Глория. А и няма да е зле да се научиш, че нищо не трябва да бъде определяно като "боза", много е обидно, тъй като изпълнители и екип се стараят и е положен труд. Какво означа "клипът е доста простичък"? Някой като прочете това от теб, ще си помисли, че ти си простичък, защото ти липсва лексика за аргументация. Казал два тъпи лафа и си мисли, че е оплюл Глория. Не си познал, човеко! Погледни видеоклипове като "Хепи енд", "Ако те няма", "Прави любов, а не война", "Град на греха", "Благодаря", "Кръговрат" и т.н. и тогава ми говори кое е простичко. Друг път не си позволявай да обиждаш така песните на Глория, щото само тя прави стойностни авторски неща. Другите само крадат и пускат комерсиални мазни чалгии без стойност. Глория ще бъде запомнена с вечните си хитове като "Носталгия", "За тебе, майко" и т.н., а когато прави сезонен хит, винаги звученето е приятно и мелодично, направено и постигнато с вкус. Не си достоен да коментираш Глория! Айде марш!
А ти трябва да се научиш да млъкнеш...Леле ето защо намразих преди време Глория,заради фенчета като тебе...И не си позволявай да казваш изрази като "айде марш" кой си ти,че да гониш някого?Въобще не приличаш на 18-годишен,по-скоро на 8-годишен...Казвам че песента е АДСКИ тъпа,проблем има ли? По-тъп клип от "Кръговрат" не можа ли да дадеш за пример?Не бил достоен да коментира Глория,извинявай Глория да не е кралицата на Великобритания?Съжалявам,че трябва да обидя Глория,тя не е виновна,че има фенове като тебе...И не си позволявай да ме цитираш...
Ще си позволя, а ти ме упреквай колкото искаш. След като песента за теб е тъпа, аргументирай се защо е такава, но с езика на музиката, с музикални термини. Хайде да видя! Нямаш лексиката, нямаш речниковия запас! "Кръговрат" бил тъп клип?! Не го казвай повече това, защото ще ти се смеят. На изключително високо професионално ниво е и един от номинираните за Видеоклип на 2006 година. Пък нека според теб е тъп. Много хора не са достойни да коментират Глория, и то не защото е кралицата на Великобритания. С времето все повече осъзнавам, че България не заслужава творец и личност като Глория. Хората тук не са дорасли за нея. Тук се плюе. На мен самия като фен ми става обидно, защото приносът на Глория е значим и вместо това да се оценява, се обижда. Нямам нищо против никого, стига да се изказва възпитано. Въпросният потребител, когото цитирах, констатира, че всичките видеоклипове на Глория са тъпи и простички. Не ме карайте тук сега да ви изнасям цяла лекция за екранизациите й - знам, че някои хора пак ще си знаят тяхната и няма да отстъпят. Ричи ли си, какво си, отнасяй се с уважение, защото аз не съм засегнал никого на лична основа, макар че се възмущавам от кухите изказвания на някои индивиди, и то с право. Нито си ми на възпитанието, нито на познанията, нито някога ще бъдеш - следователно не ми дръж тон, ако обичаш! Нормално е да се паля. Някои хора прекаляват, не мислиш ли? От мен се очаква да седя безучастен, когато виждам, че Глория бива нападана по такъв нелеп начин?! Всеки си има мнение - кажете, че песента не ви харесва, и толкоз. Никой няма да ви се разсърди, нито ще ви атакува. Когато на мен нещо не ми харесва, просто се опитвам да не го забелязвам и не ходя в папките и темите на съответния изпълнител да жигосвам. А тук някакви си идват да злобеят и говорят небивалици. Имам чувството, че умишлено искат да ни подразнят. Ми оставете ни да се порадваме - защо всеки път трябва да помрачавате чуждото щастие?!

Потребителски аватар
intacto

Мнение от intacto » 25 юли 2009 12:45

thalia_rubi написа:Ричи не си позволявай да говориш така на Стеф,половината форумци в този форум не може да му стъпите на малкия по акъл и интелигентност! Аз във форум не съм срещал по зрял човек за възрастта си от него! Така че,като не го познаваш не говори,защото ставаш смешен! Нямам намерение пак да обяснвам от къде тръгна спора,ако си малко грамотен ще изчетеш всичко и ще разбереш защо защитаваме Глория! Тука не става въпрос за песента,а за Глория като цяло,от тука тръгна всичко!И не знам колко ниско интелигентен трябва да си,за намразваш даден изпълнител заради феновете му! Да,разбира се,че не сте достойни да коментирате Глория - я се погледни на 13 години си,че Глория,когато започна да гради кариера ти не си бил и в проект,айде да си имаме уважението! Смятам спора за приключен!
Съжалявам,че се принизявам и аз в тази нелепа дискусия!Но това,че Глория е започнала кариерата си през....коя година беше?Ааа вярно ние не сме били планувани :) Не мисля,че заради това трябва да и се кланяме и харесваме!Защо искате всички да я харесват не ми е ясно!Споделете си мнението,но не гитирайте всеки,който е изразил отрицателен коментар!А евалата на Стеф на акъла му!Личи си,че е учен човек.Избягва всякакви пререкания,или скандали.Не го познавам и не искам да коментирам,но поне на мен ми създава съвсем друго впечатление.И мисля аз да приключа тази дискусия,а вие ходете на женски пазар и разправяйте колко велика е Глория и новата и песен!Аз си казах мнението,чакам следващата и песен и ще си изкажа отново мнението.Ако е положително ще си го кажа,ако е отрицателно отново няма да си замълча!Или ако искате да избегнете такива коментари озаглавете темата по друг начин.Ще ви дам и пример "Какво харесваш в песента и клипа"-трябва да го харесваш,не може да не харесваш това творени! :) Станахе за подигравка вече!

И още веднъж stefimir имаш наистина добър изказ,но ти се чудя как се занимаваш с подобни,нелепи неща!Мисля,че ти е под нивото,та дори и да си прав!Ти реши продължаваш или не!
Изображение

Richy.
Регистриран: 31 юли 2007 14:39

Мнение от Richy. » 25 юли 2009 21:52

О,да,извинявай аз съм ти под нивото и акъла не може да общувам с учени като теб (rofl) Ти си смешен,не аз...И като си толкова умен,интелигентен и такъв дървен философ,защо въобще спориш? Опазил ме Господ от твойте познания... И какво като не съм бил роден,когато Глория е започнала своята кариера? Ако не сте забелязали не се опитвам да плюя по Глория,но явно не сте,така че ще си замълча по-добре...Какво щастие помрачаваме? Това че песента не е хубава,не значи че се дразниме,просто си е така...Клипът е хубав,обаче песента не е за коментар...И в момента ако не сте забелязали,обсъждаме "Лятно пълнолудие" а не творчеството на Глория...
Изображение

Отговори

Върни се в “Пайнер Мюзик”